Autor Wątek: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016  (Przeczytany 321983 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #510 dnia: 2 Września 2015, 12:55 »
Zapisałam się do dwóch salonów Laura i Griatia na szukanie sukni, panie mnie zmartwiły, że szkoda, że nie przyszłam w lipcu bo wtedy był największy wybór, ale kupowanie sukni rok przed ślubem wydaje mi się absurdem a co dopiero rok i dwa miesiące przed. Zobaczymy co pokażą, nie nastawiam sie na nic, bardziej zależy mi na przymiarkach różnych modeli żeby upewnić się co do szerokości dołu, ostatecznie pewnie i tak skończy się na szyciu, ale wole iśc jeszcze na te wyprzedaże żebym później wyrzutów nie miała. Poza tym poprzymierzać kiecki - fajna sprawa.

Offline paseczkowa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #511 dnia: 2 Września 2015, 12:57 »

Rozumiem, że teraz można liczyć na wyprzedaże sukien tak?
« Ostatnia zmiana: 2 Września 2015, 13:14 wysłana przez Maja »

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #512 dnia: 2 Września 2015, 13:08 »
no jeszcze tak, ale już za dużo ich nie zostało

Offline musia0
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • data ślubu: 05.08.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #513 dnia: 2 Września 2015, 14:17 »
Ogólnie już się kończą wyprzedaże bo jakoś koniec października a początek listopada zaczyna wchodzić kolekcja 2016 :) Ja właśnie byłam w różnych salonach ale zdecydowałam się właśnie też na Laurę i idę na początku listopada tak mi poleciły Panie w salonie bo do nowej kolekcji producenci dodają różne gratisy np. welony. Zobaczymy jak to będzie :)

Offline paseczkowa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #514 dnia: 2 Września 2015, 15:02 »
Bardzo miła atmosfera tam panuje jedzonko dosyć dobre sala bardzo fajna na 50 os


Ale że gdzie? :)

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #515 dnia: 2 Września 2015, 20:14 »
wyprzedaże jeszcze są ale się kończą
faktycznie jeśli chodzi o Laurę to ja swoją suknię zamawiałam w listopadzie i dostałam wwlon gratis, mogłam wybrać jaki chciałam długi , krótki z koronki , gładki itp
ten co wybrałam akurat kosztował 350 zł ale dostałam za free
im dalej od listopada tym zniżka na welon malała także warto się spieszyć

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #516 dnia: 2 Września 2015, 20:26 »
A jak to jest z dodatkami można kupić suknie w jednym salonie a welon w drugim? Czy traktuje się to jak komplet, tak jak suknia i halka?
Bo np. mi w Amber żaden welon nie podobał się.

Offline AlicjaEwa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6580
  • Płeć: Kobieta
  • Ja kocham tylko Ciebie, Ty jesteś moim niebem :*
  • data ślubu: 03.08.2013
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #517 dnia: 2 Września 2015, 20:33 »
ja welony przez internet kupiłam ;)

Offline natalya
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #518 dnia: 2 Września 2015, 20:48 »
jak bylam w laurze to mi panie powiedzialy ze za pozno przyszlam bo juz prawie nic nie mialy z wyprzedazy.
za tortem jeszcze sie nie rozgladalam. 
zaczelam sie wahac co do dream studio. . .  nie wiem czy mi sie ich zdjecia tak bardzo podobaja. . . ale moze to dlatego ze za duzo sie naogladalam i moze za duzo szukam

Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #519 dnia: 2 Września 2015, 22:36 »
em_ka89 a jaki będziesz miała welon?

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #520 dnia: 3 Września 2015, 07:35 »
podwójny z kryształkami na dole ale są one ułożone po trzy przerwa i znowu trzy
nie wiem czy on sie jakos zanywa
nie mam go w domu więc strzelam, że to jest polis wp 51


fotka za duża
« Ostatnia zmiana: 3 Września 2015, 09:59 wysłana przez Maja »

Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #521 dnia: 3 Września 2015, 09:45 »
Suuuper.Przepiękny.Ja zawsze chciałam taki całkiem prosty, bez wykończeń i zdobień. Ale podobnie jak z suknią wyszło inaczej, panie przymierzyły mi welon taki jak Twój i się zakochałam. Chyba będę kupowała właśnie taki.

