e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016  (Przeczytany 224141 razy)

Offline Kara-90 Kobieta

Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
6 października 2015, 10:33
A czy ktoś wie jak cenowo wyglądają Makijazystki bo czytałam ostatnio że Jastrzębska podrożała i chyba 180 zł teraz kosztuje a Horyd 120 zł?

U pani Jastrzębskiej cennik jest na stronie, bez próbnego makijaż slubny 180 zł, z próbnym 150zł a próbny chyba 130 zł (moge się mylić) ale nie jest wykonywany w weekend.
U pani Justyny uzyskałam informację miesiąc temu, że okazjonalny 80 zł, ślubny 120 zł, dojazd jest w cenie (tzn u mnie będą 3 osoby poza mną malowane, ale chyba bez względu na to jest w cenie, bo jak się zapisałam na lipiec na okazjonalny to mówiła, że w cenie)

Offline joaszo Kobieta

6 października 2015, 10:43
Ja wczoraj weszłam na fb Szczuki, a następnie po znacznikach sprawdzałam na fb malowanych dziewczyn jak wyglądaja bez makijażu na swoich profilach :D  cuda potrafi zdziałać jej makijaż :D ludzie wyglądają zupełnie inaczej :D znaczy piękniej :D 
napisałam wiadomości do oznaczonych dziewczyn i te które już odpisały były bardzo zadowolone z jakości i trwałości makijażu :) :)

Offline karolinka_87 Kobieta

6 października 2015, 11:53
Ja właśnie dostałam odpowiedź od feniks że do domu dojeżdża asystentka a na miejscu jest mistrzyni :)

Offline KamilaKamila Kobieta

8 października 2015, 11:44
Witam ;)

Czy któraś z Was planuje wesele w Villi Romantica? Mało jest opinii na temat tego lokalu a jestem nim zainteresowana :)

Offline paseczkowa Kobieta

8 października 2015, 18:06
Cześć Laseczki :)
My się w końcu wybraliśmy wczoraj do księdza i mamy wyznaczoną godzinę na 16:30 :) ufff!
A pod koniec stycznia musimy do niego przyjść dopiero :)

8 października 2015, 19:18
Dobra godzina ! My mieliśmy na 16:00 . Wybawicie się trochę dłużej ;)

Offline martunia220 Kobieta

9 października 2015, 11:00
Ja nadal do księdza nie dotarłam :(
ja tez bym chciała koło 16, po ślubie musimy dojechać na salę do Bdg więc akurat by było.

Offline joaszo Kobieta

9 października 2015, 14:47
my mamy 17:30 chyba że para z 16:30 się wykruszy to wskoczymy w ich miejsce :D

9 października 2015, 15:09
17:30 to już dość późno, z kościoła wyjdziecie to będzie pewnie 18:15 do 18:25 , później życzenia i jeszcze dojazd na salę to pewnie koło 19 będziecie na miejscu jak nie dalej

Offline joaszo Kobieta

9 października 2015, 16:22
będzie pewnie tak jak mówisz :) ale jak w kwietniu się zapisywalismy to byla do wyboru godz 15:30 lub 17:30.

9 października 2015, 16:25
trzeba było brać 15:30 ;p byłabyś pierwsza i żaden syf po poprzedniej parze by Was nie zastał przed kościołem

Offline Kara-90 Kobieta

9 października 2015, 17:21
trochę bardzo nie w temacie ale jutrzejszego popołudnia musze uzbierać jak najwięcej odpowiedzi
kto może niech odpowie na pytania - 10 zamkniętych pytań to kilka sekund, a mi dużo pomoże

https://www.ankietka.pl/ankieta/203304/czy-bydgoszczanie-sa-swiadomi-swojego-dziedzictwa-historycznego.html

Offline 90Wiola12 Kobieta

9 października 2015, 19:12
Również mam o 17:30 i to w piątek..  niestety nie mieliśmy wyboru bo na sierpień 2016 to był jedyny termin jak się zapisywaliśmy..
Dziewczyny mam pytanie dot. podziękowań dla rodziców..
idziecie raczej w klasykę czyli kwiaty, ewentualnie kosz upominkowy czy może macie jakieś inne pomysły ??
Zależy mi na tym, żeby rodzice mieli pamiątkę do końca życia..

