e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Najlepszy fotograf z Bydgoszczy POLECAM  (Przeczytany 2368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcyś25 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 02.06.2018
Kochani! Pragnę wszystkim gorąco polecić fotografa Pana Adriana Robotka z Bydgoszczy. Profesjonalne podejście, rewelacyjne zdjęcia, mega pomysły.. Potrafi spełnić oczekiwania Pary młodej w 100 % a przy czym jest nie drogi a zdjęcia lepsze niż nie jednego fotografa który bierze z 3 tys. Cena jest niska ponieważ nie ma on strony internetowej i nie reklamuje sie na portalach społecznościowych ale naprawdę zna się na rzeczy.

Chętnym z chęcią podam namiary na tego Pana! ;)

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 2 marca 2016, 10:51 wysłana przez Nodi »

Offline Salamandra Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 16.03.2015
Wow, ten post aż krzyczy, że polecasz! ;) Ja ze swojej mogę polecić, jak już to wielokrotnie robiłam Matari Studio, również świetna "drużyna" z genialnymi pomysłami i jeszcze piękniejszym wykonaniem :) W sumie to fajnie by stworzyć taką bazę godnych polecenia kamerzystów czy fotografów bo większości takich wątków niestety się robi śmietnik :/

Offline Marcyś25 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 02.06.2018
nieco przesadziłam z wielkoscia czcionki hihi Pozdrawiam

Offline Nodi Mężczyzna

• Moderator
  • forumowicz
  • data ślubu: 26.09.2015
Niestety albo stety ;) musiałem dokonać modyfikacji czcionki ;) wybacz Marcyś25. A co do zakładania wątków to proponuję zakładać właśnie wątki o konkretnym Wykonawcy i tam będzie można w sposób przejrzysty dzielić się opiniami o konkretnej osobie, zespole.

Offline truskawkowy_mus

• nowicjusz
  • Ślub w: Bydgoszcz
Odp: Najlepszy fotograf z Bydgoszczy POLECAM
3 października 2016, 16:13
Ja z kolei polecam Pana Adama Kołodziejczaka! Młody człowiek, z głową pełną pomysłów i ogromnym profesjonalizmem. Cena przystępna, zawierająca zarówno reportaż ślubny, jak i sesję. W czasie ślubu i wesela Pan Adam zachowuje się niczym ninja - nie rzuca się w oczy, robiąc przy tym wspaniały reportaż z uchwyceniem najważniejszych chwil. A w czasie sesji - atmosfera o jakiej można tylko pomarzyć - zabawnie, przyjacielsko, bezstresowo i z przepięknymi efektami.
Zdecydowanie polecam!

Offline pawelessss

• nowicjusz
Adam - świetny gość i fotograf! Również polecam!

Offline radek212

• nowicjusz
ja takiego fotografa nie znam

Offline TkGhoul

• nowicjusz
Jest bardzo dobry.