e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016  (Przeczytany 197110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiaa92 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 16.04.2016
Witaj natalalajlaa ;) Nasze grono coraz większe :D  Magnolia też nam się podobała. Orkiestre jaka macie? Jakies preferencje cenowe co do kamerzysty czy fotografa? Może coś doradzimy :)

Offline Majjj Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 23.04.2016
a nam się Magnolia nie podobała, pojechaliśmy zobaczyć żeby mieć jakiekolwiek porównanie, ale to co tam zastaliśmy kompletnie nas rozczarowało...

Zaczęliśmy się zastanawiać nad kamerzystą. Chcielibyśmy jakiś fajny niedługi filmik ukazujący streszczenie tego naszego dnia :) bez 3 godzinnego oglądania jak ciocia je kotleta itp rzeczy :P Ale nie wiem gdzie i do kogo uderzyć...

Offline majkaaaa Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 22.04.2016
Też byliśmy rozczarowani Magnolią. Zwłaszcza podejściem pani menadżerki do nas. Może wolała, żeby ktoś w tym czasie zrobił tam większe wesele, ale tak nas przegoniła po pomieszczeniach, że czuliśmy się jak po maratonie. Do dzisiaj wspominamy to jako najdziwniejsze ze spotkań w sprawie wesela. Nic konkretnego nie powiedziała i dała do zrozumienia, że ma dla nas tylko pół godziny.
Majjj, już chyba wcześniej pisałam, nie chcieliśmy w ogóle kamerzysty. Ale czytając wypowiedzi dziewczyn stwierdziliśmy, że może warto chociaż kościół i pierwszy taniec uwiecznić. Pisałam do wielu kamerzystów, ale podawali kosmiczne ceny za tak okrojoną w końcu usługę. Udało nam się znaleźć  kamerzystę, który totalnie pobił wszystkich ceną, a ostatecznie zdecydowaliśmy się na uwiecznienie całego dnia (bez pleneru). Jednym słowem - złamaliśmy się  :D

Offline kasiaa92 Kobieta

• nowicjusz
Magnolia jest salą taką przeciętną- biała, duża. Myślę, że jak się ją fajnie ustroi wewnątrz kwiatami lub światłem może być ładna, podwórko spore, jest gdzie usiąść na dworze. Ale wybralismy Hulanke bo tylko 10 zl roznicy, a sala byla naszą wymarzoną ;)
Jeśli chodzi o kamerzyste to nie wydaje mi się, żeby jeszcze ktoś nagrywał po 4 godziny jak za czasów naszych rodziców. Choć co ciekawe niektorzy nadal tego oczekują!! Różne wymagania ludzie mają... Odradzam na pewno wszystkich kamerzystów z Nakła..Nic więcej nie powiem..;P Ja mam akurat kogos z Warszawy. Ale z Bydgoszczy podobają mi się w miarę sonicartstudio, wojwit studio, tomasz nuckowski, mov studio (Toruń, najlepsze ale najdroższe ;/ ), jeszcze ktoś z włocławka ale nie pamiętam nazwy. Nie wiem jak dafot, bo ma tylko 2 teledyski na stronie, ale kara90 ich ma i jej się podobali. Wszystko zależy ile chcesz wydać i czy dostrzegasz różnicę w jakości- bo ja bardzo, czy nazwy ich sprzętów coś Ci powiedzą, jakie mają objektywy, czy mają kran, dodatkowe mikrofony, kogoś od montażu, ilu operatorów ;) To wszystko decyduje o tym czy później jest efekt jak w kinie :) Każdy ma różne oczekiwania ;P Ja niestety na tym wszystkim się znam,  już sobie coś uroiłam w tym moim łbie i pozamiatane :D

Offline joaszo Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 30.04.2016
kasiaa92 haha   :D znam ten stan  ;D bo tez mam swoje wizje  ;D

Offline kasiaa92 Kobieta

• nowicjusz
To miło, że ktoś dzieli mój los :D

Offline lenia08 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 11.06.2016
no ja mam podobnie jak Wy:) mało co mi się podoba jesli chodzi o film i foto:D a jak już to ceny masakryczne;)
mam jakieś typy (z Poznania), ale jeszcze zwlekam z podjeciem ostatecznej decyzji

