e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Ryjóweczki odliczają do maja :)  (Przeczytany 27480 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magna Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: 27 czerwiec 2015
hm... Ala w Biedronce jest chyba większy wybór co do tych smaków.. Przynajmniej tak mi się kojarzy...

Offline AlicjaEwa Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.08.2013
pewnie tak, ale gdy akurat ja kupowałam to nie było dużego wyboru.

Ale chyba 3-5 smaków mieliśmy.

Do tego tradycyjne cola, mirinda i sprite.

Lubie tą cole z biedronki bo mają 1,5 l. Fajne rozwiązanie :) Lepsze to niż te 2l. a jeszcze wtedy mega promocja była:)

sprity pamiętam mieliśmy litrowe, a mirindy 2l. co. wiadomo wolałabym wszystko litrowe, no ale oszczędności wzięły górę ;)

A goście i tak pili :)

Pojemności butelek akurat o dziwo nikt nam nie skrytykował ;)

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: maj 2014

my będziemy mieli pepsi, 7up i mirinde- pepsi bedzie najwiecej bo szwagier PMa moze taniej załatwic ;) chcemy butelki litrowe ale nie wiadomo, czy uda się takie załatwić w dobrej cenie wiec najwyżej będą 2 litrowe ;) no wszystkim się nie dogodzi a mi nie robi wielkiej różnicy wielkość butelek ale ich cena ;)

za sokami będziemy się rozglądać i jeszcze pomyslimy jakie smaki kupić

Offline AlicjaEwa Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 03.08.2013
jabłkowy i pomarańczowy  być musi ;) a reszta to już mało istotne. wazne by było zimne i smaczne:)

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 7.06.2014
co do soków u nas Pan z restauracji mówił żeby nie kupować za dużo czarnej porzeczki bo generalnie słabo jak się ktoś obleje (lub Ciebie odpukać) a ludzie jednak wolą te owocowe  ;)

ja się zaczęłam zastanawiać czy nie mam za mało wódki, kupiliśmy 75 butelek 0,5 na 65 osób z czego 10 nie uszczknie nic, ale mam nadzieje ze starczy  ;)

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris

ja się zaczęłam zastanawiać czy nie mam za mało wódki, kupiliśmy 75 butelek 0,5 na 65 osób z czego 10 nie uszczknie nic, ale mam nadzieje ze starczy  ;)

starczy Wam spokojnie ;) my planowalismy kupic 40 butelek bo tez mamy trochę niepijących osób ale tak się rozpędziliśmy w tym kupowaniu wódki, że wyszło nam 55  :P

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
najwyżej mi podrzucisz jak Ci zostanie  :P :P :P :P

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris

ja to nawet mogę Ci z balkonu zrzucić  ;D

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
to chyba już by wiele nie zostało z nich  ;D

Offline mala_mi Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 9.08.2014r.
Zależy jak będziesz łapać :)

My będziemy kupować 1L Pepsi, Mirinde i 7up'a.

Soki chyba 2l i do dzbanków. Zastanawiam się właśnie nad smakami i chyba zostaniemy przy tych dwóch standardowych.

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
A my mamy w cenie bez ograniczeń i się zastanawiam jakie będą ??? Sltszalam, ze kiedyś stawiali butelki chyba 0.2 albo 0.5 pepsi, mirindy etc.

Offline magna Kobieta

• uzależniony
No my też mamy w cenie :)

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris

od wczoraj wieczora trzyma mnie zgaga  :-\ już nie wiem co mam robić, kupiłam sobie Ranigast mam nadzieję, że pomoże ;)
miałam jechać dzisiaj do fryzjera umówić sie na fryzurę ślubną ale oczywiście moja zgaga przysłoniła mi racjonalne myślenie i zajechałam od razu pod dom  :P

Offline kurczaczek83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 24.12.04
Wspolczuje zgagi...
Kochana jutro pojedziesz.
A jak sytuacja w pracy, uspokoilo sie?

Offline mala_mi Kobieta

• maniak
A skąd ta zgaga? Zjadłaś coś?  8) Ja polecam herbatkę z imbirem  :D

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris

Właśnie ja nigdy zgagi nie miałam... ale działamy w temacie dzidziusiowym wiec...  8) ale to jeszcze nic nie znaczy ;)

Irminko w pracy na razie się uspokoilo ale największe nerwy na koniec m-ca bo wtedy właśnie najczęściej wreczaja wypowiedzenia  ::)

Offline mala_mi Kobieta

• maniak
Oooo nie wiedziałam, że się staracie :P To trzymam kciuki. Zgaga raczej tak wcześnie to by się nie pojawiła, ale kto wie, kto wie :P może jak w TLC - Ciąża z zaskoczenia  8)

