Autor Wątek: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016  (Przeczytany 321956 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vivka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6224
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: maj 2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #390 dnia: 13 Sierpnia 2015, 13:08 »
Piotrze- dobrze zrobiłeś :)

O takich rzeczach jak kradzież (!) trzeba pisać/ mówić. Bo przywłaszczanie sobie zdjęć innego fotografa i podpisywanie jako swoje jest właśnie kradzieżą.
Ja wolałabym wiedzieć przed własnym ślubem, że mam do czynienia z nieuczciwą osobą- osobiście na pewno nie powierzyłabym tak ważnego zadania jak fotoreportaż z jednego z ważniejszych dni w życiu osobie która jest nieuczciwa.

ALE to jest MOJA opinia. Każdy robi to co lubi i uważa, za słuszne.




Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #391 dnia: 13 Sierpnia 2015, 13:14 »
Uważam, że dobrze zrobił Pan ujawniając tą sprawę. Inną kwestią jest talent, a inną uczciwość. To, że DEMBEK SHOW dobrze wykonali swoją pracę i jesteś roxi z nich bardzo zadowolona to świetnie widocznie mają talent, aczkolwiek ja wolałabym wiedzieć gdyby mój fotograf przywłaszczał sobie czyjeś zdjęcia. Być może gdy DEMBEK SHOW to zrobiło nie miało na tyle bogatego portfolio i dlatego przywłaszczyli sobie czyjś zdjęcia, jednak nie zmienia to faktu, że złamali prawo i żerowali na ciężkiej pracy kogoś innego - tak się nie robi. Nie potrzebnie to zrobili bo w końcu ich prace by się obroniły a tak pewien niesmak pozostanie.

Nie wiem czemu mi się żadne zdjęcia roxi nie wyświetlają.

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #392 dnia: 13 Sierpnia 2015, 13:31 »
Też sądzę, że trzeba rozgraniczyć dwie sprawy, bo nikt nie twierdził, że zdjęcia będą złe, chodziło o uczciwość, a raczej jej brak. Druga kwestia - umowa podpisana, niewiele czasu do ślubu, a tu wychodzi taka sprawa, nieświadoma niczego para młoda staje przed faktem i w sumie niewiele może zrobić, najlepsze wyjście to mimo wszystko zaufać fotografowi i liczyć, że tego zaufania nie zawiedzie.
Gdyby mnie to spotkało, to największy żal bym miała do swojego fotografa, że zrobił taką głupotę, postawił się w złym świetle, a ja się muszę przez to martwić i na pewno bym mu o swoich wątpliwościach powiedziała.

Drodzy fotografowie (zwłaszcza początkujący) - od czegoś trzeba zacząć, może na początku nie będziecie mieli rozbudowanego portfolio i tylu zleceń (nie od razu Rzym zbudowano), ale pomalutku do celu własnymi siłami. Najpierw w kręgu znajomych, potem na szerszą skalę, jak macie talent to on się obroni. Nie ma drogi na skróty.

Offline roxi291290

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 354
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2015
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #393 dnia: 13 Sierpnia 2015, 14:19 »
Bo moderatorka je usunęła
roxi291290- super, że cieszysz się ze swoich zdjęć. Jednak tematem mojej wypowiedzi była UCZCIWOŚĆ. Przez przypadek odkryłem, że DOMBEK SHOW wykorzystał czyjeś fotografie na swoim FB i podpisał jako swoje. Jawne oszustwo podpadające pod Kodeks Karny. Swoją drogą pokrzywdzony przez DOMBEK SHOW fotograf skierował już sprawę do prawnika.

Pytanie do Ciebie- źle zrobiłem, że zacząłem o tym mówić? Myślałem, że to forum jest po to, żeby sobie nawzajem pomagać. I przestrzegać przed nieuczciwymi usługodawcami. Zatem ponawiam pytanie tym razem do wszystkich PM- czy źle zrobiłem, że zacząłem o tym mówić? Czy też kolejnym razem mam takie przypadki przemilczać?

