e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Prezenty dla przedszkolaka (3-5 lat)  (Przeczytany 20924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stokrota86 Kobieta

• uzależniony
A moja córka jest taka ruchliwa że w nosie ma puzzle, kolorowanki i tego typu rzeczy. Nie siedzi przy tym dłużej niż 5 minut. Lego duplo ją ewentualnie interesuje, ale ostatnio u nas strzałem w 10 są płyty z piosenkami, od zajączka dostała piosenki z "Akademii Pana Kleksa", uwielbiam słuchać jak śpiewa :D poluję na Fasolki w jakimś fajnym wydaniu. Książki tylko z krótkimi opowiadaniami. Lalki i inne zabawki są ok, chociaż dla mnie najlepiej jak nie wydają żadnych dźwięków. Ale zabawek ma dużo, więc ogólnie brak mi pomysłów jak ktoś pyta co kupić. Ja bardziej się cieszę jak dostanie jakieś ubranie ;)

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.06.2010
Wklej link do tych płyt które macie :) moja też uwielbia przedszkolne piosenki! może czas na coś nowego  :)
Natalka 4.11.2012

• uzależniony
Na razie mamy takie:
Pan Kleks http://allegro.pl/akademia-pana-kleksa-najlepsze-piosenki-pan-kleks-i5102651945.html jest super, oryginalne piosenki z filmu, Majka uwielbia szczególnie w samochodzie, co mnie bardzo cieszy, bo bardzo długo nie chciała nam śpiewać.

Typowo przedszkolne piosenki http://allegro.pl/dzieciece-przeboje-cd-kaczuszki-pszczolka-maja-i5143396206.html

Mamy jeszcze kołysanki z biedry i bajki audio czytane przez Annę Dymną, ale do tego moje dziecko albo nie dorosło albo jej po prostu takie nudy nie intersują ;)

Poluję na Fasolki, te oryginalne. Szukałam w media markcie ale nie ma niestety.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Lila dostała zaproszenie na urodziny od kolegi z grupy i koleżanki.
Z koleżanką chodzimy do szkoły tańca, znam mamę dziewczynki - tu problemu nie mam ale kolega to już zagwozdka.
Ponoć uwielbia NinjaGo czy jak to się zwie  ;D
Jakieś propozycje dla 5 latka  8)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
To jak lubi Ninjago, to kup. To z Lego, jakis mniejszy zestaw :) Albo złożyc sie mozna z jakims rodzicem na jeden ciut większy.

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Ja tam zawsze dzwonie do mamy solenizanta i pytam. Ostatnio dostałam zlecenie: książka o samolotach, chomiku i rybkach 8)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
Zakupilam płytę ta "dziecięce przeboje" ! Córka się ucieszy:)
Natalka 4.11.2012

• uzależniony
Dmonik, na pewno będzie zadowolona ;) a może też mi podrzucisz jakiś tytuł? :D

Offline joannaM Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
Czy 4-latek zainteresuje się jeszczv torem wodnym, cz to dla młodszych dzieci zabawka?
http://allegro.pl/aquaplay-660-oryginalny-mega-tor-wodny-walizkowy-i5227403294.html
On 2011
Ona 2013

Offline .caril.

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22.08.2009
Moim zdaniem jak najbardziej :)
Tosia ma mniejszy i jeszcze rok temu był szał, więc na pewno wyciągniemy i w tym.

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
Dmonik, na pewno będzie zadowolona ;) a może też mi podrzucisz jakiś tytuł? :D

Nie mam co podrzucać, bo moja ma wszystkie płyty od babci (nauczycielki w przedszkolu) i to są płyty "fachowe" ;) przerabiają piosenki dla przedszkolaków.
Nasza zamówiona w piątek płyta jeszcze nie doszła i dostałam wczoraj maila, że nie mają na stanie :-X dzisiaj zamówiłam drugą u innego sprzedawcy :-X :-\
Natalka 4.11.2012

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
Moja córka przyniosła z przedszkola fascynację ptaszkiem digi bird.
Nie chcę jej kupować bez okazji, a najbliższe to imieniny i Dzień Dziecka, więc mam czas do zastanowienia. A nóż jeszcze jej przejdzie :)
Macie doświadczenie z tymi ptakami? Fajne to to?

Offline anka332 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009-09-05
potrzebuje prezent dla 4 lata tak do 50 zł - nic o nim nie wiem co lubi, pomyslalam o akies grze ale moze macie inne propozycje albo jakies fane gry

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
aaa dołączę sobie do wątku;-)

Offline MARTKA Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 02.08.2008.
potrzebuje prezent dla 4 lata tak do 50 zł - nic o nim nie wiem co lubi, pomyslalam o akies grze ale moze macie inne propozycje albo jakies fane gry

Monopoly junior.

