Autor Wątek: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek  (Przeczytany 14311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ewelinka819
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2012
Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek
« dnia: 24 Stycznia 2012, 16:55 »
Czy ktora z Was szyla u nich suknie slubna,prosze o opinie i ewentualnie zdjecia:)

Offline gabriellaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.07.2012
Odp: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Marca 2012, 12:31 »
Ta pracownia ma bardzo skrajne opinie. . .  sama szukałam jakieś informacji ne jej temat i na forach różnie piszą niestety. . .  w każdym razie ja wolałam nie ryzykować. . . .  jak szukasz fajnej nie drogiej sukienki albo jakiś ciekawych dodatków, to polecam salon Adria- ja tam znalazłam sukienkę gotową ale sporo za dużą, Na miejscu mają pania krawcową, super baba imienia niestety nie pamiętam ale wszystko mi powedziała gdzie każda nitka będzie szła i w ogóle = kosmos ;p i podobno mają się brać za szycie wg własnego projektu ale nie wiem od kiedy, zawsze można podjechać i się zapytać.  Na ten moment na pewno szyją sukienki wieczorowe wg własnego projektu

Offline ewelinka819
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2012
Odp: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Marca 2012, 11:38 »
Mozesz podac adres gdzie jest ten salon??A moze wkleisz zdjecie swojej sukni:)

Offline Aggg_89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.05.2012
Odp: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Kwietnia 2012, 23:40 »
Witam, jestem jedną z klientek salonu "Maja".  Właśnie odebrałam od nich sukienkę.  Po wcześniejszej lekturze opinii na temat p.  Obajtek stresowałam się okropnie, co to wyjdzie z mojej sukienki.  Do szycia w tym salonie namówiła mnie koleżanka, która była zadowolona z działań tej pani.  No oczywiście cena też miała niemałe znaczenie. No i tak nadszedł dzień przymiarki. .  Pełna entuzjazmu razem ze swoją małą ekipą składającą się z mamy, siostry i przyjaciółki pojechałam na 1.  przymiarkę.  Pracownice, były naprawdę miłe starały się podpowidzieć jaki krój będzie najkorzystniejszy.  Schody zaczęły się, gdy w akcję wkroczyła sławna p.  Obajtek.  Chyba kobieta nie lubi dociekliwych klientów, którzy wiedzą czego chcą Uprzedzona opiniami innych dziewczyn, dopytywałam o każdy szczegół i każdą pierdołę i chyba to rozwścieczyło tą panią.  Stwierdziła, że na pewno popełniam NIECNE czyny, skorą ją o coś podejrzewam i tak się wszystkiego dopytuje, ponieważ ona zna się na psychologii tak więc dalsza wymiana zdań nie przebiegła w zbyt sympatycznej atmosferze.  Z salonu wyszłam zdenerwowana i zestresowana, co to będzie z ta moja suknią. .  Jendak w sobotę odebrałam sukienkę i muszę przynać, że wygląda naprawdę dobrze, oprócz źle chwyconej jednaj zaszewki na biuście( jest niezszyta), ale nei jest to problem którego nie można naprawić.  Podsumowując suknia wygląda dobrze, tak jak chciałam, jednak myślałam, że przymiarki będą przyjemnością, a nie dodatkowym stresem.  Słuchanie dziwnych wywodów tej pani o mojej rzekomej nieuczciwości podniosło mi ciśnienie.  Oczywiście gdyby nie wpłacona zaliczka i fason który mi odopowiadał, strzeliłabym drzwiami i wyszła.  Tak więc, jeśli ktoś chce aby wybór sukni ślubnej był prawdziwą przyjemnością to salonu nie polecam, a jeśli ktoś przymknie oko na specyficzną panią i jej mądrości, powinien być po podsumowaniu wszystkich zysków i strat zadowolony.  Mam nadzieję, że komuś pomogłam tą swoją opowieścią.  Pozdrawiam

Offline caroll087
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28-10-2012
Odp: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Kwietnia 2012, 15:44 »
Cytat: ewelinka819 link=topic=27909. msg1683869#msg1683869 date=1331807895
Mozesz podac adres gdzie jest ten salon??A moze wkleisz zdjecie swojej sukni:)

Ja też znalazłam swoją idealną sukienkę właśnie w salonie Adria, adres: os.  urocze 12, Kraków Nowa Huta - przy Alei Róż :)

