e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016  (Przeczytany 214999 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
4 października 2015, 14:49
Pudelek_29 a jeśli mogę zapytać to jaki koszti garnituru i koszuli?
Jak bedziesz miała zdjęcia i bedziesz chciała to pokaż makijaż.

Mi się marzy pierwszy taniec walc wiedeński do piosenki whitney houston - i have nothing

to jest inspiracje, oczywiście bez takiego podszenia. Chciałabym takie podnoszenia jak tu są, że krokiem walca do okoła sali tańczyć i co któryś pan młody chyc do góry i tak kilka razu . I jeszcze takie, że mam rece zaplecione ka karku a pan młody mną obraca i mi nogi tak unosza się. Ale zobaczymy jak to wyjdzie. Póki co chcemy zimą zapisać na taniec użytkowy i towarzyski.
Co do zaproszeń też chciałam sama, ale ostatecznie za dużo byłoby tego, bo bede sama robić winietki, zawieszki, karty menu itd plus dekoracje, myśle o swoim bukiecie czy nie robić, bo chce luźna wiązankę. od stycznia chce zabrać się za robienie papeterii.

Offline joaszo Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 30.04.2016
4 października 2015, 15:45
ja też polecam karolinę siwkę :)
Ja chciałam uniatowskiego Kocham Cię ale  mój coś wspominal o "When a man loves a woman " tylko nie wiem czy z tancem do tego podołamy :D ale skoro mój na 5 lekcjach z karoliną nauczył się tańczyc to i układ na 5 opanuje :D

Offline paseczkowa Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 16.04.2016
4 października 2015, 17:25

Mi się marzy pierwszy taniec walc wiedeński do piosenki whitney houston - i have nothing

to jest inspiracje, oczywiście bez takiego podszenia. Chciałabym takie podnoszenia jak tu są, że krokiem walca do okoła sali tańczyć i co któryś pan młody chyc do góry i tak kilka razu . I jeszcze takie, że mam rece zaplecione ka karku a pan młody mną obraca i mi nogi tak unosza się. Ale zobaczymy jak to wyjdzie. Póki co chcemy zimą zapisać na taniec użytkowy i towarzyski.
Co do zaproszeń też chciałam sama, ale ostatecznie za dużo byłoby tego, bo bede sama robić winietki, zawieszki, karty menu itd plus dekoracje, myśle o swoim bukiecie czy nie robić, bo chce luźna wiązankę. od stycznia chce zabrać się za robienie papeterii.

Super taki taniec, ale u nas raz ze sala mała bo i wesele małe, dwa mój D. to taki średni tancerz jeśli chodzi o taniec towarzyski :D
DJ mówił że co chcemy to będziemy mieć, trochę nam opowiadał o tym, jak to pary się uczą tańca a później jest taki stres, jakieś mylenie kroków, szczególnie jak właśnie Młodzi nie są obdarzeni poczuciem rytmu czy coś. Nie wiem jeszcze co wymyślimy ale chciałabym coś fajnego. Poprosimy świadków albo przyjaciółki by może nam sypali płatkami kwiatów, albo puszczali bańki żeby coś innego było :)

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
4 października 2015, 17:32
cieżki dym dym jest suuuper, ale nie wiem jaki to koszt pewnie spory, ja myślalam, żeby świadkowie rozdali gościom długie zimne ognie w czasie pierwszego tańca, albo właśnie rozdać gościom bańki mydlane tylko wtedy podobno szybko jest mokry i śliski parkiet a nie chciałabym się przewrócić.

Offline joaszo Kobieta

• forumowicz
4 października 2015, 19:10
dziewczyny :)
któraś kiedyś wrzucała taką listę co po kolei się załatwia przed ślubem  :) nie mogę jej znaleźć :) może ktoś przypadkiem skopiował :)

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
4 października 2015, 19:54
cieżki dym dym jest suuuper, ale nie wiem jaki to koszt pewnie spory, ja myślalam, żeby świadkowie rozdali gościom długie zimne ognie w czasie pierwszego tańca, albo właśnie rozdać gościom bańki mydlane tylko wtedy podobno szybko jest mokry i śliski parkiet a nie chciałabym się przewrócić.
u nas były sztuczne goście :) ładnie wyszło, goście mieli się czym zająć podczas gdy czekali na swoją kolej na torta :)
raczej nie polecałabym baniek ;) nie dość, że może spadać na tort to właśnie ślisko mogłoby się zrobić.
jestem forumową skrzypaczką,->
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
4 października 2015, 19:56
jeśli chcecie  do pierwszego tańca te sztuczne ognie, to oczywiście na tort nie poleci :p nieskładnie napisałam, przepraszam ;)
jestem forumową skrzypaczką,->
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)

Offline Pudelek_29 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: Jesień
4 października 2015, 22:03

Garnitur 1800 zł (spodnie i marynarka), koszula 250 zł + 2 krawaty w prezencie od salonu. Wybraliśmy wełnę wysokoskrętną - garnitur absolutnie się nie wygniótł w żadnym momencie, więc naprawdę polecam.

