e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Rozmowy dniem i nocą :-)  (Przeczytany 786783 razy)

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
Odp: Rozmowy nocą :-)
17 lipca 2014, 22:57
Ja tez do Was dolacze bo narazie mi sie przestawilo kladzenie sie spac z 22/23 na 24/1 , ale jeszcze troche i znow zaczna sie nieprzespane noce  ;D

Offline Ola888

• Chuck Norris
17 lipca 2014, 23:08
A ja nie moge dojsc ladu z karmieniem i z notatek wynika ze im wiecej wisi w dzien to wtedy wieczorem jest placz. ciezko mi trafic za nia. NA dodatek jestem glupia bo sie zlapalam ze zazdroszcze mezowi bo umie ja uspokoic a u mnie jest tylko cyc i nic wiecej sie nie liczy.Nawet czasami ciezko ja mi odbic bo wciaz szuka piersi. A teraz malo zjadla a taki gorac ::)i za grubo ja ubralam, chcialam przebrac ale zasnela, eh

A wisiała od początku na piersi czy teraz zaczęła ?

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.07.2010
17 lipca 2014, 23:21
Wisiala od początku, ale wcześniej to jakps dawala sie odkladac, a teraz to juz kaplica.Na dodatek obudzilam sobie teraz dziecko bo ja poprawialam bo glowa prawie w szczebelkach, ciekawe czy zasnie sama? Za to w koncu ufarbowalam wlosy , bo jutro przeglad u lekarza;-)

Offline Fiolka* Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 11.09.2010
17 lipca 2014, 23:29
Chyba spędzę w tym wątku trochę czasu, Zuza gorączkuje i będę czuwać z termometrem :(

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 23 czerwca 2012 ! <3
18 lipca 2014, 00:17
I ja wpadnę. . Mimo że syn juz duży to wstaje do niego kilka razy w nocy...

Ela a ja z zapytaniem- napiszesz mi za jakiś czas czy lepsza różnica wieku między dziećmi to 4 lata jak między synem a córka średnia?  Czy.lepsza różnica to te dwa lata? ; wiem ze to ciężko tak określić ale tak sobie po cichu rozmyśla kiedy jest ten najlepszy moment na rodzeństwo i drugie dziecko )

Offline elisabeth81 Kobieta

• Chuck Norris
18 lipca 2014, 01:12
Sylwia... Ciężko odpowiedzieć. Pewnie dużo zależy od samych dzieci, od płci ... Marcin miał niecałe 3 i pol roku jak został starszym bratem. Nie był zazdrosny jakiś szczególnie, w miarę pomagał ( wiadomo teraz potrafi dużo więcej bo nawet madxi pieluche zmieni), był ogarnięty. Mają fajny kontakt, potrafią sie już bawić razem i są bardzo za sobą... Zobaczymy jak z dziewczynami będzie.  Ale jedno co mogę ci poradzić... Im szybciej sie zdecydujesz tym lepiej ;)

Offline Fiolka* Kobieta

• uzależniony
18 lipca 2014, 02:02
Między mną a moją siostrą jest rok i cztery miesiące różnicy i mamy bardzo słaby kontakt, a w dzieciństwie bardzo się kłóciłyśmy. Między moim mężem a jego bratem jest ponad cztery lata i zawsze byli i są najlepszymi kumplami. To tyle w kwestii różnicy między dziećmi :)

U nas względny spokój, dałam Zuzi drugi czopek i na razie 37 stopni. Oby tak zostało ::)

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
18 lipca 2014, 03:14
A mi mały dał postać 4 godziny ciągiem .. Czuję się jak młody Bóg hehe :)  co prawda sprawdzałam czy gorączka u niego nie wzrasta ale że dostał paracetamol tuż przed  23 to tak się nie bałam..

Fiolka witaj w klubie.. Oby to tylko nic poważnego.. Ja muszę czekać do 5 dni bo podobno w Szczecinie taki wirus teraz szaleje.. Potem gorączki nie powinno już być.. A innych objawów dalej brak..

Elemelka Łucja Ci robi niezły terror... Mi taki Zuza robiła.. W nocy bałam się wody w toalecie spuszczać żeby tylko małej nie obudzić....  ;D nie daj się jej!!!  ;)

Sylwia róbcie teraz.. Potem jeszcze Ci się odechce :)

Offline nikola/23 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 4.10.2008
18 lipca 2014, 10:11
A  ja nie wiem czy u nas kolki czasem nie ma młody. Juz 3 wieczór od 21-22 tak do 24 jest płacz aż się robi bordowy, nic nie pomaga, wczoraj co prawda trwało to chwilke i zasnął ale dwa dni wczesniej prawie 2 godziny wrzasku.
Przy pierwszym dziecku kolek nie mieliśmy i teraz nie wiem czy to to, ewentualnie jakie kropelki kupić, bo aż się dzis boję wieczoru.

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
18 lipca 2014, 16:13
Nikołaj spróbuj włączyć suszarkę do włosów.  Naszego młodego do dziś to usypia :-)

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
18 lipca 2014, 19:28
Ja kupilam biogaje, bierzemy tydzien i efektow nie widze, wrecz jest gorzej bo nie robi kupy, zrobila raz we wtorek i cisza , a wczesniej kupy bylay praktycznie codziennie po pare. I. nie wiem czy kontynuowac czy sobie odpuscic na razie?

