Autor Wątek: Bezbolesna depilacja  (Przeczytany 16516 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline happy77
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 01.10.2015
Bezbolesna depilacja
« dnia: 13 Października 2015, 20:27 »
Dziewczyny kiedyś robiłam sobie depilację woskiem. Potem koleżanka namówiła mnie na zabieg w gabinecie u dermatologa jakimś laserem ale nie byłam zadowolona - bolało i nic nie pomogło - włosy nadal rosły jak przed zabiegiem a byłam uboższa o parę setek. Ostatnio jednak moja siostra przed moim ślubem znalazła nową fajną miejscówkę - Meden Clinic na Boya 25 w Bydgoszczy . Mają super laser do depilacji. Jedyny na świecie którym można usunąć włosy BEZBOLEŚNIE . NAPRAWDĘ . Poza depilacją zrobiłam sobie zabieg na ciało bo mam już niestety pierwsze oznaki cellulitu :-(( . Po trzech zabiegach moja skóra jest bardziej miękka a mój narzeczony, obecnie mąż stwierdził że mam skórę jak u niemowlaka. JAKA JESTEM SZCZĘŚLIWA :-)))

Offline Agni167
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Skąd:: Rzeszów
  • Ślub w: Rzeszów
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Listopada 2015, 17:44 »
Ile taka przyjemność kosztuje (tak chociaz mniej wiecej)? Bo z tego, co się orientuję to depilacja laserowa jest straaaasznie droga i potrzeba kilku sesji :< Bezbolesna , a tania jest depilacja masą cukrową. Ja razcej taki zabieg wybiorę przed ślubem, bo na laser mnie raczej nie bedzie stać (ani nie bedę miała czasu), jeszcze nie.

Offline Salamandra
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.03.2015
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopada 2015, 16:36 »
Niestety takie zabiegi laserowe są bardzo drogie i trzeba je powtarzać co jakiś czas

Offline uczuciowa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Września 2017, 08:18 »
I tu się z tobą nie zgodzę. Po pierwsze depilacja, a właściwie epilacja np. laserem diodowym całkowicie eliminuje problem kolejnych serii - więc nie trzeba się ciągle przypominać na kolejne zabiegi. Co do cen, to mam u siebie w Toruniu w EndoMed 200zł na bikini i taką samą cenę pachy. To drogo? Jak dla mnie nie. LINK USUNIETY - warto troszkę poczytać, laserze Vectus przed wystawianiem opinii.
« Ostatnia zmiana: 20 Września 2017, 08:58 wysłana przez ~Ania~ »

Offline Maria_Mysia
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #4 dnia: 6 Października 2017, 14:34 »
Bo tym diodowym to jest epilacja, a nie depilacja. Epilacja całkowicie likwiduje problem owłosienia. Co do ośrodka Endomed Toruński jest bardzo dobry.

Offline Albinoska
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Października 2017, 10:35 »
A taka epilacja na długo starcza?

Offline krystyna88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #6 dnia: 5 Listopada 2017, 15:19 »
korzystam z usług warszawskiego salonu link usunięty, w którym korzystają z wosku premium, dzięki czemu nie mam podrażnień, a odrastające włoski są słabsze
« Ostatnia zmiana: 20 Lutego 2018, 16:43 wysłana przez zibi »

Offline krystyna88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Stycznia 2018, 21:02 »
zdecydowanie wolę wosk i przed ślubem chodzę do de pi love na depilacje. skóra jest już przyzwyczajona, włoski są coraz słabsze.

Offline monia22nor
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.06.2018
  • Skąd:: wrocław
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Stycznia 2018, 18:11 »
Mam pytanie odnośnie zabiegu laserem. W jakiej okolicy (cześć ciała) robiłaś zabieg? Ja po 3 zabiegach pozbyłam się zupełnie owłosienia na rękach

Offline Beccowina
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Lutego 2018, 10:54 »
Bo tym diodowym to jest epilacja, a nie depilacja. Epilacja całkowicie likwiduje problem owłosienia. Co do ośrodka Endomed Toruński jest bardzo dobry.
Korzystałam z usług Endomed i muszę przyznać, że jeśli chodzi o pozbycie się niechcianego owłosienia przy pomocy lasera, to efekty u mnie były widoczne już po pierwszej sesji.

Offline Maritka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Lutego 2018, 08:12 »
Ja do bezbolesnej depilacji używam depilatora Philipsa na światło. Jestem po trzech zabiegach wstępnych i zauważyłam, że włoski odrastają znacznie wolniej i przynajmniej o połowę mniej. A to jeszcze nie cały proces przygotowawczy :) Kupiłam najtańszy model, bo droższe o kilka stówek różnią się jedynie futerałem... Także trzeba czytać przed kupnem co może dany model, żeby nie przepłacić :)

Offline bernatka
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Maja 2018, 12:52 »
też mam własny depilator, u mnie model ipl babyliss, super rozwiązanie, nie boli, na mojej karnacji się sprawdzil, włosków odrasta już bardzo mało, są mniej widoczne i nie muszę chodzić gdzieś na zabiegi, a to jednak spory koszt, bo taka depilacja wcale nie jest na zawsze i potem często trzeba powtarza wzystko

Offline martiniwin
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #12 dnia: 2 Listopada 2018, 12:56 »
Ja również mam depilator w domu, ale też lubię postawić na kremy do depilacji, które wystarczy nałożyć i odczekać 5 min i później specjalną łopatką zebrać. Sposób bezbolesny tylko chwilę czasu trzeba poświecić, ale można nałożyć krem i inne rzeczy w między czasie porobić.

