Autor Wątek: Rozmowy dniem i nocą :-)  (Przeczytany 1493617 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline justyna85

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8439
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #240 dnia: 15 Sierpnia 2014, 13:54 »
u nas Nadia mimo iż zjazdła pięknie kaszkę, dopiła cycka to i tak się w nocy budziła , i dziś to w ogóle miała noc kijową a przez to i ja nie wiem czy jakaś pełnia była czy co , ale stwierdzam, że jak chce cycusia to niech ma nie po to tyle walczyłam ,żeby się udało i widać nie jesteśmy gotowe na rozstanie :) , ale w nocy mogła by już spać ... , a i tak jak by jej zredukować czas urodzeniowy to powinna mieć dopiero roczek wiec niech jej będzie :)


a co do miejsc karmienia to ja ją nawet już w kosciele karmiłam i to nie raz , no jak mus to mus hehe
a ostatnio to wygadało tak :




Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #241 dnia: 15 Sierpnia 2014, 14:07 »
hi hi
wersja hard ;D


Offline chiquita_84
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 14560
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #242 dnia: 17 Sierpnia 2014, 03:32 »
Wątek umiera cz y jak? Nikt się nie nudzi w nocy? Ja od pierwszej walcze z Amelia. Laze po forum i się nudze  ::) z nudów zaczelam wyjadac czekoladę z szafki  :-\ dobrze ze niedaleko jest wesele to chociaż poslucham weselnych hitów. Ciekawe kiedy Amelia się podda i zasnie ;)

Offline miśka28

  • pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9429
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16.09.2006
  • Skąd:: Szczecin
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #243 dnia: 17 Sierpnia 2014, 05:32 »
szkoda, że wątek nie powstał jakieś 4 lata temu to bym bardziej towarzyszyła  ;) o jak jakieś wesele to się moze wkręce po bieganiu ;) a kysz od czekolady :P

Offline justyna85

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8439
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #244 dnia: 17 Sierpnia 2014, 09:20 »
Nadia mnie tak dzis wnerwila , ze mialam ochote polozyc ja do lozeczka i niech ryczy jak tak sobie chce . Zasnela mi o 22 ( bo po 17 do 19 zrobila sobie drzemke ) , wstala przed 2 z 5 min  ja lulalam po czym chciała jednak cyca ,zasnela za niecale 10 min znow sie odezwala ale to juz wstal N. Pospala 3 godz sie sie obudzila znow bez cmokania cyca sie nie udalo , kolejna pobudka za nie cala godz , znow wstal N . Ale sie nie udalo, wzielismy ja do lozka krecila sie mialczala znalazla sobie cycka , i tak sie krecila na lozku do prawie 6 , nawet chciala juz zejsc i sie bawic ale ja zawrocilam jak juz padla po 6 do wstala po 8 ahhh i mniej wiecej tak wygladaja nasze ostatnie dni , nie wiem o co jej chodzi , ze ona tak wstaje, ale juz mnie wneria zwlaszcza, ze wczoraj bylam niewsypana i zfochowana na N.



Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #245 dnia: 17 Sierpnia 2014, 21:48 »
znam to...
i tez mnie to denerwuje...
bo w nocy nie śpi w dzień nie śpi. . mia uczy brak
choć odpukać mój znów śpi w dzień. wiec często kładę się z nim..

za to dziś spadł z wózka i guz jak stąd do warszawy...


Offline Ola888
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3605
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #246 dnia: 18 Sierpnia 2014, 11:28 »
Dla rozluźnienia, nasz wczorajszy dialog, po tym jak urządziłam Liwce pogadankę na temat sprzątania

mówię ja

- jak kiedyś będziesz miała swój dom i męża

ona

- a w życiu, żadnego męża, tylko dzieciątko bym chciała  :D

i dalej po chwili na ten sam temat

ona

- czy moglibyśmy na chwilę przerwać, bo mi się kupę zachciało od tego rozmawiania  ;D wrócimy do tematu  :D

Offline elemelka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12356
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #247 dnia: 18 Sierpnia 2014, 12:18 »
Wie co dobre ;D


Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #248 dnia: 18 Sierpnia 2014, 13:40 »
hmmmm swój rozum ma...