Offline Kara-90 Kobieta

9 października 2015, 19:25
Ja chciałabym dla rodziców coś takiego http://sklep-slubny.venarti.pl/statuetki-slubne/477-statuetka-z-drewna-sd012.html

są tez w szkle i krysztale ale te drewniane jakoś bardziej mi się podobają. Dla chrzestnych i świadkow chyba takie drewniane skrzynki z personalizacją, a dla dziadków ramki z tej serii co statuetki z napisem np. Kochanej babci nasze imiona i data ślubu.

Offline natalya Kobieta

9 października 2015, 20:01
wypelnilam ankiete :)
ja nie wiem czy chce podziekowania dla rodzicow. moj na pewno chce ale mi ciezko przechodzi przez gardlo slowo dziekuje :-\ typowe statuetki na podziekowania nie podobaja mi sie, moze cos innego znajdziemy u wygrawerujemy swoje imiona i date slubu. nie mam pojecia.
mam pytanie: iloe cieplych dan macie po polnocy? u mnie sa 3 i wydaje mi sie ze to za duzo.

9 października 2015, 20:03
My daliśmy bukiet kwiatów i fotoksiążkę, w której zamieściłam zdjęcia moje i męża od czasu jak byliśmy maluchami , czasy szkolne, naszego poznania i takie do miesiąca przed samym weselem :) po ślubie też planuję im zrobić takie tylko że ze zdjęciami ze ślubu wesela i sesji

Offline 90Wiola12 Kobieta

9 października 2015, 20:17
em_ka89 też fajny pomysł

Kara-90  dzisiaj w pracy oglądałam takie statuetki, też mi się podobały.. ale szklane :)
 Mój narzeczony ma problem z podziękowaniami  dla swojej mamy.. (mają nie najlepsze relacje) także też będzie ciężko..

Jeżeli chodzi o ciepłe posiłki to ja mam dwa..
a tak to ogólnie mam:
7 dań do obiadu
11 przekąsek
3 rodzaje ciasta..na każdego po 2 kawałki..
chcemy jeszcze wiejski kącik..

nie przejemy chyba tego.. zanim z Fordonu do centrum dojedziemy to będzie przed 19.  ;D

9 października 2015, 20:29
zdecydowaliśmy się na te fotoksiążki ponieważ film z podziękowaniem był trochę za drogi nie na naszą kieszeń a takich szklanych czy drewnianych rzeczy nie chcieliśmy im dawać , gdzieś upchną później w kąt a tak to zdjęcia zawsze się miło ogląda
ja nie pamiętam ile mieliśmy dań ciepłych , zeskanuję wam nasze menu to zerkniecie sobie jakoś
ale tyle jedzenia dostaliśmy do domu, że łooooo ;o
o 19 to my kończyliśmy jeść obiad ;)
chociaż jak tak szybko się zaczyna to potem im później to człowiek bardziej zmęczony ale z drugiej strony masz więcej czasdu na zabawę :) chętnie bym powtórzyła swoje wesele :)

Offline joaszo Kobieta

9 października 2015, 20:53
hej hej :)
jakoś ta 15:30 mi nie pasowała :)  od 19 do rana też się wybawimy ;)

co do podziękowań na PM 2015 ktoś dodał takie czekoladki Chocolissimo i spodobał mi się ten pomysł, do czekoladek kwiatki ;)

Offline Kara-90 Kobieta

9 października 2015, 20:55
Dziękuję za wypełnienie ankiety ( jest ograniczeni, bezplatnie może ankietować tylko 30 osób a zaraz będzie, więc w razie co tu jest drugi link do takiej samej https://www.ankietka.pl/ankieta/203316/swiadomosc-dziedzictwa-historycznego-bydgoszczan.html )