Offline matja
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • data ślubu: 24.05.2020
  • Skąd:: Warszawa
  • Ślub w: Warszawa
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #13 dnia: 6 Lutego 2019, 15:28 »
Bolesność depilacji zależy od indywidualnych predyspozycji i zastosowanej metody. Zawsze można się przedtem nieco znieczulić ;)

Offline Goldie88
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Lutego 2019, 17:47 »
A ja polecam depilację laserową - robiłam ją kilka lat temu i efekty są świetne! Jest dość kosztowna, ale warto zainwestować, bo mamy święty spokój do końca życia :)

Offline didiana636
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Skąd:: Szczecin
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #15 dnia: 6 Marca 2019, 19:57 »
Ja kupuje produkty do depilacji, pastą cukrową, jest bezbolesna naprawdę polecam! Kupuję w M.K. Cosmetics, Pocztowa 25, w Szczecinie, mają dobre ceny!

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Kwietnia 2019, 13:44 »
Gdzie nie spojrzę - wszędzie podobny tekst...

Offline landrynkowa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Kwietnia 2019, 21:28 »
moim zdaniem depilacja laserowa jest zdecydowanie najlepszym pomyslem, zabieg nie jest bolesny a skutecznosc mega i masz swiety spokoj ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Kwietnia 2019, 13:20 wysłana przez zibi »

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #18 dnia: 6 Września 2019, 15:18 »
Depilacja laserowa. Zdecydowanie i bezsprzecznie. Jestem po kilku zabiegach. Efekt jest niesamowity (włoski nie odrastają w zasadzie od pierwszego zabiegu) i co ważne (w moim przypadku) bezbolesny.
W przypadku chęci pozbycia się problemu na długi czas lub problemów z wrastaniem włosków, zapaleniem mieszków włosowych (ja!), etc depilacja laserowa rozwiązuje to raz na zawsze. Żałuję, że tak późno się zdecydowałam. Z drugiej strony lepiej późno niż wcale ;)

Offline zenkar
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Skąd:: Wrocław
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Stycznia 2020, 13:39 »
Polecają Panie jakieś bezbolesne metody depilacji?

Offline Mariczka32
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • data ślubu: 26.12.2020
  • Skąd:: Bydgoszcz
  • Ślub w: Restauracja Rycerska
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Lutego 2020, 22:58 »
Najmniej boli laserem, ale w profesjonalnym gabinecie a nie w domowych warunkach... Same mozemy sobie tylko narobic krzywdy szarpiąc i niszczac naskórek. Moim zdaniem najbezpieczniej jest zapisać sie do kliniki bo tam chocby za pomoca vectusa / dobiera sie odpowiednie 'dawki' lasera pod indywidualne potrzeby pacjentki. Epilacja laserem nie jest nieprzyjemna, to całkiem komfortowy intymny zabieg - a wykonywany poprawnie jest bezinwazyjny dla skóry
« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2020, 12:30 wysłana przez zibi »

Offline Pati90

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • data ślubu: 15.06.2019
  • Skąd:: Nienack
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Października 2020, 09:31 »
Przeciez laser nie jest bezbolesny. Owszem, jest skuteczny ale czujesz sie jakby wbijali ci kilkadziesiat igielek w skore + skora jest potem kilk godzin poparzona i podrazniona do czerwonosci.

Offline glaczek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Listopada 2020, 11:09 »
bezpolesna depilacja nie wierze w to, jednak zostaje maszyka ;p

Offline gryzelda
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Września 2021, 18:22 »
bezbolesna to chyba tylko maszynka :D no i laser przez jakis czas jest bolesny ale pozniej wiele miesiecy z glowy :P chociaz ja stawiam na wosk, przyzwyczailam sie juz do niego

Offline białaróża
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • data ślubu: 17,03,2018
  • Skąd:: Lublin
  • Ślub w: Łuszczów
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Września 2021, 19:39 »
ja nie umiem wosku :P nie wiem nigdy ile go nalozyc, potem wyplywa mi to spod plastra, masakra :D gole sie jednorazowkami

Offline anna.tolka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
  • Skąd:: Warszawa
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Września 2021, 14:58 »
ogólnie to polecam jednak pomyśleć o zabiegach. może trochę czuć samo przykładanie lasera ale jednak masz problem z głowy tak na prawde. jakieś blond włoski w małej ilości mi się uchowało ale w większości nogi mam bez włosków. teraz taka pododa że nie ma ekspozycji na słońce wiec dobrze jest pomyśleć o laserze.

Offline białaróża
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • data ślubu: 17,03,2018
  • Skąd:: Lublin
  • Ślub w: Łuszczów
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Kwietnia 2022, 22:40 »
bezbolesne to chyba tylko maszynka jednorazowa ale to trzeba czesto powtarzac :P ja wole plastry z woskiem, bol jest chwilowy ale efekt na dluzej :D

Offline gryzelda
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Bezbolesna depilacja
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Kwietnia 2022, 14:06 »
ja nie umiem wosku :P nie wiem nigdy ile go nalozyc, potem wyplywa mi to spod plastra, masakra :D gole sie jednorazowkami

to kup plastry.. tam masz juz wosk nalozony.. rozgrzewasz w rece, naklejasz na cialo, pocierasz i zrywasz.. nic nie wycieka