e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Rozmowy dniem i nocą :-)  (Przeczytany 854599 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcella Kobieta

Odp: Rozmowy nocą :-)
19 września 2014, 09:33
Bożenka trzymam kciuki!!

19 września 2014, 09:34
zmiany niby banalne, ale ja od dwóch dni ryczę po kątach

Nikola zmienia przedszkole i dziś jej ostatni dzień w placówce do której poszła jak miała 1,5 roku
Ona znosi to dzielnie bo tak jej naświetliłam sprawę że na razie się cieszy, ale ja jestem przerażona jeszcze bardziej niż wtedy gdy posłałam ją do przedszkola pierwszy raz. Ja strasznie zżywam się z miejscem i ludźmi :( i liczyłam na to, że Nikola zostanie tam do samego końca, ale niestety tak się nie da :( więc drugi dzień ja wyję do poduszki a do Nikoli powoli zaczyna docierać co jest grane bo już dziś mi powiedziała, że przecież ona zna w tym przedszkolu dzieci od urodzenia :mdleje:

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 16.09.2006
19 września 2014, 09:47
rozumiem, ze macie poważne powody, by zmienić przedszkole....Nikole jak i Ciebie rozumiem, bo u nas syn też prawie od urodzenia  ;) w przedszkolu i rok temu to nie chciał słyszeć o zerówce w szkole, ale tylko rozważałam taką opcję.... mam nadzieje, ze trafi na super Panią (bo to jest bardzo ważne) i fajną grupę, co na pewno jej pomoże w aklimatyzacji, powodzenia!!

Offline dmonik44 Kobieta

19 września 2014, 09:49
Teraz jako matka zupełnie Cię rozumiem, pewnie bym reagowała tak jak ty! Trzymajcie się dzielnie! oby to przedszkole było jeszcze lepsze niż poprzednie!
Natalka 4.11.2012

19 września 2014, 09:49
z błahych nie narażałabym żadnej z nas na stres  ::) czasem życie decyduje za nas

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
19 września 2014, 09:54
nie napisałam błahe, tylko że właśnie poważne, a nawet  może bardzo poważne...tym bardziej mocno trzymam kciuki!! A to nowe przedszkole to też  niepubliczne?

19 września 2014, 09:57
państwowe, zwolniło się miejsce a my byliśmy z polecenia więc nas przyjęli. Jeszcze negocjuję by do innej grupy Nikolę dali bo ona nie chce leżakować - a zapisali ją do 3-4 latków i będzie jej tam źle

Offline doksik86

19 września 2014, 10:12
Nie możesz się z góry nastawiać, że bedzie jej tam źle ;) może akurat Cię pozytywnie zaskoczy :)
U nas w większości przedszkoli zlikwidowali leżakowanie, ale jest leżaczek do dyspozycji dla chętnych dzieci.

19 września 2014, 10:16
Nie możesz się z góry nastawiać, że bedzie jej tam źle ;) może akurat Cię pozytywnie zaskoczy :)
U nas w większości przedszkoli zlikwidowali leżakowanie, ale jest leżaczek do dyspozycji dla chętnych dzieci.
w tej grupie będzie jej źle. Nie zakładam :) po prostu to wiem bo znam swoje dziecko :P Ale już w równoległej szybko by się odnalazła i pięła dalej w górę. Zresztą pani dyrektor po poznaniu Nikoli sama rozważa przepisanie jej do innej grupy, więc czekam na ostateczną decyzję :)

Offline marta082008 Kobieta

19 września 2014, 11:02
No to znalazlam co chcialam, gratulacje bozenko :-* wiesz Ty co, przego nilas mnie :-X udusze, normalnie ;)

Offline loona Kobieta

19 września 2014, 11:28
Marta. Nie martw sie. Nikola nie da sobie krzywdy zrobić :)

Nie mam wątku wiec tu sie pochwalę:

Moje dziewczyny:

Offline agu-s Kobieta

19 września 2014, 11:36
Jeśli można to dołączę do wątku ;)

Marta, mi też brakuje Twojego wątku ::)
Co do przedszkola, to dobrze świadczy o nowej pani dyrektor, że po spotkaniu z Nikolą widzi Ją w innej grupie.
Mam nadzieję, że tam się Nikola świetnie odnajdzie i że Ty będziesz spokojniejsza :)

Loona, ślicznotki! :D

Offline BOZENA28 Kobieta

• Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje....
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 05.09.09
19 września 2014, 11:54
Dziękuje za gratulacje i trzymanie kciukiem :dziś idziemy do domu :)
Tak dla sprecyzowania Martuś, Oliwia urodziła się 16.09 tak wiec uprzedzilam tez Martynę :)

Offline elemelka Kobieta

19 września 2014, 12:12
Ilonka, Liwia jest śliczna i chyba podobna do Ciebie :D

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
19 września 2014, 12:29
Marta zwolnienie się miejsca w państwowym przedszkolu już po rekrutacji to jak los na loterii  ;) wiec to musi być Wam pisane, jeśli mowa o mieszanej grupie początkującej 3/4 latków to zdecydowanie Nikola będzie się tam nudzić, powinna iść do swojej rówieśniczej grupy 4-latków  :) loona śliczne córeczki  :)

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
19 września 2014, 12:31
Podobną sytuacje miałam w zeszłym roku ale finalnie, na pocieszenie - po roku Lila wraz z ulubiona koleżanką  :P jest w grupie, do której chciałam, żeby chodziła od razu.

