e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Rozmowy dniem i nocą :-)  (Przeczytany 1043887 razy)

Offline anulla_p Kobieta

Odp: Rozmowy dniem i nocą :-)
29 Czerwca 2020, 13:00
Caril o właśnie. Mnie to chyba bardziej przeraża ten komentarz, że "niespodzianki nie było". Chciała bym mieć wehikuł czasu i wysłać tego pana gdzieś w lata 39-45...

Już jesteśmy najbardziej homofobicznym krajem w Europie, a to się może pogłębiać. Za tym może iść dalsze odbieranie praw kobietom i kto wie co jeszcze.
A wiesz Aga jaki to wstyd na emigracji świecić oczami za swój kraj jak zejdzie rozmowa na ten temat, porażka.

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

29 Czerwca 2020, 13:45
Mój tata wczoraj spotkał kolegę i pyta "Na kogo głosowałes?"...odpowiedź, "Na pewno nie na geja"...wiecie co, przykro mi się zrobiło.
Nasz kraj jest na prawdę mega "do tyłu".
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline agu-s Kobieta

29 Czerwca 2020, 14:03
Strasznie to przykre jest

Offline japcio Kobieta

29 Czerwca 2020, 14:04
A wiecie, jak boli, jak ma się osoby z takimi poglądami w najbliższej rodzinie? :( klapki na oczach, zero szans na dialog.
Jestem dziś naprawdę przybita wynikami. Nie interesuję się polityką, ale liczyłam na inny wybór Polaków.

29 Czerwca 2020, 14:21
Już się zaczyna dupolistwo z obu stron

Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

29 Czerwca 2020, 14:42
Duda już wczoraj się podllizywał po ogłoszeniu wynikow Bosakowi i Kosiniakowi.
Walczą o głosy.

29 Czerwca 2020, 14:56
Walczą o głosy.
Oj tak słyszałam te wszystkie podziękowania. To jest właśnie polityka ...
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline Nika

29 Czerwca 2020, 15:00
Ja jestem zdryzgotana. Głosowałam na Holownię. Nie chcę przykładać palca do wygnej ani Dudy ani Trzaskowskiego. Każdy wybór jest zły. Duda wiadomo, Trzaskowski może doprowadzić do totalnego bałaganu w państwie, a takie sytuacje wykorzystują siły typu Bosak,ktirego wynik przeraził mnie najbardziej. Społeczeństwo dość mocno się radykalizuje, a historia kołem się toczy.

Offline _patka_ Kobieta

29 Czerwca 2020, 15:06
Ja w drugiej turze zagłosuje na Trzaskowskiego, gdyby wygrał to Pis by nie był już tak pewny siebie we władzy i nie przepychaliby wszystkiego jak leci.

29 Czerwca 2020, 15:11
Ja jestem zdryzgotana. Głosowałam na Holownię. Nie chcę przykładać palca do wygnej ani Dudy ani Trzaskowskiego. Każdy wybór jest zły. Duda wiadomo, Trzaskowski może doprowadzić do totalnego bałaganu w państwie, a takie sytuacje wykorzystują siły typu Bosak,ktirego wynik przeraził mnie najbardziej. Społeczeństwo dość mocno się radykalizuje, a historia kołem się toczy.
Myślę podobnie. Obie drogi są złe. Jeden podpisze wszystko a drugi będzie się wszystkiemu sprzeciwiał. Będziemy w dupie przez najbliższe 4/5 lat tak czy siak :(

Offline japcio Kobieta

29 Czerwca 2020, 15:28
Dlatego ja nie głosuję za, tylko przeciw. Jestem przeciw chamstwu, pogardzie, rozdawnictwu, szerzeniu nieróbstwa.

Offline Vivka Kobieta

29 Czerwca 2020, 15:34
Nadzieja może z Trzaskowskim jako prezydentem będziemy w dupie ale jeśli nadal Duda nim będzie to jestem pewna, że będziemy w czarnej dupie.

29 Czerwca 2020, 15:40
W czarnej dupie i to bardzo głęboko....już trzymają w garści sądy, co będzie za chwilę....zmiana Konstytucji jak w Rosji...Putin tak pokombinował, że jego 4 kadencje zaostaną skasowane i będzie mógł sobie rządzić do 2036...to jest dopiero zabawa!

Offline elemelka Kobieta

29 Czerwca 2020, 15:44
Walczą o głosy.
Oj tak słyszałam te wszystkie podziękowania. To jest właśnie polityka ...
a w tle buczenie wyborców jak wspominał Trzaskowskiego CZY Bosaka. I dlatego, mimo, że byłam na nie, to pójdę i zagłosuje na Trzaskowskiego bo przeraża mnie mowa nienawiści PISu i fanatyzm skierowany przeciwko wszystkim, którzy myślą inaczej niż oni.
Ogólnie mam ochotę podziękowac P. Budce i całej opozycji, że partykularne interesy poszczególnych partia są dla nich ważniejsze niż interes całej Polski. Dla mnie już w kwietniu było oczywiste, że powinni się dogadać i wystawić jednego kandydata.