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 09.09.2016
hej hej
Magnolia u nas zrobiła dokładnie takie samo wrażenie. Pani która nas oprowadzała chyba nie była menagerką, ale w ogóle mają jakieś dziwne podejści. My oglądaliśmy Magnolie w styczniu chyba kiedy było szaro na dworze w sumie już się ściemniało, akurat sprzątali po stypie dlatego nas wtedy zaprosiła, wcale nam się tak nie spieszyło i w sumie średnio nam termin pasował, ale Pani zależało, żeby przyjechać tego dnia bo nie bedzie musiała specjalnie przyjeżdzać. Nie była to dobra decyzja, bo sama pogoda na dworze i brak zieleni dookoła już odejmowały urok, do tego jak pisałam sprzątali po stypie, stoły były puste (nawet bez obrusów), krzesła bez pokrowców (część krzeseł na stołach), część świateł zgaszona, szaro i zimno. Ta wszechobecna biel a tym bardziej białe płytki kojarzyły mi się z łazienką. Mojej teściowej (przyszłej) nawet podobała się, ale mi w ogóle. W porównaniu do zdjęć ze strony wypadał licho. Chyba muszą popracować nad marketingiem. W ogóle to tak jak pisała majkaaa wszystko szybko szybko. Dosłownie trzeba było pędzić po pokojach i sali za panią która cały czas nadawała, nie patrząc zbytnio czy idziemy czy nie. Rozumiem, że mają w zimie raczej zamknięte, ale to oni muszą dbać o to, żeby zrobić jak najlepsze wrażenie.
Ostatecznie tak jak kasiaa92 wybraliśmy Hulankę (w zasadzie to od początku był to nasz faworyt, dla spokoju rodziców oglądaliśmy inne sale), ale Magnolia rozczarowała nas jak żadna inna sala - jako pierwsze wrażenie.
Ale słyszałam za to o niej dobre opinie, moja znajoma i córka mojej mamy fryzjerki miały tam wesela i bardzo chwaliły. Jedzenie bardzo dobre i dużo, tylko podobno trochę ślisko.

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
A co do mojego kamerzysty Dafot - Daniel Kania, polecam :) na spotkaniu pokazuje dużo więcej, więc można się umówić nawet na niezobowiązujące spotkanie. Ja mam cene jeszcze z 2014 roku bo wtedy nawiązałam z nim kontakt - 2600zł za dwóch operatorów. Nie jestem jakaś znawczynią ale mój narzeczony lubi filmy dobrej jakości i jest w tym bardziej obeznany i nie miał zastrzeżeń.
natalalajla a jaki macie zespół?

PS Nie wiem czy pisałam, umowa z Konkret Band podpisana - teraz niech dzieje wola nieba... :p
Do końca roku spokój - ufff, teraz w grudniu wódka, fryzjer i wizażystka.
Wiecie co stwierdziłam, że chyba sama bede robić zaproszenia, robiłam winietki (w ramach testu przedślubnego) na moje 25 urodziny która niedawno wyprawiałam i sprawiły mi tyle frajdy, że chyba zaproszenia też zrobie, ale jeszcze dużo czasu do zaproszeń - cały rok myślę... :)

Offline joaszo Kobieta

• forumowicz
lenia08  a z Poznania to kamerzysta czy fotograf?

Offline natalalajlaa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 28.05.2016
Jestem w szoku czytając szczerze  powiedziawszy.   Za pierwszym razem  Pani poświęciła nam chyba ponad godzinę i powiedziała  wszystko oraz pokazała  każdy  kąt  w Magnolii.   Za drugim razem  przyjęła nas  jej wspólniczka - dekoratorka,  swoją drogą  bardzo sympatyczna  kobieta.  16. 05 jadę obejrzeć  sale już ustrojowe na wesele  - zdam relacje i zrobię zdjęcia.  Co do wyglądu sali  uważam, że  to kwestia  gustu, ja akurat  nie szukałam  żadnej  drewnianej chaty  weselnej, bo to zupełnie  nie moje klimaty.   biel, biel,biel i jeszcze raz biel ;) oprócz tegtego, że  sala jest jak dla mnie piękna  to równie  ładnie jest na Zewnątrz, a fontanna na wjeździe  stanowi  piękno tło do zdjęć rodzinnych. 

Zespół  Liberta  band z Lublina :) fotograf i kamerzysta  hm  w 5 tysiącach  chciałabym  się zmieścić,  ale to chyba mało realne. . 

