e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016  (Przeczytany 223908 razy)

Offline majkaaaa Kobieta

Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
8 września 2015, 20:49
Jaka jest ta suknia?

Offline Kara-90 Kobieta

8 września 2015, 21:35
Ile ja się musze namęczyć zawsze żeby coś tu dodać ech...
Ogólnie suknia jest mi za duża, widać, że z tyłu jest pospinana klamrami a u góry jest za szeroka, musi być zwężona na odcinku od pachy do końca ramion bo poszerza. Pani w salonie zrobiła mi zakładki i lepiej wyglądało, ale zdjęcie mialam robione wcześniej.

Offline blankowa Kobieta

8 września 2015, 21:41
Kara - a Ty nie chciałaś sukni bardziej zabudowanej? Bo jakoś tak mi się kojarzy, bo że miała być prosta to wiem. 1000 zł to świetna cena. Po zwężeniu góry i jej dopasowaniu będzie idealnie, skoro chciałaś coś skromnego, to myślę, że warto pomyśleć nad zakupem.

Ps. Zazdroszczę zgrabnych pleców :)

Offline Kara-90 Kobieta

8 września 2015, 21:45
Chciałam tył zabudowany tzn z tyłu koronka ale ten tył mi się podoba i może to dziwnie zabrzmi ładniej mój tatuaż się prezentuje, bo w innych sukniach jakos tak mi nie pasował i chciałam go zakryć a tu mi się podoba jak sie komponuje. Z przodu dokladnie taki dekolt mial być, szeokość sukni i ta naszyta koronka tak delikatnie w asymetryczny sposób jak chciałam. W czw idę drugi raz mierzyć z mamą i teściową i wtedy kupie ją. Chwile przed kupie buty i zobaczę czy będą pasowac na przymiarce. Jak nie to oddam buty. :P

Offline natalya Kobieta

8 września 2015, 21:45
suknia piekna. ja bym brala :)

Offline Kara-90 Kobieta

8 września 2015, 22:04
Jutro z rana zadzwonię do Gratii i powiem, żeby mi Pani odłożyła tą suknię w czw jak przyjdę jeszcze raz ją przymierzyć to kupię, choć raczej nikt by mi nie wykupił, bo podobno nie była popularna wśród panien młodych, ale lepiej się zabezpieczyć. No i musze sie dowiedzieć jak to wygląda czy całość wpłacam czy część itd.
Szkoda tylko, że mój narzeczony już mnie widział, przesądna nie jestem, ale nie będzie niespodzianki :( może jak pokazuje mu zdjęcia i zapomni do następnego roku...

Offline blankowa Kobieta

8 września 2015, 22:10
Narzeczony już pewnie dzisiaj nie pamięta tej sukni :D Faceci tak mają - albo im się podoba, albo nie, ale na szczegóły nie zwracają uwagi :)

Offline majkaaaa Kobieta

8 września 2015, 22:23
Myślę, że jeśli pokazałaś mu się nie tylko w tej sukni, ale w innych też, to już teraz rzeczywiście nie wie co jest co. Cena rewelacyjna. Nie wiem jak tam jest z zakupem sukni, w Laurze musiałam wpłacić zaliczkę, żeby móc suknię "zaklepać", dopóki tego nie zrobiłam panie nie mogły mi jej odłożyć. Super, że tak Ci się udało.

Offline 90Wiola12 Kobieta

9 września 2015, 06:39
Kara-90 piękna suknia i cena świetna !

A co do tego ze narzeczony widział Cię w sukni.. mój wybierał suknie ze mną a nawet dobierał  dodatki i był zadowolony ze mógł w tym uczestniczyć.  ;)

Offline joaszo Kobieta

9 września 2015, 08:30
Kara-90 ślicznie wyglądasz :) a narzeczonym się nie martw, tu się zgodzę z blankową że faceci nie pamiętają już na drugi dzień detali ;)
a jeszcze jak w dniu  ślubu będziesz uczesana i umalowana to już z pewnością zrobisz n nim efekt woooow :)

Offline roxi291290 Kobieta

9 września 2015, 11:34
Suknia piękna i cena atrakcyjna. Ja moją pierwszą suknię też kupiłam rok przed ślubem za 1000zł. Także ostrożnie bo ja na 4 miesiace przed ślubem zmieniałam swoją suknię na inną ze względu na ciążę ;)
Jeśli chodzi o to, że narzeczony Cię widział w sukni to nic się nie martw. Mój mnie widział w sukni 4 miesiace przed slubem, a w dzień ślubu powtarzał mi co sekundę że pięknie wyglądam. Dochodzą dodatki, makijaż, fryzura i wszystko wygląda zupełnie inaczej.

