Autor Wątek: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016  (Przeczytany 322026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nathali
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • data ślubu: 10.06.2016
BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« dnia: 1 Listopada 2014, 19:36 »
Witam, jako że są już Panny Młode 2015, to może i są już Panny Młode 2016 ;) Planujemy uroczystość na 10. 06 i powoli orientujemy się cenowo we wszystkim ;) Może któraś z Was również już "działa" w tym kierunku i chce się podzielić swoimi poczynaniami?
Pozdrawiam,
Natalia

Offline Majjj

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Listopada 2014, 19:58 »
o! mamy już swój wątek! No to zgłaszam się!  :) Panna Młoda 2016r, a dokładnie 23.04.2016r  ;)


Offline Nathali
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • data ślubu: 10.06.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #2 dnia: 1 Listopada 2014, 22:14 »
Ooo super ;) a jednak nie jestem sama ;) Już coś działaś w sprawie ślubu i wesela?

Offline Majjj

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #3 dnia: 1 Listopada 2014, 22:17 »
Tak  :)  Mamy zaklepany termin w kościele, wyciągnięte zaświadczenia o ukończonym kursie przedmałżeńskim i podpisane trzy umowy. Sala, DJ i fotograf  ;D

Offline Nathali
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • data ślubu: 10.06.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #4 dnia: 1 Listopada 2014, 22:20 »
To ładnie.  Ja już też staram się szybko wszystko planować, żeby potem problemów nie było.  A jaka sala?

Offline Majjj

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #5 dnia: 1 Listopada 2014, 22:21 »
Park Hotel Tryszczyn  :)

Offline Nathali
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • data ślubu: 10.06.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #6 dnia: 1 Listopada 2014, 22:26 »
No to my podobnie planujemy, z tym że Park Hotel w Bydgoszczy ;)

Offline Nathali
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • data ślubu: 10.06.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #7 dnia: 1 Listopada 2014, 22:31 »
A dj i fotografa jakiego macie? My raczej stawiamy na jakiś zespół i nadal poszukujemy fotografa ;)

Offline kwassiarkowy
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #8 dnia: 7 Listopada 2014, 20:43 »
13. 08. 2016 hotel Best inn w Bydgoszczy :)
DJ Starsky :)

Offline Majjj

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #9 dnia: 8 Listopada 2014, 13:25 »
Też postawiliśmy na Starsky Music Team, z tym że wybraliśmy Wojtka Kasprowicza. Nie braliśmy w ogóle pod uwagę zespołu, bo chcemy mieć piosenki w oryginale. Jeżeli chodzi o fotografa to zdecydowaliśmy się na Daniela Rutkowskiego. Jestem pewna, że oba wybory są w 100% trafione  :)

Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Listopada 2014, 19:15 »
Witajcie,
Ja również się zgłaszam ;) Planujemy ślub wiosną 2016 i czas chyba na to, by rozejrzeć się powoli za tym co najważniejsze.  Aczkolwiek przeraża mnie ilość spraw do załatwienia i decyzji do podjęcia.  Liczę, że wesprzecie:)

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Listopada 2014, 23:11 »
Cześć dziewczyny, dołączam do Waszego grona, my jeszcze w sumie nic nie mamy ;p w pierwszej kolejności sala, mamy wybrany Dwór Hulanka (choć jeszcze nie na 100%, czekamy na cennik na 2016 rok) i pewnie dopiero wiosną zajmiemy się resztą, bo w sumie chcemy brać ślub w październiku czyli w zasadzie poza sezonem.  Pisałam już do dj Starsky-ego kiedy rezerwować termin na październik 2016 to odpisał, że półtora roku wcześniej w zupełności wystarczy.

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Listopada 2014, 23:12 »
Cytat: kwassiarkowy link=topic=49754. msg2141352#msg2141352 date=1415389384
13.  08.  2016 hotel Best inn w Bydgoszczy :)
DJ Starsky :)


masz już podpisaną umowę ze Starskym? Jaki koszt? Mi odpisał, że 2500-3000 zł zależy od różnych czynników. . .

Offline Nathali
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • data ślubu: 10.06.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Listopada 2014, 21:18 »
Widzę, że jest nas coraz więcej ;) My również nadal się orientujemy we wszystkim i niebawem będziemy decydować w 100% co i jak. 

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Listopada 2014, 22:40 »
dziewczyny a wybieracie się na targi ślubne do Łuczniczki 7. 12? Pisałam maile do kilku kamerzystów i fotografów czy będą na nich i póki co większość potwierdziła, że będzie. 

