e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016  (Przeczytany 226914 razy)

Offline blankowa Kobieta

Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
4 września 2015, 12:48
Ja zawsze lubiłam zamszowe buty. Do ślubu też brałam takie pod uwagę, ale nie dostałam takich jak chciałam, ostatecznie wystąpiłam w czymś przypominającym lakierowaną skórę. Jeśli Ty wolisz zamszowe, to ja bym się nie przejmowała. Lakierki się szybciej niszczą  ;) Ale fakt, że są bardziej eleganckie, ale teraz nawet do kościoła para młoda ubiera trampki...

Offline Kara-90 Kobieta

4 września 2015, 13:00
Ja wolę zamszowe, te lakierki w kolorze czerwonym kojarzą mi się bardziej z panią lekkich obyczajów niż z elegancką damą. Mam cieliste i czarne lakierki i są ładne i eleganckie, te czerwone są ładne ale wydają mi się mniej odpowiednie na ślub. Te zamszowe mają lakierkowy obcas, chyba je kupie.

Offline blankowa Kobieta

4 września 2015, 13:18
Kupuj. Jeszcze z lakierowanym obcasem to w ogóle wypas. Zamszowe buty górą ;D

4 września 2015, 13:29
Jeśli Ci się podobają to kupuj :) nie ma się co zastanawiać

Offline agnes3 Kobieta

4 września 2015, 13:52
Kupuj, nawet jeśli nie do ślubu to wykorzystasz na inne okazje. ładnych butów nigdy dość  ;D

Co do oszczędności na sukience: taki sobie założyłam cel, żeby na nią nie wydawać tysięcy, które możemy przeznaczyć na podróż poślubną czy cokolwiek innego :)

Offline Alis Kobieta

4 września 2015, 13:56
Weź te które Tobie się podobają i dla Ciebie są wygodniejsze

Ty będziesz w tym szła do ślubu, mama już swój ślub pewnie miała  ;)

Offline majkaaaa Kobieta

4 września 2015, 16:34
A ja ponawiam pytanie, jak najlepiej upiąć welon przy asymetrycznej fryzurze?

4 września 2015, 16:57
z tym to raczej będzie Ci ciężko
do asymetrycznych fryzur dziewczyny podpinają woalki i tego typu rzeczy

Offline Kara-90 Kobieta

4 września 2015, 17:36
Tu jak moja przyjaciółka miała
A tu druga koleżanka, zdjęcia nie są super jakości ale ciężko tu inne dodać

6 września 2015, 11:12
Dziewczyny jeśli któraś z Was szuka taniego soku jabłkowego to obecnie w lidlu jest litrowy sok za 1,55 zł
Bardzo smaczny

Offline paseczkowa Kobieta

7 września 2015, 17:05
Hej Laseczki :) Chwilę mnie tu nie było, ale byłam zajęta.
Byłam na sali, zaklepałam ją, więc 16 kwietnia jest nasz. Noooo chociaż jeszcze parę rzeczy musimy zaklepać (wiem, że kwiecień to nie jest oblegany miesiąc, ale jednak musimy ruszyć z pozostałymi rzeczami) - najważniejsze to kościół, fotograf no i dj. Reszta to jakoś pójdzie. Wkurza mnie, że mój D. nie mieszka ze mną, widujemy się tylko w weekendy i ciężko coś tak ustalać na odległość. No ale mam nadzieję, że jednak damy radę i nie obudzimy się z ręką w nocniku.

7 września 2015, 17:36
Tylko spokój może Was uratować ;)
 a tak serio to nie ma co się denerwować
jak masz salę to dobrze teraz tylko porozglądaj sie za muzykantem i fotografem ustalcie jaki kościół ja polecam Św. Trójcy uwielbiam księdza proboszcza :P
i wszystko powoli zacząąc ogarniać
jeśli musicie kupić soki lepiej zróbcie to już teraz
ciasto na samy końcu
ale takie rzeczy jak alko kwiaty i dekoracje lepiej zacznijcie już ogarniać żebyście nie mieli stresu jak ja miesiąc temu, że jeszcze soki nie kupione itp a kasy brak

Offline Kara-90 Kobieta

7 września 2015, 17:46
Soki? Ja to bym w pierwszej kolejności jednak dj, fotografa i kamerzystę załatwiała. Później księdza i kościół a na pewno przed sokami wódkę :P Przed podniesieniem akcyzy.
Nie martw się ja z moim narzeczonym też nie mieszkam i wszystko była na mojej głowie, wyszukiwałam i wysyłałam mu linki, ostatecznie on i tak nie wiedział albo już nie pamiętał kto byl kto i wyszło tak, że mamy wszystkich tych których ja chciałam.