Offline driada
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 14.07.12
Odp: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Kwietnia 2012, 21:47 »
Witam, po pierwszym spotkaniu w salonie maja jestem zniesmaczona komentarzami i podejściem p.  Obajtek.  Ta pani traktuje ludzi bardzo przedmiotowo, wybrałam model sukienki zapinany na suwak i usłyszalam że ona zamków nie wszywa tylko proponuje sznurek bo zamek może strzelić na weselu a suknia na pewno mnie obleci kiedy schudnę ze stresu przed weselem (!) Jak jej powiedziałam że moja figura pozostaje niezmienna od trzech lat i ma być zamek, a w ogóle co to za słabe zamki macie mi zamiar wszyć to usłyszałam że jestem bezczelna i pyskata i kazała mi podpisać się że biorę na własną odpowiedzialność wszycie głupiego suwaka.  Ja się pytam co to w ogóle za krawcowa??  Kolejna rzecz - tiul i koronkowa aplikacja na sukni - wybrałam ładny błyszczący tiul i usłyszałam że jak mi ktoś nadepnie na suknię na weselu to mi się od razu rozerwie ten tiul.  Czy ta baba tak specjalnie robi ludziom pod górę żeby oszczędzić? Na koniec usłyszałam że ja to mogę co najwyżej ją o coś prosić a nie mówić że chcę tak czy owak - sorry, ale w końcu to ja się ludziom pokaże w tym co mi uszyją i uważam że nawet za 900 zł mam prawo powiedzieć czego oczekuję.  Zobaczymy jak bedzie na drugim spotkaniu i jaki będzie finał całej tej historii, bo sam początek podniósł mi ciśnienie do reszty.

Offline driada
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 14.07.12
Odp: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Maja 2012, 16:53 »
Spotkanie nr 2.
Przymierzyłam dziś szkielet sukni - wszystkie suknie u p.  Obajtek są szyte na satynowym podkładzie, więc dziś miałam na sobie masę szpilek i ogólny zarys tego co będzie finalnie.  Ogólnie zdaje mi się ok, czekam z niecierpliwością na efekt końcowy - ale teksty tej pani są porażające.  Stwierdziła dziś i wprost mi powiedziała że moja sukienka jest brzydka i nie powinno się w ogóle takich szyć.  Poza tym zawsze jak przyjeżdżamy sytuacja jest napięta.  Ja myślę że ta Pani nie lubi dziewczyn które wiedzą czego chcą i mają gdzieś jej "dobre rady".  To jest typ krawcowej która wciśnie Ci kazdą kieckę według jej uznania a przecież na samym początku jak się do niej przychodzi z zaliczką to upewnia że "nie ma na świecie takiej sukni ktorej bysmy nie uszyli" - w efekcie jest tak że jak przychodzisz z gotowym wzorem to dla Obajtek wszystko w tej sukni jest źle a na koniec usłyszysz że jest brzydka a ty sama jesteś bezczelna. 

Offline ewelinka819
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2012
Odp: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Czerwca 2012, 19:26 »
Poszlam do "salonu"w Sosnowcu,pani byla bardzo mila ,przymierzylam 2 suknie,podobaly mi sie,prawie bylam zdecydowana.Jednak postanowilam odwiedziec inne salony,i co sie okazalo??wyraznie widac ze gatunkowo suknie szyte u Obajtek sa duzo gorsze niz w innych salonach:)Mimo iz cena jest kuszaca zdecydowalam sie na inny salon:)

Offline kasiorek89
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 27-10-2012
Odp: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Lipca 2012, 23:19 »
Ja szyje u P.  Obajtek jestem bardzo zadowolona,miła obsługa,doradzi,odradzi itp. Gdyby miała faktycznie złą opinie nie miała by (tak mi się wydaje) wogóle klientek,żeby nie było szyje u P. Obajtek 2 suknie swoją pierwszą na cywilny i teraz na kościelny. Po 2 ona ma swój salon na Filipa i nigdzie więcej w Krakowie,były kiedyś 2 salony Maja i niestety trafiło się tak że ludzie myliły sobie nazwisko i wpisywały i wpiszą bardzo negatywne opienie o Pani Obajtek a tak na prawdę dam sobie rękę uciąć że to chodziło nie o nią tylko o ten 2 salon Maja innej właścicielki. To tyle pozdrawiam :)

Offline musical
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2013
Odp: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Września 2012, 15:23 »
Witam! :)
Mam do 'odstąpienia' termin szycia sukni w Artystycznej Pracowni Krawieckiej M. Obajtek.
Cena zadatku do negocjacji (ok.  połowe tańsza).
Więcej informacji na priv.

Offline pusiaaaa6
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2015
Odp: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Grudnia 2014, 11:52 »
ODSPRZEDAM ZADATEK do tej znanej pracowni  Obajetek za 300 zł, w rzeczywistości musiałybyście zapłcić 450 zł.  Rezygnuję z przysyczyn osobistych.  prosze o kokontakt zaintereesowanych, nalepiej sms 787-259-198, ja oddzownię lub odpisze