e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: alliexpres- doswiadczenia, linki, zdjecia realne  (Przeczytany 232554 razy)

Offline japcio Kobieta

Zamówiłam sobie etui do telefonu. Widziałam dziś takie w sklepie za 40 zł, a tutaj 14,54 :)

Plecak Dory jest już w drodze do mnie :) Tylko numer telefonu podałam stary  :-\

Offline japcio Kobieta

I jeszcze zegarek za 5,30 wzięłam :) ten czarny

« Ostatnia zmiana: 17 października 2015, 23:31 wysłana przez zibi »

Offline zibi Mężczyzna

Zależy czy sprawdzą przesyłkę czy nie. Moja siostra mówi że ok 20% ceny. Ale nigdy nie wiadomo. Z drugiej strony można nie odebrać przesyłki jak będą chcieli ode mnie kasę za cło, wtedy przesyłka wraca do sprzedawcy i on mi zwróci kasę.

Tez sposób. 

Offline japcio Kobieta

Zibi, instalowałeś kilka dni temu apkę na telefon? ;)

Offline .monia. Kobieta

Japcio zegarek bardzo fajny podeślij linka,  spróbuję zamówić 😊

Offline _patka_ Kobieta

Własnie kolezanka do mnie napisala, ze chce z allieexpress zamowic lakiery hybrydowe. Dolaczylam sie do zamowienia, zobaczymy ile beda warte ;)
Ale faktycznie wszystkie ciuchy, ktore sa sprzedawane po kilka stowek na fb sa z tej strony.
Ide poogladac co oni tam maja :D

Offline zibi Mężczyzna

Zibi, instalowałeś kilka dni temu apkę na telefon? ;)

Masz na myśli alliexpress?  Nic nie instalowałem.  Innych apek tez zresztą nie.  Czemu pytasz?

Offline .monia. Kobieta

Dzięki japcio

Offline japcio Kobieta

Zibi, bo instalowałam apkę i wyświetlił mi się komentarz osobnika "zibi" sprzed kilku dni :) Myślałam, że to ty :)

A właśnie - ktoś korzysta z apki? Bo kuszą dodatkowymi rabatami. Na moim telefonie apka nie działa - przynajmniej ta z oficjalnego sklepu windowsa z największą ilością komentarzy.

Offline zibi Mężczyzna

Zibi, bo instalowałam apkę i wyświetlił mi się komentarz osobnika "zibi" sprzed kilku dni :) Myślałam, że to ty :)

:( no  niestety to nie ja. ...
Świat stał się pełen zibich :P

Offline japcio Kobieta

Zibi, :).

I mój małżon skusił się na kilka rzeczy.

A i tak się zastanawiam, czy zakupy z Chin nie śmierdzą :) W chińskich sklepach mam odruch wymiotny.

Offline zibi Mężczyzna

No to sam jestem ciekaw. Napisz jak przyjdą.

Offline anetka71 Kobieta

Zrobiłam w nocy swoje pierwsze zakupy :) Strój Elzy z berłem i koroną za 42zł :) Teraz poczekam "tylko" 60 dni i będzie radocha :) Teraz czaję się na etui do telefonu, może jakąś fajną torebkę? :)

Offline zibi Mężczyzna

Widzę,  że portal robi furorę.  Ostatnio koleżanki w klubie esperanckim nawet się wymieniały uwagami. Pytam więc: znacie to? 
No jasne.
A Kupujecie tam?
Tak.
I jak jest?
Super.

Offline japcio Kobieta

Zamówiłam lizaki :)  Zibi, próbowałam wrzucić fotę, ale nie wyszło.

Proszę Japciu :)
« Ostatnia zmiana: 25 października 2015, 22:57 wysłana przez zibi »

Offline japcio Kobieta

Dziękuję :)
Kiedy w końcu coś dojdzie.... nie mogę się już doczekać.

A jak wasze zakupy? coś już przyleciało?

Offline joannaM Kobieta

Mamy sukienki dla Barbie, strzałki do Nerfa, foremki do wycinania ciastek, naszywki na ubrania, guziki do zabawy (100szt.), spinki, gumki do włosów, śnieżynki na choinkę, Batman Lego tyle pamiętam z tych co dotarło
On 2011
Ona 2013

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 05.09.09
zaciekawiłyście mnie :) wlasnie kupiłam: skarpety na kominek, pokrowiec na telefon, obroże dla psa led, kostium Elzy dla corki i pokrowiec na wc ktory pokazała Vivka :)

ciekawe czy przyjdzie przed swiętami :)

Offline Vivka Kobieta

Mój ocieplaczo-upiększacz na kibel jedzie juz do mnie więc myślę, że do świąt już dojdzie ;)

Zamowiłam se jeszcze jakąś koszulę rozpinaną i selfie stick ;)

Offline Netula Kobieta

od jakiegoś czasu i ja zamawiam. Większość to drobiazgi typu gumki do włosów, naklejki, skarpetki z minionkami,  Przeprawę z Urzędem Celnym też miałam al. poszło prawnie.

Offline japcio Kobieta

Dzisiaj mijają 2 tygodnie od mojego pierwszego zamówienia. Czekam niecierpliwie :)

Offline Netula Kobieta

ja dostawy z alli mam zazwyczaj w piątki i poniedziałki...
polecam te koszulki . Mnie wyszło 11,50 zł za szt

http://www.aliexpress.com/item/New-2015-t-shirts-cotton-long-sleeve-children-t-shirts-cute-cartoon-t-shirt-candy-color/1574768286.html
Jak za ta cene sa fajne
« Ostatnia zmiana: 28 października 2015, 19:05 wysłana przez zibi »

Offline japcio Kobieta

Skusiłam się na spódniczki tutu dla dziewuch :)

Offline maggi-80 Kobieta

Ja zamawiam namiętnie - ciuchy, biżuterię i pierdoły :D

Offline zibi Mężczyzna

Machnij jakieś real foto jeśli możesz. 

Offline anetka71 Kobieta

Ta-dam :D

This is an e-mail notification to inform you that your order .69994426632141 has been shipped by... Jedzie do mnie pierwsze zamówienie :)  :skacza:

Offline zibi Mężczyzna

i dojedzie kiedy? coś piszą?