7 września 2015, 18:15
Tylko spokój może Was uratować ;)
 a tak serio to nie ma co się denerwować
jak masz salę to dobrze teraz tylko porozglądaj sie za muzykantem i fotografem ustalcie jaki kościół ja polecam Św. Trójcy uwielbiam księdza proboszcza :P
i wszystko powoli zacząąc ogarniać
jeśli musicie kupić soki lepiej zróbcie to już teraz
ciasto na samy końcu
ale takie rzeczy jak alko kwiaty i dekoracje lepiej zacznijcie już ogarniać żebyście nie mieli stresu jak ja miesiąc temu, że jeszcze soki nie kupione itp a kasy brak

Też uważam, że najważniejszy to teraz fotograf i dj, z kościołem nie będzie problemu, bo ślubu nie będziemy brać w Bydgoszczy tylko w małej mieścinie w okolicach :)
Soki akurat mamy w cenie, musimy tylko napoje gazowane w swoim zakresie kupić. Ciasto będzie piekła nam znajoma mojej mamy tylko tort chcemy wziąć z cukierni. Moja ciocia ma kwiaciarnię, więc sądzę że tutaj w miarę na spokojnie. Dekoracje kościoła też może zrobi nam znajoma, więc tez myślę, że na luzie :)

Ale racja nie ma co na ostatnią chwilę zostawiać :)

7 września 2015, 18:17
Soki? Ja to bym w pierwszej kolejności jednak dj, fotografa i kamerzystę załatwiała. Później księdza i kościół a na pewno przed sokami wódkę :P Przed podniesieniem akcyzy.
Nie martw się ja z moim narzeczonym też nie mieszkam i wszystko była na mojej głowie, wyszukiwałam i wysyłałam mu linki, ostatecznie on i tak nie wiedział albo już nie pamiętał kto byl kto i wyszło tak, że mamy wszystkich tych których ja chciałam.

Mój teściu przyszły pracuje w miejscu gdzie ma dostęp do alko, więc liczę na rabat :D
No wkurzam się trochę, że wszystko na mojej głowie tak naprawdę, ale tak będzie pewnie całe wspólne życie hahahah :D

Offline Kara-90 Kobieta

7 września 2015, 18:26
Noo tak to jest z facetami, nieliczne wyjątki potwierdzają regułę :P

7 września 2015, 18:28
... przecież napisałam,  że najpierw te ważniejsze rzeczy typu ksiądz dj i fotograf a POTEM te mniej czyli soki i alkohole a piszą teraz miałam na myśli to że obecnie są fajne promocje ale zapewne przed świętami tez będą
aj się czepiasz ;p

a skoro masz je w cenie to spoko ;) pozostają tylko gazowane ale too tak jak napisałam kup może w okolicy świąt będą lepsze ceny

nic tylko dzwonić i umawiać się na spotkania z dj i fotografem

7 września 2015, 18:28
Niestety, trzeba mieć świadomość :D

7 września 2015, 18:32
... przecież napisałam,  że najpierw te ważniejsze rzeczy typu ksiądz dj i fotograf a POTEM te mniej czyli soki i alkohole a piszą teraz miałam na myśli to że obecnie są fajne promocje ale zapewne przed świętami tez będą
aj się czepiasz ;p

a skoro masz je w cenie to spoko ;) pozostają tylko gazowane ale too tak jak napisałam kup może w okolicy świąt będą lepsze ceny

nic tylko dzwonić i umawiać się na spotkania z dj i fotografem

My kamerzysty nie chcemy, tzn. pewnie byśmy chcieli, ale kasa ograniczona...

Co myślicie o księdze gości lub czymś podobnym?

