e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Rozmowy dniem i nocą :-)  (Przeczytany 756810 razy)

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
Odp: Rozmowy dniem i nocą :-)
11 lutego 2019, 15:58
a ja myslalam ze taki lezaczek jest dla starszych dzieci ktore juz siadają,
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
    • RELACYJKA :) ZAPRASZAM :)
11 lutego 2019, 17:22
Dla takiego malucha też się nada  ;) ma funkcję leżąca  :)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
12 lutego 2019, 15:14
Powiedzcie mi jak to jest z pitami w tym roku ? Mogę wysłać dzisiaj? Czy muszę czekać do tego 15.02 najpierw odrzucić ten co zrobi dla mnie Skarbówka A potem się sama rozliczyć?

Offline nadzieja

• Chuck Norris
12 lutego 2019, 15:30
Powiedzcie mi jak to jest z pitami w tym roku ? Mogę wysłać dzisiaj? Czy muszę czekać do tego 15.02 najpierw odrzucić ten co zrobi dla mnie Skarbówka A potem się sama rozliczyć?
Tez się zastanawiam :/
Kamil VIII.2008  Kaja VII.2011  Klara IX.2013      http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=48945.new

Offline mon_ka98 Kobieta

• Chuck Norris
12 lutego 2019, 16:10
W radiu słyszałam że jeżeli samodzielnie rozliczysz PIT i zaniesiesz do US bądź wyślesz to ten PIT będzie miał pierwszeństwo nad tym, rozliczonym przez skarbowkę. Nic nie mówili że trzeba coś odrzucać, natomiast jeżeli do końca kwietnia nic do nich nie dotrze od Ciebie to jest równoznaczne z tym że akceptujesz to co oni przygotowali

Najlepiej widzę, kiedy zamknę oczy...

Offline malgosiask Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 10 czerwca 2009r.
12 lutego 2019, 19:47
Czy któraś z Was korzystala z epilacji laserem diodowym? Np. wąsik lub łydki lub bikini?
Czy to jest serio skuteczne?

Offline beta80 Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 11.07.2009
12 lutego 2019, 20:36
szukam jakiegos fajnego lezaczka-bujaczka dla mojego malucha.Najlepiej zeby nie zajmowal duzo miejsca i nie byl mega ciezki
ja mam na sprzedaż leżaczek mamaroo. stan idealny-kupiony jakoś w maju zeszłego roku- tylko po moim tymonie. używał krótko bo duży się urodził i szybko dobiegł do maksymalnej wagi 9kg :-)

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
12 lutego 2019, 21:04
No to ja mam z pitem lepszą jazdę. Jako pracownik PAN powinnam mieć z racji publikacji/wykładów/posterów 50% kosztów uzyskania przychodów, ale... W związku z nową ustawą m.in.2.0 nie jest to już takie oczywiste. W niektórych instytutach PAN pracownicy dostali od pracodawcy pit11 z uwgzglednionymi zwiększonymi KUP, a my nie. Dostaniemy za to jakieś oświadczenia z wyliczeniami, na podstawie których sami mamy sobie zrobić korektę w pit36 lub 37.
Ile US, tyle opinii...
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
13 lutego 2019, 10:03
Ja się już dowiedziałam. Można złożyć pit szybciej.  Z tym że przez Skarbówke zostanie i tak ruszony nie prędzej niż 15.02. Wtedy Twoj pit będzie brany pod uwagę A nie ten co zrobił za Ciebie urząd.  Wszystkie pity  są rozliczane indywidualnie  jeżeli ktoś chce z mężem może poprawić w takim zeznaniu. Dziecko jest przypisane z automatu do tego rodzica co było rozliczane w zeszłym roku.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
13 lutego 2019, 11:37
Bydgoszczanki - gdzie zorganizować roczek córki? Kompletnie nie wiem jakie są fajne, przyjazne dzieciom restauracje w Bydgoszczy, pomocy :) Chciałabym żeby było smacznie i miło :)

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
13 lutego 2019, 12:11
Restauracja pod Dębem?
Miło i sympatycznie. Moi rodzice robili tam dwie imprezy i można było się naprawde  najeść.

