e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Nasze choinki 2006  (Przeczytany 8091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline s.aga Kobieta

Nasze choinki 2006
20 grudnia 2006, 11:57
merkunek, kochane są takie maleństwa :)
mi się marzy prawdziwa wielka choinka, ale chyba na balkonie musiała bym ją trzymać

Nasze choinki 2006
20 grudnia 2006, 12:16
Cytat: "PumoRi"
dziewczyny,jestem dla Was pełna podziwu  :) my choinkę kupimy w piątek, w sobotę mężuś ją zamontuje, a w wigilię ją ubierzemy  :) mam nadzieję, że ze wszystkim się wyrobimy, bo w tym roku, Święta u nas, przychodzą obie pary naszych rodziców, rodzeństwo i babcia. Juz się nie mogę doczekać  :D

Hmmm, to chyba nie mnie podziwiasz  :roll: ...bo ja to co roku pakuje choinkę w woreczek i czeka gotowa do następnego roku  :mrgreen:
Dopiero jak dzieć podrośnie to będziemy wspólnie ubierać, mi to jakoś frajdy nie sprawia...

Offline Lea Kobieta

Nasze choinki 2006
20 grudnia 2006, 15:05
U mnie jeszcze nia ma choinki...ale jak będzie to na pewno wkleję zdjęcia...no i ....w tym roku po raz pierwszy będę robić wieniec na drzwi (już kilka lat z rzędu mamy na drzwiach i widzę,że sąsiedzi też zaczynają wieszać... :mrgreen:)...Mąż ma mnie nauczyć...... Zobaczymy...Jak zrobię to wkleję zdjęcia.. :mrgreen:

Offline dziubasek Kobieta

Nasze choinki 2006
20 grudnia 2006, 16:59
Dziękuję dziewczyny za komplementy... strasznie miluchno mi się zrobiło... co do mebli...to tak na prawdę to ich strasznie nie lubie  :twisted: nie są w moim stylu... dostaliśmy "w spadku", żeby mieć w ogóle cokolwiek na początek... ale cieszę się, ze chociaż Wam się podobają ;)

No ale wracajmy do tematu choinek.

Nasze swiąteczne drzewko ma jeden feler----> NIE PACHNIE!!!!! Dzisiaj obskoczyłam dwa stragany ze swierkami w celu wypytania o przyczynę i okazuje sie że rzeczywiście świerki srebrzyste nie pachną... a co grosza ponoć większość choinek z tych "nowoczesnych" plantacji nie wydziela tego świątecznego zapachu!! Zawiodłam się strasznie... szukam pachnących gałązek... żeby chociaż w wazon wstawić  :roll:

Offline szajo Kobieta

Nasze choinki 2006
20 grudnia 2006, 19:31
ja właśnie kupiłąm gałązki słomkowe ozdoby z nibieskim broakacikiem niebieskie lampki i jest G :)   ale leń ze mnie i fote zrobie późnieeeeej  :mrgreen:

Offline Beth Kobieta

Nasze choinki 2006
20 grudnia 2006, 21:00
No to mnie się fartnęło z zapachem, bo to nasze "coś" pachnie dość fajnie :) Może nie na cały dom, ale w salonie zapach jest wyczuwalny :) A nawet nie wiem co to jest za drzewko..

Offline Lea Kobieta

Nasze choinki 2006
20 grudnia 2006, 21:08
Dziubasku ciesz się,że nie pachn ie....bo moja babcia w zeszłym roku kupiła świerk srebrzysty..i smierdziało takim jakimś specyficznym zapachem...fuuuuu...nie dało się wytrzymać!!!

Nasze choinki 2006
21 grudnia 2006, 08:40
Cytat: "merkunek"
mi to jakoś frajdy nie sprawia...

racja, jak byłam młodsza też sprawiało mi to dużo większą frajdę  :) Ale ja jestem niepoprawną romantyczką, więc i teraz daję się ponieść atmosferze  :lol:

Cytat: "Lea"
smierdziało takim jakimś specyficznym zapachem...fuuuuu...nie dało się wytrzymać!!!

Hehe, wolę specyficzny zapach samego drzewka... My kiedyś przywlekliśmy do domu śliczną choinkę, tylko, że dopiero w domu poczuliśmy, że jakiemuś kocurowi też się spodobała  :evil: Wylądowała więc w ogródku, a my biegiem gdzie indziej po następną  :roll:

Offline agnieśka Kobieta

Nasze choinki 2006
21 grudnia 2006, 18:33
No to teraz moje drzewko, "prawdziwne" oczywiście
widok ogólny

zbliżenie

no i choineczka po ciemku

W ubiegłym roku mieliśmy sztuczną, bo z racji przeprowadzki do nowego mieszkanka nie było czasu na jej ubieranie przed świętami i z tego względu została ubrana już na początku grudnia. W tym roku stwierdziłam, że musi być prawdziwa, mąż przyklasnął, więc już od soboty cieszy oko.

