e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: M&M relacja  (Przeczytany 8020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline violiza Kobieta

Odp: M&M relacja
7 sierpnia 2015, 13:23
no nieźle, z tym winem :D to już wiem na co uważać! :D
I też ostatnio zwracałam na ślubach jak grałam uwagę na kwiaty. Najczęściej młode trzymają, albo oddają świadkowej podczas przysięgi i zapominają potem. Do końca mszy są bez bukietu, ale w sumie po co ?:P chyba ze 2-3 razy widziałam, jak młode odkładają bukiet na górę klęcznika, ani razu nie spadł :P ale z tym klęczeniem na podłodze, hahaha :D nieźle!
Właśnie, super będziecie mieli co wspominać :)
jestem forumową skrzypaczką,->
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)

Offline joaszo Kobieta

7 sierpnia 2015, 17:40
a ja czytałam o tym jak płakaliście i się popłakałam :D a mój siedzi obok i się śmieje :D

Offline blankowa Kobieta

11 sierpnia 2015, 22:42
Piękna z Was para :)

Ja nie lubię mieć gładko zaczesanych włosów (zawsze mi musi coś latać koło twarzy ;)), ale Tobie pasowało - na podstawie opowieści myślałam, że miałaś jakąś masakrę na głowie :D

Co do wzruszeń - też jestem płaczka i obawiałam się, że w kościele będę ryczeć, ale jakoś mnie emocje trzymały. Raz poleciała mi łza, bo odwróciłam się do świadkowej i to był błąd, bo zobaczyłam jej zapłakaną twarz i od razu mnie ścięło, odwróciłam się szybko i opanowałam to, ale do świadkowej już się nie odwracałam ;)
Byłam raz na ślubie kuzyna i im poszło w drugą stronę i śmiali się na przysiędze, nie jakoś histerycznie, ale ten śmiech było słychać i powiem Wam, że z dwojga złego lepiej popłakać, jest bardziej hmm. jakby to ująć "uroczyście" ;D

Ja trzymałam bukiet albo w ręce, albo kładłam go na klęcznik, ale na dole, więc nie miał jak spaść.

U nas wina w ogóle nie było.

Widzę, że mieliście Wojwita?

Offline gosiaczekk Kobieta

11 sierpnia 2015, 22:46
wyglądałas zajebiaszczo!!!! :o :o :o :o

Offline roxi291290 Kobieta

13 sierpnia 2015, 21:13
Magna wyglądałaś OSZAŁAMIAJĄCO!!!

Sytuacja nr 3 przezabawna ;) Musiało to wyglądać idealnie :)

U nas sytuacja podczas komunii była na tyle zabawna, że zaskoczył mnie smak tego wina. Nie byłam na to gotowa, a nagle patrze a kamerzysta zbliża się z kamerą, więc wypadałoby zmienić tą kwaśną minę. My dostaliśmy opłatek maczany w winie. Zdecydowanie nie byłam na to przygotowana, a z racji ciąży ten smak o mało nie doprowadził do... katastrofy ;)

Offline Kara-90 Kobieta

25 sierpnia 2015, 10:04
Magna co tu taka cisza? Czekamy na dalszy ciąg.