Offline japcio Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2009
13 lutego 2019, 13:48
Mysia, my większość imprez mamy w Park Hotelu. Roczek też tam organizowaliśmy. Polecam.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
13 lutego 2019, 14:07
Dzięki dziewczyny  :-*

Offline Madzia85 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 19-07-2008
13 lutego 2019, 20:28
Podobne pytanie co Mysi,  tylko w W-wie i okolicach. Najlepiej od strony Legionowa. Możecie coś polecić?

szczęśliwa żona

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
15 lutego 2019, 17:47
Właśnie przekopałam wątek od początku co by poczytać, czy się żaliłam na Nadię i jej spanie jak była mała , bo jakoś nie pamiętam a Amelka od roczku strasznie źle spi wstaje czasem po milion razy , bywają "zabawy" od 2 do 4 w nocy ,ale po przekopaniu wątku widzę, że z Nadią też tak było :( więc jest nadzieja ,że za 3-4 lata się wyśpię , tyle że z Nadią nie pracowałam a teraz pracuje na 100% no i dwoje dzieci a nie jedno więc jest wszytsko trudniej i jednak Amelka mimo wszystko grzej spi , ale jest tez jeszcze na cycu w nocy i czas do ukrócić :P

Offline andzelika Kobieta

• Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.09
15 lutego 2019, 18:30
u nas ze spaniem u kacpra nie bylo zle.Jadl i spal.
Z małą od poczatku bylo ciezko.W pierwszym tygodniu byla noc gdzie mala od 21 do 5 niespala.A i w dzień potrafiła zaszalec i nie spac np. od 7 do z 14 (dzisiaj).Najgorsze wbtym wszystkim ze wystarczy ja odlozyc na chwile i jest krzyk.Ręce i noszenie ją uspokajają.
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Madzia85 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 19-07-2008
15 lutego 2019, 18:57
Córka kuzynki mojego K, która rodziła w grudniu od początku sypia ok 8 godz na dobę. Robili jej badania i jest wszystko ok. Ale im nie zazdroszczę. Moje panny jak skończyły 5 mies zaczęły budzić się w nocy na jedzenie i poplakiwac przez sen. Ja od razu na baczność oczywiście. Nic nie pomaga, a jak skończyly 3 to spaly 10-11 godz ciągiem.
Ponawiam pytanie do dziewczyn z Warszawy możecie polecić jakąś knajpke na roczek?

szczęśliwa żona

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
15 lutego 2019, 20:20
moja ma skończone 2 lata i dalej sie budzi...a ja chodze jak zombie bo spie bardzo malo a w nocy meczy mnie bezsennosc....a kiedy juz bym usnela to mloda sir budzi na picie albo syn na siusii

Offline bubulina Kobieta

• maniak
15 lutego 2019, 20:31
Mlodsza (7miesiecy) w ciagu dnia spi 3 razy po 20 min, na nocne spanie zasypia o 18.30 budzi sie 2-3 razy na butle. Wstaje kolo 6-7.
Starsza (3 lata) chodzi spac 18.30-19 a wstaje 5.30-6.30( to dla mnie masakra):)

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
19 lutego 2019, 13:57
Czy któraś z Was korzystala z epilacji laserem diodowym? Np. wąsik lub łydki lub bikini?
Czy to jest serio skuteczne?

Ja jestem w trakcje depilacji. Robie i wąsik i skusiłam się na bikini.
Z wąsika jestem średnio zadowolona, bo nie widze mega efektów (może musze skończyć serię 6 spotkań), za to po 1 sesji bikini widzę mega różnicę i już jestem zadowolona.

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
20 lutego 2019, 20:48
Mi sie marza pachy i bikini..
Tylko sie obawiam ze przy jasnym wlosie lipaaa

Zoya- boli to bardzo,?

Offline Zoya Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2010 r.
21 lutego 2019, 13:42
sylwiq z jasnym włosem może być kłopot. Nie znam się aż tak, ale ta laska co mnie laserowała tak mówiła  ;)

Czy bardzo boli? Aż tak bardzo to nie... czułam takie igiełki w niektórych miejscach  ::) Przyjemne to to nie jest.

Offline monijane Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 29.08.2009
21 lutego 2019, 13:54
Mamuśki pierwszoklasistów, czy Wasze dzieci korzystają z książek Nowi Tropiciele?
Mój Młody musi odrobić kilka zadań, do których potrzeby jest podręcznik, część 3 (jego został w szkole). Czy któraś z Was mogłaby mi na maila wysłać zdjęcia 2-3 stron?
Moje Szczęścia :-)
On 2011
Ona 2015
On 2017

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
26 lutego 2019, 15:34
Słyszałyscie pomysl o 500+ na pierwsze dziecko bez ograniczenia dochodowego?
« Ostatnia zmiana: 26 lutego 2019, 15:39 wysłana przez _patka_ »

Offline ada1988 Kobieta

• Chuck Norris
26 lutego 2019, 16:43
Słyszałam. Ta ustawa już przeszła?

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07