Offline martunia220 Kobieta

9 września 2015, 13:48
Troce mnie nie było ale chciałam nadrobić :)

- Kara-90 - suknia super, cena jeszcze lepsza !
czy wiecie jaką rozmiarówke maja na wyprzedażach? bo niestety ja w 36 nie wchodzę ;(
- Pomysł z małpeczkami bardzo mi się podoba i już wcześniej o nim myślałam bo spotkałam się na jakimś weselu że młodzi tak robili,
jeszcze bardziej spodobał mi się pomysł z podziękowaniami dla gości w formie zdjęcia i kartki po ślubie - REWELACJA!!!!!!
- TORT - ja się uwzięła na rzemieślnicza awangardę - na stronie mają super torty - niestety drogie i to bardzo, teraz na sobotę zamówiłam dla chrześniaczki z my little pony, zobaczymy jak będzie smakował i wyglądał.
- Księga gości - teraz koleżanka mi mówiła że u jej siostry bardzo malo osób sie wpisało, ale to przez to że nie wiedzieli że w ogolę jest. Ja wymyśliłam że powiem DJ-owi żeby dwa razy wspomniał podczas wesele gdzie jest książka i kto ma ochotę niech się wpiszę.
- Wódka dziewczyny krupnik odradzam!!!!!

Offline blankowa Kobieta

9 września 2015, 14:31
U nas była Wyborowa, nikt nie narzekał ;) Wybraliśmy ją na podstawie testu - wybieraliśmy spośród 6 wódek, nie wiedzieliśmy w jakim kieliszku jest jaka wódka (żeby się nie sugerować) i "smakowaliśmy". Nawet nie wiedziałam, że wódka tak może się różnić od siebie. Stock była np. bardzo ostra, najwięcej punktów zdobyła Wyborowa, zaraz po niej była Żubrówka biała.

Offline paseczkowa Kobieta

9 września 2015, 14:35
Chciałam tył zabudowany tzn z tyłu koronka ale ten tył mi się podoba i może to dziwnie zabrzmi ładniej mój tatuaż się prezentuje, bo w innych sukniach jakos tak mi nie pasował i chciałam go zakryć a tu mi się podoba jak sie komponuje. Z przodu dokladnie taki dekolt mial być, szeokość sukni i ta naszyta koronka tak delikatnie w asymetryczny sposób jak chciałam. W czw idę drugi raz mierzyć z mamą i teściową i wtedy kupie ją. Chwile przed kupie buty i zobaczę czy będą pasowac na przymiarce. Jak nie to oddam buty. :P

wyglądasz naprawdę pięknie :)

Offline Kara-90 Kobieta

9 września 2015, 17:14

czy wiecie jaką rozmiarówke maja na wyprzedażach? bo niestety ja w 36 nie wchodzę ;(
- Pomysł z małpeczkami bardzo mi się podoba i już wcześniej o nim myślałam bo spotkałam się na jakimś weselu że młodzi tak robili,
jeszcze bardziej spodobał mi się pomysł z podziękowaniami dla gości w formie zdjęcia i kartki po ślubie - REWELACJA!!!!!!
- TORT - ja się uwzięła na rzemieślnicza awangardę - na stronie mają super torty - niestety drogie i to bardzo, teraz na sobotę zamówiłam dla chrześniaczki z my little pony, zobaczymy jak będzie smakował i wyglądał.
- Księga gości - teraz koleżanka mi mówiła że u jej siostry bardzo malo osób sie wpisało, ale to przez to że nie wiedzieli że w ogolę jest. Ja wymyśliłam że powiem DJ-owi żeby dwa razy wspomniał podczas wesele gdzie jest książka i kto ma ochotę niech się wpiszę.
[/quote

Dzieki  :-* Jak widać na moich zdjęciach moja suknia jest w większym rozmiarze, normalnie noszę 36, pani w romantice wymierzyły mnie na 34, ale suknie które najbardziej mi się podobały były w rozmiarze 40 i 38 a oni niestety nie dopasowują tak sukien wyprzedażowych (chyba tylko drobne dopasowania i skrócenia) i mogłam przymierzać tylko te w 34 rozmiarze.
W Laurze i Gratii więkoszość była mi za duża i za długa.

PS Dziękuje wszystkim pozostałym dziewczynom które pisały, że łądna sukienka i żeby brać ją  :-*  :-*  :-*  :-*

Offline Kara-90 Kobieta

9 września 2015, 17:15

Dzieki  Kiss Jak widać na moich zdjęciach moja suknia jest w większym rozmiarze, normalnie noszę 36, pani w romantice wymierzyły mnie na 34, ale suknie które najbardziej mi się podobały były w rozmiarze 40 i 38 a oni niestety nie dopasowują tak sukien wyprzedażowych (chyba tylko drobne dopasowania i skrócenia) i mogłam przymierzać tylko te w 34 rozmiarze.
W Laurze i Gratii więkoszość była mi za duża i za długa.

