e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Rozwód  (Przeczytany 48050 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _patka_ Kobieta

Odp: Rozwód
23 grudnia 2019, 19:50
U Nas po równo młody będzie w wigilię najpierw u mnie później tata go zabiera. I tak samo w pierwszy dzień świąt będzie z nim albo ze mną a później na odwrót ;)
Ale np jak będę mieć operację to poprosiłam go o zajęcie się młodym i bez problemu zgodził się, mówiąc że trzeba sobie pomagać.

Offline ciriness

26 grudnia 2019, 18:50
Oj a ja miałam w tym roku ze swoją klientką batalię o komunie, masakra...że do 12 z ojcem, od 12.15 z matką, szkoda gadać. Zresztą niektórzy o wszystko toczą batalie, byle co ląduje w sądzie. Strasznie to smutne biorąc pod uwagę, że czeka ich co najmniej 10-14 lat takiego "dogadywania się".
Wiec Pati mega dobrze, że się tak dogadujecie! To jest na wagę złota, serio!

26 grudnia 2019, 19:06
Oj a ja miałam w tym roku ze swoją klientką batalię o komunie, masakra...że do 12 z ojcem, od 12.15 z matką, szkoda gadać. Zresztą niektórzy o wszystko toczą batalie, byle co ląduje w sądzie. Strasznie to smutne biorąc pod uwagę, że czeka ich co najmniej 10-14 lat takiego "dogadywania się".
Wiec Pati mega dobrze, że się tak dogadujecie! To jest na wagę złota, serio!
Oczywiście najbardziej poszkodowane są dzieciaki. Czemu one są winne, głupoty swoich „chorych” rodziców ...
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline ada1988 Kobieta

26 grudnia 2019, 23:00
Ja sie strasznie obawiam komuni Adasia tzn ja w ogóle zakladam scenariusz ze jego ojciec po prostu nie przyjdzie.

Offline _patka_ Kobieta

27 grudnia 2019, 09:28
Ja jeszcze o tym nie myślałam nawet. Zobaczymy ale jakoś to pogodzimy.

Offline ada1988 Kobieta

27 grudnia 2019, 10:37
Ja mam komunię w maju wiec juz zaraz.
Pati Wy sie dogadujecie my zdecydowanie nie

Offline tylunia Kobieta

27 grudnia 2019, 13:24
Eh biedne są dzieciaki jak rodzice sie nie dogadują lub co gorsza udaja ze jest ok a tak na prawdę mają jakies ukryte żale które sobie odbijają na dziecku. Obseruje od 6 lat jak słowa i czyny najblizszej dziecku osobie robią mu masakre w glowie. Pod płaszczykiem dobroci i dobrych chęci wbijana jest szpila po szpili. Tyle lat minęło a chęć zemsty/ niespełnionych oczekiwań wciąż nie maleje. Mimo nowych rodzin.

Offline Lara_Croft Kobieta

27 grudnia 2019, 13:27
Ja mam komunię w maju wiec juz zaraz.
Pati Wy sie dogadujecie my zdecydowanie nie
To może z dwojga złego lepiej, jakby nie przyszedł, niż miał robić jakieś problemy...
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017
Michał ❤ 29.05.2018
Maja - 5.01.2020

Offline ada1988 Kobieta

27 grudnia 2019, 14:56
Ja na to licze naprawdę, jak przyjdzie  to moze sie to roznie skończyć niestety  ::)

Offline _patka_ Kobieta

28 grudnia 2019, 09:27
To faktycznie lepiej żeby nie przychodził  ::)
Moja znajoma zrobiła komunie dziecka tylko dla swojej rodziny, jej były też jest okropny dla niej mimo, że od rozstania minęło prawie 10 lat...

Offline agulka3092

• nowicjusz
  • Total likes: 4
  • data ślubu: 16.08.2019
  • Ślub w: Włoszakowice
29 grudnia 2019, 10:20
Jestem od ponad 4 miesięcy mężatką, ale tylko po cywilnym ze względu na męża. On jest po rozwodzie i ogromnie sie ciesze że nie mieli dzieci. My jeszcze sie nie doczekaliśmy naszego maleństwa ale mamy nadzieje że już nie długo. Mąż jest o rozwodzie 7 lat jakoś, a myz e sobą jesteśmy 3 lata.

Offline mikoala

28 stycznia 2020, 23:26
Jeżeli tylko jedna strona chce iść na kompromis w każdej kwestii czy to święta czy komunia to nic nie da... do tego potrzeba dwojga.