e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Bezbolesna depilacja  (Przeczytany 3773 razy)

Offline happy77

Bezbolesna depilacja
13 października 2015, 20:27
Dziewczyny kiedyś robiłam sobie depilację woskiem. Potem koleżanka namówiła mnie na zabieg w gabinecie u dermatologa jakimś laserem ale nie byłam zadowolona - bolało i nic nie pomogło - włosy nadal rosły jak przed zabiegiem a byłam uboższa o parę setek. Ostatnio jednak moja siostra przed moim ślubem znalazła nową fajną miejscówkę - Meden Clinic na Boya 25 w Bydgoszczy . Mają super laser do depilacji. Jedyny na świecie którym można usunąć włosy BEZBOLEŚNIE . NAPRAWDĘ . Poza depilacją zrobiłam sobie zabieg na ciało bo mam już niestety pierwsze oznaki cellulitu :-(( . Po trzech zabiegach moja skóra jest bardziej miękka a mój narzeczony, obecnie mąż stwierdził że mam skórę jak u niemowlaka. JAKA JESTEM SZCZĘŚLIWA :-)))

Offline Agni167

Odp: Bezbolesna depilacja
15 listopada 2015, 17:44
Ile taka przyjemność kosztuje (tak chociaz mniej wiecej)? Bo z tego, co się orientuję to depilacja laserowa jest straaaasznie droga i potrzeba kilku sesji :< Bezbolesna , a tania jest depilacja masą cukrową. Ja razcej taki zabieg wybiorę przed ślubem, bo na laser mnie raczej nie bedzie stać (ani nie bedę miała czasu), jeszcze nie.

Offline Salamandra Kobieta

18 listopada 2015, 16:36
Niestety takie zabiegi laserowe są bardzo drogie i trzeba je powtarzać co jakiś czas

20 września 2017, 08:18
I tu się z tobą nie zgodzę. Po pierwsze depilacja, a właściwie epilacja np. laserem diodowym całkowicie eliminuje problem kolejnych serii - więc nie trzeba się ciągle przypominać na kolejne zabiegi. Co do cen, to mam u siebie w Toruniu w EndoMed 200zł na bikini i taką samą cenę pachy. To drogo? Jak dla mnie nie. LINK USUNIETY - warto troszkę poczytać, laserze Vectus przed wystawianiem opinii.
« Ostatnia zmiana: 20 września 2017, 08:58 wysłana przez ~Ania~ »

6 października 2017, 14:34
Bo tym diodowym to jest epilacja, a nie depilacja. Epilacja całkowicie likwiduje problem owłosienia. Co do ośrodka Endomed Toruński jest bardzo dobry.

23 października 2017, 10:35
A taka epilacja na długo starcza?

5 listopada 2017, 15:19
korzystam z usług warszawskiego salonu link usunięty, w którym korzystają z wosku premium, dzięki czemu nie mam podrażnień, a odrastające włoski są słabsze
« Ostatnia zmiana: 20 lutego 2018, 16:43 wysłana przez zibi »

10 stycznia 2018, 21:02
zdecydowanie wolę wosk i przed ślubem chodzę do de pi love na depilacje. skóra jest już przyzwyczajona, włoski są coraz słabsze.

Offline monia22nor Kobieta

25 stycznia 2018, 18:11
Mam pytanie odnośnie zabiegu laserem. W jakiej okolicy (cześć ciała) robiłaś zabieg? Ja po 3 zabiegach pozbyłam się zupełnie owłosienia na rękach

20 lutego 2018, 10:54
Bo tym diodowym to jest epilacja, a nie depilacja. Epilacja całkowicie likwiduje problem owłosienia. Co do ośrodka Endomed Toruński jest bardzo dobry.
Korzystałam z usług Endomed i muszę przyznać, że jeśli chodzi o pozbycie się niechcianego owłosienia przy pomocy lasera, to efekty u mnie były widoczne już po pierwszej sesji.

22 lutego 2018, 08:12
Ja do bezbolesnej depilacji używam depilatora Philipsa na światło. Jestem po trzech zabiegach wstępnych i zauważyłam, że włoski odrastają znacznie wolniej i przynajmniej o połowę mniej. A to jeszcze nie cały proces przygotowawczy :) Kupiłam najtańszy model, bo droższe o kilka stówek różnią się jedynie futerałem... Także trzeba czytać przed kupnem co może dany model, żeby nie przepłacić :)

11 maja 2018, 12:52
też mam własny depilator, u mnie model ipl babyliss, super rozwiązanie, nie boli, na mojej karnacji się sprawdzil, włosków odrasta już bardzo mało, są mniej widoczne i nie muszę chodzić gdzieś na zabiegi, a to jednak spory koszt, bo taka depilacja wcale nie jest na zawsze i potem często trzeba powtarza wzystko

2 listopada 2018, 12:56
Ja również mam depilator w domu, ale też lubię postawić na kremy do depilacji, które wystarczy nałożyć i odczekać 5 min i później specjalną łopatką zebrać. Sposób bezbolesny tylko chwilę czasu trzeba poświecić, ale można nałożyć krem i inne rzeczy w między czasie porobić.

Offline matja

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 24.05.2020
  • Ślub w: Warszawa
6 lutego 2019, 15:28
Bolesność depilacji zależy od indywidualnych predyspozycji i zastosowanej metody. Zawsze można się przedtem nieco znieczulić ;)

10 lutego 2019, 17:47
A ja polecam depilację laserową - robiłam ją kilka lat temu i efekty są świetne! Jest dość kosztowna, ale warto zainwestować, bo mamy święty spokój do końca życia :)

Offline didiana636

6 marca 2019, 19:57
Ja kupuje produkty do depilacji, pastą cukrową, jest bezbolesna naprawdę polecam! Kupuję w M.K. Cosmetics, Pocztowa 25, w Szczecinie, mają dobre ceny!

Offline Sylvi Kobieta

12 kwietnia 2019, 13:44
Gdzie nie spojrzę - wszędzie podobny tekst...

18 kwietnia 2019, 21:28
moim zdaniem depilacja laserowa jest zdecydowanie najlepszym pomyslem, zabieg nie jest bolesny a skutecznosc mega i masz swiety spokoj ;)
« Ostatnia zmiana: 19 kwietnia 2019, 13:20 wysłana przez zibi »

Offline Sylvi Kobieta

6 września 2019, 15:18
Depilacja laserowa. Zdecydowanie i bezsprzecznie. Jestem po kilku zabiegach. Efekt jest niesamowity (włoski nie odrastają w zasadzie od pierwszego zabiegu) i co ważne (w moim przypadku) bezbolesny.
W przypadku chęci pozbycia się problemu na długi czas lub problemów z wrastaniem włosków, zapaleniem mieszków włosowych (ja!), etc depilacja laserowa rozwiązuje to raz na zawsze. Żałuję, że tak późno się zdecydowałam. Z drugiej strony lepiej późno niż wcale ;)