e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: sklepy dla ciężarówek w Szczecinie  (Przeczytany 10100 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Ada, ja mam dwie pary spodni (czarne z gumą po bokach i ciemnoszare z gumą na brzuch) do sprzedania i całkiem nowy sweterek (coś a'la koangurka)

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 06/09/2008
Za spodnie dziękuję - mam już 3 pary :) ale bluzki letnie lub sweterek z chęcią bym przymierzyła :)
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
zrobię zdjęcie sweterka i ci podeslę - zobaczysz czy by cię interesował

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: :Zakochany:18.08.07
gagatka a może masz coś do sprzedania ? tylko, ze ja nosze DUZZZy rozmiar 42 :)
Te moje są w rozmiarze 40 i na mały biust. ::)
Ze sprzedażą jeszcze się wstrzymam, bo Małżu zapowiedział, że takie nam fajne Dziecię wyszło, że chce mieć siódemkę, więc ciążowe ubranka jeszcze mogą się przydać.
;)

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Ada a te bluzki co masz do tej pory to nie pasują Ci? Ja się zdziwiłam bo normalnie bluzki i swetry się mieściłam, a myślałam, że będzie znacznie gorzej. W sumie kupiłam coś nowego ale to tylko po to aby zaspokoić swoją kobiecą próżność, ale generalnie nic typowo ciążowego a uniwersalne.

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
Pati oczywiście, ze pasują :D ale tak jak piszesz ... kobieca próżność :) w każdym razie myślę, ze w letnie bluzki to się nie wcisnę ale zobaczymy ... na razie badam teren hihih ...

Offline dziubasek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
teraz modne są tuniki, więc mnóstwo fajnych łaszków można znaleźć w standardowych sklepach :)

Offline madziulek Kobieta

• Chuck Norris
to jest gdzies w szczecinie taki typowy sklep dla ciężarnych?? potrezbuje cos wyjściowego i eleganckiego a brzuszek juz mam, chciałabym jakąś fajniutka tunikę lub sukienkę aby potem od razu mieć na lato ... gdzie znajde takie cuda??

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Madziulku polecam na Tobruku pawilon 6c chyba. Ja tam kupiłam właśnie takie "wyjściowe" bluzki i spodnie, może znajdziesz coś ciekawego.

Offline madziulek Kobieta

• Chuck Norris
dziękuje gagatka :)

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
A proszę bardzo :) Daj znać czy coś upolowałaś.

Offline zupcia Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 23.05.2009
Madziulek daj znać koniecznie co tam mają, my 27 marca idziemy na imprezkę (ślub mojego teścia) i muszę się w coś ubrać, oczywiście nie mam w co :)

Offline stewe_griffin Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 28.09.2007
kurcze, same szczecińskie sklepy  :-[
czy któraś forumka może polecić jakiś fajny sklep w Warszawie?? bo coś do pracy już muuuszę kupić, a do Szczecina na razie się nie wybieram  ;)

Offline stewe_griffin Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 28.09.2007
o rany, przepraszam że wyskoczyłam z tą Warszawą, ale zerknęłam tylko na początek tematu i nie doczytałam 'w Szczecinie'.. tak czy siak gdyby któraś mogła coś polecić to będę wdzięczna :)

Offline mckr Kobieta

• Małgosia ;-)
  • bywalec
  • data ślubu: 28.06.2008
Ja byłam dzisiaj na Tobruku i wybór spodni, spódnic jeansowych jest. Sukienka była tylko 1. Ładna, fioletowa, odcieta pod biustem, przewiązywana paseczkiem, bez rękawka. Na imprezkę akurat! Koszule ala tunika tez by sie wybrało, ale ich  jest teraz wszedzie zatrzęsienie.
Poza tym nic ciekawego :P może trzeba poczekac na dostawę towaru wiosennego ;)

Offline zupcia Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 23.05.2009
Małgosia a jakie ceny spodni?

Offline mckr Kobieta

• Małgosia ;-)
  • bywalec
90-120pln

Offline aadaa Kobieta

• Ada
  • Chuck Norris
to nie tak drogo - w porównaniu z cenami do H&M

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
Ja też polecam sklep na Tobruku :) Fajne mają rzeczy.. Był super sklep na Wojska polskiego z pięknymi ciuchami, niestety troszkę drogimi.. Ale już go zamknęli niestety.. Nie kupujcie sobie spodni za dużych.. Ja tak zrobiłam, bo myślałam, że przybiorę i nie chciałam wydawać dwa razy kasy.. i do końca latałam w zadużych spodniach hehehe :))

Offline katasha7 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 13.09.2008
chciałabym was popytać gdzie w szczecinie można kupić fajne ciuchy ciążowe.

Wiem że w HM jest dział ciążowy ale strasznie mały.

Offline mckr Kobieta

• Małgosia ;-)
  • bywalec
Salon mody grand na Małkowskiego 8, ja tam zakupiłam elegancka sukienknę z Happy Mam, maja spory wybór w tuniki, spodnie, sukienki. Ceny dosyc wysokie, ale jak to przystało na odzież ciążową >:(

Offline isiaczek Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: Long time ago ;D
Ni o na Tobruku jest fajny sklep z ubraniami dla przyszłych mam. Ja tam kupiłam np fajowe dżinsy za 60 zł, albo eleganckie spodnie w kant za 80 zł. Polecam

Offline katasha7 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 13.09.2008
Dzieki za odpowiedzi ja się dowiedziałam że jest jeszcze na wojska Polskiego tam gdzie kiedyś był HD prawie na przeciwko mac-donalda.

w przyszłym tygodniu się tam wybieram więc dam znać czy warto :)

caril

• Gość
a co z bielizną?

przymierzam się powoli do zakupu biustonosza do karmienia, ale wolałabym przymierzyć.
w triumph czekają na dostawę...

Offline isiaczek Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: Long time ago ;D
No ja sobie zakupiłam taki tradycyjny firmy Canpol za 30 zł w hurtowni art. dziecięcych (jest taka na Struga, Mieszka I, Santockiej lub Cukrowej). Widziałam też takie staniki do karmienia w tym sklepie o którym wcześniej pisałam na Tobruku i w Carrefourze.

caril

• Gość
dzięki isiaczek!

ja zakupiłam na allegro takie cudo na początek i do spania

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
No ja sobie zakupiłam taki tradycyjny firmy Canpol za 30 zł w hurtowni art. dziecięcych
Niestety ten zaraz się rozłazi :-[

Mam też Triumpha zapłaciłam chyba z 90 zł, ale wygląda mocno średnio. Najbardziej jestem zadowolona z biustonosza Alles i mają ładne wzory.

Offline marcella Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 21.05.2011
A ja nie byłam zadowolona ze stanika ciążowego.. nie potrafił utrzymać piersi.. i się takie kapcie robiły.. okropnie to wyglądało.. a miałam firmy Alles.. kupiłam sobie stanik sportowy, który nie miał fiszbinów i byłam mega zadowolona.. może i gorzej z karmieniem było ale moje piersi przynajmniej fajnie wyglądały..

Offline gagatka Kobieta

• Chuck Norris
Marcella ale piszesz o ciążowym czy do karmienia? Bo mój ciążowy (nie wiem co to za firma była) to był jakiś dramat! Takie dwa sflaczałe namioty. Brrrrrr!

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
a na licho Wam ciążowy biustonosz. Kupuję się porządny, wygodny w stosownym rozmiarze i nosi...