Autor Wątek: Sala na wesle  (Przeczytany 45899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andza
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Sala na wesle
« dnia: 4 Grudnia 2006, 19:03 »
Pilnie poszukuję salę na wesele !!!!  termin sierpień-wrzesień 2007 r. ; do 120 osó; lokalizacja: Wrocław i okolice Wrocławia

Offline cmonia

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.07.2007
Sala na wesle
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Grudnia 2006, 13:49 »
teraz trudno bedzie ci cos znalezc.ale może Wieniawa ma jeszcze wolne terminy.bo jak ja szukałam na swoje wesele to sierpien wszedzie juz byl zajety.powodzenia :)




Offline Andza
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Sala na wesle
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Grudnia 2006, 23:58 »
Wiem że zwolnił się termin w Hotelu Bielany na 28.07.07 r. Ja zrobie jedank w pażdzierniku 2007 r.  :lol:

Offline m.a.r.t.a
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Sala na wesle
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Grudnia 2006, 22:26 »
Słyszałam duzo pochlebnych info o tym Hotelu  :D

Offline kamille
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
sala na wesele syców aroma stone :D
« Odpowiedź #4 dnia: 6 Kwietnia 2013, 14:54 »
ja muszę się pochwalić, byłam w aroma stone w Sycowie , jak najbardziej godny polecenia, jeśli ktoś szuka w 2013 roku chyba nawet mają miejsca :)
jedzenie super, gorące pięknie pachnące, sale ustrojone jak z bajki, ale wszystko miało swój smak i klasę, nie sztuka narzucać wszystkiego nie wiadomo ile ,ale tam było po prostu bajecznie. .  :)
z tego co mówiła pani młoda wszystkim zajął się menadżer, czegóż chcieć więcej. .  :) ja już dawno po swoim weselichu i szkoda, że nie robiliśmy właśnie tam :) ale może jeszcze ktoś nas tam zaprosi. .  ;)

Offline Zosix
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.15
Odp: Sala na wesle
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Kwietnia 2014, 15:50 »
 Ja miałam tam wesele w pięknie udekorowanej sali, ponieważ mialam wesele w zime, ale generalnie, zeby rozwiac wasze watpliwosci- jeżeli chodzi o ten Pałacyk to jest naprawde dobry.  Można smiało zainwestowac kase w taki dzień i nie bać się o wszelkie szczegoły zapraszając tam gosci.  Obsługa bardzo nam pomogła i generalnie zawsze to jakas nowosc majac "indyjską obsługę" ;))

Offline kariWaWa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.06.15
Odp: Sala na wesle
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Kwietnia 2014, 21:40 »
Hej,
Owszem, super impreza.  Moja sis miała ślub na zewnątrz, trochę w stylu amerykańskim ;) W otoczeniu przyrody, pięknego Pałacu i świetnych ludzi było naprawdę magicznie.  :P

Offline marciaa122
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.05.2013
Odp: Sala na wesle
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Marca 2015, 12:57 »
Ja polecam Pałac Brzezina.
super otoczenia i przepiękna oranżeria. Bardzo romantycznie.
Organizacja bez zarzutu no i kucnia przepyszna, a to dla mnie bardzo istotna kwestia;)

Offline Caslinka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Sala na wesle
« Odpowiedź #8 dnia: 1 Października 2018, 16:40 »
A co myślicie o Hotelu BrochówLINK USUNIETY? Wygląda zachęcająco. Zależy mi na miłej obsłudze, dobrej kuchni i przyjemnych pokojach dla gości. Ktoś z Was może tam był?
« Ostatnia zmiana: 2 Października 2018, 06:56 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Davidoff
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Sala na wesle
« Odpowiedź #9 dnia: 5 Października 2018, 11:51 »
Hotel Brochów to dobry wybór. Miła atmosfera, położony z dala od ruchu ulicznego, dobrze skomunikowany z centrum. Pokoje przytulne i pyszna kuchnia. Zdecydowanie polecam.

Offline Caslinka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Sala na wesle
« Odpowiedź #10 dnia: 9 Października 2018, 14:58 »
Dziękuję za odpowiedź Davidoff. Rozglądałam się za różnymi lokalami i chyba się zdecyduję na ten hotel. Mam nadzieję, że będą wolne termin.

Offline Natalija
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 15.05.2015
  • Skąd:: Wrocław
  • Ślub w: dolnośląskie
Odp: Sala na wesle
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Stycznia 2019, 15:43 »
Cześć, jestem świadkową swojej przyjaciółki i szukam dogodnego miejsca na wesele :) Jedno miejsce już mam zaplanowane LINK USUNIETY ale chętnie też poznam perspektywę innych osób. Od mojego ślubu minęło trochę czasu (niecałe 4 lata) i widzę, że kilka miejsc jest nowych i godnych uwagi. Będę wdzięczna za rady!  :-*
« Ostatnia zmiana: 21 Stycznia 2019, 17:10 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Kasia456
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Sala na wesle
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Maja 2019, 12:15 »
Hej :), w przyszłym roku planuję we Wrocławiu zorganizować wesele ma około 120-150 osób. Polecanie jakieś fajne sale od razu z noclegiem? Widziałam ofertę Hotelu Jasek Premium Wrocław i odpowiada mi wystrój, lokalizacja itd. Zna może ktoś to miejsce, a najlepiej był tam na weselu i może powiedzieć czy to dobry wybór? 
LINK USUNIETY
« Ostatnia zmiana: 14 Maja 2019, 13:04 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Mariczka32
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • data ślubu: 26.12.2020
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Restauracja Rycerska
Odp: Sala na wesle
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Maja 2019, 22:31 »
@Kasia456 a w Glamour byłas ogladac sale? Maja dwie w tym jedną wlasnie taka wieksza na 120 osob spokojnie. Sala piekna na stronie sobie zreszta popatrz relacje z innych ślubów. Mnie wpadla w oko przy okazji imprezy firmowej. Wystroj zrobia pod Ciebie - mozesz miec nawet czerwony dywan jesli chcesz ;p A lokalizaja jest na tyle komfortowa ze kilka krokow dalej masz hotele do wyboru - w koncu to serce Wrocławia!

Offline dariolaw

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Skąd:: Wrocław
Odp: Sala na wesle
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Stycznia 2020, 12:57 »
Byłam na weselu we Wrocławskiej sali w Zoo, super klimat, super miejsce polecam!