e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016  (Przeczytany 214902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline em_ka89 Kobieta

• bywalec
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
16 czerwca 2015, 20:12

koleżanka ma do sprzedania kieckę może ktoś coś
http://olx.pl/oferta/suknia-slubna-princessa-CID87-ID4IiGx.html

Offline Bridezilla Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 18.06.2016
17 czerwca 2015, 15:55
Hej :)

Zastanawiamy się nad zorganizowaniem wesela z Park Hotel Bydgoszczy, macie jakieś najświeższe opinie odnośnie jedzenia? Ilość, smak itp.  ? :)

Offline em_ka89 Kobieta

• bywalec
17 czerwca 2015, 16:41
Byłam na weselu w Pakr Hotelu W Tryszczynie było mega ! Jedzenia dużo bardzo smaczne i podawane o odpowiednich porach, obsługa też ok
18 lipca idę na wesele do tego Park Hotelu w bydgoszczy to opowiem jak było :)

Offline Bridezilla Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 18.06.2016
18 czerwca 2015, 08:40
Dziękuję :) Coraz bardziej się skłaniam, żeby tam zrobić, jeszcze dzisiaj pojedziemy Milusin zobaczyć, taki nowy dworek, ale właściciele od 14 lat są w branży i pewnie będziemy już podejmować decyzję :)

Offline Majjj Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 23.04.2016
20 czerwca 2015, 14:39
My zdecydowaliśmy, że zorganizujemy wesele w Park Hotelu w Tryszczynie :) Pierwsze miejsce do którego pojechaliśmy i już byliśmy pewni, że to jest TO :) Piękna sala! i przemiła Pani Menadżer!

Offline indianred Kobieta

• nowicjusz
22 czerwca 2015, 09:42
Czy ktoś zna opinie o weselach w nowej sali weselnej "Czardasz" w Czarnowie koło Bydgoszczy?
Wiem, że lokal jest nowo otwarty, ale może ktoś już coś słyszał.

Offline rudamaruda Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 16.04.2016
22 czerwca 2015, 20:57
Byłam w Czardaszu.  Sala super.  Na minus jest to, że pierwsze wesele będzie tam dopiero we wrześniu tego roku, także nie mają żadnej rekomendacji.  Z tego powodu daliśmy sobie spokój z tą salą, bo jednak ciężko eksperymentować na własnym weselu;)

Offline joaszo Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 30.04.2016
22 czerwca 2015, 21:16
witaj rudamaruda widzę że Ty też kwiecień :)  co już masz załatwione?? pochwal się :)

Offline Nathali

• nowicjusz
  • data ślubu: 10.06.2016
22 czerwca 2015, 21:21
A ja polecam salon sukni ślubnych Julia. Bardzo sympatyczna obsługa, duży wybór sukienek w przyzwoitych cenach. To właśnie w tym salonie zakupiłam już suknię :) Również w Laurze obsługa bardzo miła i spory wybór sukien. Natomiast nie przypadł mi zarówno salon Lisa Ferrara i Romantica z powodu fatalnej obsługi i suknie takie sobie. Zero zainteresowania klientem.

Offline rudamaruda Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 16.04.2016
23 czerwca 2015, 06:22
A jak cenowo tam w Julii wygląda? w Romantice ceny są powalające. .

Offline Nathali

• nowicjusz
  • data ślubu: 10.06.2016
24 czerwca 2015, 21:05
Zależy co komu się podoba, od 1200 zł w górę. Chyba, że coś się pozmieniało, bo suknię już dawno kupiłam.

Offline mouse1991 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 06.08.206r.
25 czerwca 2015, 00:44
Witam Was,
my planujemy wesele w sierpniu 2016.  Sale i DJ'a juz mamy, ale ciągle nie moge zdecydować sie na żadnego fotografa i kamerzyste.
Moge prosić jakieś namiary na fotografów i kamerzystów?

Offline moni91 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.06.2016
25 czerwca 2015, 07:30
Witam wszystkich :)
Nasz dzień to 25. 06. 2016 i widzę, że nie jestem pierwsza co w tym w dniu ślubuje ;)
Jeśli chodzi o organizację to mamy już sale, orkiestrę, fotografa i kamerzystę.  Mam jeszcze zarezerwowany termin u wizażystki i wybraną fryzjerkę :) na dzień dzisiejszy myślę, że to co najważniejsze to już mamy.  Pod koniec lipca chciałabym już zacząć się rozglądać za suknią.  Jak myślicie, co powinno być następnym krokiem?
Pozdrawiam :)

Offline agnes3 Kobieta

• użytkownik
25 czerwca 2015, 09:24
Witaj moni91!