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
Wiele kobiet w ciąży ma zgage wiec może cos tam Ci w brzusiu zamieszkalo w międzyczasie  ;)

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
Czasami objawy są podświadomie, jak jeszcze się do końca nie podejrzewa dzidziusia, psychika swoje wie ;P

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris

nie nastawiam się ani na tak ani na nie ;) będzie co ma być ;)

a pogoda nie nastraja dzisiaj optymistycznie.... śpię na siedząco  :P

dzisiaj śniło mi się, że był dzień naszego ślubu a my nie mielismy ustalonego menu (!)  ;D a co gorsza ja nigdzie nie byłam umówiona do fryzjera i od rana biegałam po okolicznych fryzjerach błagając, żeby ktokolwiek mnie jakkolwiek uczesał  ;D

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris

pogoda nie nastraja dzisiaj optymistycznie.... śpię na siedząco  :P

witaj w klubie  ;D
ja od półtora godziny się kręcę po firmie i jeszcze nic konkretnego nie zrobiłam a roboty mam ful  ;) ;) ;)

co do snów - mi się kiedyś ostatnio śniło ze przyjechaliśmy w dniu ślubu do kościoła a nie było nigdzie księdza, wszyscy siedzieli i czekali a my biegaliśmy po kościele i go szukaliśmy   ;D ;D

Offline epox Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 18.08.2007 ... podejście x uda sie?...
noo to i ja trzymam kciuki  :dzidzia: :brewki:

Offline magna Kobieta

• uzależniony
no vivka... już tylko 46 dni... czas najwyższy na koszmary przedślubne ;)

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris

a ja myślałam, że jestem wyluzowana jeśli chodzi o ślub i wesele a jednak w głowie coś siedzi ;)

mój nocny koszmar kazał dzisiaj zapisać się do fryzjera i zapisałam się na razie na próbną  do Dominiqa Fashion Hair w Stokrotce w Fordonie. Jest niedaleko mnie i słyszałam dobre opinie więc mam nadzieję, że będe zadowolona ;)

Offline Karola19xm Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 05.09.014
aaa to moja koleżanka i też polecam :) na FB ma kilka zdjęć z fryzurami ślubnymi

Offline mala_mi Kobieta

• maniak
Jak zgaga?

U nas na 46 dni przed slubem moglabym zapomniec o zapisaniu sie do fryzjera gdziekolwiek...

Ja ostatnio tez mialam slubny koszmar. Ale jaki!
Orkiestra nie przyjechala.
Dominik przyszedl w jakims szarym tandetnym garniturze.
Zamiast pochwalic moj wyglad zwrocil mi uwage ze sie ubrudzilam.
Bralam slub w sukni siostry.
Spoznilam sie do kosciola 30min.
A na sali byly tylko kwiaty. Reszte dopiero rozkladali.
Ab

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
Jak zgaga?

U nas na 46 dni przed slubem moglabym zapomniec o zapisaniu sie do fryzjera gdziekolwiek...

u nas to tak różnie, w mniej obleganych salonach zazwyczaj miejsce się znajdzie  ;)

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris

dzięki już lepiej się czuje, zgaga minęła ;)

a z fryzjerem to nie ma aż takiego kłopotu tym bardziej, że ja chcę po prostu loki, może jakoś upięte na bok ale większej filozofii z tym nie będzie ;)
a jestem taka gapa, że nawet się nie spytałam na jaką kwotę mam się przygotować  ::) no nie wiem o czym ja myślę ;)

w sobotę wyprawiam moje urodzinki, nic wielkiego ale parę osób z rodzinki przyjdzie więc jakieś żarełko muszę przygotować  ;D lubię gotować ale przeraża mnie to mycie naczyń potem  ::) po ślubie obowiązkowo musi być zmywarka, choćby miała stać na środku kuchni to ją tam wcisnę  ;D

Offline Alis Kobieta

• Chuck Norris
uwielbiam imprezy urodzinowe, swojej w tym roku nie wyprawiałam ale na urodziny M. pewnie znowu naspraszam gości  ;D ;D

Fryzjer zazwyczaj kasuje więcej jak powiesz ze to ślubna fryzura - wiadomo, ale myślę ze koło 70 powinno się zamknąć

A umawiałaś się może na próbny makijaż do Pani Magdy ?

U nas jakby nie było zmywarki to by było ful garów ciągle w zlewie - rozumiem Cię  ;)

Offline Vivka Kobieta

• Chuck Norris

jeszcze się nie umówiłam bo ja nie mam autka i z fordonu do niej mam kiepski dojazd  :-\ a wtedy kiedy i mi i jej pasuje to R jedzie do pracy i zabiera auto  ::) więc nie wiem kiedy się umówimy  ::)