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Listopada 2014, 22:45 »
a my jednak chyba będziemy szukać zespołu, rodzice się uparli a mój narzeczony od początku nie był przekonany do dj i chyba ustąpie. . .  jeśli znacie jakiś fajny najlepiej do ok.  3500zł to piszcie
PS Na ile planujecie osób wesele i ile wstępnie policzyłyście koszta? (My na 80 osób dorosłych i 5 dzieci, ale w sumie na bank 2 osób nie będzie wiec 78, i koszt wyszedł nam 37 tys (jeśli sie uda zaoszczedzic na paru sprawach moze 35 tys, ale  nie ma jeszcze cennika na Dwór Hulanka na 2016 i az się boję, że ceny skoczą do góry i to dużo  :-\)

Offline kasiaa92
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Listopada 2014, 01:27 »
Witam Was wszystkie ;) Dołączam do Waszego grona ! Dopóki nie zaczelam planowac wesela to wszystko wydawalo sie takie proste, a tutaj nawet na sale nie moge sie zdecydować! Od poczatku bylam za Hulanka- sala urocza, ma swój klimat, wyróżnia się, jedzenie pyszne, ale. .  (juz nie wspominajac o cenie) to inne miejsca oferuja wiecej jedzenia (przykladowo Magnolia w Kruszynie) i mam mętlik w głowie. . .  Mam nadzieje, ze to sie jakos ulozy i wyklaruje, bo póki co to co minute zmieniam zdanie :D

Offline doksik86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6878
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Listopada 2014, 10:20 »
Witam Was wszystkie ;) Dołączam do Waszego grona ! Dopóki nie zaczelam planowac wesela to wszystko wydawalo sie takie proste, a tutaj nawet na sale nie moge sie zdecydować! Od poczatku bylam za Hulanka- sala urocza, ma swój klimat, wyróżnia się, jedzenie pyszne, ale. .  (juz nie wspominajac o cenie) to inne miejsca oferuja wiecej jedzenia (przykladowo Magnolia w Kruszynie) i mam mętlik w głowie. . .  Mam nadzieje, ze to sie jakos ulozy i wyklaruje, bo póki co to co minute zmieniam zdanie :D

Sprawdź Dwór Pan Tadeusz- Osielsko ul. Kąkolowa.. Nieziemskie jedzenia w ilości nie do przejedzenia, sala rewelacyjna, apartament przeeeeuroczy...::) teraz dochodzą do mnie opinie z rodziny, że wesele było - UWAGA-

"zbyt ekskluzywne" ;D

właśnie dzięki sali, jedzeniu i cudownej obsłudze na najwyższym poziomie.


Offline Majjj

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Listopada 2014, 11:53 »
My zamierzamy wybrać się na targi ślubne. Ma na nich być Pani florystka, która zajmuję się przystrajaniem m.in sali którą wybraliśmy. Szukamy też samochodu i cukierni, która podjęłaby się wykonania naszego muffinkowego tortu  :)

Jak to ogarniemy to zostanie tylko suknia ;D

Offline doksik86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6878
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Listopada 2014, 12:22 »
Ma na nich być Pani florystka, która zajmuję się przystrajaniem m.in sali którą wybraliśmy.

Czemu chcecie dopłacać? Wystrój robiony przez restaurację Wam nie odpowiada?


Offline kasiaa92
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Listopada 2014, 13:23 »
Ja też wybieram się na targi ;) Może ktoś mnie czymś pozytywnie zaskoczy. . .  Bardzo fajny ten Pan Tadeusz, też słyszałam sporo pozytywnych opinii.  ode mnie jest tam 40 minut drogi nie wiem czy to troche nie za daleko. .  Aczkolwiek zamierzam odwiedzic ;) Pod uwagę biorę też Saga Zamość. 

Offline Majjj

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Listopada 2014, 14:27 »
doksik86, menadżerka powiedziała, że mają swoją florystkę, która może ustroić salę i że jej projekty możemy zobaczyć właśnie na targach ślubnych. My mamy już swoją wizję, wiemy jakie chcemy kwiaty i jak to ma mniej więcej wyglądać, szukamy teraz kogoś kto się podejmie realizacji.

Offline doksik86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6878
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Listopada 2014, 14:36 »
No ja miałam florystkę z restauracji bez ponoszenia żadnych kosztów, dlatego dziwi mnie, że chcecie dodatkowo ::) zawsze to kolejny z rzędu koszt ;)


Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Listopada 2014, 20:10 »
Rozumiem Cię Majjj.  Ja też poszukuję takiej sali, którą będę mogła udekorować wedle swojej wizji.  Mam jakiś plan i nie chce się decydować na standardy.  Chciałabym żeby wszystko od początku do końca miało swój oryginalny, spójny styl.  Początkowo zależało mi na Restauracji Uniwersyteckiej, ale słyszałam, że mogą być problemy, by wprowadzić własne dekoracje.  Dopiero przede mną rozmowa, ale gdyby okazało się, że potwierdzą się moje przypuszczenia to stanę przed sporym dylematem.  Gdzie urządzić wesele, by mnie to do końca nie zrujnowało finansowo i by mieć pewną swobodę w wyborze dekoracji itp.  Może znacie jakieś przyjemne miejsce, dla 50 gości, niedrogie, z dobrym jedzeniem w odpowiedniej ilości? Chcę jak najszybciej załatwić tę sprawę, by ze spokojem planować całą resztę.  Mniejszym problemem jest wybór fotografa i dj-a.  Ehh. . .