Offline sylwia4012 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 11.08.2012
Myślę, że zapisanie dziecka na zajęcia sportowe dla dzieci też jest dobrym pomysłem na prezent.  Takie zajęcia co korzyść i dla dziecka, i dla rodziców.  Dzieci w tym wieku mają mnóstwo energii i warto ją pozytywnie ukierunkować.

Offline joannaM Kobieta

• Chuck Norris
Dla 4-latka lepsza będzie hulajnoga trójkołowa czy już normalna?
On 2011
Ona 2013

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
moim zdaniem lepiej już dwukołową, najlepiej lekką aluminiową - w zeszłym roku moja wtedy czterolatka spokojnie na takiej pomykała  :)

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
Dla 4-latka lepsza będzie hulajnoga trójkołowa czy już normalna?

Moja młoda miała 3kołową. Dopiero teraz dostala dwukołową ;)

Offline joannaM Kobieta

• Chuck Norris
anusiaaa jaką mieliście?
On 2011
Ona 2013

Offline dmonik44 Kobieta

• Chuck Norris
Jaki rower polecacie 12 calowy dla dziewczynki?
Natalka 4.11.2012

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Zamówiłam dziś u kumpeli z Avonu grę dla dzieci - strona 134
Wygląda fajnie. Pewnie będzie łatwo ją upchać do wakacyjnej walizki i pograć na plaży.

https://www.avon.pl/ekatalog/?exm=Y15:CAO:srch:google:ekatalog&gclid=Cj0KEQjwhPaqBRDG2uiHzpKLi6ABEiQAk_XXiQDWTjf0kfgJA__eKZDVdpayIMP1bay1W7mrT4jgtMkaAuQg8P8HAQ#/ekatalog/134

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
japcio,serio będziecie grać w gry na plaży???

Offline anusiaaa Kobieta

• Chuck Norris
japcio,serio będziecie grać w gry na plaży???

A co w tym dziwnego?? My zawsze mamy grę przy sobie taką do samochodu i gramy gdzie popadnie jak tylko Zu się nudzi ;) W kolejce do lekarza, w samochodzie, na pikniki itp.

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Będziemy grać na plaży, w hotelu, u babci na trawce w ogródku, na pikniku w Myślu, na balkonie  :-) Lubimy gry  :-)

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
 dla mnie to dziwne anusiaa :-)nigdy nie gralam w nic na plazy, dlatego pytam  :)no chyba, ze w gry plazowe. Kazdy inaczej spedza czas na plazy i pikniku. ..samolot to inna bajka.

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
Gra fajna - polecam jakby co :)

Moja Pociecha dostała z okazji dzisiejszego święta swój pierwszy zestaw Lego Friends. Jakie to malucie :) Klocuszki ledwo mieszczą się w moich wielkich łapach :) Ale córka zadowolona, a to najważniejsze :)

Offline magdamiko1991 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 21.09.2013
Korzystajcie z kuponów promocyjnych na: http://rabatuj.pl/smyk/ nawet 100 zł zniżki. Są także kupony na zabawki dla dzieci, więc jest w czym wybierać. Także na http://rabatuj.pl/empik/ są kupony rabatowe na wózki i nie tylko. Zniżki są naprawdę bardzo duże

Offline Daruda Kobieta

• Chuck Norris
Moja Pociecha dostała z okazji dzisiejszego święta swój pierwszy zestaw Lego Friends. Jakie to malucie Smiley Klocuszki ledwo mieszczą się w moich wielkich łapach Smiley Ale córka zadowolona, a to najważniejsze

ciekawe czy wybuchnie taka ekscytacja jak u nas;-)))) z zabawek w pokoju Alana zostały tylko Lego!!!!!!!!!!!!!!!już nawet planszówki poszły w kąt;-)))) układa lego od samego rana, potem po przedszkolu, do późnych godzin wieczornych;-)))) boję się co będzie w wakacje;-)))) hihii

części malusie japcio, także pilnujcie;-)))) mnie już tak nie drażnią;-))) a czasem to wszyscy siadamy i porządkujemy wszystko;-))))( składamy na nowo)  a ma tego mnóstwo;-))))) tylko wczoraj złożyliśmy dwa wozy policyjne, jeepa, jakiś pojazd na saniach i motorówkę;-)))) fajna zabawa dla całej familii;-)))