Pozdrawiam :)

Piotr Ulanowski
Gdzie napisałam że źle zrobiłeś ujawniając? Pisałam o tym że ktoś odradza współpracę nie korzystając z ich usług
Zapraszam do relacji z mojego ślubu:
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=50698.0


Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #394 dnia: 13 Sierpnia 2015, 14:25 »
Bo moderatorka je usunęła

no nieee.. a ja nie zdąrzyłam zobaczyć, w ogóle to czemu usuneła? Może w swój watek relacji ze ślubu możesz wrzucić?

Offline blankowa
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.07.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #395 dnia: 13 Sierpnia 2015, 14:28 »
roxi już wrzuciła na swój wątek - stamtąd też usunięto zdjęcia :-\

Offline roxi291290

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 354
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2015
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #396 dnia: 13 Sierpnia 2015, 14:49 »
Zapraszam do wątku z relacją.  Tam będzie więcej zdjęć. Tu dodam tylko jedno.
Zapraszam do relacji z mojego ślubu:
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=50698.0


Offline 90Wiola12

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.08.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #397 dnia: 21 Sierpnia 2015, 21:50 »
Dziewczyny myślę o habrowym kolorze przewodnim.. ☺ jakoś oszalałam na jego punkcie a mój men również zatwierdził ;)
Tylko mam mały problem.. ubzdurałam sobie goździki  jako kwiaty do bukietu na samochód i na salę. . Ale w kwiaciarni usłyszałam ze może być ciężko.. ewentualnie mogą mi sprayem pofarbować kwiaty i będzie nawet efekt że  są oszronione.  Co wy na to ?? Może któraś z Was się z tym spotkała?
Wpadły mi też w oko hortensje niebieskie ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2015, 09:55 wysłana przez Maja »

Offline karolinka_87
  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.10.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #398 dnia: 23 Sierpnia 2015, 19:10 »
iza0041 masz wesele w Dworku Kujawskim w Bytoniu? :)

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #399 dnia: 25 Sierpnia 2015, 15:08 »
Cytat: 90Wiola12 link=topic=49754. msg2206074#msg2206074 date=1438104353
majkaaaa  a w jakim salonie zamówiłaś ??

Misiowska  może być ciężko z kościołem. .  ja należę do kościoła w starym fordonie i w styczniu już był tłok na lato 2016!!
także zasuwajcie do kościoła. .  a sale gdzie ??

ja ostatnio odwiedziłam Salon Angela (zmieniła się Pani i teraz jest bardzo miłą atmosfera w salonie) i mierzyłam suknię z kolecji Lillian West. .  i była ładna. .  ale to nie było to. .
AA  tą co sobie upatrzyłam( i jest piękna ! :D ) również z tej kolekcji Lillian West muszę pojechać aż do Torunia !!  ;D ;D
więc czekam na urlop i śmigam mierzyć suknię. 

Hej,
planuję ślub na 13. 08. 2016 czy to znaczy że już powinnam szukać sukni??? jestem trochę przerażona bo chciałam to zostawić na grudzień 2015/styczeń2016 :(

Dziewczyny jakie salony polecacie????

Offline 90Wiola12

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.08.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #400 dnia: 25 Sierpnia 2015, 16:23 »


Martunia220  nie musisz już kupować sukni.. ja byłam STRASZNIE  niezdecydowana... nic mi się nie podobało..
I zaczęłam juz szukać. . I juz swoją wymarzona suknie znalazłam.   moja jest w salonie Angela. ;)
Pani w salonie mówiłam zw z reguły 6 miesięcy wcześniej się kupuje.
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2015, 16:25 wysłana przez Maja »

Offline lenia08
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #401 dnia: 25 Sierpnia 2015, 16:40 »
Z tego co się orientuję, czas oczekiwania na suknie wynosi od nawet 8 do 4 miesięcy. .  Ja byłam w zeszły piątek na wstępnym rozeznaniu jeśli chodzi o suknie, no i chyba znalazłam. . . :D niespodziewałam się, że tak to szybko pójdzie.  Na moja suknię czeka się ponoć tylko 4 mce, ale myślę, że zamówię w ją grudniu.

