e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: film ślubny  (Przeczytany 2462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Joanna 25 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 19.07.2014
film ślubny
26 czerwca 2014, 10:49
Witam Wszystkich  :)
Nie znalazłam nigdzie takiego wątku, więc otwieram nowy.  .  . 
Mam pytanie raczej do osób, które już są po ślubie :)
Chodzi dokładnie o film z wesela/ślubu - przygotowaliscie dla gości kopie na płytach, czy zapraszaliście rodzinami do domu na wspólne ogladanie ? :) Liczymy, ze nasz film będzie rewelacyjny, ale nie uśmiecha sie nam oglądanie go 30 razy :)

Offline kluseczka_85 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 21.09.2013
Odp: film ślubny
26 czerwca 2014, 14:08
My przygotowaliśmy dla wszystkich kopie filmu w ładnych opakowaniach z nadrukami + płytka ze zdjęciami i tym co możemy rozsyłamy, tym co możemy zawozimy osobiście i niech sobie sami oglądają hahahah

Offline Joanna 25 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 19.07.2014
27 czerwca 2014, 15:22
A co myślicie o zorganizowaniu takiego pokazu np w kinie???? Dla całej rodziny za jednym razem :) Próbował ktoś, kiedyś? Jestem ciekawa czy to wogóle możliwe i ile by kosztowało. . . 

• forumowicz
27 czerwca 2014, 15:34
Jeżeli masz całą rodzinę na miejscu to bardzo fajny pomysł, kosztuje pewnie nie mało wynajęcie sali kinowej. Trzeba by było znów zebrać wszystkich w jedno miejce, a to nie lada wyczyn :)

Albo możecie zorganizować coś na  świeżym powietrzu i z rzutnika wyświetlić :)

Offline Bolec834 Mężczyzna

• nowicjusz
4 września 2014, 13:13
Fajną opcją na pamiątkę z wesela jest nie typowe kamerowanie DRON-em.   Naprawdę jest to fajna pamiątka i do tego bardzo nie typowa.  Sam z tego korzystałem i byłem bardzo zadowolony.  Naprawdę serdecznie polecam każdemu.
« Ostatnia zmiana: 4 września 2014, 13:32 wysłana przez Maja »

• forumowicz
4 września 2014, 13:18
A czy jest sens wynajmować drona na 5 min pod kosciolem? Wszystkie inne rzeczy typu przygotowania, ceremonia i wesele odbywają się  zazwyczaj wewnątrz, a tam już dron sobie nie polata. Chyba,że ktoś ma ślub plenerowy to wtedy może i warto dla kilku ujęć jako fanaberia :)

Offline lis123monika

• nowicjusz
10 marca 2017, 09:46
Drony na weselach stają się coraz bardziej popularne, sama jestem zdania, że warto w to zainwestować. My z mężem wypożyczyliśmy drona z firmy z Warszawy robotor Jesteśmy bardzo zadowoleni i uważamy,że to była dobra decyzja. Zdjęcia i filmy wyszły cudowne, nie tylko my się nimi zachwycamy, ale także nasi goście :) Warto przeczytać ofertę tej firmy i zastanowić się. Jestem pewna, że nie będziecie żałować.
« Ostatnia zmiana: 10 marca 2017, 13:51 wysłana przez zibi »

Offline paulaswietek

• nowicjusz
  • Ślub w: Kraków
19 marca 2018, 14:02
Cześć!
Bierzemy ślub za rok w sierpniu i zastanawiam się, czy kamerzysty szukać już, czy poczekać do początku roku 2019 na jakieś oferty las minute? Jak to było u Was?
Dodam, że podobają nam się ujęcia z drona - polecacie taką usługę? :)

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
19 marca 2018, 14:20
myślę, że należy już szukać, wbrew pozorom to nie tak odległy termin,
zwłaszcza, że proces szukania także trochę zajmuje.

Offline paulaswietek

• nowicjusz
  • Ślub w: Kraków
20 marca 2018, 08:41
A orientujecie się jak kwotowo wychodzi za filmowanie - tak mniej wiecej? Bo co przeglądam to albo nie ma cennika, albo jakieś jak dla mnie ceny z kosmosu... :/
Chciałabym też ujęcia z drona... podobają mi się takie np. jak para wychodzi z kościola i widać to z lotu ptaka. Dużo drożej takie coś wychodzi?

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
22 marca 2018, 13:42
Ale dużo to ile?
u nas z tego co się orientuję to tak około 4-5 tys.
choć pewnie i taniej się znajdzie.. pytanie o jakość,

Offline Esiek99

• nowicjusz
15 maja 2018, 13:49
My chyba kolo 3 tysi dalismy za kamerzyste. Dokladnie nie pamietam ale tak jakos