e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Rozmowy dniem i nocą :-)  (Przeczytany 790211 razy)

Offline Fiolka* Kobieta

Odp: Rozmowy nocą :-)
1 września 2014, 17:38
Ekhm, ledwo co pogratulowałam Sylwi, a pół godziny później Zuzia pierwszy raz powiedziała ma-ma :D Mama!!! Też się wzruszyłam na maksa :Serduszka:

Offline sylwiq Kobieta

1 września 2014, 19:23
dzięki dziewczyny.
fiolka cudne uczucie co. super

Offline elemelka Kobieta

1 września 2014, 19:50
A nam chyba na prawdę pomału idą zęby.Masakra ::)

Offline kurczaczek83 Kobieta

1 września 2014, 19:54
Fiolka gratulacje

Offline marcella Kobieta

1 września 2014, 22:01
Fiolka ale szybko.. Gratuluję bardzo!!

Offline lusi251 Kobieta

1 września 2014, 23:46
Sylwia gratki! Szybko sie doczekalas :) Fiolka fajna sprawa to pierwsze wolanie Serce rośnie prawda?  :D

Ale się nazarlam galaretki.. mm truskawkowej 8)chodzilo za mna od ponad tygodnia i w końcu sie poddalam i zrobiłam

2 września 2014, 00:06
fajna noc przede mną, Amelia budzi się od dwudziestej co 40 minut :mdleje:

Offline loona Kobieta

2 września 2014, 00:09
Marta :) jestem z Tobą. Liwia też coś niespokojnie śpi i popłakuje czasem przez półsen  :-\ pogoda pewnie tak na nasze maluszki wpływa.

2 września 2014, 00:43
Marta :) jestem z Tobą. Liwia też coś niespokojnie śpi i popłakuje czasem przez półsen  :-\ pogoda pewnie tak na nasze maluszki wpływa.

Ja wymieklam i stwierdzilam ze skoro i tak nie spimy tonie ma co marnowac czasu i wwłaśnie skończyłam myć wanne i prysznic. Amelia przyglądała mi się z fotelika samochodowego

A teraz łudzę się ze zaraz zasnie ::)

Offline sylwiq Kobieta

2 września 2014, 00:57
z wielkim bólem ale wstałam. ..
seba wciąga mleko a ja odliczanie minuty aż znów zamknę oczy :')

Offline justyna85 Kobieta

2 września 2014, 08:04
U nas tez dzis jakas masakra , NAdia zasneła pięknie ok 20 :-) obudziła sie chwile po 2 ( wow całe 6godz) tutaj sie zlitowałam dała, cyca, ona ładnie zjadła i zamiast zasnać oczy miała jak 5 zl i tak sobie od 2 do prawie 4 walczyłysmy.... I żeby to sie przełożyło na dłuższy sen to ok ale gdzie tam, 6.40 pobudka....... wziełam ją do siebie z nadzieją , że zaśnie , no i tak zasneła po godz i teraz sie wierdzi i kreci u mnie w łóżku i śpi a mi się już śpać nie chce, zrobić też nic nie zrobie, bo jej nie zostawie. A jak przełoże do łóżeczka to sie obudzi....

2 września 2014, 08:43
ja w takiej sytuacji obkładam kocami poduszkami kołdrami czym się tylko da by dziecko nie spadło i wtedy mogę się czymś zająć ::)

3 września 2014, 02:35
U nas zęby ida jak nic , i NAdia ma juz lekka goraczke, mam nadzieje, że to od zębow a nie jakieś choróbsko,bo ja jestem przeziębiona i mam nadzieję, że nic odemnie nie złapała :/.

Offline marcella Kobieta

3 września 2014, 02:56
U nas też wszystko na raz.. Adaś się co chwilę budzi już trzecią noc.. Zuza ma rozwolnienie.. Aż strach się bać czy to nie jakaś jelitówka.. Do tego zapalenie spojówek ma i jest lekko przeziębiona.. Ja też przeziębiona.. Dobrze, że mały dostaje mój pokarm to jest szansa, że się nie zarazi.. Oby....