Offline kasiaa92 Kobieta

• nowicjusz
Każdemu podobają się różne rzeczy, jak widać ;)  Sonicartstudio  mają pakiet zdjęcia plus film- biorą chyba 5500 wiec nie jest źle :) Dafot chyba też robi zdjęcia, może akurat 5 by starczyło, skoro film 2800- musiałabyś zapytać ;)

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
W Dafot jak się dowiadywałam o ceny pakietów w 2014 roku to było za film 2600zł, i za zdjęcia też 2600zł, ale ja targowałam, że jak pakiet to do 5 tys żeby zaokrąglić, ostatecznie wybrałam innego fotografa, głownie ze względu na cene. Zdecydowaliśmy się na Michała Czajkowskiego, płacimy 1500zł, bez fotoksiążek czy albumów, ale tez już kilka miesięcy temu sie z nim kontaktowałam więc ostatecznie powołałam się na ta cene, teraz jest 2500zł z fotoksiążkami, bez chyba 2100zł ale nie wiem dokładnie. Mi się jego zdjęcia bardzo podobają, może nie są jakieś "nie z tej ziemi" ale musieliśmy się liczyć z kosztami, wiec szukałam wdość dobrej jakości tanie zdjęcia. I tak jak ostatnio liczylam na 90 osób bez obługi technicznej wyjdzie nam prawie 40 tys (bez poprawin, a wesele w piątek i bez żadnych dodatków)   :urwanie_glowy: :urwanie_glowy: :urwanie_glowy: :urwanie_glowy:

Offline Nathali

• nowicjusz
  • data ślubu: 10.06.2016
Termin w kościele, sala, orkiestra, fotograf- wszystko zaklepane :)

Offline joaszo Kobieta

• forumowicz
hej Nathali :) a kamerzysta będzie też\?  jeśli tak to pochwal się jaki :)

Offline lenia08 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 11.06.2016
joaszo, najprawdopodbniej i kamerzysta i fotograf z Poznania, ale raczej 2 osobne firmy, niż w pakiecie

Offline Nathali

• nowicjusz
  • data ślubu: 10.06.2016
Joaszo kamerzysty nie będzie. Stwierdziliśmy, że wolimy mieć piękne zdjęcia :)

Offline agnes3 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 25.06.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
10 maja 2015, 13:20
Cześć Wszystkim!

Razem z narzeczonym planujemy ślub w czerwcu 2016.  Po obejrzeniu sali w hotelu City myśleliśmy, że wybór sali mamy już za sobą, ale po zobaczeniu sali w restauracji "Pod Papugami" zaczęliśmy się nad nią mocno zastanawiać, głównie z tego względu, że jest to tańsza opcja. 
Czy ma ktoś również plany aby zorganizować wesele w "Pod Papugami" i możecie podzielić się jakimiś wrażeniami, opiniami?

Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi lub wiadomości na priv!

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
11 maja 2015, 09:22
Też się nad nią zastanawialiśmy. Miała być tańsza a ostatecznie była dość droga (nie pamiętam cen)
2.MEGA minus to brak parkingu- kiedyś mieli ze Szkołą Muzyczną jakąś umowę.
3. sex shop zaraz przy... nienajlepiej to wygląda..

poza tym z tego co wiem od osób pracujących- mało jedzenia, dostają marne grosze 5 czy 6 zł za godzine.
jestem forumową skrzypaczką,->
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)

Offline joaszo Kobieta

• forumowicz
11 maja 2015, 10:20
agnes  podzielam zdanie violizy, brak parkingu to duży minus, w środku wnętrze - każdy lubi co innego  :)
z tego co słyszałam tam odbywają się takie "klimatyczne" wesela. 

Offline AlicjaEwa Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.08.2013
11 maja 2015, 11:58
moje wesele miało sie tam odbyć ,ale na szczęście sie nie odbylo ;)

jedzenie podobno jest nie smaczne, może coś sie zmieniło ,nie wiem, ale porcje dają małe ...

Offline agnes3 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 25.06.2016
11 maja 2015, 12:17
Z tego co się orientuję w 2013 zmienił się właściciel oraz wystrój sali.  Parking jest, ale tak jak wspominałyście na zasadach umowy ze szkołą.  Nieszczęsny sex shop tez jest, tutaj niestety nic się nie zmieniło (ale z tyłu bezpośrednio z sali jest wyjście na mini ogródek ze stolikami i parasolkami więc goście nie będą musieli go oglądać przy każdym wyjściu na świeże powietrze;)

Niemniej jednak sala po remoncie prezentuje się całkiem ładnie, managerka jest bardzo sympatyczna i gotowa do wszelkich negocjacji. 

Ale biorę Wasze opinie pod uwagę i myślę dalej;)

Dzięki Dziewczyny!

