e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: WĄTEK STARAJĄCYCH SIĘ O DZIECKO CZ. 11  (Przeczytany 156866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Ja chciałam rodzić naturalnie, ale była cesarka. I szybko doszłam do siebie. Kolejny poród jeśli będzie to również CC. Wiem już, że poród naturalny u mnie przebiega z komplikacjami więc nie chce ryzykować po raz drugi.
Dziewczyny dacie radę, trzymam kciuki!

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Lara, u mnie też najprawdopodobniej będzie cc. Bardzo się tego boję. Jestem po 3 operacjach laparo i zawsze ciężko dochodziłam do siebie, a gdzie tu takie wielkie cięcie po cc :-X
Bardziej się boję cc niż sn szczerze mówiąc. Do tego boję się,  że e endometeioza zacznie rozwijac się w bliznie i będę musiała być kolejny raz operowania.
Mam nadzieję,  że lekarz jednak zmieni zdanie. Pół i co mówił o cc , no dziecko jest duże, ok 8-10dni starsze wg usg i mówi że nie dam rady bo taka drobna jestem  :-[ DAMY RADĘ!

Też miałam 2 laparo i endometrioze podobno 4st... W tym momencie nie mam żadnych objawów związanych z endo. Pierwsza cesarka była awaryjna.

Ale tak sobie myślę, że jak mam się upierać przy sn i brać pod uwagę fakt, że wszystko mi się w miednicy posypie- mięśnie i więzadła puszczą, co skończy się decyzją gina, że więcej ciąż absolutnie nie... To wolę cc,  odczekać 2 lata (bo pewnie tyle będziemy musieli bez dyskusji poczekać) i samodzielnie podjąć decyzję, czy decydujemy się na 4 ciążę, czy nie....
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Dzidzia - czekamy