e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Włosy - pielęgnacja, cięcie, farbowanie, fryzury!  (Przeczytany 58878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ciriness

Justynka wygląda tak jakby coś Cię obciążyło...

Offline Justys851 Kobieta

może włosy mi się zmianiły z wysokoporowatych  ::)
może już nie mam takich suchych..... nie wiem  8)

Pyknęłam zamówienie na skarbach syberii - polecam, obniżone ceny plus darmowa dostawa poniżej 20 zł  ;)

Offline ciriness

Ahh przez Ciebie też pyknęłam zamówienie, jeszcze jest kod INPOST -15% na wszystko  ;D

Bardzo możliwe że Ci się struktura włosa zmieniła!

IO kurcze zapomniała m o tych 15 %  ::) no trudno  :-\

Niedawno byłam obciąć "końcówki" i jestem lżejsza o połowę włosów... No cóż... Nawet się tak bardzo nie zirytowałam, ponieważ trzeba przyznać, że włosy miałam w tragicznym stanie - sianowate etc. Teraz są zdecydowanie mocniejsze i gładsze. Kupiłam też w aptece szampon i balsam z seboradin - podobno jest o niebo lepszy od tych drogeryjnych. Na efekty muszę jeszcze chwilę zaczekać, póki co widzę jeden jego minus - słabo się pieni. Niby to normalne i włosy są i tak dobrze umyte, ale byłam przyzwyczajona do troszkę innych szamponów.

Ostatnio testuje różne rzeczy
Dzisiaj wyprobowalam płukanke octowa, żałuje ze wczesniej tego nie zrobilam
Rewelacja dla moich włosów
Mam tak wygładzone włosy jakbym je wyprostowala na okrągłej sztotce , łuski ładnie po zamykane
Widzę ze taka pielęgnacja poprawia ich stan
Pomału zegnam się z sianem po rozjasniaczu  ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
A jak się robi taką płukankę?

Offline alinka692 Kobieta

• "Decydując się na dziecko, kobieta zgadza się aby jej serce żyło poza jej ciałem"
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 06.08.2010
przepis Kochana przepis  ;D

1 litr odstanej wody i 1 łyżka octu jabłkowego
Splukujesz włosy i finito
To ma być ostatnie splukanie :)

Ania...a jak Twoje wlosy? farbnelas sie, bo juz nie pamietam? :P

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Farbnelam ale już dawno dość. Wklejalam fotkę w ciezarowkach z moim brzuchem i widać było włosy. Ale już fotki nie ma :p

Robiłam Garnier Nutrisse nr 90 i bardzo ok wyszedł. Przed Świętami chyba tez zrobię.

Kusi mnie kolor 801 z Garnier Musse ale boję się że wyjdą za ciemne i zoltawe. Sama nie wiem. Ja bym chciała właśnie takie jak są na pudełku ale takie nigdy nie wychodzą. ..

Aaa gdzieś mit a fota przeleciała, ale jakoś włosom się nie przyjrzałam ::)
Ja się w końcu na fryzjera zdecydowałam...19 ide...ciekawe co mi wyczaruje...strach się bac ;) :P

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
No ciekawe, daj znać :)

O to ta farba co ja bym chciała, ale nie wiem czy się zdecyduję.
http://blogblondbunny.blogspot.com/2012/03/loreal-casting-creme-gloss-glossy.html

No wlasnie szukam tego 801 i cos nie moglam znalezc ;) Na pudełku fajny jest...chociaż na lasce dosyć jasno wyszedł...

Offline doksik86

Ja wierna Olia ;)
Nooo fotka na farbie, a jej efekt to zupełnie inna bajka...

Offline doksik86

Tym razem zaufałam Syoss- pierwszy raz. Chyba stanie sie moją drugą ulubioną marką. Był jeden problem- syn mnie rano nie poznał :P uciekał. Musiałam założyć czapkę i dopiero do mnie przyszedł. I powolne oswajanie :P

« Ostatnia zmiana: 13 grudnia 2014, 22:57 wysłana przez Maja »

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
No faktycznie zmiana! Miałaś chyba bardzo jasny blond nie?

Co Cię wzięło na takie ciemne?

Fajnie! Mi się podoba!

Offline doksik86

Dzięki ;-)
Tak, miałam bardzo jasne :-) a brązowe przed większość życia ;-) kiedyś zmieniłam. Kolor średnio. Co roku, blond po dwóch latach mi się znudził ;-)

No wlasnie mialam pisac, ze wydawalo mi sie, ze jestes blond...a tu jednak mi sie nie wydawało ;)
Tez mi sie podoba kolorek...jaki to odcien dokladnie?

Offline doksik86

Ciepły mahoń czy coś takiego...chyba 3.85 ??? Chciałam troszkę jaśniejszy,  ale ten miałam w domu ;-) nie ma co ukrywac- bez obrazy dla nikogo- blond zaczął mi rozum odbierać aż mąż się ze mnie śmiał,  uznałam,  że może zachowam resztki mozgowia ; D :-P

Offline Vivka Kobieta

Jejku... ja też Cię nie poznałam! Zupełnie inna twarz... ale ciekawa zmiana :)

Offline doksik86

Jejku... ja też Cię nie poznałam! Zupełnie inna twarz... ale ciekawa zmiana :)

Jeszcze nie wiem, czy na lepsze, czy nie :P
Wszyscy dotąd mi mówili, że w blondzie mi lepiej ;) mama nawet zabroniła zmieniać na ciemny :D

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Malina zafarbowalam tym Loreal 801 Satynowy Blond i powiem Ci ze bardzo jestem zadowolona :) Trochę ciemniejsze mam, jednak wciąż blond ale bardzo naturalne :)

A Ty jak po fryzjerze?

Offline ziomaleczka Kobieta

Olu, a jakiego rodzaju masz włosy? Przesuszone czy jakie? Ciekawi mnie ten Biovax BB :-)
Napisz coś więcej :)

Ja w piatek ide...ale juz sie boje :boje_sie:  :P

Offline Ola888

Olu, a jakiego rodzaju masz włosy? Przesuszone czy jakie? Ciekawi mnie ten Biovax BB :-)
Napisz coś więcej :)

Asiu mam suche włosy, choc po urodzeniu Jagódki są mniej suche niż kiedyś, kręcone i gęste. Po stosowaniu tej serii wizualnie wyglądają na bardziej nawilżone, błyszczące i w dotyku są bardzo przyjemne, wcześniej były jakby "szorstkie" albo takie twarde jak żyłka na ryby. Ja i nie tylko ja zauważam że są ładniejsze. Wypadają też jakby mniej ale nie wiem z czym to łączyc bo nadal biorę tabletki na włosy.

Malina co robisz z włosami ? ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Olu a gdzie kupowałas te kosmetyki? W aptece?

Offline Ola888

Aniu dostałam od małżonka  ;D

On ma schizę że będę łysa jak mój tata  :D

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Hehehe, szczególnie ze odkąd pamiętam to miałaś włosy do pasa albo i dłuższe ;D