• Chuck Norris
18 lipca 2014, 19:31
Mój dzis przespał cały dzień aż się boję co będzie o 21  :-\

Offline Fiolka* Kobieta

• uzależniony
19 lipca 2014, 03:10
Halo halo, mamuśki, śpicie? Ja już drugą noc czuwam i co dwie godziny mierzę Zuzi temperaturę. Dzisiaj na szczęście jest ok, ostatnią gorączkę zbiłam czopkiem o 17:00, ale dmucham na zimne i dzisiaj jeszcze ją pilnuję. A poza tym dzisiaj mała ma jakiś kryzys, bo jak zasnęła o 21:00, tak już drugi raz budzi się na karmienie ::) Pierwszy raz o 24:00 i teraz o 3:00 ::) Może po tym do rana wytrzyma...

Kto jeszcze siedzi teraz z cyckiem na wierzchu i z nudów przegląda śmieszne koty na necie? ;D

Offline sylwiq Kobieta

• Chuck Norris
19 lipca 2014, 03:33
Ja..
Może nie z cycki em ale jestem.
Mój maluch dziś znów nie spokojny..
Ja właśnie posprząta łam po gościach i myślę że czas iść spać bo będę o 7 nie przytomna. .

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
19 lipca 2014, 03:42
U nas dziś kolorowa noc. Starsza dostała gorączki, nie wiem ile bo terminu metr się popsuł jak na złość. Dostała lek na zbicie, na szczęście go nie zwrocila. Od gorączki ma koszmar, wiec dziś latam od łóżka sta rszej do młodszej a jutro na rzesach bede chodzic

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
19 lipca 2014, 04:00
Martuś - bidaku :(

My właśnie kończymy jeść 120 ml i chyba będzie mało i trzeba będzie dorobić 30 :)

Fiolka? Dlaczego tak czuwasz nad córą? A u lekarza byłyście?

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
19 lipca 2014, 06:51
Ja nie dalam wczoraj wieczorem gai i w nocy poszlo takie kupsko, że aż miło ;D

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
19 lipca 2014, 06:55
Spalam 2,5h
Starsza gorączki juz nie ma gorączkę by to byl jednorazowy wybryk ::)

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
19 lipca 2014, 07:31
Ja nie wiem jak ja patrzyłam w nocy i Was nie widziałam... Moja Adaś też już nie ma gorączki..
Oby Nikoli już nie wróciła..

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
19 lipca 2014, 07:59
Nikola ma wysypkę na całym ciele - wygląda to jak uczulenie na słońce - ale nigdy nie była tak wysypana cała. "Internety" sugerują mi różyczkę - chociaż była gorączka co wg "internetów" przy różyczce nie występuje. Czeka nas dziś wizyta w przychodni

• Chuck Norris
19 lipca 2014, 13:59
U nas wczoraj wrzasków nie było, brzusio wymasowany wczesniej i moze pomogło,, ale usnął o 23, a od 2 w nocy do 5.30 oczka jak 5 zł i cyc w buzi. Także wyspałam się jak nie wiem  :P

Offline Fiolka* Kobieta

• uzależniony
19 lipca 2014, 15:38
Hehe, zaczęłam w nocy odpisywać i zasnęłam z dzieckiem przy cycku i palcem na telefonie :P Czuwanie okazało się niepotrzebne, bo Zuzka nie miała gorączki, chyba to dziwne choróbsko minęło. Za to panienka wyjątkowo często budziła się na karmienie, a o 6:00 jak wstała to już nie zasnęła. To chyba przez ten gorąc :-\ I tyle sobie pospałam :-\

Offline elemelka Kobieta

• Chuck Norris
19 lipca 2014, 21:09
My dzis pierwsza noc u siostry i mam pietra jak bedzie.Na razie sie modle żeby jej nie obudzili bo dom pełen ludzi a ona nie przyzwyczajona do tylu hałasow.

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
19 lipca 2014, 21:19
U mnie dzieci śpią lepiej jak jest dużo ludzi ;-) na działce jak nie mamy drzwi między pokojami to tez lepiej niż w takich "sterylnych" warunkach :-) a zawsze na palcach się chodziło i każdy szmer budził, w towarzystwie inaczej ;-) dlatego Lubie gości :-)

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
19 lipca 2014, 21:34
Moje obie córy na hałas nie reagują jakoś szczególnie, ale już na nowe miejsce mocno

Starsza już teraz nie tak bardzo jak kiedyś. Ale młodsza :mdleje: w nowym miejscu wśród "obcych" mogla by nie wypuszczać z buzi cycka i w ogóle nie spać  ::)

A u nas dziś znów wesoło. Starsza padła wymęczona chorobą, a młodsza za chiny zasnąć nie chce :mdleje: a ja po wczorajszej nocy ledwo zipię

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
21 lipca 2014, 22:49
W nocy to ja tu raczejnie nie zagladam ale wstaje karmic Karole bo niestety panna jest w nocy glodna...
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
22 lipca 2014, 01:45
I kolejna noc wssz scy spia?

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
22 lipca 2014, 02:36
Ja nie :)

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
22 lipca 2014, 02:38
Od dobrego tygodnia mam tylko jedno nocne karmienie.. Je zazwyczaj kolo 22 a potem ok 3 i 6-7 :)

Offline chiquita_84

• Chuck Norris
22 lipca 2014, 06:57
U nas około 2, później 5 i 6:30