e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: WĄTEK STARAJĄCYCH SIĘ O DZIECKO CZ. 11  (Przeczytany 250000 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sylwiq Kobieta

A jak kurde widze ta druga.. cien cienia ::)

Offline kurczaczek83 Kobieta

A jak kurde widze ta druga.. cien cienia ::)
Ja też... I sama nie wiem.... Ehhh

Offline aeniołek Kobieta

Ja też i bardzo chciałam uniknąć wkręcenia się w temat, a się nie udało...boje się zrobić kolejny test :(. Nienawidzę widoku jednej kreski   :-\ ale musze wiedzieć więc jutro idę kupić innej firmy  ::)

Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline sylwiq Kobieta

Nie da sie nie wkręcić jesli o ciaze chodzi takze rozumiem i wspieram!
Daj znac!
Kciu zaciśnięte

Offline aeniołek Kobieta

Dziś test clear blue negatywny także nie mam pojecia co to było. Okresu brak oby przyszedl szybko.

Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Robiłaś z porannego moczu?

Offline aeniołek Kobieta

Nie, akurat robiłam w poludnie ale myśle, ze to nie ma znaczenia bo dziś jest 10 dni po terminie miesiączki no i kreska była (na teście kilka dni temu) ale juz nie ma. Zaczęłam brac progesteron wiec pewnie temu jeszcze miesiączki nie ma ale chyba dziś odstawie i poczekam co się stanie.

Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

No to fakt już długo po terminie a jak piszesz progesteron zatrzymał wszystko. Trzymam kciuki. Bądź dobrej myśli

Offline aeniołek Kobieta

Okres przyszedł, chce spróbować jeszcze jeden cykl. jak nie wyjdzie to bede musiała poczekać az wszystko wróci do normalności, mam namiar na super klinikę specjalizująca się w temacie i zamierzam z nich skorzystać. Powiedzcie jak działają testy owulacyjne? Nigdy nie używałam, chce spróbować , sa polecane clear blue w Tesco tylko nie wiem jak to ogarnąć bo czas owulacji u mnie jest naprawdę zagadka. Z przeslosci wiem, że raczej jest to druga polowa cyklu kolo 20 dnia ale od operacji nie badałam tego wiec nie wiem jak będzie teraz. jak to ogarnąć? bo testy sa chyba tylko 3? i nie mam pojęcia kiedy powinnam zacząć. Sluz nie jest wyznacznikiem bo pojawia się w Polowie cyklu tak czy siak  :-\.

Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline Lara_Croft Kobieta

Zobacz na allegro, tam można znaleźć na sztuki, małż brał mi chyba 100 kiedyś w rozsądnej cenie.
Generalnie wygląda to tak, że robisz test mniej więcej przed owu i jak będą dwie kreski to znaczy, że w ciągu 24g będzie owu.

"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Maja - 5.01.2020

Trzy testy to naprawdę za mało. Najlepiej tak jak pisze Lara poszukać na all w dobrej cenie duża ilość

Offline aeniołek Kobieta

Ok ja jestem kompletnie zielona w tym temacie. z allegro to nie wyjdzie bo do UK mi nie wyślą muszę poszukać lokalnie...i z tą owulacja to też w zasadzie jest wielka niewiadoma chyba będę musiała zacząć testowanie koło 12 dnia i tak przez co najmniej 10 dni bo w przeszłości miałam późne owulacje, a teraz jak jest to sama nie wiem  :( :.

Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline anulla_p Kobieta

Oczywiście, że allegro nie. Ale pewnie dziewczyny miały na myśli angielskie odpowiedniki tej strony czyli amazon i ebay. To chyba znasz, nie mieszkasz w UK od dzisiaj ;) Ze swojej strony polecam Ci przeszukać obie strony, bo czasem coś jest tańsze na jednej a czasem na drugiej. Na ebay jest cała masa polskich sprzedawców więc wpisz na ebay w wyszukiwarce >testy owulacyjne< najpierw po polsku, nie tłumacz tego a być może coś znajdzie. Powodzenia.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline aeniołek Kobieta

Kupilam najtańsze z ebay bo dziewczyny polecały. Zobaczymy.

Roland 24.01.2011
Marek  14.01.2013

Offline anulla_p Kobieta

aeniołek tylko nie nakręcaj się jakoś specjalnie na testy owu. Nigdy, naprawdę nigdy żaden test owu nie wyszedł mi pozytywny. Owu nie ma, dziecko jest ::) ;D Wcześniej przy chłopcach testowałaś? Gdybym miała teraz się starać to testy bym sobie odpuściła.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera