e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: BUTY PANNY MŁODEJ  (Przeczytany 80460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fasolek Kobieta

Odp: BUTY PANNY MŁODEJ
14 października 2014, 14:19
To ja polecę sklep Fun in Design w Szczecinie. Możecie zaprojektować swoje buty jak chcecie. :)
W ramach modeli oferowanych przez sklep wybieracie kolor skóry, jej rodzaj, dodatki, wysokość i kształt obcasa. Buty są skórzane, szyte ręcznie na indywidualne zamówienie :)

Offline HankaS Kobieta

17 listopada 2014, 08:32
Własny projekt zawsze w cenie :) trudno jest znaleźc coś co będzie nam idealnie odpowiadać, osobiście szyję dużo rzeczy na zamówinie i zawsze mam tak, jak trzeba :) z butami jest podobnie, jeśli nie znajdę nigdzie odpowiednich, to na pewno zdecyduje się na własny projekt :)

Offline Fasolek Kobieta

26 listopada 2014, 14:24
HankaS, pewnie, moża złazić nogi i szukać wszędzie. Wg mnie lepiej i wygodniej jest pójść w miejsce, gdzie możesz zrobić to co chcesz, w cenie nie przekraczającej cen z innych sklepów... :)

Offline magdamiko1991 Kobieta

1 grudnia 2014, 10:27
ja natomiast polecę sklep eobuwie - mają niesamowity wybór, a ceny też są całkiem niezłe. Do tego oddzielny dział ślubny:D Tutaj macie link do rabatu 10% na wszystko w sklepie: http://rabatuj.pl/eobuwie-pl/#!kupon185

Offline Agata.W Kobieta

7 lutego 2015, 15:48
POLECAM BUTY FIRMY WITT, WWW. WITT. COM. PL ORAZ FACEBOOK/WITT OBUWIE SLUBNE  . . .