e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: WĄTEK STARAJĄCYCH SIĘ O DZIECKO CZ. 11  (Przeczytany 129617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Sylwia nie zle.
A ja stara panna. Masakra...
Dziewczyny przy okazji zapytam.
Dzis na gle za rana dostalam krwotoku ( 12 dni przed okresem). Bol brzucha dwa razy taki jak przy okresie. Wieczorem bylo tego coraz mniej i ciemniej a teraz chyba ustało. Co to? I dlaczego? W pon chce sie wybrac do ginekologa.
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
ada a wiesz ze nawet jak sie rozwiedziec to dzieciątko ktore nosisz pod sercem bedzie przypisane byłemu mężowi?
Wiem. Po urodzeniu dziecka muszę złożyć w sadzie wniosek o zaprzeczenie ojcostwa. Już się zorientowałam w tym temacie.
super ze wiesz

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Ada, no co ty? Wy też?

Zdarza się. Sama nie jestem. Znalazłam swoje szczęście i mam teraz taki związek jaki powinien być  :)
Ja to samo mogę napisać :D A Tobie Ada gratuluję bo widzę, ze szczęścia będzie jeszcze więcej ;) ja też już bym mogła być w ciąży, ale na razie warunki lokalowe w tym przeszkadzają ;)
Mam nadzieję ,że moja rozprawa też będzie trwać max 15 min ;)
[url=http

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Znalazłyście swoje "szczęścia" zanim jeszcze się rozwiodłyście? Nie oceniam nikogo ani nic w tym stylu. Po prostu ciekawi mnie co najczęściej prowadzi do rozwodu - zdrada, nuda w związku czy coś innego? A co z dziećmi, u kogo zostają?
Przyznam, że taka decyzja to bardzo turdna sprawa... Chyba i bez ślubu też jest ciężko jeśli są dzieci...
Dużo szczęścia Wam życzę  :-*

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
Ja liczę na to że moja rozprawa potrwa maks 30 minut bo jednak  u mnie jeszcze kwestia dziecka.

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
Dzięki Ada za odp na pw.
Powodzenia Wam życzę  :-*

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Życie pisze różne scenariusze naprawdę. A teraz kiedy na rozwód się tyle czeka znalezienie szczęścia przed nim nie jest trudne ;)
Nie da się powiedzieć co najczęściej... Są tak różne powody jak związki. 
[url=http

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
znalezienie szczęścia przed nim nie jest trudne ;)
To ja mam chyba mega pecha w zyciu. Uwazam, ze w wieku 37 lat ciezko jest znalesc normalnego faceta( nawet z bagazem życiowym).
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
Wiesz Jak to jest? To.spada jak grom z jasnego nieba. Ja sama mówiłam sobie że nigdy więcej żadnego faceta i co
? Proszę mam jak w bajce   ;) szczęście się uśmiechnie do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie  ;)

Offline agulla1919 Kobieta

• Chuck Norris
Ada wow niezle.Zycze Ci szczescia :* jak bexe w Bydg koniecznie trzeba sie spotkac!

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Żeście się rozgadały  ;D

Ja na forum od 2006. A w tym roku 12 po ślubie będzie, 17  :o razem
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
Ada wow niezle.Zycze Ci szczescia :* jak bexe w Bydg koniecznie trzeba sie spotkac!

Jestem jak najbardziej za   ;)

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Ja liczę na to że moja rozprawa potrwa maks 30 minut bo jednak  u mnie jeszcze kwestia dziecka.

Sąd i tak będzie Was słuchał, w 30 min może być ciężko, raczej pod godzinkę ;)

BTW wczoraj na forum prawniczek była dyskusja o rozwodach - dokładnie o takich, które nie doszły do skutku. Mi się tylko raz zdarzyło, że nam Sąd nie dał rozwodu - małżonkowie mieli po 70 lat i Sąd nie dał rozwodu ze względu na zasady współżycia społecznego.
Natomiast tutaj dziewczyny pisały, że się zdarza i to nawet dość często. Byłam w szoku, myślałam, że jak strony zgodne, nie mieszkają ze sobą, są w innych związkach to formalność, a tu jednak nie... Oczywiście jest II instancja, ale jednak smutne to, ze tak funkcjonuje nasz system. Że nie możemy iść tak jak np. we Francji do urzędu podpisać papiery.

