e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016  (Przeczytany 224353 razy)

Offline Milka89 Kobieta

Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
22 maja 2015, 15:55
Pod papugami- przypadkowa obsługa, zupełnie nie rozumiały prostych komunikatów (dziewczyny były chyba z łapanki). Pani menager obiecuje cuda których po prostu nie ma. Oszukują ludzi, szczerze nie polecam. Mam wrażenie, że pan właściciel tak bardzo zaangażował się we flamenco (akurat pokaz flamenco był fajny), że nie ma zielonego pojęcia co dzieje się w jego restauracji. Jeśli, któraś z was ma jakieś konkretne pytania to zapraszam na priv. Byłam tam na weselu jako gość. Oczywiście to co napisałam jest moją prywatną opinią i macie prawo uważać inaczej(potem jeszcze ktoś oskarży mnie o oczernianie). Pozdrawiam

Offline Ala.M Kobieta

25 maja 2015, 22:51
Witam Dziewczyny,
Przyznamy, że byłam na forum kilka razy i w końcu musiałam dołączyć.  Jestem pod wrażeniem jakie jesteście zorganizowane.  Ja dopiero zaczynam i już nie mogę znaleźć DJa.  Dzwoniłam dzisiaj do kilku poleconych na forum i do poleconych z restauracji i nikt już nie ma terminów.  Jestem załamana, ale się nie poddaję i szukam dalej!

Offline agnes3 Kobieta

26 maja 2015, 10:07
Ala. M

Mamy taką samą datę ślubu :) Ja DJa już znalazłam, ale kontaktowałam się z kilkoma innymi, którzy mieli ten termin wolny.  Jeśli chcesz, mogę podać Ci namiary.

Offline Ala.M Kobieta

26 maja 2015, 11:58
Cytat: agnes3 link=topic=49754. msg2196409#msg2196409 date=1432627655
Ala.  M

Mamy taką samą datę ślubu :) Ja DJa już znalazłam, ale kontaktowałam się z kilkoma innymi, którzy mieli ten termin wolny.   Jeśli chcesz, mogę podać Ci namiary. 

Agnes3  - To była ostatnia sobota dostępna latem w lokalu, który mieliśmy upatrzony.  Data więc wybrała nas a nie my datę.   
Bardzo bym prosiła o podanie namiarów.  Będę wdzięczna. 

Offline joaszo Kobieta

26 maja 2015, 21:31
Ala M nie jesteś sama  :) my też wybraliśmy tę datę która pasowała sali i zespołowi :)  ;)

Offline Ala.M Kobieta

26 maja 2015, 23:11
Dziewczyny dziękuje bardzo za kontakty i słowa otuchy na privie.   ;)

Offline frugness Kobieta

5 czerwca 2015, 19:13
Cześć dziewczyny :)
Śledziłam wątek o Bydgoskich Pannach Młodych 2015, a nie zauważyłam nawet, że mamy już własny :)

Widzę, że jest kilka osób które mają ten sam termin co my - 25. 06. 2016 :)

Jeśli mogę spytać - gdzie wyprawiacie wesele? My troszkę zaryzykowaliśmy i wybraliśmy Czardasz (nowa sala w Czarnowie).  Czy słyszałyście może jakieś opinie o Czardaszu, albo też wyprawiacie tam wesele?

Pozdrawiam

Offline Ala.M Kobieta

7 czerwca 2015, 01:06
Hej Frugness, my mamy zarezerwowaną Hulankę, mamy też fotografa i DJa, następny w kolejce jest kościół.
Nie wiem jak ludzie dają sobie radę zorganizować "szybkie" wesele.  My się dopiero co zaręczyliśmy, do wesela ponad rok a terminy na wszystko są co najmniej ograniczone. 
DJ, którego bardzo chciałam zatrudnić, pytał się czy nie zmienię daty bo już ma zajętą, ale w hulance innej soboty latem już nie mieli.  Prosiłam, żeby dał mi znać jeśli mu się termin zwolni, bo nigdy nic nie wiadomo.  Ale mam już innego DJa, więc już nie mogę zmieniać.
O sali w Czarnowie nie znam opinii ale zdjęcia sali wyglądają ładnie.
Pozdrawiam  :)

Offline joaszo Kobieta

7 czerwca 2015, 19:17
Hej Dziewczynki  :)
Co tam u Was nowego? :) jakieś postępy ? :)

Offline agnes3 Kobieta

7 czerwca 2015, 21:32
My też wybraliśmy datę na podstawie dostępności sali i 25ego to była jedyna sobota dostępna w czerwcu.  Wybraliśmy City Hotel. 

