e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Prezenty dla przedszkolaka (3-5 lat)  (Przeczytany 51897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline japcio Kobieta

Działamy :(
Zła buźka się wkleiła  ;D

Offline dmonik44 Kobieta

Super! ja już do tego przedziału wiekowego się dopisuje :)
Natalka 4.11.2012

Offline MARTKA Kobieta

Moj ma 4,5 wiec juz niedługo tu zabawimy  :)
Naradzie mam spokój, bo interesuje go tylko lego city. Od stycznia tylko to kupujemy, na zająca będzie zestaw włamanie do muzeum  :)

Offline masumi85 Kobieta

i jestem i ja  :hello:
w tamtym roku były puzzle, a teraz chyba kupię książeczkę do szlaczków albo coś w ten deseń.
Kubuś 10.10.2008,          Kacperek 09.07.2010        Aleksander 11.10.2013

Offline buraczek Kobieta

i ja się zapisuję do tego przedziału, moja też ma 4,5 roku  :P

na święta wielkanocne mam w planach zakupić jakieś książki z bajkami, możecie coś polecić?
potem w maju córka zostanie starszą siostrą i z tej okazji też chcieliśmy jej wręczyć jakiś prezent... myślałam o grze monopol junior, będzie ok?
no i dzień dziecka w czerwcu... tu jeszcze nie mam żadnego pomysłu  ::)

Offline MARTKA Kobieta

Monopoly junior mamy od świat i super sie bawimy. Mały od razu załapał i najczęściej wygrywa.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Mnie się puzzle z mapą świata podobają

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
monopoly junior - jak najbardziej nawet dla sprytnego czterolatka, my musimy chyba pomyśleć już o innej wersji :) z książek ostatnim hitem jest polecana tez przez nasze forumki seria Mamoko, miasteczko juz zostało przestudiowane, na zajaca córce chyba zakupię wersję litery i liczby :)

Offline buraczek Kobieta

tylko ja chciałam coś do czytania na dobranoc... jakieś dłuższe bajki lub opowiadania

to monopoly junior zapisuję sobie na liście  :D

Offline doksik86

buraczek, Pinokio ją zachwyci :)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
aha na dobranoc :) moją dwójkę  ostatnio wciągnęła Akademia Pana Kleksa- czytana rozdziałami, klasyczne bajki to juz dawno "przerobione" , teraz mamy na tapecie lektury syna i czterolatce bardzo sie spodobala " Nasza mama czarodziejka" :)

Offline buraczek Kobieta

wersji Pinokia znalazłam conajmniej kilkanaście  ::) może podasz konkretnego autora doksik?

czekam jeszcze na inne tytuły, kupię więcej niż 1 książkę, chciałam zamówić w arosie kilka rzeczy

Offline doksik86

Carlo Collodi, oryginał, oczywiście :)
posiadam jeszcze z nagrody szkolnej tę wersję:
http://www.poltrader.com/acatalog/pinokio-carlo-collodi-polish-books.html
jest bogato i pięknie ilustrowana, córka właśnie w podobnym wieku ją pokochała! Sama prosiła o czytanie, co rzadko się zdarza, bo "nie ma czasu" ;)

Offline buraczek Kobieta

na ilustracjach mi tak bardzo nie zależy, bo to ma być lektura do spania  :P pooglądam sobie

a np. wielka księga przygód Basi jest wam znana?
http://aros.pl/ksiazka/basia-wielka-ksiega-przygod lub http://aros.pl/ksiazka/basia-wielka-ksiega

Offline doksik86

Ale dziecko lubi popatrzeć ;)

Offline chlebosia Kobieta

• Mąż i żona to jedna dusza w dwóch ciałach...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.08.2008
Dołączam i ja  :)

Offline japcio Kobieta

Szukałam ostatnio ciastoliny. I znalazłam w Realu, który zaraz u nas zamieni się w Auchan, pojedyncze kubeczki po 2, 69.... albo jakoś tak  :-\  Marka auchanowska. Jakość zadowalająca  :ok: Polecam!

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
o właśnie, zapas ciastoliny w każdym wieku to podstawa  ;D u nas i 4,5 latka jak i ponad 7 latek chętnie siadają, i coś lepią...bardzo fajną jakość ma ta z lidla czy biedronki, ostatnio na sztuki widzialam tez w rossmanie

Offline dmonik44 Kobieta

Potrzebuje książek o strażakach , policji i pogotowiu. Jakieś konkret możecie polecić?  Żeby ukazywały prace policji,  straży i karetek :)
Natalka 4.11.2012

Offline ika3w Kobieta

Monika Mądra Mysz ma taką serią "Mam przyjaciela..." http://aros.pl/szukaj/mam+przyjaciela/0

Offline martusia-sc Kobieta

Dołączam do wątku:-)

Offline selena Kobieta

Też dołączam :-)

Offline dmonik44 Kobieta

Jakie gry edukacyjne polecacie dla dziecka 3 letniego ( w sumie to 2 i pół ;))? puzzle są u nas hitem w ostatnim czasie!
Natalka 4.11.2012

Offline MARTKA Kobieta

Wszelkiego rodzaju memory.

Offline dmonik44 Kobieta

Kolejna seria książek którą mogę polecić, bo moje dziecko uwielbia http://aros.pl/ksiazka/na-ratunek-samochodzik-franek
Fajne ilustracje, duże litery, śliczne kolory!
Natalka 4.11.2012

Offline Zoya Kobieta

My zbieramy wagoniki stacyjkowa :) kupilismy juz walizke Wilsona, zeby je tam garazować. Wszedzie z tym chodzi :)
Pasują do drewnianych toròw :)
Zaczelismy tez kolekcje tomka take n play, ale do torow juz nie pasują... mają za wąski rozstaw kół :(

Offline japcio Kobieta

Spadające małpki - hit od Zająca :)
Nawet my z mężem gramy :)

ps kupiłam tanią wersję na allegro i jakościowo super

Moja Zuzia dostała grę kupioną jakiś czas temu "Kosmiczna podróż".
Wszyscy podjarani zasiedliśmy do zabawy i okazało się, że nie ma kluczowego elementu.
Napisałam do firmy BENIAMIN, producenta gry i dostaniemy nową grę ze wszystkimi elementami.
Jestem bardzo miło zaskoczona takim podejściem do klienta.
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Zoya Kobieta

Ja kupiłam kiedyś puzzle czuczu (ocean) i brakowało narożnika. Napisałam do nich-też przysłali nowe opakowanie, a do tego kilka gadżetów :)