7 września 2015, 18:35
Ja tez nie mam kamerzysty
Wiem, że dziewczyny pisały,  ze wato ale jednak nie

Księgi gości też raczej nie robię , byłam na jednym weselu to prawie nikt nie wiedział, że młodzi mają coś takiego jak księga gości a leżała zaraz na wejściu do sali

Offline Kara-90 Kobieta

7 września 2015, 18:36
em_ka89 nie czepiam  ;) ale wiecie przed Sylwiem moga być dobre promocje, na soki itd, a to ma jednak swoja datę ważności. Chyba trochę krótsza jak napoje gazowane.

Księga gości - super pomysł, koleżanka miała na swoim weselu 2 lata temu - wszyscy goście się wpisali, większość młodych nawet wydzwaniała po znajomych albo szukała w komórce na necie oryginalnych wierszyków. Teraz ówczesna panna młoda mówi, że świetna pamiątka.
Ja będę miała dwie, jedna tradycyjna książkowa, druga z odciskami palców (na planszy - drzewko) później powiesze ją na przedpokoju u nas w mieszkaniu.

Offline Kara-90 Kobieta

7 września 2015, 18:39

Księgi gości też raczej nie robię , byłam na jednym weselu to prawie nikt nie wiedział, że młodzi mają coś takiego jak księga gości a leżała zaraz na wejściu do sali

Na tym weselu co pisałam chwilę temu to stół stał w bardzo widocznym miejscu przy parkiecie i był duży napis  księga gości taki stojący a mniejszy jakiś tam wierszy że młodzi proszą się wpisywać. Do tego zespół na początku wesela że młodzi proszą o kilka słów coś tam cos tam (w sensie żeby się wpisywac) i w połowie wesele przypomnieli.

7 września 2015, 18:40

No własnie, niby fajny ten kamerzysta ale zdjęcia też są fajne :)
Ksiegi gości podobają mi się, ale właśnie obawiam się, że nikt sie nie wpisze hehe :D

Offline 90Wiola12 Kobieta

7 września 2015, 18:42
Dziewczyny...
Jaką wódkę polecacie ??
 Pod koniec roku zamierzamy z narzeczonym zacząć robić zapasy..

7 września 2015, 18:44
my to już możemy nie zdążyć ale Ty się na spokojnie zastanów i ewentualnie zamów :)
będziesz miała ładną pamiątkę

co do wódki u nas po wielu perturbacjach będzie Pan Tadeusz

Offline 90Wiola12 Kobieta

7 września 2015, 18:47

co do wódki u nas po wielu perturbacjach będzie Pan Tadeusz
[/quote]

Moja kuzynka miała Krupnik ale średnio ludziom wchodził..
Zastanawiam się nad Sobieskim,  Finlandia jest dobra..ale droższa niż wszystkie inne wódki. .

Offline Kara-90 Kobieta

7 września 2015, 18:48
My też chcemy pod koniec roku kupować najprawdopodobniej Żubrówka Biała, choć nie było jeszcze konsultacji z rodzicami. Byłam na weselach gdzie była Żubrówka Biała, Gorzka Żołądkowa czysta, Krupnik, Pan Tadeusz - nie jestem znawcą i czystej nie pije, ale mój narzeczony chwalił i Żubrówkę i Pana Tadeusza. A tak jak z imprez domówkowych kojarzę to często faceci lubują się też w Stocku.

7 września 2015, 18:49
Taką księgę gości zrobiłabym sama za niewielkie pieniądze, więc może warto...
Chciałabym coś nietypowego jeszcze ale żeby to nie kosztowało majątku :)

Offline Kara-90 Kobieta

7 września 2015, 18:50
Ja książkową będę zamawiać a drzewko sama rozrysuje i pożyczę od znajomej sztalugę (takie kolorowe tusze do odciskania można tanio na allegro kupić).

7 września 2015, 18:51
 no właśnie i to jest temat rzeka :D
Tadeusz - smaczny nie boli głowa ( jeśli wódka może być smaczna )
stock - boli głowa
żubrówka biała - spoko ale głowa trochę boląca
krupnik - absolutnie nie
finlandia - spoko nie boli głowa ale cena ....

musicie zrobić testy ;p tak najlepiej podjąć decyzję :D