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
Jest szansa na to że wszystko się zakończy na jednej rozprawie ? Ja mam tyle argumentów dlaczego ten związek nie miał racji bytu że chyba uda się  na jednej rozprawie.

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Myślę, że jest duża szansa.
[url=http

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Ada a mąż się na wszystko zgadza? To szanse są

Offline nadzieja

• Chuck Norris
Załóżcie wątek rozwodowy i dajcie linka do niego tutaj. Wynieśmy się z tym ciekawym tematem z wątku staraczkowego
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
"Zasady współżycia społecznego" ?! Ale, że niby co?  :D

My znamy się 16 lat, w sierpniu 10. rocznica ślubu.

Trzymam kciuki za szybkie sprawy rozwodowe i nowe związki.

Kasia, mój szwagier (39 lat skończy we wrześniu, z poczuciem humoru, dobrą pracą, zaradny, lubi dzieci choć swoich nie ma 8))  jest takiego samego zdania jak Ty. Nie żebym Cię swatała, ale wiesz  ::)
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Ja zaglądam sporadycznie, rzuce okiem co u was. Większość i tak mam.w znajomych nafb, czasami z kimś pogadam. Najlepiej by bylo założyć tajną grupę na fb, tylko dla starych forumek. Pozdrawiam :) a dzieci więcej nie chce, to.jedno próbuje wykonczyc mnie i z 10 lekarzy jednocześnie.

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Kasia, mój szwagier (39 lat skończy we wrześniu, z poczuciem humoru, dobrą pracą, zaradny, lubi dzieci choć swoich nie ma 8))  jest takiego samego zdania jak Ty. Nie żebym Cię swatała, ale wiesz  ::)

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
Kasia, chyba Ci coś ucięło  ;)

Najlepiej by bylo założyć tajną grupę na fb, tylko dla starych forumek. Pozdrawiam :)

Czyli mój mąż będzie szczęśliwy, bo jak na forum już nikt nie będzie zaglądał, to ja nie będę miała po co, a fb nie posiadam  ;D Wiecej czasu dla niego  :P
Z takich bajerów to tylko mam messengera  :D
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Hmm ..
Napisalam ze niestety to nie moje rejony hehe i moze założę wątek matrymonialny

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
Hmm ..
ja mam 40 kilkuletniego kolegę kawalera przystojny z poczuciem humoru ale już zdziwaczały trochę do tego strasznie boi się kobiet. Bardzo mi szkoda go bo naprawdę super kandydat na męża i ojca. I z twoich szczecińskich okolic bo rodzinne miasteczko jest pod Szczecinem :)

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Hmm ..
ja mam 40 kilkuletniego kolegę kawalera przystojny z poczuciem humoru ale już zdziwaczały trochę do tego strasznie boi się kobiet. Bardzo mi szkoda go bo naprawdę super kandydat na męża i ojca. I z twoich szczecińskich okolic bo rodzinne miasteczko jest pod Szczecinem :)
Ooo. brzmi nie zle hehe chyba jednak zaloze watek matrymonialny skoro jest rozwodowy.

ja po wizycie. Nadal nie wiedza co mi jest. Dwie cyty sa bliko siebie. Mam "oberwowac" i jesli nie minie do piatku to mam sie zglosic

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
Może faktycznie grupa na fb to dobry pomysł  :D nie byłoby podziału na tematy   ;D ;D ;D
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Ja nie korzystam z FB już więc ciężko będzie niektórym  ::)
[url=http

Offline basimir Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.08.2011
Kasia, mam kolegę 40 lat właśnie skończył, dobry człowiek, kawaler, życie mu się nie ułożyło, no i z ZST, więc można powiedzieć, że niedaleko ;)

Pati, ale fb nie potrzeba mieć, żeby w Messenger założyć grupę i w niej uczestniczyć w rozmowach :)
Powodzenia na rozprawie

Łobuziak 21.11.2013
Aniołek (*) 25.06.2015

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Dzieki.
Trzymajcie tych kawalerów dla mnie. Bede na wiosne w Szczecinie :-)))