e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Rozmowy dniem i nocą :-)  (Przeczytany 786774 razy)

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.09.2006
Odp: Rozmowy nocą :-)
26 sierpnia 2014, 21:01
Marta pewnie Twój mąż nie ma nic złego na myśli, tylko podchodzi do tematu praktycznie - bo można mieć plany dużej gromadki dzieci, ale za tym powinny iść i możliwości mieszkaniowe i finansowe, niestety takie mamy realia.....chociaż to ja czasem muszę męża stopować, bo jeśli chodzi o dzieci to nie zna umiaru  ;) (w sensie inwestowania w ich zainteresowania  :) )
marcella jak potrzeba dokarmiać to siła wyższa, najważniejsze, żeby Adaś zdrowo sie chował  :)

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
26 sierpnia 2014, 21:09
Marta pewnie Twój mąż nie ma nic złego na myśli,
no raczej  ;D

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
26 sierpnia 2014, 21:17
Dzieci to inwestycja dlugoterminowa, zwiazana z wieloma wydatkami. Jesli mozna zaoszczedzic na czyms to tylko in plus. Na mleku tym bardziej bo to oszczednosc z korzyscia dla dziecka.

Ja Leo sama budze w nocy bo potrafil mi ciurkiem 7h a wtedy laktacja miwariowala.

♡ Szymon & Leon ♡

Offline dagmaral Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 07.08.2010
26 sierpnia 2014, 21:22
A moja jak sie budzi w nocy do possie chwilke i zasypia a piersi dalej mam pelne i tak sie zastanawiam czy ona na pewno sie najada, nie płacze ale czasem budzi sie co 2-3 godizny wiec to chyba tez mzoe swiadczyc o tym z jednak jest glodna co?

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
26 sierpnia 2014, 21:23
a my mamy 38,1 po szczepieniu ::) mam podać lek czy czekać do 38,5? dziwne bo nie jest jakoś ciepła
Ja bym podala.

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
26 sierpnia 2014, 21:39
a my mamy 38,1 po szczepieniu ::) mam podać lek czy czekać do 38,5? dziwne bo nie jest jakoś ciepła
Marta a gdzie mierzone?

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
26 sierpnia 2014, 21:43
my też dziś po szczepieniu (odra,świnka różyczka), mam nadzieję, że będzie bez gorączki

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
26 sierpnia 2014, 21:47
Puszka na 2 dni to ogrom mleka. Ale nawet jak tyle by szlo to 450 zł.
w najgorszym momencie...
złożyły się 3 mleka w miesiącu bo wszystkie mu drażni brzuszek. .

teraz pijemy hipp 3 i puszka na ok 5-dni
mój młody pije dużo mleka :))

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
26 sierpnia 2014, 21:49
Hej, proszę Was o pomoc.
Mały gorączkuje od wczoraj, ale dziś ma cały czas w granicach 39 stopni. Do lekarza już się nie załapaliśmy. Teraz znów 38,4, a dostał o 18 paracetamol i o 19 nurofen...dałam paracetamol teraz.
Poza tym brak objawów, w ciągu dnia delikatne rozwolnienie, ale w bardzo małych ilościach.
Co to może byc? Co robić?
Podaję mu dużo wody, żeby się nie odwodnił. Je normalnie, ma apetyt.

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
26 sierpnia 2014, 22:08
Elemelka na noc też bym podała coś na zabicie..
Doksik przez neta to Ci nikt za bardzo nie pomoże.. Jedź na dyżur to się dowiesz jak się martwisz..
Ja będę szczepić dopiero we wrześniu pierwszy raz. Tzn był szczepiony przeciw żółtaczce..