Mam tę samą datę i jeszcze nie mam terminu na fryzjera i makijaż.  Mogę zapytać jakich Ty wybrałaś?

Gdzieś w internecie znalazłam planer ślubny, podeślę Ci na priv, może się przydać.  Co prawda, nie ze wszystkim się zgadzam, ale można zrobić sobie sprawdzić czy o czymś się nie zapomniało :)

Czy może któraś z dziewczyn ślubuje 25 czerwca w kościele św.  Piotra i Pawła przy Placu Wolności?

Pozdrawiam!

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 09.09.2016
25 czerwca 2015, 10:03
Ja mam wstępny termin u wizażystki pani Kamili Jastrzębskiej - feniks style. 1.08 ide do niej na malowanie jako świadkowa (koszt 120zł) i tego samego dnia w tym samym budynku do pani Gosi do Zaremby na czesanie. Jak dzwonilam na poczatku czerwca zeby troche poprzesuwać godziny to nie dało rady wszystkie godziny pozajmowane i u pani Kamili i w zarembie (ja sie zapisywałam w styczniu) jak bede teraz i mi się bedzie podobac to potwierdze termin u pani Kamili na mój slub (09.09.2016) i zapytam sie u zaremby jak to wyglada z zapisami czy juz można.

Co do kamerzysty i fotografa ja moge swoich polecic kamerzysta - Daniel Kania dafot, fotograf Michał Czajkowski.

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
25 czerwca 2015, 10:08
Witam wszystkich :)
Nasz dzień to 25. 06. 2016 i widzę, że nie jestem pierwsza co w tym w dniu ślubuje ;)
Jeśli chodzi o organizację to mamy już sale, orkiestrę, fotografa i kamerzystę.  Mam jeszcze zarezerwowany termin u wizażystki i wybraną fryzjerkę :) na dzień dzisiejszy myślę, że to co najważniejsze to już mamy.  Pod koniec lipca chciałabym już zacząć się rozglądać za suknią.  Jak myślicie, co powinno być następnym krokiem?
Pozdrawiam :)

Ja mam ślub 2,5 m-ca później, też mam już sale, zespół, zarezerwowany termin w kościele, kamerzyste, fotografa i wstepnie wizażystkę.   
Może wybierzcie się do kościoła zarezerwować termin jeśli jeszcze teg nie zrobiliście. Moim następnym krokiem bedzie kupno ok. 80% wódki pod koniec roku przed podwyższeniem akcyzy. Później od nowego roku pochodze po salonach i bede przymierzać suknie tak orientacyjnie, żeby 8 m-cy przed ślubem pójsc juz do krawcowej bo chce szyc suknie. Co do sukni sierpień-wrzesień to chyba najlepszy czas, w róźnych salonach różnie mówią 8-5 m-cy przed każą zamawiać. A wiadomo trzeba kilka poprzymierzać (pochodzić/porównać) to troche też zajmuje.

Offline frugness Kobieta

• nowicjusz
25 czerwca 2015, 18:34
Cześć moni91,
widzę, że mamy tę samą datę :) Którą salę wybraliście? My robimy w Czardaszu w Czarnowie. 
Macie już sporo załatwione - ja bym się teraz na spokojnie skupiła na kościele , dekoracjach i sukni :)
A co do wizażu - miałaś już może robiony próbny makijaż lub fryzurę?

agnes3,
Ja też jeszcze nie wybrałam wizażystki  - myślałam, że na to jeszcze czas, ale chyba muszę się powoli rozglądać i coś zarezerwować. 

Kara-90
Gosia cudownie ścina i czesze - chodziłam do niej przez kilka lat i zawsze byłam zadowolona.   Myślałaś już jaką byś chciała fryzurę?

Dziewczyny ja zakochałam się w sukienkach z kolekcji Agnes i Elizabeth Passion, ale niestety ich ceny są dość wysokie - myślicie, że na początku 2016r.  mogą potanieć?

