e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Ktoś do kochania, do całowania...Ktoś taki jak Ty :-*  (Przeczytany 51135 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
Marta bardzo Ci współczuję sytuacji w jakiej jesteś ale pomyśl, że najważniejsze, że Łucja jest zdrowa i bezpieczna a niedługo znowu będziecie razem :) bądź dobrej myśli :*

trzymam za Ciebie kciuki :)

Offline moniq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 17.07.2010
Zdrówka kochana i szybkiego powrotu do domku

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
ale pomyśl, że najważniejsze, że Łucja jest zdrowa i bezpieczna a niedługo znowu będziecie razem :) bądź dobrej myśli

Wiesz co Vivka, święta racja :-*

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Jeny, Martula, ale się porobiło :(
Wierzę, że bliżej niż dalej prawidłowej diagnozy i wyjścia do domu! Zdrówka  :-*

Offline eovina Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 26-12-2010
Ola 01.08.2011
Zofia 10.01.2014

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
Martusia i wiesz coś?
A czemu na pulmunologię Cie przenieśli?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Marta i ja.czekam na wieści....

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Martuś własnie jak tam ??

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Marta na forum jesteś, daj znać co u Ciebie...

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
Aniu wczoraj miałam TK klatki piersiowej, dziś miała być bronchoskopia ale jednak przełożona na poniedziałek bo czekają na płytkę z TK.Dostaje jakieś kroplówki, smaruje od 3 dni maścią sterydowa i jest duuuża różnica, moja łydka i kostka wróciły prawie do swoich rozmiarów.Czuję się lepiej, zobaczymy czy dziś będzie gorączka
A diagnozowania choroba to http://www.focus.pl/czlowiek/sarkoidoza-tajemnicza-choroba-rodem-z-dr-housea-10671?strona=1

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
O mamo... Jakiś kosmos... Bardzo dużo zdrowia życzę! !!

Offline Isabel Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.09.2011
Ehhh masakra, zdrowiej szybko!

Offline nikola/23 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 4.10.2008
A nia miałas kleszcza ? bo on też moze spowodować rumień

• Chuck Norris
Zdrówka Martusiu

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
Nikola w ostatnim czasie nie, ale boreliozę tez sprawdzali
Super się czulam, ale niestety ok.16 tempka zaczeła rosnąć
Moja siostra juz wróciła do domu, twierdzi że Rafał świetnie sobie radzi ;)

Offline madziatko Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.07.2010/31.07.2010
Bo świetny Tata z niego... i super Mąż.. :)

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014
Jak tam dzisiaj? :)

są jakieś rokowania kiedy Cię wypuszczą?

Offline Isabel Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.09.2011
Właśnie Marta, jak się czujesz? Kiedy Cię wypuszczą do domku, wiadomo coś? :-*

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
Czuje się lepiej, ale w pon mam jeszcze bronchoskopie i zobaczymy jak wyjdzie.ja juz 2 dzień bez temperatury wiec super i juz tuptam do do domu, ale jak to dziś moja lekarka powiedziała, żebym zbyt szybko nie tuptała.Jak Rafał z nią gadal dziś to optymistyczny wariant to środa- czwartek :-\ nie chce robić przypalu i się wypisywac na żądanie bo to cholerstwo może wrócić . Rafał mi każe słuchać lekarzy, oni sobie radzą.
Ja się chyba trochę zamknelam na to wszystko bo bym juz oszalała z tęsknoty, cały czas myślę jak to będzie cudownie jak wrócę i ja przytule i nie wypuszcze z objęcia przez rok ;-)
Tylko tak mi żal jeszcze tego karmienia :-(

Offline moniq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 17.07.2010
Martuś nie zamartwiaj się karmieniem, ja się bałam że Dawida będzie mi ciężko oduczyć ale sam jakoś przestał jak miał 11 miesięcy
u ciebie tak się stało że wylądowałaś w szpitalu ... życie

Offline Fiolka* Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 11.09.2010
Kochana, najważniejsze, że Łucja ładnie je! A Ty zdrowiej szybko, karmienie wynagrodzisz milionem całusków ;)

• Chuck Norris
A odciagasz pokarm?
Moze jeszcze uda sie z karmieniem?

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
Nie odciagam juz, mleko jest jeszcze ale juz nie wzbierają, wiecie o co chodzi.Irminko pewnie dostane jeszcze leki do domu, zresztą tyle tego tu wzielam, trzeba by organizm oczyścić z tego syfu, nawet nie chciałabym żeby Luśka teraz piła.
Szukając pozytywow w całej tej sytuacji to odstawienie przebiegło bez płaczu i nieprzespanych nocek.Ja wrócę trochę do świata żywych.
Z innych wieści to kupilismy w ikei łóżko i materac, dziś Mąż składa pomału, bo mi się marzy juz po powrocie spanie rodzinne z Rafałem,Luśką i kociambrami.Taka wizja mnie tu podtrzymuje na duchu.
A 1 sierpnia jest wesele w rodzinie, ciekawe czy nas zaprosza, mam nadz, ze tak :-)

Offline beta80 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.07.2009
Marta trzymam kciuki. Wiem jak Ci ciezko :-[ zdrowka :-* :-*

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
Ale wiedzą w końcu co Ci jest? Miałaś kiedyś bronchoskopie? Jakby co pisz bo ja miałam. Jesteś bardzo dzielna i niedługo będziesz z rodziną w domku.

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
Marcelka na 90% ostra sarkoidoza.Bronchoskopii nie miałam, ale wiem, ze to malo przyjemne ale muszą pobrać wycinek, żeby się upewnić na 100% , że to nic gorszego  ::)
Chyba nie chce do kona wiedzieć jak to wygląda, żeby się nie stresować.Pocieszam się słowami mojej mamy, która bardzo się bała a stwierdziła, ze nie takie to straszne
Łóżko już na mnie czeka  ;D

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Martuś, zaciskam kciuki żebyś jak najszybciej była w domku  :-* Napisz kilka słów co u Ciebie, bo widzę, że Twój ostatni post z 1.03 jest...

Przytulam mocno :)

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
Nie jest takie straszne jak się człowiek dobrze nastawi.. Jak będziesz po daj znać.. No i w ogóle daj znać jak się trzymasz.

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Marta wypuszczą Cię jutro tak jak obiecywali?

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
Jest słabo, nakreciłam się , ze mnie wypuszcza a muszę czekać na wynik bronchoskopii która będzie najprawdopodobniej w czwartek.Na dodatek nie pobrali wycinki z tchawicy i jak wycinek z oskrzeli nie da 100 wyniku to wspomniała dziś ordynatorka o jakimś badaniu ebuse .Jak wystarczy im to z oskrzeli to wypisza dlatego trzymajcie kciuki, prosze
Nie muszę wam pisać ze jestem na skraju załamania nerwowego coraz częściej myślę żeby się wypisać na ,żądanie ale Rafał mnie powstrzymuje a mi dziewczyny juz serce pęka, jutro będzie 2 tygodnie jak tu jestem