e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Prezenty dla starszaka (6+)  (Przeczytany 35256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daruda Kobieta

Odp: Prezenty dla starszaka (6+)
2 listopada 2016, 16:58
Dla mnie ubranie czy buty to nie prezent dla dziecka. ...rany moj synek by sie chyba zalamal, jakby Mikolaj przyniosl mu buty. ...

Offline *Ewelina* Kobieta

3 listopada 2016, 07:08
Jaki zegarek na ręke dla 8+ chłopca, poradźcie.

Offline b@by Kobieta

3 listopada 2016, 08:05
Dla mnie ubranie czy buty to nie prezent dla dziecka. ...rany moj synek by sie chyba zalamal, jakby Mikolaj przyniosl mu buty. ...
Daria to zalezy ;) dla fana pilki noznej super buty do grania w pile czy koszulka z nazwiskiem idola moglyby wywolac usmiech na twarzy  ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
3 listopada 2016, 08:15
Mój syn marzy o korkach NB i taki prezent prawdopodobnie dostanie. Nie widzę w tym nic dziwnego :)

3 listopada 2016, 09:55
.  Do starszego dziecka, np fana pilki noznej to korki czy ubrania z logo ukochanej drużyny to spełnienie marzeń ;) wiem co mowie -mój syn jak dostal korki z serii ktoś reklamowal messi to by z nimi spal najchętniej

Offline :martyna: Kobieta

3 listopada 2016, 09:56
Jaki zegarek na ręke dla 8+ chłopca, poradźcie.

Flik flak

Offline :martyna: Kobieta

3 listopada 2016, 09:57

Moja uwielbia ladne pizamki,skarpetki etc.

Offline Daruda Kobieta

3 listopada 2016, 10:06
Ja pisalam o moim dziecku

Offline Nika

3 listopada 2016, 10:12
Moje córki uwielbiają wszelkie pierdoły na które  my im nie pozwalamy  ;-). Poza tym zawsze cieszą je książki. Pola teraz uwielbia dostawać bony podarunkowe np do empiku.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
3 listopada 2016, 10:19
Daruda a ja i swoim

Offline Daruda Kobieta

19 listopada 2016, 13:38
Dziewczyny, potrzebuję pomocy;-) Prezent w granicach 30e dla chłopca- 7l, fana piłki nożnej. To prezent od Gwiazdora,ale chciałabym mieć już to z głowy i zakupić w PL. Ostatnio dostał od nas na urodziny strój piłkarski, ma też korki, rękawice, piłki, bramki ......co można mu sprawić???Ja ciemna w temacie, bo Alan piłką się nie interesuje;-)

Offline MARTKA Kobieta

19 listopada 2016, 14:58

Tak samo uważam.  Nigdy nie dostał ubrania czy butów z żadnej okazji.

Offline anulla_p Kobieta

19 listopada 2016, 17:17
Daria jak ma konsolę do gier to gra FIFA (mąż mi podpowiada ;-))

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline Daruda Kobieta

19 listopada 2016, 18:34
Fife juz ma wlasnie.

Offline anulla_p Kobieta

19 listopada 2016, 19:33
A to musi być koniecznie piłkarskie? Jak już wszystko ma z tym związane to kupowanie na siłę też mija się z celem. Wszystko co kupicie to będzie kolejne... coś co już pewnie ma.  chyba że taka gra wiek 8-11 lat http://www.johnlewis.com/brainbox-football-memory-game/p230615902

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 16.09.2006
19 listopada 2016, 21:07
jeśli fan piłki nożnej to może firmowa piłka - tych nigdy za wiele ;) u nas też się sprawdziły tradycyjne mini piłkarzyki (jeśli jeszcze nie ma), albo taka gra - niby prosta, ale u nas już w użyciu ponad dwa lata http://www.empik.com/trefl-kapsle-football-gra-logiczna-trefl,p1100920056,zabawki-p?gclid=CO-R15bPtdACFU1fGQodZCcNjQ&gclsrc=aw.ds, sa też serie kart piłkarskich z albumamii - jeśli zbiera

