e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Prezenty dla przedszkolaka (3-5 lat)  (Przeczytany 52187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zapytałam w prezentach dla maluszków, ale może tu powinnam. Możecie polecić mi jakieś puzzle z naprawdę dużymi elementami ? I jakieś kredki lub pisaki do wanny ?

W nowej ofercie Biedronki będą teraz maksi puzzle. Moja Gosia dostała takie w zeszłym roku, z motywem świnki Peppy i do dzisiaj to mega hit;)

Dzięki kobietka. Właśnie przejrzałam gazetke na necie i widzę, że już dostępne od 16 listopada. To ciekawe czy jeszcze będą ...

Offline Zoya Kobieta

Warto kupic tą gre o karaluchu? La cucaracha?

Kiedyś pisałyście tu o takiej grze o małpkach. Skaczących czy spadających... Mój synek ma teraz fioła na punkcie małpek i tak mi się przypomniało. Czy może ktoś wrzucić linka o jaką grę chodzi ? Bo szukałam na allegro i znalazłam różne  ::)
Ps. Kupiłam te puzzle gigant w Biedronce, z Peppa właśnie i są super  :)

Warto kupic tą gre o karaluchu? La cucaracha?

Powiem Ci jak juz moja Zu otworzy prezent :P
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline japcio Kobieta

Bo szukałam na allegro i znalazłam różne  ::)

Wiele mam na forum kupiło dzieciom tańszą wersję małpek - np. taką http://allegro.pl/gra-spadajace-malpki-skaczace-malpki-monkeys-i5786244184.html
My też taką mamy i często gramy :)

Dziękuję  :) Na pewno kupię tańszą wersję  ;)
Dziś wieczorem będę zamawiać  ;D

Offline juliet86

• nowicjusz
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 15.06.2014
  • Ślub w: Toruń
Ja ostatnio kupiłam mojemu małemu taki rowerek biegowy - http://atalan.com.pl/zabawki-dla-dzieci/226-rowerek-biegowy-chicco-yellow-thunder.html. Bardzo mu się spodobał i teraz jeździ na nim nawet po korytarzu ;) mam też nadzieję, że będzie mu łatwiej nauczyć się jeździć na normalnym rowerku...

Dziewczyny jakie klocki są kompatybilne z lego friends? Szukam na necie, ale nie mogę znaleźć. Na stronie smyka są klocki Natalia club, ale one są chyba kompatybilne tylko ze zwykłymi lego. Chyba, że się mylę...  ???

Offline japcio Kobieta

Klocki Natalia są kompatybilne z lego friends :)

Dzięki japcio :) jestem zielona w tym temacie, mam tylko serię duplo i trochę starych lego z dzieciństwa mojego męża :P a co z Cobi, też są kompatybilne?

Offline japcio Kobieta

A tego to już nie wiem :)
Zastanawiam się jeszcze nad Winx - czy pasują.

Offline justyna85 Kobieta

dobra to się teraz tu zapisuję , Nadia zaraz 3lata (nie wiem kiedy to zleciało ) , więc co byście polecały na zajączka i ur które w sumie całkiem nie dlugo?

Offline Megumi Kobieta

Może jakaś zabawka interaktywna?

Szukam fajnego zestawu naczyń kuchennych. Mile widziane talerze głębokie lub miseczki. Czy wasze córki mają coś takiego?

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Moja ma z Ikea

Offline anka332 Kobieta

Szukam fajnego zestawu naczyń kuchennych. Mile widziane talerze głębokie lub miseczki. Czy wasze córki mają coś takiego?
polecam z wadera co jakiś czas pojawiają sie w biedronce ale na allegro tez można kupic różne zestawy.

Offline Megumi Kobieta

Puzzle to dobry wybór dla dziecka w tym przekroju wiekowym. Zawsze możemy mu pomóc układać.

Offline japcio Kobieta

Też nie mam pomysłu na prezent dla mojej córci :( Skończy za chwilę latka.

Od babci i wujka dostanie kamper z Playmobil - podrzuciłam im mój jedyny pomysł.

A od starych i siostry na razie nie wiem.... Może jakiś inny zestaw Playmobil? Polecicie jakiś?

Barbie, puzzle, maskotki, wózki, rowery, hulajnogi odpadają - ma po siostrze.

Offline Justys851 Kobieta

moze duplo ? jak juz od innych playmobil ?

Offline japcio Kobieta

Zapomniałam.... duplo mamy całe pudło.

Offline Justys851 Kobieta

to z playmobil fajne jest przedszkole, plac zabaw, domek letniskowy  ;D

Offline japcio Kobieta

W ostateczności chyba padnie na plac zabaw.
Ale czekam jeszcze na inne pomysły :)

Czy w sprzedaży jest jeszcze odtwarzacz karaoke/cd/mp3 Fisher Price? Kiedyś był hitem na forum.

Offline .caril.

Mamy w sobotę urodziny dwulatki, ale mogę na pw napisać co chrzestni podarują ;)

Z playmobil mamy kilka tematycznych zbiorów (wróżki, księżniczki, stadnina koni, camping), więc szczegółowo też mogę podać dokładne modele.

Offline Zoya Kobieta

My kupiliśmy ten zestaw Aquaplay dla chłopców. Młodszy jest wniebowzięty  :) Japcio może to?

Offline japcio Kobieta

Zoya, fajny, ale nie mamy ogrodu, żeby mogła się bawić.  A w domu czarno to widzę ;)

Offline Zoya Kobieta

Japcio, to kupcie ogródek :D

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Do campera można dopasować inny zestaw wakacyjny ;) i ja bym poszła w tym kierunku. Będzie tematycznie i spójnie.