Sala zaklepana, kościół, DJ i fotograf też.  Okazuje się, że najgorzej było złapać DJa, który miałby ten termin wolny, a wydaje się, że rok czasu to spory zapas!

Dziewczyny, kiedy zaczynacie rozglądać się za suknią? Ja na razie mam jakieś nieśmiałe typy, ale do salonów jeszcze nie zaglądam ;)

Offline Kara-90 Kobieta

7 czerwca 2015, 22:45
Witamy kolejną Pannę Młodą 2016 :p :p :P 
Sala bardzo ładna wprawdzie ja wybrałam Hulankę i tego typu sala mi się marzyła, ale Ta restauracja czardasz jest na serio bardzo elegancko i nowocześnie urządzona mimo, ze to zupełne przeciwieństwo mojej to tez mi się bardzo podoba. Niestety nie słyszałam żadnych opinii.
Za suknią najlepiej 7-9 miesiący wcześniej w salonach mówią różnie czasami że 6 m-cy potrzeba, czasami że 4. Ale lepiej wcześniej, choćby po to żeby się rozejrzeć. Moja koleżanka brała ślub dokładnie rok temu w 2 gi weekend czerwca i kupowała suknie w listopadzie a Panie jej powiedziały wtedy, że to już ostatni gwizdek. Z inną koleżanką która w sierpniu bierze ślub chodziłam za suknią na przełomie chyba stycznia i lutego i wtedy panie tez mówiły, że to trzeba sie juz decydowac powoli - wszystko też zależy od salonu i czasami tez sukni.

Ala M jesteś 3cią jak nie 4tą PM 2016 która ma wesele w Hulance :p :p :P a na ile macie osób?

Offline joaszo Kobieta

8 czerwca 2015, 12:00
agnes  :)
ja Ci proponuje iść do salonu i po przymierzać już :) ja też miałam swój typ, ale jak się okazało lepiej wyglądam w zupełnie innym gorsecie :) też jeszcze nic nie wybrałam ale pochodzić nie zaszkodzi :)

u nas do kościoła, sali i orkiestry doszedł fotograf ;) teraz skupiam się na kamerzyście :)

Offline doksik86

8 czerwca 2015, 13:41
Co do sukni- jak już wiecie, jaki Was fason interesuje, warto poszukać w Internecie, np. na Allegro sprzedaje przecenione modele  salon firmowy Fulara&Żywczyk, da się trafić suknię naprawdę w fajnej cenie, a potem można dopasować u krawcowej w razie "W ;) no chyba, że ktoś jst zwolennikiem chodzenia i macania, to ta opcja raczej odpada ;)

Offline agnes3 Kobieta

8 czerwca 2015, 15:04
Chyba macie rację, zanim zupełnie się zakocham w sukniach ze zdjęć warto zweryfikować z rzeczywistością  ;D

Offline frugness Kobieta

8 czerwca 2015, 17:42
Kara-90
Hulanka też jest typowo w moim klimacie - co prawda na żywo sali nie widziałam, ale na zdjęciach wygląda cudownie :)

Ja też nie mogłam znaleźć opinii na temat Czardaszu, ale może to dlatego, że to nowa sala.  W sumie znalazłam ją na olx i powiem Wam, że na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach -  jest bardzo przestronna i jasna. 
Dodatkowo chcemy zmienić stoły na okrągłe i zrobić dekorację w pastelach + różne odcienie pomarańczy.  Mam nadzieję, że wyjdzie spójnie :)

A wy dziewczyny jakie stoły preferujecie? Okrągłe czy prostokątne? Wiem, że na temat stołów okrągłych jest wieczny spór czy ludzie przy nich są w stanie się zintegrować.  Co myślicie?

Co do sukni. . .
Nie mogłam się już oprzeć i wybrałam się z mamą na rundkę po salonach w długi weekend.  :) Powiem Wam szczerze, że modele które podobały mi się na stronach zupełnie na mnie nie leżały.  Natomiast te na które nie zwróciłam uwagi, po przymiarce okazały się rewelacyjne.  Chyba naprawdę nie ma co sugerować się modelami z katalogów, stron itp.  tylko najlepiej pójść i przymierzyć kilka wzorów sukienek, chociażby po to, aby wiedzieć w jakim fasonie czujemy się najlepiej.   