Offline moni91 Kobieta

• nowicjusz
26 czerwca 2015, 08:38
agnes3
Jeśli chodzi o wizaż to wybrałam Panią Karoline Szczukę, a jeśli chodzi o fryzurę to wybrałam Panią Hanie Czerwińską, która ma swój salon w tym samym miejscu, co Pani Karolina :) byłam ostatnio u Pani Hani żeby mi zrobiła fryzurkę na wesele na którym byłam 6 czerwca i wyszło super :) a poza tym fryzura mi się 2 dni trzymała.
co do planeru ślubnego to możesz mi podesłać na priv chętnie zobaczę :D

Kara-90
też myśleliśmy o tym, żeby kupić wódkę przed końcem roku, a przynajmniej część bo od nowego roku ta akcyza ma pójść w górę. 
co do sukni ślubnej to chciałabym już w lipcu pochodzić po salonach, żeby zobaczyć w jakim kroju sukien mi jest najlepiej, żeby wiedzieć za jakimi się oglądać.

frugness
My wybraliśmy Magnolie w Kruszynie :) jeśli chodzi o kościół to nie możemy się jeszcze zdecydować ale myślę że na jesień już trzeba będzie zarezerwować termin i godzinę.  a o dekoracjach też myślałam, żeby już powoli się rozglądać. 
Makijażu i fryzurki próbnej jeszcze nie miałam.  Myślę, że najlepiej iść tak z 3-4 miesiące przed ślubem na próbne jeśli ktoś jest zdecydowany w 100% u kogo chce mieć. 

Dziewczyny orientujecie się może kiedy w salonach będą suknie z kolekcji na 2016 rok?

Offline agnes3 Kobieta

• użytkownik
26 czerwca 2015, 08:56
Cytat: frugness link=topic=49754. msg2201541#msg2201541 date=1435250063
Ja też jeszcze nie wybrałam wizażystki  - myślałam, że na to jeszcze czas, ale chyba muszę się powoli rozglądać i coś zarezerwować.  

dokładnie to samo sobie pomyślałam! Tym bardziej, że dziewczyn z naszym terminem jest coraz więcej  ;)

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
26 czerwca 2015, 10:34
Jak ja rezerwowałam wstępny termin na 01.08.2015 to Pani Kamila miała już na godz. 10 i 11 zapisy (a to było w styczniu) wiec się zapytałam o mój ślub  09.09.2016 kiedy zapisywać się, to pani asystentka wpisala mnie wstepnie i mowila ze gdzies rok przed slubem potwierdzic rezerwacje. Wasz miesiac to chyba razem z sierpniem najbardziej popularny wiec lepiej gdzieś się czym predzej zapiszcie.

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta

Offline frugness Kobieta

• nowicjusz
26 czerwca 2015, 17:09
Kara-90,
Nic nie szkodzi - ważne, że się otwierają :)

Koki wyglądają super - bardzo podobają mi się tego typu upięcia, zwłaszcza z wplecionym warkoczem.  :)

Ja obawiam się, że mogę mieć problem z wymarzoną fryzurą, ponieważ mam włosy tylko do ramion (próbuję zapuścić od kilku lat, ale niestety rosną do pewnej długości i potem się kruszą i tak w kółko)

agnes3,
Z tego co mi mówiły Panie w salonach, to już w październiku / listopadzie mają wchodzić nowe kolekcje na 2016r. 

Offline weronafoto Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: czerwiec 2015
26 czerwca 2015, 18:01
Dziewczyny, mam na sprzedaż opaskę/diadem oraz zestaw biżuterii. Któraś chętna?  ;D ;D ;D

oraz suknię ślubną, ale nie mam jeszcze reprezentatywnych zdjęć żeby wrzucić :)

Offline majkaaaa Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.04.2016
27 czerwca 2015, 13:22
Dziewczyny, ależ narzuciłyście tempo przygotowań ;)
Co do makijażu, to zapisywałam się do pani Moniki Madaj już chyba na początku tego roku, czyli ponad rok przed  ślubem. Pytałam jak wygląda z terminami u niej, bo raczej szybko zapełnia się jej terminarz. I w sumie musiałam wstępnie zapisywać się już wtedy, bo nie była w stanie mi zagwarantować czy za chwilę jeszcze będzie miała wolny mój termin.
Większy kłopot mam z fryzjerem. Zupełnie nie wiem na kogo się zdecydować. Wiem jaką chcę mieć fryzurę, ale boję się, że nie w praniu nie wyjdzie tak jak bym chciała. Podglądam facebooka salonu estetica, bo wyczytałam wcześniej na forum, że warto. Tam w grudniu otwierają kalendarz na nowy rok. Dziewczyny z 2015 polecają też Harrisona. Sama już nie wiem.  :-\ Można i trzeba się oczywiście zapisywać na próbne fryzury, ale żebym tak nie kolędowała od salonu do salonu i wydawała pieniądze na same próbne czesania.
Po suknię wybieram się pod koniec lipca. Liczę, że ceny będą już obniżone.
A jeszcze co do dekoracji. Firmy zajmujące się kompleksowym dekorowaniem pewnie mają też kalendarze i trzeba się zapisywać wcześniej, ale z tego co pytałam w kwiaciarni, to sama dekoracja kościoła - wystarczy dwa trzy tygodnie przed ślubem przyjść wybrać kwiaty i pogadać co i jak.

