e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: alliexpres- doswiadczenia, linki, zdjecia realne  (Przeczytany 219127 razy)

Offline anka332 Kobieta

dziewczyny tylko uwazajcie tego 11 bo wielu sprzedawcow od kilku dni ma bardzo podwyzszone ceny zeby wlasnie zrobic promocje na 11 i ceny czasami wypadaja wieksze niz normalnie

Offline .monia. Kobieta

Offline zibi Mężczyzna

Kto nie ryzykuje ten nie ma ;)

Offline Justys851 Kobieta

Tez się sklaniam ku pierwszej bo jakoś tak materiał lepszy mi się wydaje ;)
Za 50 zł ryzyk fizyk,

Offline maggi-80 Kobieta

Ja czekam na tą:

http://www.aliexpress.com/item/2015-Celeb-Flower-Vintage-Print-Elegant-Shift-Office-Dress-Vestidos-Femininos-Formal-Tunic-Skinny-Pencil-Summer/32240611380.html

trzeba uważać na te promocje 11.11, bo większość chińczyków podwyższyła ceny. Jak patrzę na moją historię zamówień, to większość rzeczy 11.11 będzie droższa niż normalna cena.

Offline aadaa Kobieta

Fajne sukienki. .. kolejny argument żeby zamawiać ;)
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline japcio Kobieta

Skusiłam się na spódniczki tutu dla dziewuch :)

Ekspresowa wysyłka. Dzisiaj przyszły. Rewelka! Potem wrzucę linka i foto.

Offline anetka71 Kobieta

Ja nadal czekam na pierwszą zamówioną przesyłkę...Muszę więcej rzeczy pozamawiać, bo aż zazdroszczę Ci tych odbieranych przesyłek :P

Offline .monia. Kobieta

To ja czekam na linka do spodniczek

Offline japcio Kobieta

Link do tutu http://www.aliexpress.com/item/Tutu-Ballet-Up-Princess-Tutus-Dance-dress-Costume-Party-Girls-Toddler-Kids-dresses/673694366.html
Zamawiałam 28 października - tak szybkiej wysyłki się nie spodziewałam :)
Za trzy kiecki zapłaciłam 27,83 zł. Jakość za taką cenę świetna.
Dziewuchy będą szaleć z radości pod choinką :)
Real foto nie zrobię, bo schowałam je do szafy przed szkodnikami :)

Offline .monia. Kobieta

U mnie nie znaleziono strony  :-\

Offline .monia. Kobieta

Teraz działa

Offline japcio Kobieta

Ciekawe, czy te zniżki 11 listopada będą dla wszystkich czy tylko dla tych, którzy zdobędą jakieś tam kupony.
I ciekawe, o której zaczną się te wyprzedaże - ich czasu czy naszego? :) Bo jak ich to ..... za ile godzin w Chinach będzie środa? :)

Offline zibi Mężczyzna

a co to za okazja tego 11 -go? jakieś święto narodowe w Chinach, nie ogarniam...

Offline japcio Kobieta

Global Shopping Festival :)

Offline zibi Mężczyzna

się człowiek dowiaduje... ciekawych rzeczy :)

Offline .monia. Kobieta

Japcio ja dziś w nocy robię przegląd.  Zapisuje zakładki w ulubionych a jutro zamówię

Offline anulla_p Kobieta

W Chinach jest już środa od godziny ;)

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline zibi Mężczyzna

będzie hurt :P

Offline .monia. Kobieta

No właśnie chciałam to napisać bo właśnie wyguglalam  ;)

Offline zibi Mężczyzna

trzeba dodać na naszym forum dodatkowo czase chiński :) wówczas będzie na bieżąco. Jak na giełdzie ;p

Offline japcio Kobieta

Biorę się za pieczenie rogali. Zakupy odkładam na potem. Jak juz prowiant będzie :)

Offline joannaM Kobieta

« Ostatnia zmiana: 10 listopada 2015, 23:06 wysłana przez zibi »
On 2011
Ona 2013

Offline japcio Kobieta

Nie ogarniam tej wyprzy. Już ruszyła?
Chyba dam sobie już dziś spokój i zerknę jutro.

Offline Netula Kobieta

jutro o 9 rano  nas ruszy. Tylko uważajcie bo nawet te cny co maja być od 11,11 w niektórych przypadkach poszły  w góre

Offline zibi Mężczyzna

Na całym świecie tak się rąbie klientów.
Nawet w media markt kiedyś,  jak kupowałem płyty.  Była cena normalna. Na niej dużo wyższa, na której z kolei ta super zniżkowa. Minimalnie niższa od pierwotnej. Ale mogli wykazać duży rabat. I klient się cieszy.