Zdjęcia mamy dostać pod koniec grudnia, ale liczę, że goście wcześniej coś nam podrzucą - postaram się dodać takie, żeby było widać oczy :)

• użytkownik
4 października 2015, 22:04

Dym w standardowej obsłudze posiada DJ Tomasz Szewczyk - nie dopłacaliśmy za niego.

• użytkownik
4 października 2015, 22:06

Garnitur 1800 zł (spodnie i marynarka), koszula 250 zł + 2 krawaty w prezencie od salonu. Wybraliśmy wełnę wysokoskrętną - garnitur absolutnie się nie wygniótł w żadnym momencie, więc naprawdę polecam.

Zdjęcia mamy dostać pod koniec grudnia, ale liczę, że goście wcześniej coś nam podrzucą - postaram się dodać takie, żeby było widać oczy :)

Dziwnie dodał się mój komentarz - jako przedłużenie Twojego, ale wiadomo, o co chodzi :)

Offline Ann86 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 26.09.2015r.
4 października 2015, 23:03

My tańczyliśmy walc wiedeński do Whitney Houston - I have nothing, uczyła nas Joanna Kopeć ze szkoły tańca Siwka :) Mieliśmy z mężem dwie pary drewnianych nóg, ale lekcje tańca z Asią  to była czysta przyjemność :D Taniec wyszedł przepięknie, a goście byli zachwyceni i my również bo nigdy w życiu nie pomyślelibyśmy, że jesteśmy w stanie tak zatańczyć :) To były bardzo dobrze wydane pieniądze :)

Offline majkaaaa Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.04.2016
4 października 2015, 23:09
Macie może dziewczyny jakieś namiary na wokalistkę do kościoła? Mam milion pomysłów i aktualnie wpadłam na to, że wolałabym zamiast organisty (miałby on tylko grać i śpiewać części stałe ewentualnie), pojawił się kobiecy głos. Ale nie taki operowy tylko dziewczyna, która by ładnym czystym głosem zaśpiewała z trzy utwory. Ciężko coś znaleźć.

Offline martunia220 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 13.08.2016
5 października 2015, 14:34
Jeżeli chodzi o pierwszy taniec u nas będzie ciężko mój partner W OGÓLE nie tańczy!!!!!!
Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na :dekorowanie światłem" i ciężki dym na pierwszy taniec.
Wszystkie chwalicie siwkę chyba się do niej zapisze bo nauka tańca nas nie ominie.
Tyle że my nie chcemy żadnego układu bo boimy się że jak któreś się pomyli nie dojdziemy później do ładu :)
dziewczyny czy jakieś namiary do siwki któras ma???

Offline joaszo Kobieta

• forumowicz
5 października 2015, 15:47
martunia poszło na priv :)

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
5 października 2015, 17:07
myśle, że my się zapiszemy na taki kurs tańca dla dorosłych (dla pocżatkujacych) gdzieś w połowie zimy, w szkole tańca siwka chyba co 2 miesiące zaczynają się nowe zajęcia. Bo jeden poziom zajmuje 8 spotkań są raz w tyg, a ogólnie są cztery poziomy. Zastanawiam się też nad kursem w szkole Adelante tam jest towarzyski z użytkowym czyli takim na 2 na 3 jak to na weselach, ale do fordonu troche daleko.

Offline em_ka89 Kobieta

• bywalec
5 października 2015, 17:36
A MY na pierwszy taniec mieliśmy dość nietypowo beyonce flaws and all , oddensiliśmy to po swojemu i jakoś poszło :D stwierdziliśmy, ze skoro sie nigdy nie uczyliśmy tańczyć i byśmy poszli tylko na kilka lekcji to ten nasz taniec wyglądałby bardzo śmiesznie i sztucznie

Offline majkaaaa Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.04.2016
5 października 2015, 19:00
To nie do końca jest tak,bo nawet jeśli nie jesteśmy w stanie od razu nauczyc się tańczyć jak w znanym programie,to jednak takie lekcje owocuja swobodą i odwagą później na parkiecie.Wiem co mówię

Offline Maniaa Kobieta

• użytkownik
5 października 2015, 19:32
Drogie panny i mężatki :)
Czy ktoś z Was był może na weselu w park hotelu w Tryszczynie koło Bydgoszczy?