Offline doksik86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6878
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Listopada 2014, 21:13 »
U nas mogłam wybrać nawet kwiaty i to, jak będą ustawione czy ułożone, także nie można mówić,  że standard w restauracji to lipa, warto dopytac ;-)


Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Listopada 2014, 23:38 »
Cytat: kasiaa92 link=topic=49754. msg2145543#msg2145543 date=1416702468
Witam Was wszystkie ;) Dołączam do Waszego grona ! Dopóki nie zaczelam planowac wesela to wszystko wydawalo sie takie proste, a tutaj nawet na sale nie moge sie zdecydować! Od poczatku bylam za Hulanka- sala urocza, ma swój klimat, wyróżnia się, jedzenie pyszne, ale.  .   (juz nie wspominajac o cenie) to inne miejsca oferuja wiecej jedzenia (przykladowo Magnolia w Kruszynie) i mam mętlik w głowie.  .  .   Mam nadzieje, ze to sie jakos ulozy i wyklaruje, bo póki co to co minute zmieniam zdanie :D

Co do jedzenia to ja porównywałam menu i jest mniej wiecej tyle same, tylko, ze w Magnolii masz I danie na gorąco przed północą i II danie po północy (koło 2) a w Hulance masz 3 dania ciepłe po północy ale dowiadywałam się, że można sobie ustalić kiedy chcesz co mieć i ja po prostu zrobie tak (jeśli się na zdecyduje na Hulanke) to I danie na gorąco 22:30-23 II kolo 1:00 w nocy i III 2:30-3:00.  CO do ceny to nie wiem jakie są na 2016 rok w Magnolii bo jak się dowiadywałam to nie mieli jeszcze i podali mi na 2015 to było na kwiecień - bo widze, że masz kwiecień wpisany data ślubu, to było 170zł ale czytałam tu na forum, że na 2016 rok mają w miesiącach czerwiec-wrzesień już 200zł od osoby (a 2015r.  185zł) wiec jesli to prawda to niezły skok.  W Hulance na kwiecień 2015 masz 190zł i w tym już cenę ciasta a w Magnolii ciasto we własnym zakresie co jest kosztem 10-15zł od osoby.  My też mysleliśmy o kwietniu bo w Hulance taniej ale na 2016 rok nie zdążymy uzbierać kasy a na do 2017 roku nie chcemy czekać.  Szczerze powiedziawszy boje się jakie będą ceny w Hulance na 2016 rok mam nadzieje, że nie pójdą aż tak dużo w górę. 

Offline kasiaa92
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Listopada 2014, 13:12 »
No właśnie dobrze byłoby przenieść chociaż jedno ciepłe danie np z 2. 00 na 22- bo wtedy jeszcze ludzie są w miare trzeźwi i bardziej zapamiętają :D W Magnolii jest więcej dodatków do mięs (5rodzajów)+ dodatkowo ziemniaki i kulki ziemniaczane.   Zimnych zakąsek też jest 5 porcji a w Hulance 3. . .  No i pobierają korkowe a w Magnolii nie. .   Takie dodatki jak szynka pieczona czy faszerowany prosiak też wychodzi drożej. . .  Aczkolwiek Hulanka mnie oczarowała- na żywo jeszcze lepiej wygląda ;)  zawsze marzyłam o poprawinach- ale cena też mnie "zabiła". . .   No i niewiadomo jak ceny- mam nadzieje że dużo się nie zmieni :P a no i w Magnolii 180 za kwiecien.   Serce mi podpowiada Hulanke, a rozum Magnolie. . .  Na dzien dzisiejszy chyba jestem za sercem i to nawet z poprawinami :P Fajnie byłoby jakby ktoś napisał nam w rzeczywistosci jakie ma wrażenia po weselu w Hulance :) Jeśli ktoś coś wie- chętnie przyjmę do wiadomości :)