Co do podziękowań, to u mnie też będzie trudna sytuacja, bo nie mam za co mojemu ojcu dziękować (poza tym, że mnie spłodził i do 12 roku zabierał sporadycznie a później przez 6 lat cisza), obecnie nie mamy kontaktu, pewnie na Święta jak zwykle sie spotkamy u babci i tyle. Jednak na ślub i wesele chyba go zaproszę, nie chciałabym później tego żałować, tak samo chciałabym żeby poznal moje dzieci.
Za to mam za co dziękować partnerowi mojej mamy który od 20 lat jest z moją mamą i wychowywał mnie wraz z nią. Dla mnie oni sa jako rodzice i takie podziękowanie dostaną. Ojcu nie chciałabym wręczać personalizowanego podziękowania, ale wtedy nic mu nie dac, w ogóle nie poprosić na środek? Dziwnie jakoś.

Co do porcji my mamy 3 ciepłe po północy ale ja przeniosę jedną na przed pólnocą (chyba)

Offline joaszo Kobieta

9 października 2015, 21:02
kara rzeczywiste trudna sytuacja. Moi rodzice nie żyją więc będziemy dziękować  rodzicom mojego narzeczonego :)
ale chciałabym zrobić też podziękowanie dla babć i zaprosi babcie na środek bo akurat babci mojej dużo zawdzięczam :)

Offline Kara-90 Kobieta

9 października 2015, 21:10
hej hej :)
jakoś ta 15:30 mi nie pasowała :)  od 19 do rana też się wybawimy ;)

co do podziękowań na PM 2015 ktoś dodał takie czekoladki Chocolissimo i spodobał mi się ten pomysł, do czekoladek kwiatki ;)

Byłam na ślubie na 15:30 w sierpniu i później sam koniec września na 18:00 i ta 18 była zdecydowanie za późno. Nie pamiętam jak jest na koniec kwietnia może już jaśniej, ale jak zajechaliśmy na salę (ok. 15 min drogi) to ściemniało się już i było mało przyjemnie, choć swoje na pewno zrobiła aura było bardzo chłodno, nie tak jak w tym roku, a wesele rzeczywiście dość szybko zleciało. Pamiętam, że w kolejce do składania życzeń przed kościołem żałowałam, że obiad w domu był skromny.

Offline joaszo Kobieta

9 października 2015, 21:13
uwierz że też bym chciała tą 16:30 :) ale zajęta :)
trudno będzie - jak zostanie niedosyt to będzie lepiej wspominane :D żartuje oczywiście  :) nie ma wpływu już :)

Offline Kara-90 Kobieta

9 października 2015, 21:15
kara rzeczywiste trudna sytuacja. Moi rodzice nie żyją więc będziemy dziękować  rodzicom mojego narzeczonego :)
ale chciałabym zrobić też podziękowanie dla babć i zaprosi babcie na środek bo akurat babci mojej dużo zawdzięczam :)

Ja również chciałabym podziękować babciom, zwłaszcza mamie mojej mamy bo mieszkaliśmy wszyscy razem i moja babcia bardzo dużo pomagała przy wychowywaniu mnie. Mój narzeczony też jest bardzo związany z dziadkami i babcią. Do tego tez ma wspaniałą chrzestną dlatego chcemy też chrzestnym podziękować - mimo, że z moja prawie nie mam kontaktu, no i świadkom, moja świadkową będzie moja przyszła szwagierka, którą ja traktuję jak siostrę więc myślę, że oboje chcielibyśmy żeby też byla wyróźniona, a świadkiem podejrzewam, że będzie któryś z 2 bliskich kuzynów mojego narzeczonego, więc też będzie za co dziękować, zresztą wiem, że nasi świadkowie będą nam pomocni i życzliwi.