Offline Daruda Kobieta

20 listopada 2016, 12:08
wiesz co anulla, no koniecznie nie musi być, ale chcę,aby był to prezent przemyślany i z serducha, coś co sprawi mu radość;-) Nie macie pojęcia jak cieszył się na urodziny z tego stroju piłkarskiego. Wszystkiego nie ma,bo są właśnie gry , jakieś kubeczki, pościel, ręczniki, gadgety.....książki.....
zaraz patrzę te gry co wkleiłyście;-) dzięki

no i czekam na więcej propozycji;-)

Offline Katrinka Kobieta

21 listopada 2016, 11:10
A polecicie jakąś planszówkę dla mojej prawie 8 latki ?? wczoraj oglądałam Domek marcella jak myślisz dla 8 latki czy dla młodszych raczej??? monopoly z kartą .. z tym, że mamy już monopoly junior, a ta państwa miasta ?

Offline Nika

21 listopada 2016, 11:51
Ja polecam grę Rummikub. Całą rodziną ją uwielbiamy. Poza tym dubbel.

Offline Katrinka Kobieta

Offline Nika

21 listopada 2016, 12:34
Tak dokładnie ta.

Offline japcio Kobieta

21 listopada 2016, 13:09
A polecicie jakąś planszówkę dla mojej prawie 8 latki ??

W Biedronce jest teraz gra 5 sekund za 29 zł. Podobno fajna i jest od 8 lat. Znajomi grali i fajnie sprawdza się  na imprezach  :piwo_2:

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
21 listopada 2016, 13:29
ta w Biedronce to taka podstawowa wersja , my mamy  z planszą http://www.gandalf.com.pl/p/gra-5-sekund-junior/?gclid=CLvY5YDtudACFWYq0wodgzII5Q&gclsrc=aw.ds  i są tam dwa stopnie trudności jesli chodzi o pytania, więc i 6-latek i 9-latek może równoczesnie grać, zatem  polecam :) u nas teraz na topie prezent urodzinowy syna  http://www.empik.com/alexander-gnaj-do-celu-w-prl-u-gra-planszowa-alexander,p1102564049,zabawki-p?gclid=COvairPtudACFQaeGwodvnINBw&gclsrc=aw.ds ,  choc 6-latka też daje sobie radę, dla rodziców to powrót do wczesnej mlodości  ;) 

Offline japcio Kobieta

21 listopada 2016, 13:47
Miśka, Gnaj do celu... kupiłam rok temu na imieniny męża :) Ani razu jeszcze nia graliśmy :) Ale kupiłam szwagrom na święta i liczę na partyjkę w Boże Narodzenie :)

21 listopada 2016, 14:09
A jakbyscie nie chciały gry to ja polecam Sprytna Plastelinę.
Moja Zuza uwielbia.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Daruda Kobieta

21 listopada 2016, 14:31
Kurcze,teraz zauważyłam te Państwa- miasta,wzięłabym dla Alana, ale już zamówiłam Dooble....kurcze no........Magda- japcio zostaw sobie miejsce w bagażu na wakacje, to mi przywieziesz te Państwa- miasta;-)

Offline japcio Kobieta

21 listopada 2016, 14:53
Spoko :) Jak coś będziesz jeszcze chciała z PL to no problem :) kiełbasa, wódka..... :)

Offline Daruda Kobieta

21 listopada 2016, 14:57
 :skacza: :skacza: :skacza: :skacza: :blant:

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
21 listopada 2016, 15:39
japcio u nas każda gra jest szybko testowana, choć sama bym chyba na to nie wpadła, by kupować to Gnaj do celu...dziecku - ale naprawdę polecam dla całej rodziny, tzw. kartki i pieniądze są wiernie odwzorowane niczym w PRL-u, trzeba się tylko trochę wdrożyć w zasady  :)
jeszcze u nas jest w użyciu co jakiś  czas Scriba i Kłamczuch (poza wspominanym już Rummikubem )

Offline marcella Kobieta

21 listopada 2016, 20:49
Domek dla 8 latki zdecydowanie się nadaje. Jeszcze świetna gra jak dla mnie to Trzy Świnki. Zuzka ją uwielbia.