Offline karolinka_87 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 01.10.2016
5 października 2015, 20:03
ja tylko słyszałam same dobre opinie :)

Offline anka_6655 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2016
5 października 2015, 20:05
A czy wiecie coś może na temat trwałości makijażu wykonywanego przez Katarzynę Maliszewską?

Offline natalya Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 30.07.2016
5 października 2015, 20:36
my chcemy na pierwszy taniec lauryn hill can't take my eyes off of you. ma dla nas szczegolne znaczenie  ;D nie chcielismy sie uczyc tanczyc bo do tej pory wszystkie wyuczone tance ktore widzialam byly kiepskie. wygladalo to sztucznie i mlodzi caly czas mysleli ktory krok teraz. stwierdzilismy ze moze pojdziemy na kurs tanca ale tylko po to zeby ze soba troche czasu spedzic na czyms innym niz zwykle.

• forumowicz
5 października 2015, 21:09
Katarzyna Maliszewska jest wrzucana na fcb "Beka z pseudo stylistek" wykonane przez nią rzęsy widziałam na własne oczy i współczułam właścicielce, co do makijażu nie mam pojęcia. Ale nic bym u niej nie zrobiła.

Offline joaszo Kobieta

• forumowicz
5 października 2015, 21:50
popieram karolinę :P

Offline anka_6655 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 2016
5 października 2015, 21:57
Dzięki dziewczyny :) zastanawiam się nad p. Szczuką, Piotrowską i Madaj, ale myślę, że dojazd do Pani Madaj może trochę kłopotliwy w dniu ślubu :)

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
5 października 2015, 22:52
Ja bym chyba w pierwszej kolejności uderzała do p. Szczuki, jest w moim "rankingu" zaraz po pani Justynie Horyd, co do pani Angeliki Piotrowskiej słyszałam/czytałam i dobre i średnie opnie, wprawdzie widziałam jej makijaż ale nie ślubny tylko do sesji zdjęciowej był bardzo mocny, ale mi się podobał. Tyle, że pod kontem ślubnego ciężko porównać, mimo, że też chce mocne oko, ale tamten był wręcz sceniczny - ale bardzo ładny. Mimo wszystko wg mnie na podstawie opinii i biorąc pod uwagę dojazd itd 1. p. Horyd, 2. Szczuka, 3. Madaj, 4. Piotrowska

Offline joaszo Kobieta

• forumowicz
5 października 2015, 23:08
ja również coraz bardziej przekonuje się do Szczuki :)
rozmawiałam dziś z nią i zapisałam się :D a teraz do końca roku mam czas na decyzje :)

• forumowicz
6 października 2015, 08:23
Ja w temacie o makijażystkach czytałam że najczęściej polecana jest Horyd Jastrzębska o Szczuce było tylko że ma swoją wizję makijażu i że Panna młoda chciała brąz to pow że ona ślubnych takich nie robi ale to lepiej w wątku przeczytać bo każda ma lepsze i gorsze opinie coraz częściej się zastanawiam czy nie poszukać jakiejś pasjonatki która jeszcze się nie wybiła podejrzewam że jest dużo młodych zdolnych dziewczyn i może nawet lepszych od tych polecanych. Bo ceny tych znanych też przyprawiają o zawrót głowy a też nie jestem pewna jak wyjdzie patrząc na opinie raz super raz porażka

Offline em_ka89 Kobieta

• bywalec
6 października 2015, 09:56
a ja nadal będę polecać Monikę Margo , przy mojej mocno przetłuszczającej się cerze make up trzymał cały dzień i całą noc a nawet miałam go jeszcze w sobotę dopóki nie dojechałam do domu ( zapomniałam spakować kosmetyków do demakijażu ... )

• forumowicz
6 października 2015, 10:29
A czy ktoś wie jak cenowo wyglądają Makijazystki bo czytałam ostatnio że Jastrzębska podrożała i chyba 180 zł teraz kosztuje a Horyd 120 zł?

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
6 października 2015, 10:30
Ja już jakiś czas temu szukałam tych opinii, wpisywałam w wyszukiwanie nazwisko i wyskakiwały mi opinie, poza tym też szukałam gdzie indziej, np. na Bydgoszczanach oraz podpytywałam znajome na face jak widziałam, że akurat brały ślub. Pani Jastrzębska miała dużo pozytywnych opinii ale zdarzyły sie chyba 2-3 negatywne. Mimo to poszłam do niej bo zdjęcia na stronie miała fajne, ale ja ją już z rankingu wykleśliłam.