e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Włosy - pielęgnacja, cięcie, farbowanie, fryzury!  (Przeczytany 58390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Żebym to ja wiedziała ;D Na bank muszę przyciemnić...ale coś w refleksach chyba nie jednolity kolor...nie wiem sama...muszę pogadać z fryzjerką :P ścinać na pewno nie będę...

Offline ziomaleczka Kobieta

Asiu mam suche włosy, kręcone i gęste.

To tak, jak ja ;D Muszę zatem te biovaxy obadać :) Dzięki za cynk ;)

Aniu dostałam od małżonka  ;D

On ma schizę że będę łysa jak mój tata  :D

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Offline dmonik44 Kobieta

Źle spojrzałam na ceny tego Biovaxu i myślałam, że odżywka kosztuje 172zł ;) dzisiaj moja szefowa pyta o coś dobrego do włosów to jej poleciłam ;) tylko mówię, że drogie (dla niej bez różnicy), a ta poszła do zielarskiego i za szampon i odżywkę zapłaciła 30zł ;D
Już mam tą serię na liście zakupów i wiem, że u nas w zielarskich są ;D
Natalka 4.11.2012

Byłam u fryza :) i nawet wyszłam zadowolona co się rzadko zdarza :P Mam takie chyba sombre  O0 ...a tak na polskie to włosy przyciemniłam...przy głowie mam ciemniejsze-poziom7/8 im dalej tym jaśniejsze ;) ...ale bez takiej dużej różnicy odcieni... ;)

Offline Ola888

Byłam u fryza :) i nawet wyszłam zadowolona co się rzadko zdarza :P Mam takie chyba sombre  O0 ...a tak na polskie to włosy przyciemniłam...przy głowie mam ciemniejsze-poziom7/8 im dalej tym jaśniejsze ;) ...ale bez takiej dużej różnicy odcieni... ;)

Nagadałaś całą "kupę"  ;) pokaż, bo ja nic nie zrozumiałam  ;)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 1
  • data ślubu: 2006-10-07
Tak dawaj fotę bo ja właśnie chyba coś takiego chce :)

jak coś ogarnę to wrzucę...dzisiaj to już moje włosy do obfocenia sie nie nadaja ::) huragany, deszcze i wichury  :luzak:

Online sylwiq Kobieta

Malina nie sciemniaj i poka fote

Offline anka332 Kobieta

polecam biotebal - jem 5 tygodni juz i widze znaczna poprawe, mniej wypadajacych wlosow, lepiej sie ukladaja, fajnie rosna i teraz zaczyna mi rosnac tysiace malych wloskow :) od 6 lat nie mialam takich dlugich wlosow jak teraz i mam nadzieje ze wkoncu bede mogla zapuscic do lopatek :)

a i jak ktos bedzie kupowal w doz to polecam zamowic przez internet duzo taniej maja niz w aptece

Sylwusia...pisałaś, że nie cierpisz włosów na malinach :D

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Super chce tak!!

Offline anka332 Kobieta

malinowa bardzo fajnie :)

ja ostatnio widzialam swietna fryzure, dobierany warkocz od gory a po bokach calkiem wygolone - do tego pani miala swietne pasemka ktore wlasnie podkreslaly ten warkocz :) rewelacja

Offline ciriness

Malinka super  ;D

Dzieki :-* W realu chyba troche ciemniejsze sa...
Zeby nie było...zgapiłam od serduszkowej :oops: :P

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Nie wiem jak serduszkowa ma bo z forum zniknęła i juz raczej nie wróci :(

Ale Twoje naprawdę fajnie!