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #402 dnia: 25 Sierpnia 2015, 17:15 »
Trochę się przeraziłam bo do grudnia mam czas żeby co nie co zgubić ;)
trochę zaczęłam szukać w necie sukienek w bydgoskich salonach i w każdym coś znalazłam ale niestety mój ideał to suknia pronovias a z tego co się dowiedziałam to tylko romantica ma takie sukienki a właściwie z nich wychodzi i nie będą już ich sprowadzać :( (może i dobrze bo cena powaliła mnie  :( ) trochę sledze wzmianki o salonach i obsłudze w nich i nie ukrywam zniechęcam się do niektórych. Mam na oku jeszcze jeden salon w Toruniu "SUSAN HOOWARD Suknie ślubne" ale chyba najpierw chciałabym zobaczyć co jest w Bydgoszczy.
Wiecie może czy wszystkie salony wypożyczają suknie czy nie które tylko sprzedają? Bo zastanawiam się czy kupić czy wypożyczyć. Z jednej strony chciałabym kupić mieć swoją i nie przejmować się za chwile muszę ją oddać albo że coś w czasie wesela się z nią stanie, ale z drugiej strony wydać tyle kasy żeby założyć ją raz a później mieć problemy ze sprzedażą??? hmmm.... sama nie wiem

Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #403 dnia: 25 Sierpnia 2015, 17:50 »
W sumie,gdyby nie to,że chciałam rozejrzeć się po wyprzedażach, szukanie sukni bym zaplanowała dopiero za jakiś czas. Ale kiedy znalazłam swoją na dodatek w dobrej cenie, stwierdziłam, że nie ma na co czekać. I dziewczyny, nie zamykajcie się tylko na swój upatrzony w internecie czy na manekinie model. Może się okazać, że pisany jest wam zupełnie inny. Tak było ze mną. Szukałam czegoś zupełnie innego, a wyszło jak wyszło :-)

Offline 90Wiola12

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.08.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #404 dnia: 25 Sierpnia 2015, 18:01 »
Wszystko zależy w jakim salonie zamawiasz.. I czy taka z wieszak będzie od razu pasować czy też mają szyć ja na Ciebie.  

Ja kupuję suknie.. ( mimo, że  jest droga)później w razie czego mogę ją oddać do komisu  w salonie.

Osobiście nie wypożyczyłabym sukni.. zamiast cieszyć się najważniejszym dniem to musisz uważać żeby jej  nie zniszczyć.

Martunia220  zajrzyj do salonu Dominika. ONI szyja suknie na miarę, wiec może zagadaj czy uszyją Ci taką jaką chcesz.
A szyja pięknie ! ♡

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #405 dnia: 25 Sierpnia 2015, 19:15 »
90Wiola12 dzięki bardzo :)  :D

Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #406 dnia: 25 Sierpnia 2015, 21:10 »
Ja zdecydowałam się kupić suknię. Akurat ta, którą wybrałam jest dla mnie idealna, wystarczy ją tylko skrócić. Wiele osób namawiało mnie na to, żeby suknię wypożyczyć, bo niepotrzebny koszt itp. Ja jestem jednak sentymentalna i chcę mieć suknię ślubną, która będzie tylko moja. Nie będzie w niej ślubować najpierw pani Hania, później pani Zosia, po drodze pani Marysia, a dopiero potem ja.
Poza tym druga rzecz. Moje dwie koleżanki szyły swoje suknie ślubne, obie akurat w Żninie, z opcją oddania jej po ślubie do salonu. Teoretycznie suknie miały być przez to tańsze. Jest jednak haczyk. Dość krótki jest czas, w którym muszą swoje suknie oddać po ślubie, więc nie ma dużo czasu na wymyślne sesje plenerowe. I dochodzą koszta za ubrudzenia czy zniszczenia sukni. Kiedy przekalkulowałyśmy z jedną z nich ile zapłaciła za swoją suknię i ile musi dopłacić - to wyszła suma za którą jak mam swoją na własność.
Jeszcze jedno. Kiedy kupujecie suknie pytajcie dokładnie czy cena sukni obejmuje również halkę i wszystkie poprawki. Zdarza się, że za wypożyczenie lub kupno koła do sukni trzeba płacić osobno. 