u nas na wyjździe okazało się, że Ewa nie pozwoli się bratu ożenić...
Tyt jest kontaktowy, wygadany i przystojny skubaniec - czarne oczy, blond włosy
rwał w tej Bułgarii co popadło...Bułgarki, Rosjanki w przeróżnym przedziale wiekowym...
na dziecięcej dyskotece przyplątała się półtoraroczna Niemka... no i był mały romans...

maaatko jakiego Ewka spazmu dostała na hasło, że brat znalazł wakacyjną miłość  ::) ::) ::) ::)
darła się, że nie pozwoli, że on jest tylko jej itp itd

"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline justyna85

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8439
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #249 dnia: 19 Sierpnia 2014, 00:43 »
No u nas Noorbert walczy z NAdia ,bo jak zwykle po 4 godz sie obudzila a nie po 4,5 wow, siedzi z nia w salonie lula i ona ni y spi ale zaraz slysze ryk ale histerii nie ma wiec jest dobrze, wczoraj też N. Wstawał i udało sie przeciagnac jakos noc ,oby dzis tez sie udało, ale słysze, że walczy właśnie niby spi a zaraz daje znać, że jednak nie spi ahh



Offline BOZENA28

  • Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.09
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #250 dnia: 19 Sierpnia 2014, 20:06 »
justynko, a czy Nadia spi w dzien? moze po prostu nie jest wystarczajaco zmeczona? albo to taki etap i przejdzie (cierpliwoscie Wam zycze)  ;)

Offline justyna85

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8439
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #251 dnia: 19 Sierpnia 2014, 21:59 »
Spi dzis spala prawie 3 godz wstala przed 16 i teraz zasnela o 20.30 , ja jej na chama nie usypiam sama przyszla sie tulic sostala cyca na dobranoc i odleciala i najlepsze ze nie wazne czy ona pojdzie spac o 20 czy 22 bo ok 7 wstanie ,bardziej bym obstawiala ze to taki etap , bo ona sie przebudza ale dalej zasypia i widac ze chce spac ale chce cyca albo sie potulic no dzis 3 dzien zmagan na razie idIe dobrze dwa dni dostala w nocy cyca raz a bywalo ze musialam dac 3 , ale nie wiem jak dzis bedIw bo slabo jadla i kaszki tez za duzo nie zjadla na kolacje



Offline elemelka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12356
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #252 dnia: 20 Sierpnia 2014, 03:00 »
Marcelka :-*


Offline marcella

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10942
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.05.2011
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #253 dnia: 20 Sierpnia 2014, 08:46 »
Elemelka :* u nas dobrze.. Nawet bardzo dobrze :)  Adaś za dwa dni będzie miał trzy miesiące.. Jest wspaniały.. Jutro założą mu ostatni gips albo taką szynę.. Może się uda że jak zacznie chodzić będzie już szyna tylko na noc.. To takie moje małe marzenie..
Rehabilitacja też daje piękne efekty :)
Niestety nie mam pokarmu na tyle by go karmić piersią.. Nie sądziłam, że aż tak bardzo będzie mi na tym zależeć...
No trudno się mówi... Wracam do ściągania.. :)


Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #254 dnia: 20 Sierpnia 2014, 09:06 »
a nie możesz na dwie mańki...
najpierw cyc, a potem dokarmiać butelką
Ewę karmiłam tak pół roku, Tyta az 9 miechów...

dziecko najedzone i zadowolone a Ty nie tracisz tego cudownego uczucia bliskości
poza tym mały ssak stymuluje lepiej jak laktator...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline marcella

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10942
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.05.2011
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #255 dnia: 20 Sierpnia 2014, 10:31 »
Robię tak teraz ale często strasznie denerwuje się przy piersi i nie chce zjeść albo zje tylko troszkę i wtedy resztę z butli.. I wtedy zazwyczaj aż 100 chce.. A jak ściągam laktatorem przed jego jedzeniem to tylko 60 ml muszę mu dorobić.. Czasem tylko 100 ale też często ściągnę 120 lub 150 a on zjada tak ok 120-160..ta madela bardzo ładnie ściąga pokarm i pobudza.. Tylko mi czasami ciężko jest odciągnąć równo co trzy godziny..


Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #256 dnia: 20 Sierpnia 2014, 10:34 »
dokładnie...
moje się przy piersi nie wkurzały....
oba były przytulasy i potrafiły nawet głodnawe przykimać...
i wdzięczna im za to jestem...a ileż razy robiłam za smoczka... :)
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline loona
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10571
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.08.2007r.
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #257 dnia: 20 Sierpnia 2014, 10:49 »
może i w bagażniku karmisz ale na jakim dywaniku...fiu fiu ;)
;D mój P. na to mówi Pocahontas :) "Gacie" też Liwii w bagażniku przebieramy :)
Miśka - tak to Vectra :)
Justyna - Wy też się pięknie karmicie :) Teraz mamy frajdę jak pakujemy Liwię, mleko, wodę, podgrzewacz i w drogę, ale na początku Nią nie jeździliśmy bo nam sie wydawało, ze to cała wyprawa i pół domu trzeba ze sobą zabrać. Na szczęście szybko ogarnelismy logistyczne temat i jeździmy z przyjemnością. Zdarzyło nam sie także takie karmienie :) :



Marcella - rób tak abyście oboje byli zadowoleni  :-*

Offline elemelka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12356
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #258 dnia: 20 Sierpnia 2014, 12:10 »
ja też już parę razy na tylnym siedzeniu karmiłam, a raz nawet w trakcie jazdy pokarm ściągałam żeby się już nie zatrzymywać na karmienie :P


oba były przytulasy i potrafiły nawet głodnawe przykimać...
i wdzięczna im za to jestem...a ileż razy robiłam za smoczka... :)


moja chwilę pociumka, drzemnie się z 20-30 minut i otwiera znowu pycholka, oczywiście wszystko na rękach przy cycusiu, bo piersi aktualnie nie mam ::)


Offline gagatka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3675
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa Pani G., Mama Łucji, Hubercika i Emilki
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #259 dnia: 21 Sierpnia 2014, 01:30 »
(...) Teraz mamy frajdę jak pakujemy Liwię, mleko, wodę, podgrzewacz i w drogę, ale na początku Nią nie jeździliśmy bo nam sie wydawało, ze to cała wyprawa i pół domu trzeba ze sobą zabrać.(...)

Fajnie się karmicie ;D Ja też karmiłam w różnych miejscach i pozycjach, bo niestety ssącej Młodzieży nie przetłumaczysz, że to nie miejsce ani pora na zupę mleczną ;)
Moja Kuzynka dłuuuuuugi czas nie jeździła do swojej mamy z dzieckiem, bo nie chciało Jej się tych wszystkich maneli zabierać (my jak jedziemy chociażby na weekend, to pakowanie całej piątki z Młodą u boku zajmuje mi cały dzień ::)
Przy Emilce zamiast podgrzewacza sprawiłam sobie dobry termos (łatwiej i szybciej zrobić mleko "w plenerze"), bo zdarza mi się pół dnia jeździć gdzieś z Młodą i coś załatwiać, a nie lubię się babrać ze słoiczkami gdzieś na mieście (jak już się zdarzy pora obiadowa, to wlewam wodę z termosu do zakrętki i tak podgrzewam słoik czy też pojemniczek z zupką).
:Serduszka: .::Łucja 15.10.2009::. :Serduszka: .::Hubercik 20.01.2012::. :Serduszka: .::Emilka 20.12.2013::. :Serduszka:

Offline sylwiq

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 21329
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #260 dnia: 21 Sierpnia 2014, 02:52 »
właśnie pojedzone. .
młodemu wyszedł 5 ząbek. ..
jak książkowo zeby wychodzą? które najpierw powinny się pokazać


Offline marcella

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10942
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.05.2011
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #261 dnia: 21 Sierpnia 2014, 04:14 »
Gagatka a ja mam nawet dwa małe termosy.. Jeden z zimną wodą, drugi z gorącą i też często dzięki temu pół dnia lub więcej poza domem jestem..  :)


Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #262 dnia: 21 Sierpnia 2014, 08:15 »
jak książkowo zeby wychodzą? które najpierw powinny się pokazać

dolne jedynki...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline nikola/23

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6889
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 4.10.2008
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #263 dnia: 21 Sierpnia 2014, 23:37 »
dokładnie...
moje się przy piersi nie wkurzały....
oba były przytulasy i potrafiły nawet głodnawe przykimać...
i wdzięczna im za to jestem...a ileż razy robiłam za smoczka... :)


U mnie podobnie, przytulasy oby dwa cycusiowe. Za smoka też robię nie raz  ;)