PS Dziękuje wszystkim pozostałym dziewczynom które pisały, że łądna sukienka i żeby brać ją  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss

9 września 2015, 18:29
Kara suknia piękna bardzo od Ciebie pasuje i widać, że się w niej dobrze czujesz :)
cena ... powala  :o ja tyle dawałam zaliczki , mogłam mniej ale chciałam dać tyle żeby później mniej bolało
Co do narzeczonego to na pewno zapomni do tego czasu a poza tym tak jak piszą dziewczyny suknia bez dodatków to zupełnie co innego niż, ta która jest okraszona pięknym makijażem, fryzura i dodatkami :)

przypomniała mi się jeszcze jedna  wódka - maximus - rozlewnia smirnoffa
kolega miał ostatnio u siebie na weselu i wszyscy chwalili 

Offline Kara-90 Kobieta

9 września 2015, 18:32
Nie wiem jak i czemu dodała się dwa razy ta sama wiadomość (tylko w trochę innej formie  >:(  ) mam nadzieję, że administrator usunie jedną  ;)  ;)  :P

em_ka89 zostały dwa tyg z malusim haczykiem, lepiej pisz co tam u Ciebie, co załatwione, co nie, czy masz dla nas jakieś cenne uwagi przedślubne. :P

9 września 2015, 18:57
a co mam gadać :D
powoli do celu :) napoje zakupione
w piątek jedziemy zamawiać ciasto i to będzie tyle z przygotowań
na samym końcu środa czwartek kupimy owoce
a tak to zostały tylko takie typowe rzeczy do ogarnięcia w dniu ślubu czyli strojenie auta bukiet , podziękowania itp
w przyszły wtorek odbieramy moje zapowiedzi ( tragicznie późno ale co zrobić ) i wtedy chyba do księcia na ostatnie pogadanki co i jak i tyle :)
BIG DAY IS COMING  :hopsa:
chyba jestem jakaś dziwna bo wcale się nie denerwuję ...

Offline blankowa Kobieta

10 września 2015, 00:03
emka- mnie dopadły nerwy dopiero w nocy przed ślubem ;)
My za dużo rzeczy zostawiliśmy na sam koniec (bo to takie drobiazgi) i trochę się tego zebrało ::) A u Was widzę luz, ogarniecie na spokojnie.
Zatem życzę dużo spokoju i owocnego dopinania wszystkiego na ostatni guzik :)

Offline weronafoto Kobieta

10 września 2015, 19:42
Na wódkę mieliśmy Stocka. Wszyscy chwalili wybór, smakowała każdemu no i butelki miały dobry kształt do obklejenia naszymi etykietami :)
Co do księgi gości z drzewkiem - super pomysł, szkoda że wcześniej nie podsunęłyście, też bym takie drzewko zrobiła :)
Odnośnie butów, myslę że najważniejsza jest wygoda (w moich przetańczyłam całą noc, co prawda podeszwa jest starta na maxa ale były bardzo wygodne i nic się w nich nie uszkodziło prócz felernej podeszwy :P ) Ja też chciałam zamszowe, bo takie buty dopasowują się do stopy, są o wiele wygodniejsze a przedewszystkim nie są tak sztywne jak lakierowane. Są łatwe w czyszczeniu a po ślubie możesz przefarbować je sobie na inny kolor, np. czarny i wynosić do bólu :P

Dziewczyny, my już po plenerze więc mam do sprzedaży suknię ślubną AGNES z salonu Laura, jestem pierwszą właścicielką. Jakby któraś była chętna to wyślę zdjęcia na priv bo tutaj ciężko cokolwiek dodać. Suknia w kształcie litery A, z dekoltem w serduszko, cały gorset z pięknej koronki i świecidełek, na dole również koronka, z tyłu wiązana. Do tego szary pas w talii (wiązany, można ale nie trzeba go mieć :)), ale również posiadam oryginalny świecący srebrny pasek który można wszyć w talię. Suknia w rozmiarze 36 (dokładnie podam na priv), kolor śnieżno biały. Stan idealny, nigdzie nie pohaczona! Wysokość 172 + 6cm obcas.