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #407 dnia: 25 Sierpnia 2015, 21:18 »
Na pewno nie jest dobrym pomysłem wypożyczać suknie której dół jest tiulowy lub koronkowy, z 4 panien młodych z którymi o tym rozmawiałam wszystkie potwierdziły, że suknia jest strasznie pohaczona, goście non stop w tańcu zahaczali, sama musze się przyznać, że niechcący dwóm zahaczyłam obcasem tańcząc obok. Dwie koleżanki powiedziały, że ich suknie w ogóle nie nadają się na sprzedaż w tak złym stanie są (plener tez swoje dołożył).

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #408 dnia: 26 Sierpnia 2015, 09:48 »
to jest najgorsze jak chce się trochę przyoszczędzić a na koniec po dopłaceniu za uszkodzona suknie jej koszt będzie przybliżony do zakupu nowej sukni. jestem bardziej skłonna kupić suknie niż wypożyczyć tym bardziej że te które mi sie podobają przeważnie są na sprzedaż a nie do wypożyczenia :) i przeraża mnie myśl ile osób przede mną ją miało oraz ile razy była poprawiana...

Offline iza0041
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.07.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #409 dnia: 26 Sierpnia 2015, 10:10 »
iza0041 masz wesele w Dworku Kujawskim w Bytoniu? :)


tak dokładnie

Offline 90Wiola12

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.08.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #410 dnia: 26 Sierpnia 2015, 10:13 »
No dokladnie.
 Moja suknia jest droga... prawie 4000 zł. .
I chciałam iść gdzieś indziej żeby się zapytać za ile uszyliby podobną..ale mój narzeczony powiedział ze podróbki nie będę nosić i kupujemy w salonie.
A o  wypożyczeniu nawet nie chciał słuchać.. ale na to i tak bym się nie zgodziła.

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #411 dnia: 26 Sierpnia 2015, 11:32 »
Bardzo dobrze że narzeczony nie robi pod górkę ! ;) Mój tez powiedział że jak będzie trzeba tyle wydać to wydamy bo to jeden taki dzien i mam być zadowolona :) Nie które Panny młode nie podchodzą do tego tak jak ja i szanuje to, ale ja bym chciała żeby wszystko się udało w ten dzień i żebym dłuuuugo go pamiętała oczywiście pozytywnie!

Offline weronafoto

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 211
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: czerwiec 2015
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #412 dnia: 26 Sierpnia 2015, 15:07 »
Odnośnie rozmiarów: w salonie Laura szyją na Twoje wymiary, w innych salonach sprowadzają rozmiar (36,38 czy 40) i go pod Ciebie dopasowują.

Odnośnie wypożyczenia: moja suknia kosztowała w wypożyczeniu tylko 1000zł mniej (może tylko albo aż), kupując ją nie musiałam się przejmować czy ktoś mi ją podepta, porwie czy uszkodzi. Nadal od czerwca nie byliśmy na sesji zdjęciowej (pogoda!) więc nadal sobie spokojnie wisi i nie muszę się stresować że na gwałt musimy robić zdjęcia bo suknię trzeba oddać.

Odnośnie salonów: w każdym salonie są jakieś haczyki. Dopytajcie dokładnie co oprócz ceny zakupu/wypożyczenia sukni wchodzi w grę (halka, przeróbki, czyszczenie, prasowanie a może jakieś poprawki, np. przy schudnięciu chwilę przed ślubem).

Odnośnie fasonów/krojów/innych wymyślnych: w Laurze (chwalę ten salon, bo naprawdę oceniam go najlepiej z wszystkich salonów w Bydgoszczy) mozesz wybrać sobie dół z jednej sukni, górę z drugiej a koronkę z trzeciej, dodatkowo możesz zmienić długość gorsetu albo dodać milionową ilość tiulu  ;D ;D ;D

Odnośnie szycia sukni pod oryginał: będąc na przymiarkach (w kwietniu) usłyszałam historię dziewczyny, która postanowiła uszyć sobie w jednym z bydgoskich salonów suknię pod oryginał znanej projektantki. Dwa miesiące przed ślubem, gdzie powinna mieć suknię już tylko do lekkich przeróbek, suknia miała tylko gorset i dobraną koronkę (która tak nawiasem strasznie drapała i się gniotła). Dziewczyna po licznych namowach aby zajęto się jej suknią ślubną szybciej usłyszała że przyśpieszenie i dodatkowy nakład (wcześniej podobno krawcowa założyła że koronki będzie potrzebować mniej) koronki będą wymagać dopłaty do ceny sukni. Finału nie znam, wiem że w tym momencie suknia kosztowała dziewczynę sporo więcej niż niejedna z salonu, a miała już większość ceny uregulowaną.

