e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: WALENTYNKI  (Przeczytany 14410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wilku-fkp Mężczyzna

• użytkownik
  • data ślubu: 30 czerwca 2007r.
Walentynki
13 lutego 2007, 14:52
Już jutro Walentynki, świeto zakochanych i kochających. Z tej okazji Wam wszystkim i każdemu z osobna składamy życzenia.......no oczywiście tej wielkiej spełnionej miłosci, cudownego i tak wielce oczekiwanego wspanialego święta jakim jest ślub, upojnych nocy :-) i wspólnych poranków. Wszystkiego dobrego.

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
Walentynki
14 lutego 2007, 10:50
Dziękuje bardzo :D  :skacza:
Tobie również życze wszytskiego naj :D

Offline redzia Kobieta

• Gosia
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 02.09.2006
Walentynki
14 lutego 2007, 13:27
Kochane forumki i forumiaki :)
Czuję się swietnie w Waszym towarzystwie, Przyjmijcie wiec życzenia z walentynkowym uściskiem  :uscisk:

Offline *Ewelina* Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 29.12.2007
Walentynki
14 lutego 2007, 13:32
Ja również przesyłam Wszytskim forumowiczkom i forumowiczom życzenia walentynkowe.
Cytat: "redzia"
Czuję się swietnie w Waszym towarzystwie

:tak_2:

Offline aneta_81 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.07.2006
Walentynki
14 lutego 2007, 13:34
We wszystkich mowach i w języku duszy
Nad wszystkie są dwa słowa,
Jak w kroplach rosy po suszy,
W nich skarb żywota się chowa.
Jak dwie perełki w oceanie życia,
Jak dwie gwiazdeczki na niebie,
Świecą nam do powicia
Dwa słowa - kocham ciebie.
[J.I. Kraszewski]

Zycze duzo miłości, nie tylko w tym jednym dniu...

[shadow=red]Walentynki [/shadow]jest to wyjątkowy dzień, który skłania nas do okazania ukochanej osobie, tego co naprawdę czujemy, a na co dzień nie mamy czasu i sposobności, żeby to wyrazić. Korzystajmy zatem z tych chwil i słowami, czynami wyraźmy to, co podpowiada nam serce.
Szczęśliwych Walentynek!!!!

Offline Tajusia Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 17.09.2005
Walentynki
14 lutego 2007, 14:06
Dużo dużo dużo miłości
dla WAS wszystkich

:serce: :serce: :serce:

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Walentynki
14 lutego 2007, 14:13
Jedynie miłość rozumie tajemnicę: innych obdarowywać i samemu przy tym stać się bogatym...taki tekst był wstępem do mojej walentynki dla małża :serce: i tego samego życzę każdemu z Was

Offline Antalis

• Chuck Norris
Walentynki
14 lutego 2007, 15:52
A ja zycze Wam wszystkim i sobie rowniez by całe zycie bylo jak ten dzien - radosny i pełen miłosci :)

P.S.Od jutra pewnei przybedzie uzytkownikow bo walentynki to popularny dzien na zareczyny :)

Offline Moongirl Kobieta

• zapaleniec
Walentynki
14 lutego 2007, 18:16
My mamy dziś podwójne powody do świętowania ponieważ mój małż ma dziś urodzinki. Z tej okazji rano, kiedy wyszedł do pracy zrobiłam mu tort-sernik na zimno z galaretką, a w galaretce jest serce z truskawek:) Kończę pracę dopiero o 20.00, będę więc w domu później, więc misiek na pewno się zdziwi, jak otworzy lodówkę:)))) Biedny łakomczuch będzie musiał czekać aż wrócę z pracy, żeby go skosztować:))))  :obiad: Czerwona róża w wazonie, do tego kupione winko, więc romantyczny wieczór przed nami:)))))))) :Zakochany:  :Serduszka:  :aniolek:  :i_love_you:

Offline Jagna77 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 08.04.2007 *WIELKANOC*
Walentynki
14 lutego 2007, 19:30

Offline shain Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: *****07.01.2007-cywilny, *26.08.2207-kościelny
Walentynki
14 lutego 2007, 20:46
Mam najpiekniejsze walentynki w moim życiu mój mąż zrobił mi niespodzianke i pzyleciał z hiszpani na dwa tygodnie!jestem przeszczęśliwa.

Offline Vall Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 07.07.2007 :smile:
Walentynki
14 lutego 2007, 21:55

Offline siva Kobieta

• Szczęśliwa żonka.
  • uzależniony
  • data ślubu: 08.2007
Walentynki
14 lutego 2007, 22:11
Cytat: "shain"
Mam najpiekniejsze walentynki w moim życiu mój mąż zrobił mi niespodzianke i pzyleciał z hiszpani na dwa tygodnie!jestem przeszczęśliwa.

Wow !!!! ale super niespodziankę ci zrobił. A ja Walentynkowy wieczór spędzam sama....  mój kochany pojechał do pracy na nocke..... Chociaż spędziliśmy ok godzinkę razem, no i oczywiście dostałam piękne kwiatki i słodkości jak przyjechał dziś rano z pracy. Ale może w sobotę uda się poświętować.  :brewki:  Oki teraz będę dalej buszować po forum papa.

Offline shain Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: *****07.01.2007-cywilny, *26.08.2207-kościelny
Walentynki
15 lutego 2007, 13:11
Wow !!!! ale super niespodziankę ci zrobił. A ja Walentynkowy wieczór spędzam sama.... mój kochany pojechał do pracy na nocke..... Chociaż spędziliśmy ok godzinkę razem, no i oczywiście dostałam piękne kwiatki i słodkości jak przyjechał dziś rano z pracy. Ale może w sobotę uda się poświętować.  Oki teraz będę dalej buszować po forum papa.

ja myślałam że  będę sama a tu prosze wczoraj było super!

Offline Beth Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 02.09.2006
Walentynki
15 lutego 2007, 14:38
A u nas było niezwykle miło i ciepło. Rano zostawiłam Mężowi karteczkę na biurku, bo spał jeszcze jak wychodziłam do pracy. Po powrocie dostałam storczyka ciętego i czekoladowe serce Wedla :) A o 19:00 czekał na nas zarezerwowany stolik w knajpce z sushi. Miło było :)
Dostałam też karteczkę elektroniczną (jak byłam w pracy) z napisem "We take life and make it WOW". Jak WOW to tylko razem :)

Offline Bernadetka Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 01-09-2007
Walentynki
15 lutego 2007, 23:24
Cytat: "Antalis"

P.S.Od jutra pewnei przybedzie uzytkownikow bo walentynki to popularny dzien na zareczyny :)

A ja już znam jedną parę,  hurrrrrrrra
Tak się cieszę, może tu też dołączy przyszła młoda niedługo.