Offline natalya Kobieta

9 października 2015, 21:24
widze ze nie tylko ja mam problem z podziekowaniem  ;D z ojcem od lat nie mam kontaktu wiec nawet mi na mysl nie przyszlo zeby go zapraszac. co jak ktos wychowuje przez lata a inny rodzic sporadycznie sie pojawia?

Offline joaszo Kobieta

9 października 2015, 21:30
domyślam się że to nie łatwe :) uwierzcie mi że z rodzicami nie układało mi się najlepiej, ale dziś gdybym miała taką możliwość to podziękowałabym im na weselu :) dziewczyny zrobicie jak uważacie, ale lepiej coś zrobić niż potem żałować że się nie zrobiło :)

Offline Kara-90 Kobieta

9 października 2015, 21:42
Dla mnie mój ojciec to tak naprawdę obca osoba, nie tęsknię za nim, nie żałuje, że go nie widuję, nie ciekawi mnie co u niego. Jest mi obojętny, nie mam do niego żadnego żalu, może przez to, że nie miałam poczucia niepełnej rodziny dzięki temu, że moja mama miała partnera. Może wyjdzie ze mnie teraz materialistka, ale żal miałam (taki chwilowy) jak np. bylam już pelnoletnia i co roku musialam załatwiac sobie papiery na świadczenie alimentacyjne a później stac w kolejkach, bo nie raczył nawet alimentów płacić.
Próbowaliśmy przez ostatnie lata utrzymywać kontakt, w zasadzie ja jakoś specjalnie o niego nie zabiegałam, mój ojciec uważał, że z mojej winy ten kontakt się urwał, może i tak, ale teraz jest mi z ty dobrze. Jednak tak jak pisze joaszo nie wiem jak będzie kiedyś.
Pamiętam jak byłam nastolatką i zobaczyłam go na ulicy to szybko skręciłam, żeby się z nim nie spotkać. Nie chciałabym więcej takich sytuacji, albo, że udajemy, że się nie znamy (choć z nim wszystko możliwe, mógł się obrazić). Nie wiem, może za 10 lat nasze relacje będą poprawne, dlatego nie chciałabym mu odbierać uczestniczenia w moim ślubie bo to się więcej nie powtórzy, jak go nie zaproszę to go nie będzie i tego nie zmienię. Ale w myślach nie usadzam go przy stole zaraz za mamą i partnerem mojej mamy, tylko tam gdzie ciotki wujkowie. Zresztą nie wiem czy w ogóle przyjdzie na wesele.
W każdym razie to są sprawy bardzo delikatne i nie mozna robić niczego wbrew sobie, ale z drugiej strony musimy mieć świadomość powagi tego dnia i tej chwili. Tak jak pisałam mój ojciec jest mi obojętny, ale gdybym miałam do niego żal to nie chciałabym żeby był ze mną tego dnia.

Offline majkaaaa Kobieta

9 października 2015, 22:41
My dzisiaj zaklepaliśmy godzinę 16:30.Pierwotnie miała być 17,ale nie wyszło.Byłam natomiast na ślubie o 15 i wesele stosunkowo szybko się rozeszło,bo wszyscy byli już zmęczeni.
Co do podziękowań to też mamy twardy orzech do zgryzienia niestety,bo rodzice z jednej strony wręcz sobie tego nie życzą, nie z racji złych stosunków,ale po prostu nie bo nie. Natomiast drugiej stronie się absolutnie należy i nie zamierzam z tego rezygnować dla czyjegoś kaprysu.

Offline joaszo Kobieta

9 października 2015, 23:30
majka to rzeczywiście trudna sytuacja  :-\

Offline martunia220 Kobieta

10 października 2015, 12:26
Co do podziękowań my chyba zrobimy kosze z slodkosciami i alkoholem. I tez mam mały problem jak to zrobić. Nie chcemy na środku wielkich podziękowań, kochanych rodziców mam, tańców i nie wiem czego jeszcze bo nie dawno zmarł mój tata i nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja. Myślę że dj powie coś ładnego a my damy prezenty przy stolikach podziekujemy i szybko załatwimy temat :-)