e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: WĄTEK STARAJĄCYCH SIĘ O DZIECKO CZ. 11  (Przeczytany 272930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _patka_ Kobieta

Jak dla mnie był w 13dc  ;D.
Ja bym chciała mieć usg w domu  ;D.
też tak mi się wydaje, to było wczoraj i zarówno wczoraj wieczorem jak i dzisiaj rano było przytulanko i zastanawiam się czy powtórzyć jutro ???
USG w domu to luksus ale byłoby super :D

Pati wyglada na to ze był w 13dc
Dziewczyny uda się :*
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline aeniołek Kobieta

Ja codziennie myślę o mojej wizycie :(. Już bym chciała tam być a jeszcze kurcze 12 dni :(. Masakra.
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline kurczaczek83 Kobieta

Też uważam że 13 był.

Offline elemelka Kobieta

Agilla, a Wy się staracie o 3?

Offline sylwiq Kobieta

Agilla, a Wy się staracie o 3?
Tez chciałam o to zapytac Agulka :)

Zaczęliśmy od pewnego czasu, w sumie trudno mi określić od kiedy. Jakoś rok tu przez 2 cykle, później przerwa bo byliśmy pewni że do Tajlandii polecimy i teraz od może 2 czy 2 cykli... ale coś nie wychodzi...Tyle że nie nakręcam się jak przy pierwszej ciąży.

Offline sylwiq Kobieta

Wow

Gratuluje decyzji. U zaciskam kciuki  ;)

Offline anka332 Kobieta

Zaczęliśmy od pewnego czasu, w sumie trudno mi określić od kiedy. Jakoś rok tu przez 2 cykle, później przerwa bo byliśmy pewni że do Tajlandii polecimy i teraz od może 2 czy 2 cykli... ale coś nie wychodzi...Tyle że nie nakręcam się jak przy pierwszej ciąży.
kciuki jednak powiem ci po cichutki że trójka to już wyższy level :)
Pawel 26.06.2013
Dominik 18.11.2016
Malwinka 28.06.2020

U mniej już z górki. Mam w końcu „duże” dzieci. Agatka trzymam kciuki  :D

Offline aeniołek Kobieta

Robilam dziś test - negatywny. Nie wiem w sumie czemu zrobiłam, jakoś mnie naszło...10 września minie miesiąc od zabiegu. Brzuch pobolewa jak na @. Zaczynam mieć rozkminy...na temat tego co się stało i o tym co przede mna..czy uda się zajść w ciążę będąc w uk, bez moich lekarzy, monitoringów, kilogramów leków i wspomagaczy....kiedy mi się uda, czy dobrze się skończy....niestety nigdy już nie będę się cieszyć ciąża tak jak dwoma poprzednimi. Zawsze będzie strach...i chociaż mam normalne podejście i idę dalej podnosząc się z porażki, to jednak gdzies smutno, gdzieś boli...myślę, że miałabym już maleńki brzuszek....i może czulabym motylki w brzuchu  :-[. Kryzys jakis mam  :'(.
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline Lara_Croft Kobieta

"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Maja - 5.01.2020

Offline _patka_ Kobieta

Ja wierzę, że uda Wam się w następnym cyklu i wszystko będzie dobrze  :przytul: :przytul:

Ja czekam na termin @, za 9 dni się okaże ::) jedno co zauważyłam, to ból jak na @ od owulki praktycznie... Nie nakręcam się, mam cichą nadzieję że się udało.

Offline aeniołek Kobieta

Lara  :-*
Patka musi się udać! Trzymam kciuki...
Ja wciąż czekam na list z badań szczatkow...mam szczera nadzieję że nie będzie informacji nr płci. Czuję, że to byłby niż w serce. A póki co trzymam się dobrze.
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

aniołek trzymaj się... Po takich przeżyciach zawsze będzie strach... Ale wierzę że się uda.

Offline aeniołek Kobieta

Przyszedł dziś okres...pierwszy po zabiegu. 34 dni po. Jutro lecę do Polski to nawet może dobrze bo zbadam się i zrobię hormony...
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline _patka_ Kobieta

To dobrze, że będziesz w PL. Zrobisz badania. A będziesz robić też USG?

Offline aeniołek Kobieta

Tak! Muszę skontrolować po zabiegu. Ale to jak okres minie...
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline _patka_ Kobieta

Asia jak u Ciebie? Byłaś u lekarza?

U mnie dwa dni do @ i czuję że się zbliża. Już śluz leci taki brązowy, boli mnie jak na okres, a jeszcze się rozchorowałam do tego więc samopoczucie do d***  :-[

Offline aeniołek Kobieta

Patka dziś zrobiłam hormony i morfologie. Wyniki po południu. Okres był dziwny trwał 2 dni od 3 dnia tylko plamienia. Ból normalny. Byłam przygotowana na najgorsze z tego co mówiły dziewczyny o pierwszym okresie po zabiegu. Do lekarza dziś nie idę bo jeszcze ze mnie leci więc bez sensu. Wizytę mam 23.09 i zobaczymy co i jak. To będzie też bliżej połowy cyklu więc zobaczymy czy coś sie tam kluje w tym miesiącu...pęcherzyki jakieś mam nadzieję.
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline aeniołek Kobieta

Jestem po dwóch wizytach. Generalnie wszystko ok, czysto i w porządku. Badania wyszły ok. Wczoraj byłam na drugiej wizycie i okazało się, że jest pęcherzyk 17mm także musimy działać w najbliższych dniach. Trochę to dziwne bo długo miałam owu ok 20dc. A tu taki pęcherzyk w 14dc :o.
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline _patka_ Kobieta

To super wieści :) pęcherzyk rośnie ok 2 mm na dobę i pęka przy ok 20mm więc możesz sobie mniej więcej obliczyć kiedy będzie owulka :) zrób test owu dla pewności :)
 ja czekam na owu, ma być za 5 dni i po niej chce jechać na USG też zobaczyć czy wszystko ok i czy pęcherzyki pękają.

Offline aeniołek Kobieta

Ja na usg już szans nie mam. Lekarz kazał próbowac pt sb nd. Zrobię dziś test owu i zobaczymy. Oby nie przerósł i nie wyszła z tego torbiel  ::)
Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline _patka_ Kobieta

Ja teraz będę czekać do owu i wtedy działamy bo wcześniej jak działaliśmy codziennie to nic nie wyszło.  :-[