Autor Wątek: Holiday Inn BYdgoszcz  (Przeczytany 6809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ojciec
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 25.10.2014
Holiday Inn BYdgoszcz
« dnia: 3 Listopada 2014, 23:52 »
Organizowałem wesele mojego syna, które odbyło się 25. 10. 2014r.  w hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy.  Pomoc menadżerki p.  Moniki była nieoceniona.  Jej rady i pomocna dłoń w każdej chwili o każdej porze dnia pomogły nam przetrwać ten nerwowy okres. 
W dniu wesela była od rana w hotelu a potem była z nami całą noc pilnując aby wszystko było ok. 
Jedzenie w hotelu Holiday Inn było wspaniałe.  Pięknie podane i pyszne.  Obsługa kelnerów i kelnerek bez zarzutu.  Gdy tylko zauważyli że gdzieś skończyła się jakaś potrawa lub napój , wino , wódka itd.  to od razu donosili aby niczego nie brakowało naszym gościom.  Wszyscy nasi goście mówili że to było najwspanialsze wesele na którym byli.  Ja też uczestniczyłem w kilku weselach i . . . naprawdę wesele syna było najlepsze w którym brałem udział.  Całość dopełniła obecność p.  Jacka Staszaka - DJ Strasky .  Dobrze dobrana muzyka ,, pomysłowe konkursy i całokształt kontaktu z gośćmi to to czego brakuje na niektórych weselach.  Podstawą dobrej zabawy jest : dobre towarzystwo, jedzenie i dobra muzyka :-) To właśnie dostaliśmy w Holidayu w Bydgoszczy.  Szczerze polecam

Offline januszj
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Holiday Inn BYdgoszcz
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Września 2018, 09:56 »
super  :D :D :D