Pozdrawiam,

Offline agnes3 Kobieta

9 czerwca 2015, 09:54
My również wybieramy okrągłe stoły.  Moim zdaniem przy okrągłych stołach jest łatwiej utrzymać kontakt wzrokowy i rozmowę ze wszystkimi przy stole.  Grunt to dobrze usadzić gości  ;D

Frugness, umawiałaś się wcześniej na mierzenie sukien w salonach?

Offline joaszo Kobieta

9 czerwca 2015, 11:02
ja zawsze myślałam o tradycyjnym usadzeniu  w kształcie litery U :) 
jednak jak zabrałam się za to w praktyce to stwierdziłam że ni cholery nie pogodzę towarzystwa przy długich stołach :D zawsze ktoś do kogoś nie pasował :D 
także wybór padł na okrągłe bo łatwiej mi tych gości usadzić :) 

Offline frugness Kobieta

9 czerwca 2015, 17:21
Agnes3,
Tak,  umawiałam się wcześniej -  chciałam mieć pewność, że Panie będą dyspozycyjne :) Chociaż będąc na Świętojańskiej w Laurze, przy okazji weszłyśmy do Lisa Ferrera bez wcześniejszych zapisów i nie było problemu.   
Cieszy mnie to, że jest w czym wybierać.  Pamiętam jak 2 lata temu chodziłam z Bratową za jej suknią i mam wrażenie, że teraz tych salonów jest więcej.   

Offline majkaaaa Kobieta

9 czerwca 2015, 19:54
My wybraliśmy termin ślubu pod dostępność różnych usług.Nie przywiązywaliśmy się do konkretnej daty i tak było łatwiej. Co do sukni,to planuję wybrać się pod koniec lipca, pytałam w wybranych salonach i jednak panie stamtąd wolą, żeby umawiać się na konkretny dzień i godzinę. Wiem jak chciałabym,żeby wyglądała moja wymarzona kreacja, trudno będzie mi zrezygnować z tej wizji, ale mam nadzieję, że wystarczą modyfikacje w obrębie danego fasonu, żeby idealnie do mnie pasowała :-)

Offline Ala.M Kobieta

9 czerwca 2015, 23:07
Ja dokładnie nie wiem na ile osób mi wyjdzie.  Zamówiłam na 80 ale zapraszam około 120.  Będę pytała gości o potwierdzenie przybycia.  Jakby co to zwiększę liczbę w Hulance, a wiadomo zwiększyć zawsze łatwiej niż zmniejszyć.  U nas połowa gości będzie z zagranicy, dlatego myślę, że cześć zaproszonych nie przyjedzie ze względu na bilety samolotowe,  hotele i urlop.  A i z dalsza rodziną z kraju, też nie do końca wiadomo.

Czy możecie polecić jakieś salony sukien ślubnych, w których warto się umawiać? Ja nawet nie wiem od czego zacząć i jakie salony są w Bydgoszczy.  Z jakim wyprzedzeniem umawialiście się na spotkania? Ja będę w kraju w połowie wakacji i nie mam jeszcze nic umówione.

Offline Kara-90 Kobieta

10 czerwca 2015, 08:21
Ja polecm C salony: Amber na Chodkiewicza, Laura na Świętojańskiej i Gratia na Focha, moim zdaniem tam mieli największy wybór i najładniejsze suknie, moja przyjaciółka z którą chodziłam za sukniami umawiała się na ogół 2-3 dni wcześniej. Jeśli jesteś za granicą i będziesz ograniczona czasowo to przedzwoń do salonów półtora tyg wcześniej myślę, że wystarczy (max 2 tyg).

Offline takakasia Kobieta

10 czerwca 2015, 15:35
hej dziewczyny :) posiadam na sprzedaż Swoją suknie ślubna z zeszłorocznej kolekcji, jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana nabyciem sukni fajnej kiecki za mała kaske - krój księżniczki ( relevance bridall pratta) to zapraszam, co do ceny myśle, że sie dogadamy :)
Pozdrawiam Kaska

Offline Pudelek_29 Kobieta

10 czerwca 2015, 18:19
Ja dokładnie nie wiem na ile osób mi wyjdzie.  Zamówiłam na 80 ale zapraszam około 120.  Będę pytała gości o potwierdzenie przybycia.  Jakby co to zwiększę liczbę w Hulance, a wiadomo zwiększyć zawsze łatwiej niż zmniejszyć.  U nas połowa gości będzie z zagranicy, dlatego myślę, że cześć zaproszonych nie przyjedzie ze względu na bilety samolotowe,  hotele i urlop.  A i z dalsza rodziną z kraju, też nie do końca wiadomo.