Offline natalya Kobieta

10 września 2015, 21:01
ja tez planuje drzewko na ksiege gosci. bylam na jednym weselu gdzie wlasnie bylo takie drzewko. jedyny minus to byl taki ze drzewko bylo za duze na liczbe gosci wiec w polowie bylo puste. zastanawialam sie czy wziasc takie z tuszem na odcisk palca ale boje sie ze goscie sie pobrudza

10 września 2015, 21:06
Na wódkę mieliśmy Stocka. Wszyscy chwalili wybór, smakowała każdemu no i butelki miały dobry kształt do obklejenia naszymi etykietami :)
Co do księgi gości z drzewkiem - super pomysł, szkoda że wcześniej nie podsunęłyście, też bym takie drzewko zrobiła :)
Odnośnie butów, myslę że najważniejsza jest wygoda (w moich przetańczyłam całą noc, co prawda podeszwa jest starta na maxa ale były bardzo wygodne i nic się w nich nie uszkodziło prócz felernej podeszwy :P ) Ja też chciałam zamszowe, bo takie buty dopasowują się do stopy, są o wiele wygodniejsze a przedewszystkim nie są tak sztywne jak lakierowane. Są łatwe w czyszczeniu a po ślubie możesz przefarbować je sobie na inny kolor, np. czarny i wynosić do bólu :P

Dziewczyny, my już po plenerze więc mam do sprzedaży suknię ślubną AGNES z salonu Laura, jestem pierwszą właścicielką. Jakby któraś była chętna to wyślę zdjęcia na priv bo tutaj ciężko cokolwiek dodać. Suknia w kształcie litery A, z dekoltem w serduszko, cały gorset z pięknej koronki i świecidełek, na dole również koronka, z tyłu wiązana. Do tego szary pas w talii (wiązany, można ale nie trzeba go mieć :)), ale również posiadam oryginalny świecący srebrny pasek który można wszyć w talię. Suknia w rozmiarze 36 (dokładnie podam na priv), kolor śnieżno biały. Stan idealny, nigdzie nie pohaczona! Wysokość 172 + 6cm obcas.

Ja poproszę fotki na priva :)

10 września 2015, 21:08
Hej Dziewczonki :)
Kogo byście wybrały Studio Poduszka czy Michał Czajkowski?
Oboje mają wolny termin.
W sumie to nie wiem na co muszę zwrócić uwagę, podpowiecie mi?

Offline Kara-90 Kobieta

10 września 2015, 21:10
Dziewczyny kupiłam moja suknie za cały tysiąc złotych, ile radości i spełnienie marzenia - nieporównywalne do ceny. Przymierzylam tez z welonem który mi się marzy - pozyczylam od kuzynki narzeczonego. Idealnie pasuje wrzucę fotkę później jak będę na kompie. Jestem taka szczęśliwa ze szok, najchętniej wszystkim bym pokazała. Wszystkim koleżankom juz powysylalam zdjęcia.

Offline Kara-90 Kobieta

10 września 2015, 21:12
Oboje mają wolny termin.

Michał Czajkowski, mój fotograf bierz jego. Mi dwie niezależne osoby polecily go, widziałam jednej prawie wszystkie zdjęcia ze ślubu, wesela i pleneru. Polecam bardzo

10 września 2015, 21:15
Dziewczyny kupiłam moja suknie za cały tysiąc złotych, ile radości i spełnienie marzenia - nieporównywalne do ceny. Przymierzylam tez z welonem który mi się marzy - pozyczylam od kuzynki narzeczonego. Idealnie pasuje wrzucę fotkę później jak będę na kompie. Jestem taka szczęśliwa ze szok, najchętniej wszystkim bym pokazała. Wszystkim koleżankom juz powysylalam zdjęcia.

Suuuuper zazdraszczam :) pokaż zdjęcia jak będziesz na kompie :)

10 września 2015, 21:16
Oboje mają wolny termin.

Michał Czajkowski, mój fotograf bierz jego. Mi dwie niezależne osoby polecily go, widziałam jednej prawie wszystkie zdjęcia ze ślubu, wesela i pleneru. Polecam bardzo

Mówisz? A jak tam z nim, kontaktowy jest, otwarty? Cenowo przyzwoici, nie chcemy albumu raczej bo zrobię go sama jak już pisałam.

Offline blankowa Kobieta

10 września 2015, 21:19
Kara - super. I ta cena. A ja byłam taka, że jak ktoś mnie pytał jaką będę miała suknię, to mówiłam ogólnikami, żeby mieli niespodziankę :) Przed ślubem w sukni widziała mnie tylko mama.

paseczkowa - z tej dwójki - na podstawie tego co zobaczyłam na ich stronach - to zdecydowanie Michał Czajkowski. I w portfolio Czajkowskiego widziałam zdjęcia ślubne naszej forumki ;D

10 września 2015, 21:26
Kara - super. I ta cena. A ja byłam taka, że jak ktoś mnie pytał jaką będę miała suknię, to mówiłam ogólnikami, żeby mieli niespodziankę :) Przed ślubem w sukni widziała mnie tylko mama.

paseczkowa - z tej dwójki - na podstawie tego co zobaczyłam na ich stronach - to zdecydowanie Michał Czajkowski. I w portfolio Czajkowskiego widziałam zdjęcia ślubne naszej forumki ;D
Tak? Jakiej? Ja tak jeszcze Was nie znam :)