Offline blankowa Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 05.07.2014
11 maja 2015, 12:26
Alicja - z tego co kojarzę nie miałaś tam ślubu właśnie przez sprzedaż lokalu, więc Twoje stwierdzenie "wesele na szczęście się nie odbyło" tyczy się chyba poprzedniego właściciela, a nie obecnego, co może trochę wprowadzać w błąd osoby rozważające tę salę.
Osobiście byłam tam raz - sala rzeczywiście zaskakuje, bo wcześniej myślałam, że to niewielka restauracyjka. Co do wystroju, jeśli ktoś lubi takie pałacowe klimaty to w sam raz, dla mnie trochę za strojna i za wysoka. Wyjście na zewnątrz bezpośrednio z sali jest dużym plusem. Rosną tam iglaki i sezonowe kwiaty. Toalety ładne i czyste. Co do jedzenia i porcji się nie wypowiem, bo nie jadłam tak niczego z wyjątkiem kawałka szarlotki ze śmietaną (smaczna). Obsługa też sympatyczna. Brak parkingu to rzeczywiście problem z parkingu szkoły muzycznej jest kawałek, ale nie jest to nie do przejścia;) Sex Shop - cóż ;D Podejrzewam, że wielu gości w zamieszaniu nawet tego nie zauważy. Mi wieczorem podobają się na tej ulicy latarnie - ozdobne i dające takie ciepłe pomarańczowe światło. Nie wiem jak z cenami - jeśli są konkurencyjne, a sala się Wam podoba to pomyślcie.

Offline joaszo Kobieta

• forumowicz
11 maja 2015, 12:26
jeśli chodzi  o menadżerkę to złego słowa nie powiem bo nie znam tej pani ;)
jednak jeśli chodzi o właściciela to tak:  rzeczywiście zmiana właściciela była ale nie wielka, zięć nie radził sobie z prowadzeniem knajpy i zajął sie tym teść - poznałam osobiście teścia, bo chciał mnie tam zatrudnić i sam przyznał się że szuka ludzi z doświadczeniem bo on nie zna się na gastronomii ;)  

Offline violiza Kobieta

• uzależniony
11 maja 2015, 14:05
co do parkingu, już po zmianie właściciela mi powiedziano że niestety ze szkołą się nie dogadali i nie mają tego parkingu.
jestem forumową skrzypaczką,->
http://e-wesele.pl/forum/index.php?topic=49937.new#new  zagram też na Waszym ślubie ;)
zapraszam do kontaktu :)

Offline AlicjaEwa Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.08.2013
11 maja 2015, 14:30
mała zmiana?  wcześniej właścicielem była kobieta. teraz są panowie z tego co sie orientuje .

Offline joaszo Kobieta

• forumowicz
11 maja 2015, 14:55
 informacje które tu przekazuje uzyskałam od właściciela lokalu na rozmowie kwalifikacyjnej ;) w rezultacie przyjęłam inna posadę ale co się dowiedziałam to moje ;)

pan powiedział że wcześniej prowadzili ten lokal jego zięć i córka, a teraz przejął to on, rozmowa miała miejsce w styczniu 2015 ;)
Właściciel poinformował mnie że nie mają wielu gości w tygodniu więc się nie napracuje (!!) ponadto twierdził że są nastawieni na wesela, jednak póki co nie ma ich wiele. 

Ja tylko dzielę się informacjami na temat lokalu jakie posiadam, uważam że to nie wielka różnica bo lokal nadal został w tej samej rodzinie. 
Co do potraw nie wypowiem się bo nigdy nic tam nie jadłam.

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
11 maja 2015, 19:03
W rodzinie ale jednak inny człowiek, więc zmiana może być znaczna, agnes pisała, że w 2013 roku zmienił się właściciel, więc może do 2013 jeszcze ktoś inny miał a od 2013 zięć i córka obecnego właściciela. To, że Pan nie zna się na gastronomii hmm, jeśli znalazł dobrą menagerkę to myślę, że problemu nie bedzie miał. Najlepiej pójść na obiad czy jak blakowa na szarlotkę i wyrobić sobie "pierwsze" wrażenie (ale nie mówić, że się szuka sali na wesele bo beda inaczej traktować, najlepiej właśnie coś skromnego zamówić, jeśli pomimo to beda ok to bedzie na plus).

Offline natalalajlaa Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 28.05.2016
22 maja 2015, 10:52
Dziewczyny,  a kiedy macie zamiar  spacerować  za suknią ślubną?  Może któraś  z Was decyduje  się dać całą  do uszycia i wie gdzie to najlepiej i. najtaniej wykonać?

Offline Kara-90 Kobieta

• entuzjasta
22 maja 2015, 14:47
Ja bede szyć suknie, mam namiar na dwie krawcowe, ale jedna jest z Grudziądza a druga z Nowej Wsi Wielkiej. Ja jeszcze nie wiem u której bede szyć spotkam się z jedną i drugą i wtedy zadecyduje, jeśli chcesz moge napisac Ci na priv nr tel.