Jeśli chcecie zaoszczędzić, to kupcie używany welon albo biżuterię, może zaoszczędzicie 200-300zł :)

PS. Fajną sprawą są suknie ślubne, które mają wbudowany biustonosz - uwierzcie mi na słowo że nie potrzeba wtedy stanika! Ja kupiłam swój za 100zł i założyłam go tylko do kościoła, po czym ściągnełam bo bardziej mi przeszkadzał niż podtrzymywał. Nie mogłam się przełamać żeby nie mieć biustonosza... Jaka ulga jak go ściągnełam! A jaki efekt dopasowania sukni!  ;D ;D

Offline Alis
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5770
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 7.06.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #413 dnia: 26 Sierpnia 2015, 15:16 »
co do szycia sukni z zdjęcia to powiem tyle ze bardzo ciężko jest znaleźć krawcową która uszyje to naprawdę dobrze, tak żeby suknia się układała w ten sam sposób, pomijam już ze widać różnice w materiale, koronkach, świecidełkach itp.

widziałam suknie uszytą na wzór mojej i na pewno bym jej nie ubrała  ::) ::)

jak ktoś ma mniejszy budżet to poszukałabym miedzy używanymi bo niektóre są w świetnym stanie  ;)

Offline natalya
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.07.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #414 dnia: 26 Sierpnia 2015, 18:48 »
Chcialam sie podpiac pod watek :) My planujemy wesele 30 lipca.  Mieszkam w Holandii i poczatkowo tu zarezerwowalismy wsyztsko, jednak jakos do konca nie bylam przekonana.  3 tygodnie temu bylismy na polskim weselu i jednak zdecydowalismy sie zmienic nasze plany.  Wesele planujemy na 50-60 osob.  Praktycznie wszyscy goscie beda przyjezdni.  Teraz zastanawiam sie nad miejscem na wesele.  Karczma Rzym, Park hotel albo Pod Orlem.  Pierwszy zawsze bardzo mi sie podobal, fajne miejsce na poprawinowego grilla.  Dwa pozostale sa w centrum i to jets plus dla gosci ktorzy zostana caly weekend ale nie maja zadnego ogrodu zeby w niedziele wygodnie usiacs w sloneczku.  W karczmie rzym ciezko mi sobie wyobrazic miejsce do tanczenia. 
Suknieke kupilam w Lisas Ferrera na wyprzedazy.  Cosmobella 7688.  Bylam w kilku salonach bez umawiania i w zadnym nie bylo problrmow z przymerzaniem. 

Offline karlajnaa
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11 06 2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #415 dnia: 26 Sierpnia 2015, 21:06 »
Witam Was drogie Bydgoskie Panny Młode 2016 :D
Dołączam do Was !
Moja data to 11-06-2016 :)
Aktualnie na dzień dzisiejszy mam juz salę - Karczma pod Gołębiem
Zespół - Poznaj sukces :)
Fotograf i kamerzysta - PrzedObiektywem.
i alkohol też już zakupiony ( ten ' biały ' , wina zostawiam na później :P )
I oczywiście Kościół - Parafia św.  Marka w Fordonie :)
Czy któraś z Was mogłaby się wypowiedziec na temat tych wyborów ?
Zaczynam się rozglądac za dekoratorka, orientujecie się jaki mniej wiecej jest koszt dekoracji Kościoła i sali ?
I które makijażystki wybrałyście ? :>
Ja już powoli mam mętlik w głowie. . .  i nie iwem za co się zabrać :(
Pozdrawiam Was dziewczęta !