Czy możecie polecić jakieś salony sukien ślubnych, w których warto się umawiać? Ja nawet nie wiem od czego zacząć i jakie salony są w Bydgoszczy.  Z jakim wyprzedzeniem umawialiście się na spotkania? Ja będę w kraju w połowie wakacji i nie mam jeszcze nic umówione.

Podobnie, jak Kara-90 polecam Laurę i Amber. W obu salonach jest duży wybór i miła obsługa, suknie w różnych cenach, sporo dodatków. Ja swoją znalazłam właśnie w Laurze :) W salonie Malena na ul. Schulza również jest sporo modeli, dobrych cenowo, ale jakość używanych materiałów jest nieco niższa, niż w dwóch w/w salonach (na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale różnica bywa odczuwalna). Za Maleną przemawiają dobre ceny i miła obsługa.

Nie polecam natomiast salonu Lisa Ferrara (obok salonu Laura) - suknie takie sobie, obsługa moim zdaniem mało przyjazna, mnie przyjęto bez zainteresowania, pani mi nie doradzała ani nie udzielała wskazówek, jak to miało miejsce w innych salonach. Jeśli jednak będziesz miała mało czasu, to tak, jak pisałam, Ferrara jest obok Laury, można zajrzeć, może trafisz na inną panią lub tej, która mnie obsługiwała, poprawi się już humor ;)

Offline frugness Kobieta

10 czerwca 2015, 22:19
Mi osobiście najbardziej spodobała się Laura - zarówno pod kątem sukni jak i obsługi.
W Amber Pani była bardzo miła, suknie również były ładne.  Miałam jednak wrażenie, że Pani nie do końca słucha i rozumie jakiej sukienki szukam, pokazując mi każdy model na stanie.
Zawiodłam się natomiast Lisą Ferrera - myślałam, że to właśnie tam znajdę wymarzoną suknię, a okazał się wielki klops.  Kompletnie nic mi się nie podobało i w dodatku Pani miała chyba zły dzień. .

Co do wizyt w salonach, też mi się zdaję, że 1-2 tygodnie wystarczy.  Gdybyś miała jednak obawy, a datę przyjazdu będziesz już znała, zawsze możesz zadzwonić ze sporym wyprzedzeniem i mieć 100% pewności :)  

Offline Ala.M Kobieta

13 czerwca 2015, 19:10
Dzięki dziewczyny, umówię się do Amber i Laury.  A co sądzicie o  salonach Dominika i Romantica?

Offline Ala.M Kobieta

13 czerwca 2015, 19:41
A i jeszcze jedno pytanie.  Czy gdziekolwiek pozwalają robić zdjęcia w sukni? Ja bym chciała sobie porównać, bo mogę nie pamiętać co mi się podobało lub nie.  Rozumiem, że mogą się obawiać, że ktoś sobie pójdzie gdzieś indziej i uszyje ze zdjęcia.  Mi chodzi tylko i wyłącznie o pomoc w dokonaniu wyboru.

Offline violiza Kobieta

13 czerwca 2015, 22:25
Każdy z takich powodów chce robić zdjęcia, niestety Panie w salonach z firmowymi sukniami są bezlitosne (wiadomo że mają to odgórnie przykazane, nie ich wina.)
Zdjęcia jedynie w Adeli, Angeli, Dominice i Malenie.
jestem forumową skrzypaczką,->
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)

Offline Kara-90 Kobieta

14 czerwca 2015, 19:20
w gratii tez można, a nie pamietam czy w laurze ale wydaje mi sie ze tak

15 czerwca 2015, 16:39
Mi Pani w Laurze pozwoliła zrobić fotkę, natomiast jak poszłam zamawiać buty to już wisiały kartki, że nie można cykać zdjęć.
Chociaż moją koleżanka poszła niedawno szukać swojej kreacji i tez pozwolili zrobić fotkę więc chyb można albo robią jakąś selekcję :D
Może jak zobaczą, że bardzo podoba Ci się kiecka to pozwolą , trudno powiedzieć

Offline frugness Kobieta

16 czerwca 2015, 09:54
W Laurze rzeczywiście wisiała tabliczka zakaz fotografowania.  W innych salonach tabliczek nie widziałam, ale też nie pytałam czy można robić zdjęcia.  Z góry założyłam, że pewnie jest zakaz. 

Przy następnej okazji też spróbuję zrobić zdjęcia, a rusz się uda :)