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #522 dnia: 3 Września 2015, 10:23 »
niestety zdjęcie usunięte bo za duże ale w googlu wyszukacie bez problemu

Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #523 dnia: 3 Września 2015, 18:15 »
A skoro jesteśmy przy temacie welonu, to jaki rodzaj wpięcia preferujecie? Od góry upięcia, od spodu? A co z asymetryczną fryzurą?

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #524 dnia: 3 Września 2015, 21:56 »
Ja chcę welon hiszpański wiec będę miała jakby nakładany na koka, ale tak mi się podobają sesje ślubne z długimi welonami ze kupie chyba drugi na sesje, widziałam nqjzwyklejsze za 60 zł e internecie.
Moja przyjaciółka miała upiecie na bok i taki podobny welon do tego em_ki tylko troszkę krótszy i miała wpiety tak w "połowie głowy " po prostu grzebyk włożony w upiecie, wyślę Ci majkaaa zdjęcie

Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #525 dnia: 3 Września 2015, 21:58 »
Kara-90 jak suknie w Laurze?

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #526 dnia: 4 Września 2015, 07:17 »
Ja będę miała wpinany od góry nad kokiem. Te welony hiszpańskie są piękne ale domowej sukni niestety by nie pasował

Offline iwonaaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.06.2015
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #527 dnia: 4 Września 2015, 07:49 »
Naprawdę dziewczyny kupujcie welony przez internet :) sama początkowo kupiłam w salonie zwykły tiulowy, ale przed slubem w ostatniej chwili zmieniłam go na kupiony na allegro z  tiulu muślinowego o wiele piękniejszy i za ten z allegro zapłaciłam 5razy mniej niż w salonie.. mój błąd, że przed kupnem welonu w salonie nie oglądałam na allegro :) jak będziecie chciały nazwę sprzedawcy na allegro, który ma duży wybór, niskie ceny i szybką wysyłkę to Wam podeślę linka na priv.

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #528 dnia: 4 Września 2015, 08:40 »
mi możesz podesłać popatrzę z ciekawości :)

mnie osobiście trapi piosenka na pierwszy taniec, niby mamy już wybraną ale jeszcze się zastanawiamy
jakie Wy wybrałyście piosenki ?

Offline Alis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5770
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.06.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #529 dnia: 4 Września 2015, 09:08 »
scorpions - "you and I"

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #530 dnia: 4 Września 2015, 09:21 »
ja też znalazłam piękny hiszpański welon w internecie za 130 zł, z koronką hiszpańską. No i drugi na sesje długi aż się ciągnie ponad metr za suknia tiulowy za 60 zł.
Wczoraj w Laurze była po suknie dziewczyna która ma ślub jutro, a po suknię przyszła miesiąc temu - można? Można. Kuzynka znajomej kupowała suknię 2 tyg temu w salonie Amber a ślub pod koniec października. Więc dziewczynom które mają ślub wrzesień/październik/listopad 2016 a zależy im, żeby nie wydać masy pieniędzy na suknię radzę poczekać do następnych wyprzedaży, w Laurze zaczynają się już w połowie czerwca.