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
26 sierpnia 2014, 22:11
Hej, proszę Was o pomoc.
Mały gorączkuje od wczoraj, ale dziś ma cały czas w granicach 39 stopni. Do lekarza już się nie załapaliśmy. Teraz znów 38,4, a dostał o 18 paracetamol i o 19 nurofen...dałam paracetamol teraz.
Poza tym brak objawów, w ciągu dnia delikatne rozwolnienie, ale w bardzo małych ilościach.
Co to może byc? Co robić?
Podaję mu dużo wody, żeby się nie odwodnił. Je normalnie, ma apetyt.
Miał trzydniówkę?  Jeszcze jakiś zębów brakuje?
Jeśli to wykluczyłaś, to raczej udałabym się do jakiejś nocnej przychodni lub do szpitala, zwłaszcza gdy temperatura tak słabo spada.
Możesz też okłady zimne robić może to zbije nieco temperaturę

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
26 sierpnia 2014, 22:13
doksik może to na ząbki?

ja też będę szczepić na dniach. w koncu ::) tylko nie wiem. czy dr się zgodzi żeby było tak jak ja chcę. .
najwyżej zmienię dr ;)

dziewczyny co myślicie o fejsbukowej zabawie w nominacje?
kto się po leje woda przesyła kwotę x na konto fundacji.mto się nie polecę przesyła 100zl ;)
jakie macie zdanie

Offline doksik86

• Chuck Norris
26 sierpnia 2014, 22:14
Zębów brakuje,  bo ma 8, ale nowe nie idą.
Podejrzewam właśnie trzydniowke,  ale temp imponująco wysoka. Okłady robiłam.  Jutro dzwonie po wizytę domowa żeby go nie ciagac.

Dziękuję za zainteresowanie.

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
26 sierpnia 2014, 22:17
a co nominowali Cię Sylwia???

Doksik - przy trzydniówce gorączka jest właśnie wysoka. Ale lekarzem nie jestem.

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
26 sierpnia 2014, 22:24
doksik wysoka temperatura  to pojęcie względne, zależy, jak dziecko się zachowuje, jesli pomimo regularnego zbijania nadal rośnie i dziecko"leje " się  przez ręcę to do razu pomoc medyczna....
mnie te nominacje prawdę mówiąc śmieszą, choć niby idea wyższa, ale jak ktoś ma chęć działań charytatywnych to robi to bez fejsbukowej pokazówki....

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
26 sierpnia 2014, 22:25
ha ha jeszcze nie  :D
ja jestem luzak wiec dla mnie  byłaby to dobra zabawa chyba :)
ba! podoba mi się każda akcja z jajem która może pomóc i zbierać kwotę na chorych ludzi.
ale już zauważyłam demoty i rozmowy wśród grup na fb ze to nienormalne głupie i np obrazem ze dzieci w Afryce za łyk wody by się pobili a świat wylewa ja hektolitrami. .
mnie osobiście to nie rusza bo takich przykładów jest mnóstwo. . np biedne dzieci z Afryki nie mają co jeść a dużo kobiet wywala mięso z rosołu bo nie lubi nikt w domu gotowane go. . takich przykładów jest mnóstwo i ciekawa jestem do waszego zdania na ten temat

Offline doksik86

• Chuck Norris
26 sierpnia 2014, 22:29
Nie leje się,  raczej płacze i jest marudny,  budzi się nieco częściej,  ale w śnie rośnie mu najbardziej. Chce być na rękach i pezytulany.  Ma świadomość etc, nie leje się.  Na czole wychodzi np. 38,4, a na skroni 39,2... po lekach na trochę spada temperatura, ale jak łącze paracetamol z nurofenem. No i po 4 godzinach musze je powtarzać.
Trzydnowki często miała starsza córka,  ale temperatura aż tak nie skakala. ..ale co dziecko to inna relacja. ..przy braku objawów tez to obstawiam i pewnie wezwe lekarza, ale nie wiem, czy do końca jest sens. ..zaleci tylko zbijanie temp pewnie...