Offline justyna85

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8439
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #264 dnia: 22 Sierpnia 2014, 14:42 »
a ja muszę pochwalić Nadię (nawet jak to jednorazowa akcja), bo od poniedziałku do Nadii w nocy wstaje Norbert , no i jakoś nam ładnie to idzie, że oczywiście budziła się kilka razy , ale cyca nie dostawała , i wczoraj pięknie zasnęła ok 20.30 jakoś po 22 się przebudziła , chyba smoczek wyleciał, (zresztą ona tak ma, że jak my się kładziemy to ona się "odzywa" ), ale poszedł do niej na chwile N. i obudziła się dopiero 5.30!! wziełam ją do siebie ,bo N. już nie było dostała cycucha powierciła się ze 40 min i spałyśmy do ok 8.30 :)



Offline gagatka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3675
  • Płeć: Kobieta
  • Szczęśliwa Pani G., Mama Łucji, Hubercika i Emilki
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #265 dnia: 22 Sierpnia 2014, 14:53 »
Super! Oby już Jej tak na stałe zostało :)
:Serduszka: .::Łucja 15.10.2009::. :Serduszka: .::Hubercik 20.01.2012::. :Serduszka: .::Emilka 20.12.2013::. :Serduszka:

Offline kurczaczek83

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20528
  • Płeć: Kobieta
  • Igorek ur. 24.01.2014
  • data ślubu: 24.12.04
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #266 dnia: 22 Sierpnia 2014, 20:12 »
Wiecie co ja albo jestem inna albo sama nie wiem, nie obrazcie sie dziewczyny ale mnie np boli jak mama pisze ze dziecko ja wnerwia, jakos nie potrafie denerwowac sie na moje dziecko tyle na nie czekalam ze nie potrafie, nie przeszkadza mi ze sie budzi w nocy tak pragnelam maluszka i przygotowywalam sie psychicxnie na wszystko.



Offline doksik86
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6878
  • data ślubu: 06.09.2014
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #267 dnia: 22 Sierpnia 2014, 20:15 »
Wiecie co ja albo jestem inna albo sama nie wiem, nie obrazcie sie dziewczyny ale mnie np boli jak mama pisze ze dziecko ja wnerwia, jakos nie potrafie denerwowac sie na moje dziecko tyle na nie czekalam ze nie potrafie, nie przeszkadza mi ze sie budzi w nocy tak pragnelam maluszka i przygotowywalam sie psychicxnie na wszystko.

 :brawo_2: :brawo_2: :brawo_2:

Przecież to świadoma decyzja, a dziecko nie budzi się nam na złość. Ma swoje prawa, potrzeby, pragnienia.


Offline BOZENA28

  • Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3019
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.09
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #268 dnia: 22 Sierpnia 2014, 20:29 »
a ja moge zrozumiec. tez swoje wyczekalam i wycierpialam zanim urodzila sie Gabi, jednak jestem tylko czlowiekiem i takie uczucie jak zlosc tez mnie dopada. nie znaczy to ze zaraz wyzywam sie na dziecku, po prostu walcze z tym uczuciem tak aby Gabi nie widziala ze matce "para z uszu leci"


Offline Agnieszka_B

  • Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2691
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Odp: Rozmowy nocą :-)
« Odpowiedź #269 dnia: 22 Sierpnia 2014, 20:29 »
Wiecie co ja albo jestem inna albo sama nie wiem, nie obrazcie sie dziewczyny ale mnie np boli jak mama pisze ze dziecko ja wnerwia, jakos nie potrafie denerwowac sie na moje dziecko tyle na nie czekalam ze nie potrafie, nie przeszkadza mi ze sie budzi w nocy tak pragnelam maluszka i przygotowywalam sie psychicxnie na wszystko.

Pewnie masz racje, ale ja nie ukrywam, ze gdy synu budzil mi sie co godzine w nocy na jedzenie i w dzien tez jadl co godzine i tak dzien w dzien przez 3 miesiace to bywaly momenty ze moja cierpliwosc byla wystawiona na wielka probe. Oczywiscie wiedzialam ze to przejsciowe co nie zmienia faktu, ze bylam tak zmeczona, ze sie denerwowalam. Teraz inaczej do tego podchodze bo nawet jesli bedzie powtorka "z rozrywki" to damy rade  ;)