19 września 2014, 12:38
miśka wiem :)

Maja Nikola nie zna w przedszkolu nikogo a z obecnymi koleżankami jest zżyta i myślę że będzie za nimi tęsknić

decyzja podjęta a ja nadal mam milion wątpliwości. Jak ją pierwszy raz puszczałam do przedszkola to nie miałam takiego stresa jak teraz  ::)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
19 września 2014, 12:50
nie da sie ukryć, że w tej młodszej grupie dzieci jeszcze nie zdażyły sie ze soba zżyć i teoretycznie byłoby jej łatwiej, ta starsza ma już za soba rok integracji - ale urok  osobisty Nikoli plus odpowiednie działanie Pani (bo raczej ma już doświadczenie wychowawcze w temacie wprowadzenia do grupy nowej osoby) na pewno zaprocentują szybka aklimatyzacją  :ok:

19 września 2014, 12:52
przyznam że myślę że łatwiej by się odnalazła w zżytej już grupie niż w nieogarniętej nowoutworzonej pełnej płaczących za mamą dzieci  ::)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
19 września 2014, 12:58
no to tym bardziej nie rozumiem, czym się stresujesz  :P o ile uda się ją dac do tej starszej, jesli to w mlodszej zwolniło się miejsce (bo teraz dosyć rygorystycznie pilnuje się tej max. ilości 25 dzieci w grupie)

Offline Edzia Kobieta

19 września 2014, 23:19
loona rzeczywiscie jak siostry, blizniaczki ;) w tych bluzeczkach

Offline marcella Kobieta

20 września 2014, 04:41
Loona nie wiem czemu ale byłam pewna, że masz tylko 1 dziecko.. I jak starsza do młodszej? Moja dalej zakochana w Adasiu niesamowicie...
My męczymy się z szyną.. Coś okropnego.. Nie mogę patrzeć jak się w tym męczy :(

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
20 września 2014, 06:32
Loona ma jedno dziecko :) To córeczka siostry prawda? :) śliczne!

20 września 2014, 07:41
Marcelko, a wlasciwie czemu on ta szyne nosi?

Offline marcella Kobieta

20 września 2014, 08:03
Aaa.. Marta tak się leczy nóżkę końsko szpotawą.. Znalazłam lekarza który leczy inną metodą ale do końca roku prywatnie nie ma miejsc.. Będę w poniedziałek pytać jeszcze w jednym miejscu a jak się nie dostanie to będę szukać w Poznaniu.. Albo tutaj błagać żeby go przyjął.. Ta szyna jest straszna. Ach szkoda gadać..

20 września 2014, 08:58
O, biedaczek, a  wiedzieliscie wczesniej, czy wyszlo po porodzie?

Offline ciriness

20 września 2014, 09:19
Ilonka cudna Twoja córeczka :)

Offline marcella Kobieta

20 września 2014, 10:09
Nie wiedzieliśmy.. Mimo tylu usg robionych.. Gdybym wiedziała wybrałabym inny szpital do rodzenia..

Offline doksik86

20 września 2014, 10:18
Marcella, my też tu mamy takiego "wybitnego" ortopedę, ponoć rzeczywiście zna się na rzeczy, jak chciałam się do niego dostać, to nie miał miejsc chyba na rok w przód, ale jak poszłam i dostał w łapę, to w ciągu tygodnia znalazło się dla mnie miejsce nawet na NFZ, także może ten, do którego chcecie się dostać, ma podobne zwyczaje.....
Można Wam jakoś pomóc? Potrzebujecie czegoś? Jakby co to krzycz, nie tylko ja, ale pewnie przynajmniej 90% forumek rzuci się do pomocy, a jak można jakoś pomóc maluszkowi to trzeba działać, im szybciej, tym lepiej.
Od początku mocno trzymam kciuki za Waszego malucha, czytałam nawet o tym, podobno da się to wyleczyć w zasadzie całkowicie? Tzn.jak uuda się przed nauką chodzenia to nie ma kłopotów ze stawianiem nóżek? Oby się udało.

20 września 2014, 11:17
Ech, lipa. Wspolczuje Ci, ze musisz patrzec na swoje dziecko w tej szynie. On pewnie i tak jeszcze niewiele rozumie z tego.