Autor Wątek: Sala na wesele Inowrocław/Kruszwica  (Przeczytany 8881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline indywidualnaaaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: -
Sala na wesele Inowrocław/Kruszwica
« dnia: 5 Września 2015, 12:49 »
Witam, chciałabym uzyskać informacje od przyszłych PM jak i już zamężnych na temat jakiejś fajnej sali w tych okolicach.  Dzielcie się swoimi odczuciami i przemyśleniami :) Dodam że interesuje mnie sala na ok.  120 osób

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: Sala na wesele Inowrocław/Kruszwica
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Września 2015, 14:54 »
Liczba ewentualnych gości godna podziwu ;) jak na nasze rejony ;) Bawiłem się jako gość w Lawendowej Gospodzie w miejscowości Tupadły  :D i jak zobaczyłem, ze potrzebujesz na 120 osób to myślę sobie, że ta Gospoda odpada...ale...patrzę na ich stronę i ...deklarują wesela do 180 osób...szczerze to nie wiem gdzie...chyba, ze tylko na siedząco przy stołach  ;) ale no ja byłem na mniejszym weselu, więc to tylko moje subiektywne odczucia po zobaczeniu przestrzeni jaką dysponuje lokal...a może mają jakieś ukryte pomieszczenia ;)
Ogólnie wszystko fajnie, pozytywnie, lecz było jedno ALE...na sali do tańca były 2 klimy i na części tej "siedzącej po jednej na stronę za plecami gości... i gdyby działały wszystkie byłoby pewnie super, niestety z jednej na sali "siedzącej" leciała woda po włączeniu, więc w ogóle nie było opcji żeby działała, no i jedna z dwóch na części tanecznej również nie chodziła...i tutaj na miejscu "Młodych" bym właściciela odpowiednio rozliczył przy wpłacie ostatniej części za salę, bo wg mnie, jest to sytuacja niedopuszczalna...właściciel ma wiedzę, że klima wymaga naprawy i nic z tym nie robi...typowe polskie podejście...jakoś to będzie...a za jednym z okien jakiś kompostownik czy coś w tym stylu, nie było opcji, żeby to okno zostawić otwarte...
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: Sala na wesele Inowrocław/Kruszwica
« Odpowiedź #2 dnia: 6 Września 2015, 15:35 »
Przy okazji podczytuję ;)

Ładna ta Lawendowa Gospoda - Nodi a wesele było na sali głównej czy balowej? Bo ta balowa akurat najgorsza, a główna ma fajny klimat, ale na moje oko tam nawet 80 osób ledwo wejdzie. Może oni wesele na 180 osób chcą zrobić we wszystkich pomieszczeniach równocześnie?  ;)

Z tą klimą już niejednokrotnie słyszałam/czytałam, że owszem klima jest, a jak przychodzi co do czego to się okazuje, że popsuta. Na szczęście są to coraz rzadsze przypadki. Nowożeńcy są coraz bardziej wymagający i kto nie sprosta ten odpada. A złe wieści szybciej się rozchodzą niż dobre - co nawet widać po tym forum - często forumki udzielają się do ślubu, a po ślubie cisza, a szkoda, bo opinii nigdy nie za dużo i inni na pewno byliby wdzięczni.

Będąc w pobliżu Inowrocławia będę miała na uwadze tę gospodę  :)

Offline indywidualnaaaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: -
Odp: Sala na wesele Inowrocław/Kruszwica
« Odpowiedź #3 dnia: 6 Września 2015, 22:46 »
Nodi, ta liczba gości na razie jest orientacyjna, specjalnie napisałam tyle ile maksymalnie by nam wyszło, ale sądzę że finalnie ok 105-110 powinno być. Właśnie brałam Lawendową pod uwagę, ale też mi się wydawało że zbyt wiele miejsca tam nie ma.  A był ktoś z Was może w Gościńcu nad Gopłem lub w Jaśminowym Gaju? Te sale też mi się podobają, ale właśnie jestem ciekawa jak tam wygląda sytuacja z miejscem do tańca.   :)

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: Sala na wesele Inowrocław/Kruszwica
« Odpowiedź #4 dnia: 7 Września 2015, 10:44 »
My mamy deklarację do 130 osób na naszej sali u Hołosia, a wydaje mi się, że jest dużo większa niż Lawendowa. A jak byliśmy na impresce tam w Lawendowej, to ta sala z fajnym filarem (coś ala drzewo) na środku to była sala "siedząca", i przez drzwi takie dość duże szliśmy tańczyć do tej pierwszej sali.
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala na wesele Inowrocław/Kruszwica
« Odpowiedź #5 dnia: 7 Września 2015, 16:09 »
130 osób to ogromne wesele ;o u nas będzie coś koło 65 osób

Offline Nodi
  • Moderator
  • forumowicz
  • *****
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 26.09.2015
Odp: Sala na wesele Inowrocław/Kruszwica
« Odpowiedź #6 dnia: 7 Września 2015, 16:18 »
to znaczy miałem na myśli deklaracje właścicieli sali, że pomieści 130 osób, ale no ma być ok 110, więc niewiele mniej ;) nie będę pisał ile zaprosiliśmy, bo by ktoś powiedział, że mamy nierówno pod sufitem, mając tak salę do dyspozycji ;) Ale jak to mówią, głupi ma zawsze szczęście ;)
Żonki suknia na sprzedaż: suknia ślubna na sprzedaż: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=55372.0

Koleżanka odstąpi termin 15.07.2017: http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=56064.0

Offline iza0041
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2016
Odp: Sala na wesele Inowrocław/Kruszwica
« Odpowiedź #7 dnia: 8 Października 2015, 11:51 »
Znam Arkadie w Radziejowie Kujawskim - pyszne jedzenie, sala ładna (ta od 100 osób) aczkolwiek właściciele trochę spoczeli na laurach w rozwoju restauracji.

Dworek Kujawski w  Bytoniu  - Mimo kiepskiego początku teraz godna polecenia. Sala duża, przestronna, bardzo ładna, jedzonko pyszne i Pani właścicielka bardo sympatyczna i pomocna.

Gościniec nad Gopłem w Kruszwicy - Sala bardzo ładna aczkolwiek uważam że na max 80 osób,  jedzenie bardzo smaczne jednak "stoły się nie uginają" ale to może kwestia doboru menu

Offline AdamW
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Skąd:: Katowice
Odp: Sala na wesele Inowrocław/Kruszwica
« Odpowiedź #8 dnia: 9 Października 2019, 17:13 »
Świetna sala jest niedaleko Inowrocławia w Gniewkowie- Harasówka się nazywa. Pyszne jedzenie, świetna obsługa,a do tego każdy się zmieści i nie będzie nikomu przeszkadzał tańcząc swoje wyginasy . Polecam!