Offline Ola888

Malinka bardzo ładnie, zmiana na plus :)

Online sylwiq Kobieta

Malina jak ty sie zmienilas...
Na plus ;D

Offline _patka_ Kobieta

Super malinka  :ok:

Offline Justys851 Kobieta

Super wyszło  :D

A ja dostałam farbę biokap 9.0 i dumam czy sobie pierdyknac czy nie....
Zrobilam na pasemku i nie są takie zle, ale boje się chelmu na głowie  8)

Offline Edzia Kobieta

Malina fajnie wyszlo. Tez mysle nad ombre, musze zrobic sobie przerwe w rozjasnianiu. Teraz mam tak jasne, ze mam wrazenie ze swiece ;) ostatnio w restauracji wszyscy sie na mnie gapili, az moj maz zauwazyl ze jestem jedyna biala glowa :P

W ogole musze napisac, ze ta plukanka z wody I octu swietna na moje wlosy  :)

:oops: Dzięki laseczki ;D :-*

Ja własnie Edzia też już świeciłam :idea: Ty chyba i tak masz ciemniejsze włosy niż ja miałam(tak mi ig podpowiada)... Moje włosy jeszcze pamiętają dekoloryzację, więc końcówki słabo w ogóle farbę trzymają...Fryzjerka powiedziała, że powinnam tonę odżywek wcierać, bo są w fatalnej kondycji(chyba nie widziala wcześniej ::)) :-\ Tylko później mam takie przyklapy :-[
Polecicie coś fajnego i lekiego?

Aaaa...no i to niby jest sombre  :P czyli soft ombre :luzak:

Offline Justys851 Kobieta

Malina spróbuj n końcówki nakładać co mocniejszego a na skalp lżejsza odzywke
Polecam maskę z siemienia lnianego ale sprobuj tak od ucha ja nałożyć
Poza tym zaczęła być wierna rosyjskim kosnetykom - skarby Syberii maja teraz promocja
Od nich maska drozdzowa nie obciąża tak włosów.
Uzywasz czegoś do zabezpieczenia końcówek ?

I położyłam ta farbę , ale ominelam odrost bo balam się żółtej plamy
Są okey aczkolwiek odcień jest chłodny bardziej wiec zupełnie inaczej wygląda niż na. Probniku
Poza tym farba mnie nie zachwyciła

Offline doksik86

Mi bardzo pomogła dole intense repair.  I nie obciazala włosów.

Chwale się ;D Teściowa mi przywiozła z Dominikany super ordżinalny olej kokosowy :brewki: i jeszcze mówi...mam takie coś, ale nie wiem czy bedziesz chciala, bo to nie jest z żadnej firmy tylko takie naturalne na naszych oczach krecili ::)  ;D Także będę piękna ;)

Offline Edzia Kobieta

Wez go zjedz, a nie na wlosy bedziesz marnowac :P
Odzywi Cie od wewnatrz ;)

Offline Edzia Kobieta

Mozesz sprobowac czy sluzy Twoim wlosow, ale ja bym go raczej w kuchni uzyla.
Najlepiej podziel na pol ;D
Czesc mozesz tez uzywac jako balsam do ciala.

Mialam kokosowy z vatiki i moim wlosom sluzyl...smarowalam od stop do glow ;D Teraz dostalam jeszcze jakis organiczny balsam kokosowy, wiec to na skore idzie...no i cuda przeciw rozstepom :p
Zarcie dla siebie robie tylko w weekendy, bo w tygodniu mam boxy :P a na Męża prostackie podniebienie mi szkoda :D ;D
Napiszesz mi na priv jak go stosujesz w kuchni? bo to troche nie w temacie wlosow :P

Offline aadaa Kobieta

Malina spróbuj n końcówki nakładać co mocniejszego a na skalp lżejsza odzywke
Polecam maskę z siemienia lnianego ale sprobuj tak od ucha ja nałożyć
Poza tym zaczęła być wierna rosyjskim kosnetykom - skarby Syberii maja teraz promocja
Od nich maska drozdzowa nie obciąża tak włosów.
Uzywasz czegoś do zabezpieczenia końcówek ?

I położyłam ta farbę , ale ominelam odrost bo balam się żółtej plamy
Są okey aczkolwiek odcień jest chłodny bardziej wiec zupełnie inaczej wygląda niż na. Probniku
Poza tym farba mnie nie zachwyciła

A tą maskę z siemienia to sama robisz czy kupujesz gotową?
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012