30 Czerwca 2020, 08:59
A ja właśnie złożyłam wniosek, aby móg głosować w innym miejscu niż zamieszkanie.
Pierwszy raz mi się zdarza.
Na szczęście można bylo on-line ufff

Offline izulek Kobieta

30 Czerwca 2020, 16:20
Bede na wakacjach więc tez musze złożyć. Ide obadać co i jak

Offline sylwiq Kobieta

30 Czerwca 2020, 18:47
A ja właśnie złożyłam wniosek, aby móg głosować w innym miejscu niż zamieszkanie.
Pierwszy raz mi się zdarza.
Na szczęście można bylo on-line ufff
Jak to zrobic

30 Czerwca 2020, 19:03
My zglaszalismy sie przez swoj bank do danej placowki, ale mozna wziasc zaswiadczenie z um i wtedy mozna glosowac gdzie sie chce.

Offline .caril.

30 Czerwca 2020, 19:15
My też już po formalnościach.
Przez konto bankowe założyłam profil zaufany, a potem wniosek do głosowania prze EPUAP. Całość zajęła 5min.

30 Czerwca 2020, 19:42
Weszłam na stronę ministerstwa, tam jest opcja Złóż Wniosek i dalej już przez bank i groził zaufany .

Offline elemelka Kobieta

30 Czerwca 2020, 20:30
Weszłam na stronę ministerstwa, tam jest opcja Złóż Wniosek i dalej już przez bank i groził zaufany .

Groził zaufany  ;D strach się bać  ;D

Offline Justys851 Kobieta

30 Czerwca 2020, 23:29
My odebraliśmy w gminie papierek   ;)

1 Lipca 2020, 09:17

Groził zaufany  ;D strach się bać  ;D

:D

1 Lipca 2020, 11:10
Dzisiaj słyszałam, ze do 7 jest czas na zgłoszenie chęci wzięcia udziału poza miejscem zamieszkania a do 10 lipca trzeba odebrać zaświadczenie.

Offline malgosiask Kobieta

3 Lipca 2020, 22:12
Jeśli dopiszecie się do spisu przez epuap, to sprawdźcie w wiadomości zwrotnej czy Wasz wniosek został przyjęty i obsłużony, bo potem w komisji możecie się rozczarować jak Was nie będzie w spisie ;) Wg mnie lepiej wziąć zaświadczenie o prawie do głosowania z urzędu gminy, w której jesteście w spisie/rejestrze. Wiem co piszę, pracuję przy wyborach  ;D

4 Lipca 2020, 07:39
My dopisalismy sie w I turze do spisu w Karwi i okazalo sie ze to dopisanie zostaje na II ture. Mamy teraz problem bo juz jestesmy w domu, a dokumanty we Wladku. Ciekawe czy nam sie uda jakos to zalatwic.

Offline japcio Kobieta

4 Lipca 2020, 08:28
A jak ktoś z Gdańska głosował w 1 turze w Zakopcu? To musi teraz jechać po papierek na koniec Polski? Przecież to absurd :(

4 Lipca 2020, 13:29
Tak japcio, to farsa. Zgłoszenie obowiązuje na obie tury.

Jeżeli nie możecie jechać do miejsca gdzie dopisaliście się na I turę, to możecie wysłać epuap-em wniosek i upoważnienie do odbioru zaświadczenia o prawie do głosowania (do urzędu w którym się dopisaliście). No ale musicie mieć tam jakiegoś pełnomocnika, który Wam to odbierze i wyśle ;)
A jak nie, to trzeba jechać ;)
Wyobraźcie sobie, że mamy takich wyborców, którzy dopisali się za granicą a teraz sobie przyjechali do Polski ;) No trauma ;)
Aaaa, i nie można się dopisać 2 razy do spisu, więc niektórzy się mocno zdziwią jak ich teraz nie będzie na liście...

Więc tak na przyszłość, nie dopisujcie się do spisu (jeśli nie jesteście pewni że będziecie tam na obie tury), lepiej wziąć zaświadczenia z urzędu gminy gdzie mieszkacie.

4 Lipca 2020, 15:10
To co moge teraz zrobic?? Niemam szans jechac do Wladka, a chce glosowac u siebie...co zrobic??

4 Lipca 2020, 15:23
To co moge teraz zrobic?? Niemam szans jechac do Wladka, a chce glosowac u siebie...co zrobic??

"U siebie" jesteś skreślona ze spisu. Czyli tak jak napisałam wyżej.