Offline miśka28 Kobieta

• pomagamy Martynce
  • Chuck Norris
26 sierpnia 2014, 22:40
doksik pozostaje Ci zbijanie i obserwacja - na pewno ta noc nie będzie łatwa....
sylwusia   to lanie wody  ;)  jest zdecydowanie mniej "szkodliwe" niż swego czasu picie alkoholu na czas czy tam ilość, już nie pamiętam, jak ktoś ma taką potrzebę, to proszę bardzo, choć to póki co  chyba sposób na pokazanie sie celebrytów, bo podczas mojego biegania przezywali w jednej ze stacji radiowych, kogo potem nominować, bo sami zostali (tylko tam, jak się nie obleje wodą, to stawia się kolację)

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
26 sierpnia 2014, 22:48
u nas Nadia taką gorączke przy zębie miała po ponad 39 przez 2 dni zbijałam ,ale za jakiś czas znów była , nasza lekarka zaufana mówiła, że paracetamol  do tyg. można podawać , na szczęście nie było takiej potrzeby

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
26 sierpnia 2014, 22:49
i ta kolacja już nie ma sensu bo mija się z założeniem akcji

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
26 sierpnia 2014, 22:51
chyba ze kolacja jest dla mnie a kasa i tak idzie na potrzebujących  ;D

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
26 sierpnia 2014, 22:54
za szybko wysłałam  ::) Myślę że akcja dzieli się na dwa fronty:
1. ci którzy wiedzą o co chodzi i robią to w szczytnym celu stosując się do wymyślonej formuły (wtedy zazwyczaj mówią na jaką fundację przekażą pieniądze)
2. Tych którzy robią z tego świetną zabawę i chcą zaistnieć w facebookowym świecie, przebierają się, wymyślają nietypowy pomysł na oblanie się wodą

o ile pierwsza grupa jak dla mnie jest ok, o tyle druga jest żałosna ::)

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
26 sierpnia 2014, 23:04
dla mnie obie grupy są fajne i mnie śmieszą :D
ALE warunek jeden- przeleja na ta fundacje chociaż kilka zlotych :)
jeśli tego.nie zrobią niech nie psują mojego światopoglądu heh bo ja wierzę w ludzi i ich dobre serca- a gdy można połączyć przyjemne z pożytecznym to już w ogóle bajka :-)))

Offline nikola/23 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 4.10.2008
26 sierpnia 2014, 23:10
My jutro szczepienie na rota, a ja przeziebiona, nie wiem co mogę wziąść ,mam tak zatkany nos że szok.

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
26 sierpnia 2014, 23:18
teraz jest trend na wyciąganie od ludzi kasy on-line w różnej formie...

jak na coś jest trend to ja mam opór  ;D

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
26 sierpnia 2014, 23:21
Jest trend bo ludzie online spędzają większość swojego wolnego czasu. Łatwiej ich znaleźć w "internetach" niż w pobliżu teatru ;)

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
26 sierpnia 2014, 23:23
mnie tam mierzi w tych akcjach co innego...
manipulowanie ludźmi...
ale na forum nie będę wnikać w szczegóły

Offline kjp83

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.09.2008
26 sierpnia 2014, 23:30
Akcja fajna ale biorac pod uwage obecne temp. ciesze sie ze nie jestem nominowana  ;)
Niestety taki kraj ze trzeba zebrac o pomoc bo fundusz sie wypina  :-\

♡ Szymon & Leon ♡

Offline doksik86

• Chuck Norris
27 sierpnia 2014, 00:58
Ehh mały ma 39,7 stopnia, dałam paracetamol, o 22 był nurofen i nic nie dał,  robię okłady. .. :-(
Zeszło do 38....dzięki Bogu. ..
38,7....:-(

Offline Fiolka* Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 11.09.2010
27 sierpnia 2014, 01:07
Doksik, ja może jestem panikara, ale już bym do przychodni jechała... czasem lepiej dmuchać na zimne... Daj znać co zrobisz i co się dzieje :-*