Offline Antalis

Nasze choinki 2006
21 grudnia 2006, 18:37
O jeny zazdroszcze Wam prawdziwej choinki. My w tym roku mamy taka małą ale w przyszłym roku bedzie duuuza do sufitu a co :) Moi rodzice maja fajna - jak maz wroci to wkleje fotki bo zrobil dzis fonem jak bylismy na kafusi :)
Bardzop lubie jak choineczka jest przystrojona w jeden kolor lub np.  w 3. Nie lubie takich na ktorych jest "wszystko" choc jak bylam mala to je uwielbialam :) Cukierki, orzeczy, aniolki bałwanki wszystko wisialo :) Szkoda ze nie wszystko było jadalne  :wink: Zjadałysmy z siostra cukierki z choinki a w papierki zawijałysmy paierki co by mama sie nie skapła ze jest zjedzone.  Jak rozbieralismy choinke ... mama znajdywala nasze "cukierki" i wygladała zawsze mniej wiecej ta :urwanie_glowy:    :nie:    :Blee:    :szczeka:

Offline narwanka Kobieta

Nasze choinki 2006
21 grudnia 2006, 19:35
Dziś rano poszliśmy z Krzysiem po choinkę. Kupiliśmy małe lecz drogawe drzewko. Które zupełnie nie pachnie Świetami. Szkoda wielka. Osadzenie jej okazało się bez taty wielkim problemem. Krzys najpierw próbował sam, potem stracił nerwy i musiałam uporać się z tym zadaniem sama. Powiedzmy więc że jest prosto ;) Choinka jest w tym roku "ORGANICZNA" hehe. Ma własnorecznie pieczone ciasteczka z migdałami, słomiane zabawki, drewniane zabawki, drewniane śnieżynki, kokardki, suszone pomarańcze....

Nasza choinka :

Zblizenie :

Wyszło stylowo prawda ?   :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Offline Antalis

Nasze choinki 2006
21 grudnia 2006, 19:43
No ja bym ja zjadla od razu :) Ju a te prezenty to prawdziwe ?? Przeczytaj moze tam jest cos  dla  antalis :P

Offline Beth Kobieta

Nasze choinki 2006
21 grudnia 2006, 21:50
Narwanka - śliczna choineczka :) no i widzę, że Mikołaj odwiedził Was w pierwszej kolejności ;) Eh, jak Wam zazdroszczę.. Ale przy dobrych wiatrach jutro zląduję w domu rodzinnym i też Wam wkleję zdjęcie choinki Rodziców :) Moje "coś" powoli gubi igiełki.. :(

Offline narwanka Kobieta

Nasze choinki 2006
21 grudnia 2006, 21:52
To choinka rodiznna bo z nimi jeszcze mieszkamy :D No i prezenty dla 10 osób :D Dziś je wszystkie pakowalismy ufff.. tzn Mikołaj! :D hihi

Offline dziubasek Kobieta

Nasze choinki 2006
21 grudnia 2006, 23:43
Agniesieńko- bardzo ładnie rezentuje się Wasze drzewko, Narwanka moim zdanie póki co "wygrywa" - jak dla mnie bomba!! Własnej roboty ozdoby... wygląda to przefantastycznie!!! Chyba na przyszły rok zgapie pomysł  :mrgreen:

Offline demka Kobieta

Nasze choinki 2006
22 grudnia 2006, 08:29
A oto nasza choinka- prawdziwa i pachnie lasem :D Wieczorkiem pstrykne jeszcze kilka fotek, bo te które zrobilismy wczoraj jakieś rozmazane wyszły...
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Nasze choinki 2006
22 grudnia 2006, 11:41
ależ macie cudne choinki, najbardziej tych zywych zazdraszczam...

Offline .:Anka:. Kobieta

Nasze choinki 2006
22 grudnia 2006, 19:16
a to nasza choinka

Offline Antalis

Nasze choinki 2006
23 grudnia 2006, 18:00
To choinka moich rodziców:

A to nasze malenstwo i straznik mikolaj:

Offline Beth Kobieta

Nasze choinki 2006
24 grudnia 2006, 10:55
No to teraz choinka przy której w dużej mierze spędzę Święta, więc można powiedzieć, że jakby moja :) Tak się prezentuje salon u Rodziców: