e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: nasze teledyski ślubne  (Przeczytany 44934 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Natienka Kobieta

• ...ubi tu, ibi ego...
  • uzależniony
  • Total likes: 0
    • Nasze filmy ślubne
  • data ślubu: 21 czerwca 2008
Odp: nasze teledyski ślubne
22 listopada 2008, 12:12
No to ja wrzucę też w końcu swój teledysk ;)

Klijnijcie na 'Oglądaj w wysokiej rozdzielczości' pod wideo!

:serce: :serce: :serce:
<a href="http://pl.youtube.com/watch?v=ANnc_ETX8go">Teledysk Natienki i Wojtka[/url][/size]
:serce: :serce: :serce:

Pozdrawiam ;)

Offline oleandro Kobieta

22 listopada 2008, 18:45
Bardzo fajne zestawienie muzyki:) Super :brawo_2:

Offline Lea Kobieta

22 listopada 2008, 23:27
Oleńko suuper teledysk!1
Monia..wow!!!
Natienka....ciekawy pomysł na teledysk..

Offline aaniiusiaa Kobieta

23 listopada 2008, 12:00
śliczny teledysk!

24 listopada 2008, 19:19
Natienka - która firma kamerowała (hehe, standardowe pytanie)  ???  :)

25 listopada 2008, 23:27
^Nie no już wiem  ;D, przepraszam moderatorzy, że odpowiem sama sobie. Taaa... wykonawca to WYLI, było gdzieś dopisane drobnym maczkiem odnośnie podpisu do pliku filmu . Są dobrzy - tak mogę ocenić . Troszkę drożsi od tego kamerzysty, którego mam, ale.... się jeszcze zastanowie, czy na ich rzecz nie zrezygnowac z tego kamerzysty, którego zarezerwowałam. choć będzie kilka stówek więcej.. ale zawsze jakość i wykonanie wyższe.

Offline Natienka Kobieta

• ...ubi tu, ibi ego...
  • uzależniony
  • Total likes: 0
    • Nasze filmy ślubne
  • data ślubu: 21 czerwca 2008
26 listopada 2008, 09:59
missmax - no właśnie dlatego wybraliśmy ich a nie inną firmę - koszt jest zawsze duży (przynajmniej u tych co pytałam), więc parę stów w tą czy inną nie było aż tak wielkim wydatkiem. A jakość - gdy oglądaliśmy próbki -  ::) ::) ::) Wyli się jednak wyróżniało.
Mimo to nad tym teledyskiem i innymi plenerkami itd trochę popracowaliśmy razem, bo mam wrażenie że już tyle mają zleceń że nie dopieszczają każdego osobnego filmiku  ::) - my parę rzeczy w swoich poprawiliśmy. Ale to im można na dobre policzyć - że nie mają oporów przed wprowadzaniem zmian!

Offline majcia Kobieta

26 maja 2009, 14:16
Nie mam jeszcze swojego teledysku, ale nie mogłam się powstrzymać, żeby nie wstawić tego, co znalazłam :

http://www.zeberka.pl/art.php?id=4456

Zobaczcie jakie dobre!  ;D

Offline japcio Kobieta

26 maja 2009, 14:26
REWELACJA :) :) :)

Offline oleandro Kobieta

27 maja 2009, 18:56
rewelacyjny pomysl na teledysk :)

27 maja 2009, 18:59
nio - oryginalny i mało spotykane video ślubne :) . Ludzie jak profesjonalni aktorzy :)

A mam pytanko - jaką piosenkę polecacie ostatnimi czasy na końcowy teledysk ślubny ?

15 czerwca 2009, 10:05
^ ja w końcu wybrałam Berlin - "Take my breath away"

tutaj nasz teledysk produkcji PM Studio P. Michoń :

Offline kasieex Kobieta

24 lipca 2009, 09:42
Rewelacyjny teledysk !

Offline agtham Kobieta

24 lipca 2009, 14:15
świetny teledysk! Wszystkiego najlepszego! Świetna z Was para widać! Pozdrawiam serdecznie!

Offline kasieex Kobieta

30 lipca 2009, 08:32
Natienka jestem pod wrazeniem teledysku ! Zreszta PM tez , caly czas usmiechnieta :) brawo ! 

Offline badzioch Mężczyzna

14 sierpnia 2009, 13:27
To i ja cos wysle.  To nie jest teledysk slubny.  Postanowilismy ozywic nieco nasza galerie zdjec przedslubnych z wykorzystaniem technik uzywanych przy produkcji filmowej.  Duzy naklad pracy i czasu, ale chyba warte zachodu.  Dzieji temu latwiej stworzyc zarowno prezentacje przedslubna, prezentacje slubna jak i poprawic to co kamezysta polozyl w czasie slubu.  Oczywiscie zmiksowanie zdjec z materialem video nie stanowi problemu.  Prezentowany film byl stworzony przez nas na nasz slub.  Zapraszam do komentowania:) Ot maly eksperyment
hxxp: www. weselewkrakowie. republika. pl/nasze_chwile/nasze_chwile. html
PS
Troszke techniki na forum i sie gubie.  jesli cos nie tak, bardzo prosze admina o pomoc w umieszczeniu linka

Offline gosiaczekk Kobieta

14 sierpnia 2009, 21:25
Wow badzioch!! Rewelka!!!  :o :o Pierwszy raz widzę cos podobnego! Rzeczywiscie pewnie dużo pracy to kosztuje, ale efekt zaj......ty :)

Offline *Ewelina* Kobieta

14 sierpnia 2009, 21:36
Ja niestety nie moge obejrzec ;/

14 sierpnia 2009, 22:44
Ewelina, niestety w skutek mego braku obeznania z tym forum cos zle wkleilem link do filmu.
Moze troszke inaczej:
wejdz na strone:
www. weselewkrakowie. republika. pl
a tam w zakladke "Nasze chwile"
jesli film ci sie nie otworzy to bedzie znaczylo ze brakuje ci jakis kodekow.
BTW to strona ktora zrobilismy sami na potrzeby naszego slubu.  Zdjecie na pierwszej stronie to zaproszenie ktore drukowalismy jak zdjecia na papierze fotograficznym.  Na stronie w zakladce "Download" po slubie umiescilismy zdjecia do sciagniecia dla gosci w duzej rozdzielczosci.  Ten link juz nie dziala, ale reszta powinna chodzic.  Calosc projektu: zaproszenie, strona i filmik naszego autorstwa.
PS
Dzieki za slowa uznania:)

Offline Anjuschka Kobieta

15 sierpnia 2009, 10:27
Super - ile to pracy musiało Cię kosztować.

Podaję poprawnego linka - niestety musisz mieć napisane min. 10 postów, aby wklejać poprawnie linki, zdjęcia, liczniki itp.

http://www.weselewkrakowie.republika.pl/nasze_chwile/nasze_chwile.html

15 sierpnia 2009, 16:53
Anjuschka , wielkie dzieki za pomoc i slowa uznania.  To bylo ok 2 tygodnie pracy.  W naszym przypadku mielismy dosc duzo zdjec do przebrania a zdjecia ktore nam byly potrzebne dorobilismy w trakcie montazu.  Trening czyni mistrza, mysle ze teraz poszlo by to latwiej, choc wiele zalezy od ilosci i jakosci zdjec zebranych przed rozpoczeciem pracy.

Offline Lea Kobieta

15 sierpnia 2009, 18:00
badzioch straasznie mi się podoba..pod koniec miał m ciary!!

Słowa uznania!!

15 sierpnia 2009, 19:08
Wielkie dzieki Lea:) Milo to slyszec:)

Offline .:Anka:. Kobieta

15 sierpnia 2009, 21:33
 :szczeka: :szczeka: :szczeka: :szczeka: :szczeka: :szczeka: :szczeka: :szczeka:

rewelacja!!!!!!!!

15 sierpnia 2009, 22:00
Wielkie dzieki Anka i dzieki wszystkim za mile przyjecie mnie na forum.  Planuje troszke poudzielac sie na forum w sprawach mi bliskich.  Zauwazylem ze na forach slubnych funkcjonuje nieco stereotypow zwiazanych z fotografia.  Sa jednak one niekiedy niesluszne.  W kwestii porad dotyczacych fotografii, fotografow i grafiki sluze pomoca.  W kwestii rodzenia dzieci i opieki nad nimi licze na Wasze wsparcie i porady:)

19 sierpnia 2009, 14:22
ja jeszcze nie mam, ale jest jeden, który mi się bardzo podoba i właśnie podobny mi się szykuje. . .  hxxp: www. filmy-wesele. pl/videofilmowanie_-_plock_z181. html

Offline matrix0007 Kobieta

22 sierpnia 2009, 22:44
badzioch obejrzałam z zapartym tchem Was film-dla mnie bomba coś innego  :szczeka: :szczeka: :szczeka: a świetnie dobrana piosenka, a właśnie co to za piosenka ???
pozdrawiam

7 września 2009, 08:55
Cytat: matrix0007 link=topic=5136. msg1006290#msg1006290 date=1250973848
badzioch obejrzałam z zapartym tchem Was film-dla mnie bomba coś innego  :szczeka: :szczeka: :szczeka: a świetnie dobrana piosenka, a właśnie co to za piosenka ???
pozdrawiam
bardzo fajne, mnie się też podoba!! Po prostu SUPER!!!!

Offline ismenka1986 Kobieta

7 września 2009, 22:39
filmik super:)

12 września 2009, 10:44
Wielkie dzieki wszystkim za dobre slowo ;D