e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: AGD w waszych kuchniach i łazienkach :D  (Przeczytany 370479 razy)

Offline buraczek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27.06.2009
buraczku, śmiało!
elemelka, jest mega prosty w obsłudze i nawet bez instrukcji można go intuicyjnie obsługiwać. W sumie to zabawka mojego męża i już nie wyobraża sobie bez niej gotowania i pieczenia (biszkopty wychodzą mega).
Nie używamy jedynie przystawki do cytrusów, bo mamy wyciskarkę do soków, ale czaimy się na tą, która pozwala kroić w kostkę.
caril przejrzałam instrukcję i nic z niej nie wiem... czekam na przyjaciółkę, ona mnie na pewno nauczy obsługi... ale to dopiero za tydzień  ;)

co do odkurzacza co go ostatnio wklejałam, to super odkurza, jedyny minus jaki znalazłam to jego ciężar, jest mega ciężki

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Ostatnio mój ukochany odkurzacz niestety dokonał swojego żywota więc byłam zmuszona kupić kolejny. Kupiłam philipsa power pro aqua i mogę go polecić :) odkurza i myje jednocześnie :D super rozwiązanie!

Offline loona Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.08.2007r.
W niedzielę skończył nam się telewizor  :urwanie_glowy: :urwanie_glowy: :urwanie_glowy: :biala_flaga:  :biala_flaga:

Podsumowując naszą serię, doszliśmy do wniosku, że aktualnie średnia długość „życia” sprzętów AGD wynosi 5-8 lat  ;D

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
niestety to prawda....
tylko nasz 20 letni odkurzacz ma się świetnie !

Offline bubulina Kobieta

• maniak
Jakie macie wieszaki na reczniki w lazienkach??

Offline mkarolinka Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny lodówka. Napiszcie jaka polecacie / macie i czy sie psuje...

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Loona u nas też jakaś czarna seria, bo lodówka nam się popsuła i musieliśmy zamówić nowa. Mam taką:
https://www.mediaexpert.pl/lodowki/lodowka-haier-hrf-450ds6,id-1017694