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Listopada 2014, 21:24 »
Co do ilości to faktycznie w Hulance są 3 a w Magnolii 5, ja o poprawinach nie myślę, tzn jak już tylko przyjezdnych zaprosimy do domu na obiad, z racji cięcia kosztów stwierdziliśmy, że i tak większość osób przychodzi na poprawiny na siłę a wolałaby dłużej pospać, odpocząć albo wytrzeźwieć (przynajmniej my i nasze rodzeństwo/kuzynostwo tak mamy). Ja mam informację z dwóch źródeł o Hulance, rozmawiałam z moją koleżanką ze studiów która miała wiosną tego roku tam wesele i bardzo zachwalała (w sumie ona przekonała do Hulanki bo mój narzeczony już wcześniej słyszał, że to najlepsza sala i się uparł na nią ale ja nie chciałam się zgodzić ze względu na cenę), jak zaobczyłam jej film z wesela to zakochałam się bez pamięci. Wszystko tak fajnie uroczysto wnoszone, na początku zupa nalewana przez menagera przebranego za starego szlachcica, otwieranie przed wejściem szampana szablą, do tego w trakcie wesela na zewnątrz ognisko, tort w otoczne w suchego lodu, dla dzieciaków świetny plac zabaw, zamiast plastikowych butli na stołach karafki, no zakochałam się. Jeszcze moja koleżanka jak opowiadała i odpowiedziała na nurtujące mnie pytania rozwiała moje wątpliwości wszystko (np. czy gaz się nie ulatnia z tych napojów w karawkach - mówiła, że nie) i z tego co ona mi mówiła to nie płacili korkowego - pytałam ją o to. Co do jedzenia mówiła, że bardzo dużo im zostało, więc myślę, że te porcje podane wystarczą (może są po prostu troszkę większe no i ona miała wiejski stół za który zapłaciła 750 zł - wesele na 80 osób) nie pamiętam czy to w Magnolii było bo w tym samym czasie dzwoniłam i mailowałam do kilku restauracji ale ceny stołów wiejskich na 80 osób były między 700-1200zł więc myślę, że to nie jest wygórowana cena.
Zupełnie Cię rozumiem bo mój narczony był zafascynowany Hulanką od roku podczas gdy ja upierałam się przy Magnolii właśnie ze względu na ceny - na dalszych miejscach u mnie były: sala U Hołosia i Dwór Pan Tadeusz, ale jakieś 2 miesiące temu po rozmowie z moją koleżanką po tym filmie, czytając opinie w kilku wątkach tutaj na forum i słysząc w zasadzie jeszcze od dwóch dalszych znajomych którzy byli tam na weselu same dobre słowa, przemyślałam sobie jak oceniam wszystkie 6 wesel na których byłam w ciągu ostatnich 6 lat i doszłam do wniosku, że sala - jedzenie oraz wygląd i przestrzeń a także zespół to dwie najważniejsze kwestie i wolę zrezygnować z wynajmu samochodu bo to i tak mało kto pamięta, z jakiegoś super ustrojenia samochodu i zaoszczędzić na kilku innych kwestiach m.in. zrezygnować z poprawin w restauracji bo przyszli teściowie mają duuży dom i mieć salę która wydaje mi się dość oryginalna bo są takie rzeczy których gdzie indziej nie znajdziemy (otwieranie szablą szampana itd) - kurde ale się rozpisałam :P

Offline Kara-90

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 753
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 09.09.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Listopada 2014, 22:00 »
A jeszcze musisz też się zastanowić w jakim stylu chcesz mieć ślub i wesele, widziałam zjęcia z wesela w Hulance (nie wiem czy mi nie zablokują tego linku bo nie można reklamować ale mi chodzi o same zdjęcia nie o firme bo w ogóle jej nie znam) http://dreamstudiobydgoszcz.blogspot.com/2014_08_01_archive.html w każdym razie chodzi o wesele z Hulanki wpis z 11.08.2014 Sara & Przemek, i tam jest bardzo elengacki wystrój sali i wydaje mi się, że sala trochę straciła urok, mi się właśnie podoba to, że jest w takim swojskim, staropolskim i ludowym stylu, podobają mi się te bordowe krzesła bez obić itd, a Magnolia jest taka bardziej bajkowa, a la pałacowy styl, elegancki więc tez chyba trzeba na to patrzeć, bo można zrobic tak jak na tym linku co wkleiłam ale trzeba wydać kupe kasy na firme dekorującą, jak mozna po prostu poszukać sale w takim stylu np. Magnolia.

Offline majkaaaa

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22.04.2016
Odp: BYDGOSKIE PANNY MŁODE 2016
« Odpowiedź #29 dnia: 25 Listopada 2014, 22:56 »
Witajcie drogie forumowiczki,
Czy któraś z was słyszała cokolwiek o Dworku Zawadzkich w Kruszynie? Cenowo wygląda to korzystnie, niestety nie ma zbyt wielu opinii na temat tego miejsca.  Jeśli któraś z was wie coś na ten temat pięknie proszę - podzielcie się wiedzą  ;)