Offline pyrkathebride

• nowicjusz
  • data ślubu: 17/10/2015
29 czerwca 2015, 17:54
frugness:
Ja obawiam się, że mogę mieć problem z wymarzoną fryzurą, ponieważ mam włosy tylko do ramion (próbuję zapuścić od kilku lat, ale niestety rosną do pewnej długości i potem się kruszą i tak w kółko.
frugness, Mam ten sam problem.  Nie dość że krótkiet o jeszcze beznadziejne i rzadkie. 
Masz jakiś pomysł już?

Ja dziś umówilam się na próbne czesanie do Stoppel Studio Ale nie wiem czy dobrze zrobiłam.
Boję się bo próbę mam w dzień kiedy idę na wesele i jak będzie kicha to nawet włosów nie zdążę umyc.

Cały czas szukam jakiegoś pomysłu Ale bez rezultatu.
macie dziewczyny jakieś pomysły?

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
29 czerwca 2015, 18:19
A jaką masz wymarzoną fryzurę? Ja też się zastanawiam czy umówić się na próbną w dzień wesela kuzynki... i nie wiem czy to dobry pomysł?
jestem forumową skrzypaczką,->
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)

Offline kasik25 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 4.07.2015
29 czerwca 2015, 20:30
Dziewczyny! Umawiajcie się na próbne fryzury, bo to nigdy nie wiadomo czy fryzura, którą sobie wymarzyłyście do was rzeczywiście pasuje i jak wygląda jej wykonanie u waszego fryzjera. Ja np.ślubuję w tę sobotę i byłam już na 3 próbnych fryzurach i idę jeszcze na jedną pojutrze - taka jestem wybredna. Jedna super, ale za poważna, druga ładna, ale nie powala, trzecia piękna, ale krótko się trzyma na mojej głowie... nie sądziłam, że będę miała z tym taki problem, ale cieszę się, że zajęłam się tym odpowiednio wcześnie, bo mam możliwość wyboru tej odpowiedniej, pasującej do całości.

Offline musia0

• nowicjusz
  • data ślubu: 05.08.2016
29 czerwca 2015, 22:51
My mamy już załatwiony kościół, salę, orkiestrę, fotografa, wstępnie nagrany temat alkoholi, czekamy na wiadomość od dekoratorki i tak powoli już ogarnięte wszystko :-)

Offline pyrkathebride

• nowicjusz
  • data ślubu: 17/10/2015
29 czerwca 2015, 23:39
Ja umówilam  się na próbne czesanie przy okazji wesela na które jestem zaproszona Ale jednak stwierdziłam,że to zły pomysł.  Jak będzie kask,hełm albo jakiś maślak na głowie to nawet nie zdążę nic z tym zrobić bo fryzjer na 13 a ślub na 15:30! Jutro dzwonię jeszcze do HAIR ATELIER Hanna Czerwińska może ona coś wymyśli i da mi iskietkę nadziei, że może coś da się zrobic.   Moje włosy są fatalne i rzadkie i myślałam nawet o jakimś doczepianiu ale to chyba kiepski pomysł.  Fryzura to problem tak wielki ze nie myśle o niczym innym.

Reszta już załatwiona. 

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
30 czerwca 2015, 08:36
Ja ide 1.08 na ślub i jestem świadkową, zapisałam się do fryzjerki i makijażystki do których chcę iśc na ślub żeby zrobić sobie coś na próbe. Musialam przełożyć fryzjera z 11 na 7 rano bo fryzura która chce -zajmie minimum 2 godziny a makijaż mam 12, wiec dobrze, że przełożylam to w razie co zdąże umyć głowe przed malowaniem.