e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: alliexpres- doswiadczenia, linki, zdjecia realne  (Przeczytany 238397 razy)

Ale fajne te podstawki pod pałeczki :) Też zamówię  ;D

Fajne na Wielkanoc...tylko sushi by trzeba było podac ;D

A lakiery hubrydowe kupowalyscie?
Slyszalam ze sa ok.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Vivka też zamówiłam te bransoletki tylko w innym kolorze ale jeszcze nie doszły.

Ja póki co ze wszystkich zamówionych tam rzeczy jestem zadowolona

Offline anetka71 Kobieta

A lakiery hubrydowe kupowalyscie?
Slyszalam ze sa ok.

Bardzo chwalą sobie lakiery firmy Bling. Długo się zastanawiałam, czy nie zamówić, zostaję jednak przy Semilacu ;)

Chcialam zamawiac zestaw semilac,ale ze wysylka do mnie 20e to z alli zamowilam lakiery bling 3 koloru ,tob ,baze ,waciki bezpylowe , pilniczek (az 30centow :p) , naklejki na pazury (18 centow :p) i musze jeszcze zmywacz kupic.
Lampe ta zamowilam,niecale 6e.Jak szybko padnie to nie bedzie zal i malutka.

Offline anetka71 Kobieta

Tę małą lampę też chcę sobie kupić, będzie dodatkowo na kciuki   :)

Offline ricardo Kobieta

Uwzględnili moja reklamację na zegarek :) kasa jest z powrotem na koncie  :)

Offline Justys851 Kobieta

Własnie po 16 dniach od wysyłki dotarł do mnie ten komplecik:

http://www.aliexpress.com/item/2015-new-Summer-Children-Clothing-Boys-Navy-Striped-T-shirt-And-Pants-Suits-90/32505752413.html

Biorąc pod uwagę, że Karol jest mniejszy niż rówieśnicy wzięłam rozmiar 4T, na metce jest 110  ::) Jak dla mnie to takie 92/98
Koszulka jest na styk i materiał cieniutki, spodenki są 3/4 więc te dadzą radę i gatunkowo bardzo fajne  ;)
Razem raczej tego nie ponosi  8)

Offline ricardo Kobieta

Mam ten komplet zapisany i cały czas się zastanawiam. Te ich 110 to nie jest tak jak nasze 110. Oni mają jakąś swoją dziwną rozmiarówkę.

Offline _patka_ Kobieta

Moje zakupy juz tez wyslane, czekam na dostawe.
A powiedzcie mi, zdarzylo sie Wam cos placic za clo?

Tak za telefon ;)

Offline _patka_ Kobieta

czyli za jakies drozsze rzeczy moga naliczyc tak?
a moge wiedziec ile kosztowal?

Chyba cos ok 600-700 zł   8)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Pati z tego co wiem to kontrolują paczki (wybrane), które są powyżej 50$. Oczywiście może się zdarzyć że te tańsze też ale niesamowicie rzadko.

Offline Netula Kobieta

ja mialam spodni z metka na 130 a pasowały na nasze 110

Jeśli chodzi o to marynarskie to pisałam wyzej - bluzka kiepska ,spodnie fajne  ;)

Ja tez ostatnio pozamawialam pare dupereli jak nakleji na paznokcie ,pilniczki , podkolanowki dla mlodszej.Cos tam jeszcze,ale nie pamietam :).

A wczoraj doszla po 3 tyg szminka tatoo.

Offline _patka_ Kobieta

do mnie cos dotarlo, ale nie odebralam jeszcze wiec nie wiem co, dam znac jutro  8)

Offline .caril.

Ja dziś odebrałam czapkę i mokasyny. Czapa myślałam że będzie trochę lżejsza, ale butki domawiam, bo świetne :-)

a jak z rozmiarem butkow, bo wlasnie dwie pary do koszyka wrzucilam ;D na 6m + faktycznie ten rozmiar 2?
skoro fajne to chyba jeszcze niechcacy wpadna jakies :P
A takie podkolanowki co zamawialas to sie dla chlopca nadaja ??? bo tak mi troche dziewczeco zalatuja, ale do jakis szorcikowz szelkami to moze by daly rade jak myslisz?

Moim zdaniem spokojnie dla chłopca będą okej, wszystko zależy od reszty stylówy  ;D

Offline .caril.

Mamy "1" i mają jakiś zapas. Myślę, że do pół roku na pewno ponosi, więc spokojnie możesz brać "2".

Skarpetki sama oceń, ale szare myślę, że spokojnie :)

Skarpetki sama oceń

hmmm...to zabrzmialo jak nie  ;D w sumie to juz nawet mi nie chodzi o dokladnie takie, ale ogolnie podkolanowy... :drapanie: ksiaze G. nosil   :Szczerbaty:

Offline .caril.

Asekuracyjnie się wypowiedziałam, bo nie mam doświadczenia z męską garderobą ;D

Offline Katrinka Kobieta

caril dzięki za opinie i fotki, zamówiłam też butki ;D