Offline 90Wiola12

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.08.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #416 dnia: 26 Sierpnia 2015, 21:40 »
Witam Was drogie Bydgoskie Panny Młode 2016 :D
Dołączam do Was !
Moja data to 11-06-2016 :)
Aktualnie na dzień dzisiejszy mam juz salę - Karczma pod Gołębiem
Zespół - Poznaj sukces :)
Fotograf i kamerzysta - PrzedObiektywem.
i alkohol też już zakupiony ( ten ' biały ' , wina zostawiam na później :P )
I oczywiście Kościół - Parafia św.  Marka w Fordonie :)
Czy któraś z Was mogłaby się wypowiedziec na temat tych wyborów ?
Zaczynam się rozglądac za dekoratorka, orientujecie się jaki mniej wiecej jest koszt dekoracji Kościoła i sali ?
I które makijażystki wybrałyście ? :>
Ja już powoli mam mętlik w głowie. . .  i nie iwem za co się zabrać :(
Pozdrawiam Was dziewczęta !

Jeżeli chodzi o makijażystkę to z czystym sumieniem mogę polecić Justynę Hybryd - studio Piękne Oko. Dwa razy korzystałam  jej usług i nie zawiodłam się. Oczywiście zamówiłam ją na swój ślub ;)
 
Ja również we Fordonie  ślubuje.. tylko ze w Starym Fordonie w kościele św.  Mikołaja  ;) 

Pięknie dekoruje Anika Dekor. 
A za suknia juz patrzyłas?

Pozdrawiam  ;)

Offline em_ka89

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 305
  • Płeć: Kobieta
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #417 dnia: 27 Sierpnia 2015, 09:44 »
weronafoto faktycznie masz rację co do stanika i miseczek wszytych w suknię
Ja swój kupiłam za 114 zł, jest bardzo ładny i myślałam, że będzie ładnie pasował pod suknie ale okazało się inaczej. W dniu przymiarki miałam założony stanik pod suknię i wyglądało to po prosu brzydko bo dziewczyny z Laury wszyły mi miseczki w suknię przez co bardzo się odznaczał pod spodem . Dlatego stwierdziłam, że pójdę bez  ;P

Offline martunia220

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #418 dnia: 27 Sierpnia 2015, 10:45 »
Jeżeli sa sukienki które maja koronkę na plecach po sam pas to taki stanik idealna sprawa!
ja niestety mam mały biust i się trochę martwię o to, ale liczę że Panie w salonie pomogą mi w tej sprawie, w końcu po to są :)

Offline paseczkowa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #419 dnia: 27 Sierpnia 2015, 11:38 »
Cześć Dziewczyny!
Trafiłam tutaj w sumie przez przypadek szukając opinii i inspiracji. 
Mam mega mętlik w głowie i już do końca nie wiem co robić.  Z moim Lubym wybraliśmy datę 16 kwietnia 2016.  Wiem, że to już blisko. . .
Koszty wesela mnie przerażają :( kiedyś jak byłam młodsza (obecnie 27) to marzyłam o wielkim weselichu itp.  Teraz troszkę zmieniły mi się priorytety.  Jednak nie chciałabym aby zakończyło się to tylko obiadem z najbliższymi.  Bo taka opcja też była brana pod uwagę, a po ślubie jakaś wypasiona wycieczka.  Nie to, że nas nie stać, ale jakoś szkoda mi przeznaczyć 20-30 tysięcy na jedną noc.  Jak najbardziej nie neguję gdy ktoś ma wielkie wesele, żeby nie było. 
Wymyśliłam małe przejęcie weselne, na 40-50 osób (będą ostre cięcia wśród rodziny i pewnie obraza).  Bez orkiestry (muzyka w swoim zakresie lub ewentualnie jakiś dj), bez wypożyczania auta i innych pierdółek.  Zamiast zaczynać o 16:00 to ominąć jeden posiłek i zacząć od 19:00.  Szukam sali gdzie mogłabym zorganizować takie naprawdę kameralne przyjątko.  Doradzicie coś?
Chcielibyśmy ograniczyć koszty do minimum, ale sprawić by ten dzień i tak był piękny. . . 
A ja póki co się tylko zamartwiam :(
Zaglądałam na stronę Gazdówki, że mają sale bankietowe na mniejszą liczbe osób z opcja taneczną, ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi na maila od managera.
Mieszkam pod Bydgoszczą.