Przymierzałam 5 zupełnie róźnych sukienek w Laurze. Ale nie było żadnej która by mnie powaliła na kolana. Były bardzo ładne pronceski/na kształt A ale ja się w nich bardzo źle czułam. Choć przyznam że jedna tak mi zapadła w pamięć, miała przepiękny gorset z cudownej, unikatowej koronki i jakieś świecące kamyki. Wyglądałam w niej jak księżniczka. Ale nie czułam się oni troche komfortowo, jak pani zawiązała gorset czułam się jak w pancerzu a szerokość sukni wywoływała u mnie lęk i niepokój. Bardzo się sobie podobałam tzn tył troche gorzej bo nie lubie wiązanych gorsetów a jakoś nie lubię tak odkrywać pleców bo nie pamiętam żeby ściągać łopatki. Jednak po 30 sekundach marzyłam o tym zeby się z niej wydostać. Nie jestem chyba typem kobiety która żeby dobrze wyglądać będzie się męczyć.
Na pewno dzięki tym przymiarkom przekonałam się, że najlepiej mi w śnieznobiałym kolorze,  chce żeby na mojej sukni na górze były jakieś mieniące się malutkie kamyczki albo coś w tym stylu (co wcześniej w ogóle mi się nie podobało), żeby się tak skrzyła, nie jest mi dobrze w sukniach zabudowanych, gdzie jest tiul i koronka pod szyję, ale chciałabym plecy całe w koronce, ma tatuaż poniżej linii ramion na kręgosłupie i chciałbym go przykryć, przynajmniej do kościoła.
A co do samej wyprzedaży to jeśli któraś z Was szuka princeski lub na kształt A to polecam iść szybko do Laury bo za 1700-1800zł można prześliczną suknię dostać. Welon też polecam przez internet kupić bo takie co w salonie kosztują 250-350 zł przez internet o połowe tańsze są.

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #531 dnia: 4 Września 2015, 09:43 »
jak piszesz o tej sukni z koronka pod szyję to wydaje mi się, że przymierzałaś  moją ;)
przed kupnem najlepiej zrobić sobie rundkę po salonach zobaczyć co gdzie maja , poprzymierzać trochę i wtedy ma sie już podgląd na to w czym się dobrze czujemy a w czym nie , wielkość dołu sukni można regulować halką są 3 rozmiary h1 h2 i h3 także tym się nie przejmuj chociaż masz rację niektóre kiecki są mega obszerne ;)

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #532 dnia: 4 Września 2015, 10:10 »
ale też nie każda halka nie do każdej sukni pasuje, przymierzyła jedną i chciałam na mniejszym kole ale wcale dobrze nie leżala, dużo lepiej na tym największym.
We wt idę do gratii i romantici zobaczymy jak tam będzie, choć pani w romantice nie byla zbyt miła a słyszalam i czytalam, że jest taka niebardzo, ale zobaczymy w końcu jak mnie wkurzy obrócę się na pięcie i wyjdę. Panie w Laurze bardzo miłe, ale mniej profesjonalne niż w Amber, może to kwestia tego, że to stosunkowo nowy salon nie mają jeszcze takiej wprawy.

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #533 dnia: 4 Września 2015, 10:30 »
jeśli chodzi o Panią Kasie ( ta czarna ) to może masz rację ale ja tego nie odczułam, bardzo dobrze mi się z niąi rozmawiało a ta druga Pani w kręconych włosach to właścicielka i ona raczej ma doświadczenie , osobiście nie zauważyłam żeby były mniej profesjonalne niż Panie w amber


chciałam przez to powiedzieć, że nie lubię takiego sztywnego podejścia jak w niektórych salonach

uwielbiam jak mogę pogadać, pośmiać się kiedy Panie w salonie wprowadzają taką przyjacielską atmosferę

czujesz się tam wtedy jak w domu jak wśród znajomych a nie jak intruz

Offline agnes3

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.06.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #534 dnia: 4 Września 2015, 11:35 »
Ja swoją wymarzoną sukienkę wypatrzyłam na zdjęciu jednego z salonów już 3 miesiące temu i pomimo, że tylko na zdjęciu ją widziałam, to czułam, że to będzie ta.

Potem przymierzałam ją w salonie - moje przeczucie się potwierdziło! W międzyczasie przymierzyłam jeszcze kilka innych fasonów, baaardzo mi się podobała sukienka Wendy w salonie Amber, dopasowana, pięknie podkreśla figurę, ale dla mnie taka sukienka jest bardziej do pozowania niż przetańczenia całej nocy ;) Uparłam się, że ma w tańcu wirować i już.

Ostatnio znalazłam ofertę na olx, MOJA wymarzona sukienka, MOJ rozmiar - pojechałam, przymierzyłam, obejrzałam i jest moja :)
Model Sincerity3706, bez trenu i kwiata w talii. Na żywo prezentuje się o niebo lepiej niż na zdjęciach :)

Trzymam kciuki za Wasze poszukiwania!




Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #535 dnia: 4 Września 2015, 11:59 »
I pewnie sporo zaoszczędziłaś...

Ja mam taki problem, że żadna mi się w całości nie podoba, w sumie na stronach internetowych salonów znajduje taki co poszczególne elementy mi się podobają. Właśnie zrobiłam sobie projekt sukienki tylko nie jestem pewna co do faktycznej szerokości i dekoltu.
to była moja isnpiracja, ale ją zmodyfikowałam

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #536 dnia: 4 Września 2015, 12:23 »
Ja swoją wymarzoną sukienkę wypatrzyłam na zdjęciu jednego z salonów już 3 miesiące temu i pomimo, że tylko na zdjęciu ją widziałam, to czułam, że to będzie ta.

Potem przymierzałam ją w salonie - moje przeczucie się potwierdziło! W międzyczasie przymierzyłam jeszcze kilka innych fasonów, baaardzo mi się podobała sukienka Wendy w salonie Amber, dopasowana, pięknie podkreśla figurę, ale dla mnie taka sukienka jest bardziej do pozowania niż przetańczenia całej nocy ;) Uparłam się, że ma w tańcu wirować i już.

Ostatnio znalazłam ofertę na olx, MOJA wymarzona sukienka, MOJ rozmiar - pojechałam, przymierzyłam, obejrzałam i jest moja :)
Model Sincerity3706, bez trenu i kwiata w talii. Na żywo prezentuje się o niebo lepiej niż na zdjęciach :)

Trzymam kciuki za Wasze poszukiwania!






jeny u mnie było dokładnie tak samo, własnie na stronie Laury znalazłam sukienkę i mnie powaliła... napisałam do salonu z pytaniem czy dostane ją w Bydgoszczy, niestety była w aleksandrowie ale Pani była tak miła, że specjalnie dla mnie ja przywiozła i mogłam ją przymierzyć , co prawda mieli w salonie podobny model ale ze spódnica materiałową a ja mam ciulowa

wtedy w Laurze przymierzyłam tylko tą sukienkę i wiedziałam, że to moja suknia :) już nie mogę się doczekać kiedy w niej wystąpię jeszcze 21 dni :)

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #537 dnia: 4 Września 2015, 12:31 »
em_ka a jak przygotowania? Wszystko już ogarnełaś?

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #538 dnia: 4 Września 2015, 12:35 »
A ja chyba po wypłacie kupie sobie buty czaje się na nie już od lipca czy czerwca, tylko nie wiem czy wybrać zamszowe czy lakierki. Lakierki mają delikatnie niższy obcas jakieś 7 cm, ale zamszowe mi się bardziej podobają i są w delikatnie ciemniejszym kolorze (czerwony) co mi bardziej pasuje. Ale mają też niską platformę 1 cm więc mimo, że obcas wyższy są tak samo wygodne. Tyle, ze moja  mama mówi, że zamszowe nie są eleganckie :/

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #539 dnia: 4 Września 2015, 12:41 »
A ja chyba po wypłacie kupie sobie buty czaje się na nie już od lipca czy czerwca, tylko nie wiem czy wybrać zamszowe czy lakierki. Lakierki mają delikatnie niższy obcas jakieś 7 cm, ale zamszowe mi się bardziej podobają i są w delikatnie ciemniejszym kolorze (czerwony) co mi bardziej pasuje. Ale mają też niską platformę 1 cm więc mimo, że obcas wyższy są tak samo wygodne. Tyle, ze moja  mama mówi, że zamszowe nie są eleganckie :/

kup materiał , taki kolor jak Ci się podoba i daj do zrobienia w Witt  :)
ja mam atłasowe ale matowe bo ten błyszczący atłas brzydko sie błyszczy

a przygotowania cały czas trwają
w przyszłym tygodniu ogarniam soki,tort i ciasto w sumie to będzie ostatnie co musimy załatwić :)