e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Włosy - pielęgnacja, cięcie, farbowanie, fryzury!  (Przeczytany 57471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline b@by Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 15.08.2009
Taki fryz mi wpadl w oko:

Offline b@by Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 15.08.2009
Sorki za post pod postem, za szybko mi sie wyslalo:
URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=79a71edee170ae22][/URL]

Co myslicie?
A kiecka taka:
http://www.unique-vintage.com/sale-stop-staring-gathered-eggplant-single-shoulder-dress-p-22253.html

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
Przedostatnie śliczne

Offline malinowa__mamba Kobieta

• Chuck Norris
Mi sie pierwsza podoba :)

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 2006-10-07
Pati miałam pytać już kiedyś ale zapomniałam.

Czy włosy po keratynowym prostowaniu można zakręcić np. na wałki, prostownicę? Można zrobić loki, fale?

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Aniu mozna spokojnie :) po umyciu wlosow i wysuszeniu dalej beda proste.

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Mi nie chodziło o to ze potem będą proste tylko czy te fale lub loki w ogóle wyjda :p :)

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Aaaaa  ;D wyjda!  :D

Offline ziomaleczka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 12.09.2009
Muszę donieść, że szampon dziecięcy Babydream z Rossmanna zmasakrował mi włosy... Nie stosuję go długo (jakoś 1,5 miesiąca chyba), ale nie mam już złudzeń :( Przy skórze głowy włosy zrobiły się tłuste (jakby pokryte taką warstwą laminatu), a na końcówkach Sahara albo Gobi....
Spróbowałam, bo miał dobre recenzje i na początku nie było źle, ale po kilku myciach po prostu dramat :(

Wróciłam teraz do Ziaji i szukam nadal czegoś sensownego.

Polecam za to w 100% maskę z aloesem Natur Vital dostępną w drogeriach Natura za coś ok. 22zł. Cudnie pomaga nawilżyć włosy, nie obciąża i ma całkiem fajny skład :)
http://www.anwen.pl/2014/01/recenzje-cz-maska-aloesowa-natur-vital.html

Offline ricardo Kobieta

• Patrycja
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 08.09.2007
Oj ziomaleczka to nie dobrze... To już nie mam pomysłu na coś innego.

Offline ciriness

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11.09.2010
Asia a jakie masz włosy? I czego szukasz? Ja też się z BabyDreamem nie polubiłam i to od razu :D

• Chuck Norris
Gosiu, mam włosy długie, ciężkie, grube, kręcono-falowane, suche na końcach :)

Szukam czegoś do:
- nawilżenia, ale bez obciążenia
- oczyszczania
- codziennego użytku

W sumie mogą to być 3-4 szampony, ale nie zawaham się wypróbować czegoś nowego ;) Po kolei będę testować :D

Offline ciriness

• Chuck Norris
Średnio znam się na drogeryjnych produktach, ale na pewno Marc Anthony jest w Rossmanie, mi podpasowała seria rewitalizująca z olejkiem arganowym.
Lubię też szampon Dermedic Emolient Linum -szampon do włosów chroniący skórę, miałam 4 opakowania, jest bardzo łagodny, nie przesusza włosów dodatkowo.
Fajne są ziołowe szampony Farmony :) Dobre do oczyszczania.

A tak to jeszcze raz bardzo polecam ukraińskie i rosyjskie cuda, może zaryzykujesz zamówienie :D np. tu jest darmowa dostawa powyżej 50zł http://skarbysyberii.pl/pl/
Wszystkie te nawilżające, odżywcze nie mają SLSów więc służą włosom :)
Mam te dwa i dla mnie super
http://skarbysyberii.pl/pl/103-love2mix-organic-szampon-nawilzajacy-do-suchych-wlosow--4680007211553.html
http://skarbysyberii.pl/pl/102-love2mix-organic-szampon-z-efektem-laminowania-regeneracyjny-do-zniszczonych-wlosow--4680007211546.html

• Chuck Norris
Bardzo, bardzo Ci Gosiu dziękuję za poradę :-* Zerknę co to za cuda i na pewno na coś się skuszę :D

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
Kochane Moje cudowny wątek  8) ja bez problemów z wlosami musialam cos wymyslić...wiec swoje lsniace i dlugie wlosy postanowilam zniszczyc trwala...tak to jest jak pare lat nic nie robisz z wlosami to az nosi...no wiec na pocatku lutego zafundowalam sobie kołtun na glowie przez pierwszy dzien od mycia i tonie utrwalaczy na glowie loki wygladaly w miare pozniej jak jeden wielki kołtun...nie wytrzymalam dlugo tych sterczacych napuszonych twardych wlosow poszlam na sciecie i mam wlosy do ramion - kupilam wszystki emozliwe kosmetyki do prostowania i prostownice...ale wlosy sa dalej twarde suche i beznadziejne  ::) az mi sie plakac chce...jak ich nie wyprostuje to wygladam jak pudel a jak wyprostuje to jakbym miala kask na glowie... :( mysle juz o tym prostowaniu ale boje sie ze mi wypadna...aha jeszcze 2 tygodnie temu je pofarbowalam zeby nabraly troche blasku...no nie bardz...jestem zrozpaczona...  :-\

Offline ciriness

• Chuck Norris
tylunia myślę, że keratynowe prostowanie eventualnie chi enviro to jest opcja dla Ciebie - każdy z tych zabiegów zamyka łuskę włosa i odżywia ją, nie robiąc im żadnej krzywdy :) chi enviro jest bardziej odżywcze ale efekt mniejszy niż keratyna :)

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Na majowe wesele chciałabym coś w tym stylu:

http://styl.fm/item/2657604

Offline _patka_ Kobieta

• Chuck Norris
Ja tez dumam nad fryzura na wesele, tez stawiam na upiecie, moe kok?

Offline Netula Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.10.2007
ja tez dumam juz jak sie uczesac na czerwcowe wesele. Wlosy mam za lopatki a do tego ciezkie i grube....

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
a ja mam pytanko do dziewczyn ze Szczecina:
gdzie polecacie wyprostowac wlosy kreatyną?
w czerwcu bede dluzej w Szczecinie i chyba chce sobie wyprostowac "na stałe" ;)
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Kasia nie rób tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
Wszyscy mówią mi - kiedyś przyjdą lepsze dni, ktoś na dobre zmieni mnie, czekam na ten dzień

Offline ~Ania~ Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
Bo masz takie piękne loki...  ;D ;D ;D

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
mialam X lat temu...
teraz sterta siana z ktora uporac sie nie moge.

Offline selena Kobieta

• Chuck Norris
    • o nas
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Kupiłam sobie szczotkę tt. Wow!

Offline Kasia* Kobieta

• Chuck Norris
i jak nikt nic nie poleci ::)

Offline Agnieszka_B Kobieta

• Szczęśliwa żona i mama
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 26 grudnia 2008
A co mozecie poradzic na sianowate koncowki ? podciecie nie specjalnie pomaga bo po kilku dniach jest to samo. Ogolnie wlosy mam zdrowe, w miare grube, nigdy nie farbowane, raz w zyciu robiony styling. Co moge zrobic w warunkach domowych

Offline doksik86

• Chuck Norris
  • data ślubu: 06.09.2014
mi pomaga dove intense repair ;)