Offline sylwiq Kobieta

3 września 2014, 08:06
u nas?
tragedia...
Karol podsumowal- Sylwia nasz sebus zachowuje się ców jakby miał 3 miesiące...a chodziło mu o dacie się co godzinę u te sprawy...
jestem nie przytomny ;-(

Offline ciriness

3 września 2014, 09:51
Jesuuu co z tymi dziećmi ze nie śpią normalnie ::)

Offline Asiq Kobieta

3 września 2014, 09:58
Moja też nie śpi. Wczoraj nawet w dzień nie spała ani chwili.

Offline loona Kobieta

3 września 2014, 12:02
Moja Liwia tez wczoraj mało spała i marudzila... Dzwoniłam nawet po P. aby po nas do parku szybko przyjechał bo tak się w wózku darła jakby Ją w plecy palił! Pierwszy raz coś takiego miałam! Dziś mamy okulistę wiec liczę na to, ze bedzie spokojniejsza  ::)

Offline elemelka Kobieta

3 września 2014, 15:58
U nas wczoraj też dzień marudy, za to nocka przespana od 21do 6.30, jestem w szoku ;D
A na spacer dziś poszlam  w foteliku i to był strzał w 10, dziecko pooglądało i zasnęło, jak się obudziła to też spokojna a w wózku byłaby histeria.
A słys ałyście o kryzysie 3 miesiąca?mam wrażenie ze u nas książkowo się zaczął 30 ::)

Offline dmonik44 Kobieta

4 września 2014, 05:37
My juz od 5 nie śpimy :-X najpierw mniam mniam córka się domagała. ..mąż zzrobił bo juz do pracy wstał.  Jak wypila mleko stwierdziła że chce gu gu :) zerwała się z łóżka i poleciała do ubikacji.  Szybkie cześć z tata,  powiedziała ma nocniku,  zrobiła siku i wróciła na łóżko. ...chciała żebym jej bajkę włączyła, nie mam siły na nic więc mnati ogląda mini mini a ja za 20 minut do pracy muszę się szykować :-X padne ma biurko dzisiaj. ..
Natalka 4.11.2012

Offline sylwiq Kobieta

4 września 2014, 08:41
nocy nie komentuje..
od 20 do 24 spał ładnie.  później kosmos

4 września 2014, 08:48
nocy nie komentuje..
od 20 do 24 spał ładnie.  później kosmos

Witamy w kosmosie - proszę zapiąć pasy bo szykują się niezłe nocne loty (niestety niezbyt wysokie)
My też dziś słabo spałyśmy  8)

4 września 2014, 09:24
To w tym kosmosie jest nas wiecej u nas jakas tragedia dzis była N. Skomentował jednym zdaniem " nie chce wiecej dzieci" , jak zaczeła swirowac po 22 to tak ok. 00,30 padła po ty by chywile po 5 wstac ale to przed 24 co sie dzialo to masakra jakas

Offline sylwiq Kobieta

4 września 2014, 09:41
mój Karol pierwszy raz od dawna tak prawdziwie się w nerwic ma młodego. ..
o sobie nie wspomnę bo aż się popłakałam ze złości zmęczenia i niemocy.
a dziecinna się bawiła os 4 do 6...
w krzyku rzecz jasna bo mu coś nie pasowało. .. oprócz tego wypił dwa razy mleko trzeci już za parlamentu się i nie dałam wiec pił jeszcze po łyk wody co 3 mi utylizacja która plus i się darl

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
4 września 2014, 10:00
Sylwia.... Ty i ten Twój słownik :P

Offline sylwiq Kobieta

4 września 2014, 10:03
Ania tesknilas?  :-)))
a tak serio- przepraszam kobitki :-)

ps... dziś mnie to nawet rozmieszczone. .
ten parlament i utylizacja  ;D

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
4 września 2014, 10:25
Mnie to też rozmieszczone  ;D ;D

utylizacja która plus ;D ;D ;D ;D

Offline sylwiq Kobieta

4 września 2014, 10:41
oj tam zaczailas ;D

Offline lusi251 Kobieta

4 września 2014, 15:41
:D Sylwia  :D

Offline lusi251 Kobieta

9 września 2014, 22:31
watek umarl :P wszyscy spia .. albo ..moze czytaja ksiazki?