e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Włosy - pielęgnacja, cięcie, farbowanie, fryzury!  (Przeczytany 59177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline selena Kobieta

O, a mi się wlaśnie wydaje, że łatwiej mi rozczesać mokre. Każde włosy inaczej widać.

Ale czyli śpisz w związanych?

Offline Vivka Kobieta

podobno mokre włosy łatwiej połamać przy czesaniu ale można je delikatnie rozczesywać np. z pomocą TT albo grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami

Offline Netula Kobieta

jamialam prawie do pasawlosy ( geste i duzoo) a teraz mam za lopatki i spie w zwiazanych bo boje sie ze jak w nocy syn przyjdzie to mu sie zaplacza te wlosy...

Offline selena Kobieta

Dziewczyny, czy robiłyście to laminowanie żelatyną? Wczoraj zrobiłam, i jedno mam do powiedzenia, WOW!!!!

Offline Justys851 Kobieta

robię sobie co jakiś czas  ;)

Offline Edzia Kobieta

A na moich wlosach zelatyna nie zrobila wrazenia.

Offline pyh Kobieta

na moich też kompletnie nie :(

Offline selena Kobieta

Serio? Moje są niesamowite już drugi dzień  :o

Offline Edzia Kobieta

Bo to zalezy od porowatosci wlosa, itd.
Moim natomiast dobrze sluzy olej jojoba.

Offline _patka_ Kobieta

One sa wow tylko z zewnatrz, bo do srodka nic tak nie wnika. Wiec to tylko powierzchowne wow. ;)
Polecam keratyne ;) tu jest wow dopiero!
U mnie efekt ciagle sie utrzymuje, mam zdjecia po myciu z niedawna, wkleje jutro.

Offline aadaa Kobieta

A wklej zdjecia przed i po kreatynie. Jestem ciekawa efektow. Czytam o tym i sie  zastanawiam i wiem ze nie na każdy wlos tak samo dziala.
B .: 02/06-2010    K.: 20/06-2012

Offline Mariolka Kobieta

A na moich wlosach zelatyna nie zrobila wrazenia.
na moich też żadnego efektu

Offline ciriness

A wklej zdjecia przed i po kreatynie. Jestem ciekawa efektow. Czytam o tym i sie  zastanawiam i wiem ze nie na każdy wlos tak samo dziala.
Ja polecam :D

http://dezemka.blogspot.com/2013/04/kreatynowe-prostowanie-wosow-nouar.html

Poluję na jakiegoś grupera bo chciałabym znowu sobie zrobić :)

Offline Jagna77 Kobieta

Ja miałam zawsze problem z rozczesywaniem włosów po pasemkach , fryzjerka poleciła mi regenerator błyskawiczny , jak narazie świetnie się sprawuję tak więc polecam.

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=64246

Offline _patka_ Kobieta

wlosy przed:

wlosy od razu po:

a tu kilka dni po:

i zdjecie z poczatku marca:

ogolnie wlosy sa w super stanie po keratynie, prostowac nie trzeba, tylko przy suszeniu wlosow szczotka przejechac.
Ja zrobie sobie na pewno kolejny raz, ale juz inny produkt wybiore. ;)

Offline *Ewcia* Kobieta

Aniołek dasz namiary gdzie robiłaś, co to dokładnie za zabieg (są dwie metody prostowania ;) ) ? jak można to zdradź ile zapłaciłaś  :)

Offline _patka_ Kobieta

Robilam w domu, mama mi pomogla. Za produkty dalam 100 zl na allegro, produkt nazywa sie encanto, ale jest bardzo drazniace, polecam lagodnijsze cocochoco. To jest zabieg keratynowego prostowania( wprasowanie keratyny we wlosy).

Offline Vivka Kobieta

Aniołek

a jaką prostownicą to robiłaś? bo podobno prostownica powinna nagrzać się do jakiejś tam temperatury... a ja nie wiem do ilu stopni moja się nagrzewa  ::)

Offline _patka_ Kobieta

Powinna nagrzewac sie do 230 stopni.

Offline aadaa Kobieta

A wlosy bardziej sie nie pusza jak przestaje to dzialac? Bo rozumiem ze kiedys to nastapi. Tylko pytanie pojakim czasie?

Offline _patka_ Kobieta

Raczej nie powinny. Przed zabiegiem sie puszyly, a po nim nie powinny bardziej.
Moje sa dalej w porzadku.
Oczywiscie olejowanie i maski jak najbardziej trzeba stosowac. :)
Mi ten zabieg na pewno pomogl.

Offline aadaa Kobieta

A czym olejujesz wlosy?

Offline _patka_ Kobieta

Mam olej arganowy i lopianowy.

Offline Jagna77 Kobieta

https://www.facebook.com/MLEKOVITA 

piszą ,że można masłem klarowanym ...

Offline aadaa Kobieta

Mam olej arganowy i lopianowy.
I jak dlugo trzymasz?

Offline _patka_ Kobieta

Zazwyczaj caly dzien, nakladam wtedy kiedy nie musze nigdzie wychodzic. Nakladam cieply olej, zwiazuje wlosy. Na noc nie lubie...

Offline b@by Kobieta

Widze, ze glownie kroluje tu temat pielgnacji. A ja szukam inspiracji :D Jak sie uczesac na Wesele.
Mam dosc dlugie wlosy (za lopatki), chyba chcialabym je upiac. A i nie przepadam za zbyt duzo iloscia tapiru  ;) Widzialyscie gdzies cos moze  ;D

Offline _patka_ Kobieta

u mnie krolowal dobierany na bok ;D

Offline b@by Kobieta

dobierany mi sie podoba tylko jest jedno ale. Sukienka jest juz asymetryczna, na jedno ramie, i zastanawiam sie czy to juz by nie bylo za duzo?

Offline doksik86

dobierany mi sie podoba tylko jest jedno ale. Sukienka jest juz asymetryczna, na jedno ramie, i zastanawiam sie czy to juz by nie bylo za duzo?

Pewnie, ze nie. Ja mam suknie na jedno ramiaczko i tez zamierzam zaczesac się na jedna stronę, ale oczywiście na ta,gdzie ramiaczka nie ma ;-)